Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Tiktok Pro Hesap Nedir, Pro Hesap Ne İşe Yarar

Tiktok Pro Hesap Nedir, Pro Hesap Ne İşe Yarar
İçindekiler

  Tiktok Pro Hesap Nedir, Pro Hesap Ne İşe Yarar?

  En popüler sosyal medya platformlarından olan Tiktok uygulaması kullanıcılarının cevabını merak ettiği sorulardan birisi de, Tiktok pro hesap nedir, pro hesap ne işe yarar? olmaktadır. Dünya genelinde ve Türkiye’de en sevilen sosyal mecralardan birisi olan Tiktok uygulaması ile üyeler önemli anlarını ve istedikleri konularda oluşturdukları kısa videoları Tiktok profillerinde paylaşabilmektedirler.

  Tiktok uygulaması hem android, hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarda ve telefonlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Android işletim sistemi ile çalışan cihazlara ve telefonlara sahip olanlar Tiktok uygulamasını, Google Play Store uygulama mağazasından güvenle ve ücretsiz olarak indirilebilmektedirler.

  Aynı şekilde iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlar ve akıllı telefonlar içinde Tiktok uygulamasına, App Store uygulama mağazasından ulaşılabilmektedir. Tiktok uygulaması ile paylaşılan videoların konuları fotoğraflar, müzik ya da oluşturulan her özgün içerik olabilmekte, aynı zamanda bu video paylaşımlarının yanı sıra, diğer Tiktok kullanıcılarının paylaştığı videoların hepsi de uygulama içerisinde seyredilebilmektedir.

  Tiktok Pro Hesap Nedir?

  Tiktok üyelerinin cevabını en çok merak ettiği sorulardan olan Tiktok pro hesap nedir? sorusunun cevabına istinaden, pro hesap premium hesap anlamına gelmektedir. Tiktok sosyal mecrası ilk açıldığı tarih olan 2016 yılından beri, taşıdığı ve devamlı geliştirdiği uygulama içi özellikleri ile Tiktok üyelerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Buna bağlı olarak Tiktok uygulaması kullanımlarında üyeler kısa videolarını oluştururken, Tiktok’un hazır olarak sunduğu pek çok ses ve görsel efektlerden de yararlanabilmektedirler.

  Ayrıca Tiktok tema olarak da, abonelerinin uygulama içerisinde kolaylıkla dolaşabilmesi ve videolarını oluşturabilmeleri için güncel olarak kendini yenilemeye her zaman devam etmektedir. Bu yararlı ve geliştirilen özelliklerden birisi de Tiktok pro hesabı olmaktadır. Tiktok pro hesabı,  uygulamaya ait olan pek çok ekstra özelliği kullanılabilir hale getirmektedir.

  Tiktok Pro Hesap Özellikleri Nelerdir?

  Tiktok kullanıcılarının çektikleri kısa videoları profillerinde paylaşmasını sağlayan bir uygulama olan Tiktok ile normal üyelik dışında, pro hesap üyeliği oluşturma imkânı da bulunmaktadır. Tiktok pro hesap ile Tiktok aboneleri profillerine ait olan analiz verilerine ve daha birçok özelliğe erişebilmektedirler.

  Her bakımdan daha kullanışlı olan Tiktok pro hesap ile kullanıcı profilleri daha çabuk geliştirilebilmektedir. Bu nedenle pek çok Tiktok kullanıcısı, Tiktok pro hesap özelliklerinden yaralanabilmek için pro hesaba geçmeyi tercih etmektedir. Tiktok pro hesabı, uygulama içerisinde kullanılabilen ve ücretsiz olan bir hizmettir. Bütün bunlara göre Tiktok pro hesap özellikleri ise sırası ile şunlar olmaktadır;

  • Tiktok pro hesabı ile Tiktok profilini takip eden takipçilerin analiz verileri daha iyi görülebilmektedir.
  • Tiktok profillerini takip edenlerin cinsiyetleri ve hangi bölgeden Tiktok’a girdiği pro hesap ile izlenebilmektedir.
  • Tiktok pro ile beğenilen videolar, trend videolar ve gönderilen videolar olarak daha kapsamlı araştırmalar yapılabilmektedir.
  • Tiktok pro hesap ile yapılan gönderilerin beğenileri ve izlenme oranları gibi istatistikler daha iyi öğrenilebilmektedir.
  • Tiktok pro hesap kullanımı Tiktok profilinin, daha çabuk gelişmesini sağlayacak pek çok özelliği içermektedir.
  • Tiktok pro kullanımı ile Tiktok uygulamasında paylaşılan kısa videolar, arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmaktadır.
  • Tiktok pro hesabına geçiş ve kullanımı, Tiktok uygulama yönetimi tarafından üyelerine tamamen ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir.

  Tiktok Pro Hesap Avantajları Nelerdir?

