Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Tiktok Sponsorlu Reklam - Tiktokta Nasıl Reklam Verilir?

Tiktok Sponsorlu Reklam - Tiktokta Nasıl Reklam Verilir?
İçindekiler

  Tiktok Sponsorlu Reklam - Tiktok’ta Nasıl Reklam Verilir?

  TikTok ilk çıktığı günden bu yana büyük bir popülerlik yakalamıştır. Bu nedenle her geçen gün içerisindeki işletmeler de artar. TikTok sponsorlu reklam verme, hedef kitlenize daha kısa sürede verimli biçimde ulaşmanıza yardımcı olur.

  Bunun için iki yöntem vardır. Birincisi bir fenomen ile anlaşmak, ikincisi ise platform tarafından sunulan reklam seçeneğini kullanmadır. İkincisi farklı türlerde olup, kısa açıklamaları ile beraber şöyledir;

  1. TikTok Top View: Platforma girildiğinde ilk görülen video-reklamlardır ve tüm ekrana yayılır. 5 ile 60 saniye içerisinde değişen zamana sahiptir. Günlük şekilde alınır.
  2. TikTok Brand Takeover: Bu reklam türü de platforma girildiğinde, karşılaşılan reklamlardır. Ancak bunların farkı görsel ya da 5 saniyeye kadar video olabilmesidir. Bunun dışında günlük olarak alınmaktadır.
  3. TikTok One Day Max: Sizin için adlı bölümde çıkan bu reklamlar, 1 dakikaya kadar sürer. Günlük şekilde alınır.
  4. TikTok Brand Premium: Sizin için isimli kısımda çıkan bu reklamlar, 1 dakikaya kadar gösterilir. Farklı bin gösterim başı ile alınmasıdır ve üyeleri hedefle imkânı sunulmasıdır.
  5. TikTok In-Feed ADS Conversion: E-ticaret platformları için kullanılabilecek, dönüşüm odaklı bir modeldir. Veri odaklı hedefleme, yeniden hedefleme için kullanılabilir. Ayrıca CPI ve CPC şeklinde alınabilir.
  6. TikTok Hashtag Challenge: Meydana getirilen etiket ile video çekimleri yapılır ve etkileşimler arttırılır.

  Eğer reklam verecekseniz, bunlardan herhangi biri tercih edilebilir. Ancak öncesinde işletme türünüz ya da ürününüze göre hangisinin size en iyi çözüm sunacağını değerlendirmeniz gerekir.

  TikTok Reklam Ücretleri Ne Kadar?

  Her reklam bir bütçeye sahiptir. Dolayısıyla TikTok reklam fiyatları birçok kişi tarafından sorulur. Ancak bu gerek fenomenlerle anlaşma kurma, gerekse platformun sunduğu seçeneklerden yararlanma için belli değildir.

  Zira TikTok ADS, herkesin erişimine açık değildir. Bu nedenle fiyatını işletme olarak giriş yapıp, reklamları kullanırken keşfetmeniz gerekir. Eğer fenomen ile anlaşıp bir tanıtım yapmak istiyorsanız, karşınızdaki kişinin başarısı, sahip olduğu kitle, takipçi ve beğenisi gibi durumlar maliyeti yükseltecektir.

  TikTok Reklamı Nasıl Verilir?

  TikTok reklam verme insanlar tarafından oldukça zor bir durum olarak değerlendirilmektedir. Ne var ki hangi aşamaları yapacağınızı bilirseniz, TikTok reklamları (TikTok ADS) dakikalar içerisinde verilebilir. Ancak hızlı davranmak bir hataya sebep olabileceği için her adımı dikkatli şekilde değerlendirmeniz gerekir.

  1. Eğer aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, kısa sürede bir çözüm bulabilirsiniz;
  2. https://www.tiktok.com/business/tr adresine giriş yapın.
  3. Başlayalım butonuna tıklayarak kayıt olun.
  4. Bir reklam kampanyası hazırlayın. Bunun için ilk olarak reklam panosundan, kampanya bölümüne girin ardından da oluştur üzerine tıklayarak, hedef seçimi yapın.
  5. Reklamınıza bir isim tanımlayın. Ardından da bütçe belirleyin.
  6. Ardından reklamın nerede ve kime göre gösterileceğini seçin. Örneğin cinsiyet, yaş, dil, ilgi alanı ve ilgi alanına kadar seçenekler vardır. Ürününüz ya da işletmenizin hedef kitlesi neyse, tercih de buna göre yapılır.
  7. Reklam için ödeyeceğiniz miktarı belirleyin. Ardından da hangi tarihin, hangi saatinde yayınlanacağını belirleyin.
  8. Bütçenizin hangi hızla ilerleyeceği belirleyin. Standart seçenek, kampanya süresi boyunca eşit kullanılmasını sağlar.
  9. Reklam ile ulaşmayı arzuladığınız alanı seçin.
  10. Son olarak reklamı oluşturun. Kare, yatay, görsel ya da dikey olabilir.

  Eğer tüm aşamaları takip ederseniz, kısa sürede oluşturabilirsiniz. Ancak firmanızın değerlerini ve hedef kitlenizi düşünmeden işlem yaparsanız, bütçeniz ne olursa olsun başarısız olunacaktır.

  TikTok Fenomenleri ile Nasıl Reklam Verilir?