  Tiktok üyeleri için Tiktok pro hesap avantajları, kişisel profil hesaplarına göre daha fazla olup, pro hesap ile Tiktok profillerinin performansları kolaylıkla arttırılabilmektedir. Aynı zamanda takip etme araçları ve profil analizleri açısından da, Tiktok pro hesap kullanımı her zaman için daha avantajlı olmaktadır. Buna bağlı olarak Tiktok pro hesap avantantajları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Tiktok pro hesap, profillerin gelişmesi için önemli bir etkisi olan puanların ücretsiz olarak ve kolay bir şekilde çoğalmasını sağlamaktadır.
  • Pro hesap ile profil kategorileri seçilebilmektedir.
  • Tiktok pro hesap kullanımı, reklam lansmanı sağlamaktadır.
  • Tiktok pro hesap ile profillerde paylaşılan kısa videolara ait olan istatistikler daha iyi görülebilmektedir.
  • Tiktok pro hesap, uygulama içinde yer alan bütün analiz verilerinin daha iyi alınmasını sağlamaktadır.

  Tiktok Pro Hesaba Nasıl Geçilir?

  En sevilen video içerik platformu olan Tiktok uygulamasında normal hesaptan, pro hesaba geçiş için bir takım işlemlerin yapılması gerekmektedir. Tiktok pro hesap geçişleri ücretsiz olup, kolaylıkla Tiktok üyelik paneli üzerinden bu geçiş sağlanabilmektedir. Tiktok normal hesaptan, pro hesaba geçiş yapabilmek için şu adımların takip edilmesi lazımdır;

  • Öncelikle Tiktok pro hesaba sahip olmak için Tiktok normal üyelik hesabının mevcut durumda olması lazımdır.
  • Normal hesabı, Tiktok pro yapmak için ilk olarak bu hesaba uygulamadan giriş yapmak gerekmektedir.
  • Tiktok hesabına girildikten sonra profil paneline gitmek için sağ üst köşede yer alan simgeye tıklanmalıdır.
  • Tiktok profil paneline girildikten sonra burada yer alan Ayarlar Menüsü açılmalıdır.
  • Ayarla menüsünden ise Hesabımı Yönet butonuna tıklanmalıdır.
  • Hesap yönetiminin en altında bulunan, Pro Hesabına Geç seçeneğine tıklanarak, normal olan Tiktok hesapları pro haline gelmektedir.

  Tiktok hesabı pro haline geldikten sonra yapılması gereken bir diğer işlemde, pro hesaba ait olan bir kategori belirlemesinin yapılması gerekliliği olmaktadır. Bu işlemi de yine profil ayarlarına ait olan panelden ve pro hesap kategori seçeneğinden kolaylıkla yapmak mümkün olmaktadır.

  Burada yer alan kategoriler ise eğitim, kişisel hesap, kamusal hesap, yemek, eğlence ve güzellik gibi benzeri seçeneklerden oluşmaktadır. Tiktok pro hesap için kategori seçimi de yapıldıktan sonra pro hesaba ait olan bütün ayrıcalıklar kullanılmaya başlanmaktadır. Tiktok pro hesabını yeniden normal hesaba yani kişisel hesaba dönüştürmek istenilen durumlarda ise yine profil ayarları kısmı kullanılmaktadır.

  Yukarıda anlatıldığı şekilde Tiktok pro hesabı ayarlar bölümüne girilerek, hesabımı yönet bölümünden kişisel hesaba geçiş yap seçeneğine tıklanarak, Tiktok pro hesaptan çıkılarak, normal hesaba dönüş yapılmaktadır. Böylelikle normal hesaplara ait olan özelliklerle Tiktok uygulaması kullanılabilmektedir.

  Tiktok Pro Hesabında Analiz Sonuçlarının Görülmemesi Hatası Neden Olmaktadır?

  Tiktok pro hesabına geçildiği zaman profillere ait olan analiz sonuçları detaylı olarak incelenebilmekte ve takip edilebilmektedir. Bazı durumlarda ise normal yani kişisel Tiktok üyelik hesabı, pro hesaba dönüştürüldüğü halde bu analiz sonuçlarına ulaşılamamaktadır. Pek çok Tiktok kullanıcısının başına gelen bu hata durumunda ise yapılması gerekenler şunlar olmaktadır;

  • Tiktok pro hesabı analiz sonuçlarının alınamaması durumunda, öncelikle internet bağlantısının kontrol edilmesi gerekmektedir. Çünkü bu hatanın oluşmasının en önde gelen nedenlerinden birisi internet bağlantısında yaşanan kopma durumları olmaktadır.
  • Analiz sonuçlarına ulaşamama durumunda uygulanan bir diğer çözüm yolu ise başka bir telefon ya da tablet üzerinden Tiktok hesabına giriş yapılmasıdır.
  • Bunlar yapıldığı halde sorun yine de giderilemiyorsa, Tiktok uygulamasının silinip, yeniden yüklenmesi lazımdır.
  • Analiz verilerine ulaşamama durumunda uygulanacak bir diğer yöntemde, başka bir hesap üzerinden deneme yapmak olmaktadır. Böylelikle uygulamadan kaynaklı bir sorun olup, olmadığı kolaylıkla anlaşılabilmektedir.
  • Bütün bunların yapılması sonucunda yine Tiktok pro hesapta analizler kısmı gözükmüyorsa, Tiktok yöneticilerine ulaşılarak sorunun bildirilmesi gerekmektedir.
  Son Güncelleme: 07 Temmuz 2021

  Önceki

  Instagramda Satış Yapmanın Yolları ve Yöntemleri

  Sonraki

  Tiktok Sponsorlu Reklam - Tiktokta Nasıl Reklam Verilir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.