  Günümüzde sosyal medya platformlarının ve dijital imkânların gelişmesiyle, fenomenler de artmaya başlamıştır. Bu kişiler azımsanmaması gereken bir kitle tarafından, sevilerek takip edilmektedir. Çoğu insan sevdiği kişide bir ürünü gördüğünde almayı ister. Bunun haricinde o kullanılıyorsa kaliteli olduğu, güvenilebileceği gibi izlenimler de doğar.

  Bu nedenle TikTok sponsorlu reklam verme amacınız da gerçekleştir. Bunun için sadece bir fenomene kendinizi tanıtıp, reklam projeniz hakkında bilgi vermeniz gerekir. Ancak iletişime geçmeden önce karşı tarafın kaç takipçisi olduğuna ve beğenilerinin de bunlarla orantılı olup, olmadığına bakmanız gerekir.

  Zira beğenisi çok düşük ancak takipçisi çok yüksekse, aslında fazla etkileşim almadığına işaret eder. Bu durumda reklamınızdan alacağınız sonuç da düşer. Örneğin 40,000 takipçili bir hesabın paylaşımları 10,000 civarı beğeni alıyorsa, bunun anlamı en fazla bu kadar kişiye ulaşabileceğinizdir.

  Burada bilmeniz gereken, bahsettiğimiz üzere ücretlerin değişebileceğidir. Ancak karşı tarafla bunu uygun bir şekilde konuşmanız ve anlaşma yapmanız mümkündür. Ardından da ürünün nasıl, nerede, kaç paylaşımda gösterileceğine karar vermeniz gerekir

  TikTok İşletme Hesapları Nasıl Tanıtılır?

  Eğer TikTok reklam alma istiyorsanız, bunun temel sebebi işletme hesabınızı tanıtmak istemenizdir. Bunun için reklam haricinde de uygulamanı gereken bazı maddeler vardır. Zira reklamı tüm TikTok üyelerine bile gösterseniz, hesabınız güven vermiyorsa satış olmaz.

  Fenomen başarılı bir reklam yapsa bile, bunun anlamı takipçilerinin bilinçsizce alım yapacağı değildir. Zira ardından hesabınıza bakacak, güvenilir olup olmadığına karar verecektir. Eğer herhangi bir problem görmezse; fenomenin reklamını yaptığı ürünü alabilir. Dolayısıyla şu gibi maddelere de dikkat etmeniz gerekir;

  1. Düzenli paylaşımlar yapma
  2. Kaliteli paylaşımlar yapma
  3. Videolara açıklamalar yazma
  4. Etiket kullanma

  Böylece gerek işletmenizi tanıtabilir, gerekse daha fazla satabilirsiniz.

  1.      Düzenli Paylaşımlar Yapma

  Eğer işletmenizi tanıtmak istiyorsanız, platforma tam anlamıyla uyum sağlamanız gerekir. Bunun ilk koşulu da düzenli paylaşım yapmaktır. Zira aksi durum insanlarda sizin aktif olmadığınız düşüncesini uyandırır.

  Ayrıca kurumsal bir sayfa olduğunuz için, düzensiz paylaşmak aynı zamanda güvensizlik duyulmasına da sebep olabilir. Örneğin hafta düzenli şekilde 3-4 paylaşım yaparsanız, kullanıcıların size güvenmesini sağlayabilirsiniz.

  2.      Kaliteli Paylaşımlar Yapma

  Eğer TikTok reklamları (TikTok ADS) verecekseniz, başarılı bir kampanya bile olsa hesabınızın kalitesi büyük önem taşır. Zira profilinizi ziyaret eden kullanıcılar kaliteli paylaşımlar görmezse, düzenli bile paylaşıyor olsanız sizden alış yapmaktan vazgeçer.

  Bu nedenle rastgele bir video çekmeden önce o içerik ile ne hedeflediğinizi düşünmeniz ve buna göre çekmeniz gerekir. Arka planda ne görüleceği, nelerin kareye gireceği ve bunların konumları büyük bir öneme sahiptir ve detaylı şekilde planlanmalıdır.

  Ayrıca tamamladıktan sonra video düzenleme programlarında yararlanmak, daha fazla göze hitap etmenizi sağlar.

  3.      Videolara Açıklamalar Yazma

  Günümüzde birçok kişi insanlın okumadığı kanaatindedir. Bu tamamen yanlıştır. Zira okuma kitaplardan ziyade, dijital ortamlara ve PDF dosyalarına kaymıştır. Dolayısıyla bir içerik paylaşıyorsanız, mutlaka açıklaması olmalıdır. Zira insanlar burada ne yazdığını merak edecek ve okuyacaktır.

  Ancak sosyal medyada insanlar uzun değil, kısa yazıları okumayı sever. Bu nedenle az ama öz yazmanız önerilir.

  4.      Etiket Kullanma

  İşletme hesabınızı tanıtmak için TikTok reklam alma istiyorsanız, bunun amacı hesabınızın hedef kitlesine varmasını istemenizdir. Bu bakımdan etiketler de dolaylı yoldan bu imkânı sunar. Örneğin spor ürünleri satıyorsanız, #football etiketi hedef kitlenize hızlı ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlar. Zira etiketler milyonlarca kişi tarafından kontrol edilir.

  Eğer TikTok’ta nasıl reklam verileceğini ve işletme hesaplarınıza yönelik ipuçları arıyorsanız, bu yazımızda tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 08 Temmuz 2021

  Önceki

  Tiktok Pro Hesap Nedir, Pro Hesap Ne İşe Yarar

  Sonraki

  Youtubeda Kaç Abone Olunca Ne Kadar Para Kazanılır

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.