Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok nasıl başarılı oldu?

TikTok nasıl başarılı oldu?
İçindekiler

  Günümüzün en popüler platformlarından birisi haline gelen TikTok nasıl başarılı bir proje oldu? TikTok kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

  TikTok, kısa sürede popülerliğe kavuşan bir uygulama olarak yer alıyor. 2016 yılından beri piyasada yer alsa da Türkiye’de son yıllarda ön plana çıktı. Bunun sebebi uygulamanın dünya piyasasına geç açılmasıydı.

  Özellikle reklamları ile kullanıcılara yansıyan TikTok, sunduğu ayrıcalıklar ile ve müzikli video paylaşımlarıyla birlikte kullanıcıların oldukça ilgisini çekmişti. Kısa videolar ile birlikte arka plana müzik konularak yayınlanan TikTok videoları, efektler ile birlikte daha canlı bir hale getiriliyor. TikTok’un şu anda büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

  TikTok nasıl başarılı bir uygulama oldu?

  ByteDance o zamanlar Çin piyasasının yanı sıra küresel piyasalarda etkili bir ürün sunmak istiyordu. Bunun için çalışmalara başlayan ekip yeni bir uygulama üzerinde çalışmaya başladı. 100 günlük bir sürecin ardından ortaya çıkan uygulama Çin pazarına sürüldü.

  Dünyanın en büyük platformlarından birisi olan TikTok, ilk olarak 2016 yılının Eylül ayında Douyin adıyla hizmet sunmaya başladı. ByteDance tarafından piyasaya sürülen uygulama 2017 yılının Eylül ayına kadar Çin’de gelişmeye ve büyümeye devam etti. 1 yıl içerisinde 100 milyona yakın bir kullanıcı sayısına ev sahipliği yapan platform 1 yılın sonunda günlük 1 milyarın üzerinde izlenme alıyordu. Eğer izlenme almakta güçlük çekiyorsanız tiktok izlenme satın al hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  TikTok neden kuruldu?

  TikTok nasıl başarılı oldu?” konusunun önemli başlıklarından birisi de neden kurulduğu olmakta. TikTok’un kurulma sebebi biraz ekonomik biraz da eğlence amaçlı idi. Ekip farklı bir fikir arıyordu. Bunun yanı sıra dünya pazarına da hakim olmak istiyordu. Bunun için Douyin uygulamasını geliştiren firma, öncelikle Çin’de uygulamayı test etti. Sonrasında ise dünyanın pek çok bölgesine yayılmaya başladı.

  TikTok’un gelişme dönemleri

  TikTok, 2016 yılının Eylül ayında kurulduğu dönem sonrasında 2017 yılının Eylül ayında Endonezya’da hizmet vermeye başladı. Bu dönemde bir isim değişikliğine gitmek isteyen firma Douyin isminin uluslararası pazara uygun olmadığını karar vermişti. Bundan dolayı uygulamanın adı TikTok olarak güncellendi.

  2018 yılının Ocak ayında Tayland’ın uygulama merkezinde ücretsiz olarak indirilen en popüler mobil uygulama TikTok olurken uygulamanın bir anda hızlı bir şekilde büyüme kaydetmesi pek çok şirketin de dikkatini çekmişti. TikTok bu dönemde kendini daha da geliştirmek ve müzikten gelir elde etmek için Modern Sky ile bir anlaşma imzalayarak ortak bir çalışma başlattı.

  TikTok’un birleşim dönemi

  Günümüzün en popüler video paylaşım uygulamalarından birisi olan TikTok, 9 Kasım 2017 tarihinde büyük bir satın alma gerçekleştirdi. O zamanlar ABD pazarında etkin rol oynayan Musical.ly, 2014 yılından beri piyasada yer alıyordu. Bu uygulamadan faydalanmak ve dünyaya hızlı bir şekilde açılmak isteyen TikTok, Musical.ly uygulamasını satın alma kararı aldı.

  Musical.ly ve TikTok, birbirine benzer 2 müzikli video paylaşımı uygulamasıydı. Bir zamanlar Türkiye’de Musical.ly adı ile bilinen ve reklamlarda da sık sık karşılaşılan bu uygulamanın sonradan adının TikTok olarak değiştiği kullanıcılar tarafından fark edilmiş olmalı.

  TikTok, Musical.ly uygulamasını 1 milyar $ harcayarak satın aldı ve artık Musical.ly ile TikTok Bytedance şirketine ait iki uygulama oldu. Bu iki uygulamanın özellikleri birbirine benzer olduğu için TikTok ile Musical.ly veritabanı birleştirildi. Artık kullanıcılar tek bir uygulama ile aynı platformda yer alıyordu. Bu da daha büyük bir platformun kapılarını açtı.

  Günümüzde TikTok uygulaması

  TikTok nasıl başarılı oldu?” konusunun bir diğer önemli başlığı da günümüzdeki hali. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan TikTok günümüzde yoğun bir ilgiyle kullanılmaya devam ediyor. Koronavirüs salgınının da etkisiyle son zamanlarda kullanımı daha da artan uygulama ile birlikte kullanıcılar çeşitli video paylaşımları yapıyor, izleyicileri eğlendiriyor.

  Hem Android hem de IOS platformunda yer alan uygulamanın videolarına web üzerinden de erişilebiliyor. 40 dil desteği ile ön plana çıkan platform dünya genelinde etkili bir uygulama olmasıyla biliniyor. Zaman zaman aldığı güncellemeler ile kullanıcıları sevindiren platform, gelişmeye devam ediyor.

  Instagram’ın TikTok özelliğini alması

  2014 yılında piyasaya sürülen Musical.ly uygulaması 2016 yılında yayınlanan TikTok uygulaması ile birlikte birleşerek günümüzdeki halini almıştı. Kullanıcıların severek kullandığı TikTok uygulaması, pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyordu. İlerleyen dönemlerde Instagram da pastadan dilim almak istedi ve daha önce pek çok uygulamadaki özelliği aldığı gibi TikTok’un bu özelliğine benzer bir özellik geliştirdi.

  Bilindiği üzere Instagram daha öncesinde Snapchat uygulamasındaki hikayeler özelliğini kendi uygulamasına eklemişti. TikTok’un kısa ve müzikli video paylaşım uygulamasını da kendi uygulamasına ekleyen Instagram, özelliğin adını Reels olarak duyurdu.

  TikTok neden bu kadar başarılı oldu?

  TikTok nasıl başarılı oldu?” konusunun önemli başlıklarından birisi de bu başlık olarak yer alıyor. Dünyanın en popüler video paylaşım platformları haline gelen TikTok’un başarılı olmasının pek çok sebebi bulunuyor. Bunlardan birisi uygulamanın özellikleri. Uygulamada müzikli paylaşım yapabilen kullanıcılar uygulamadaki cevheri fark ettiler ve kendi müzikli paylaşımlarını üretmeye başladılar. Arka planda müzik çalarken kısa süreli video klipler paylaşmak kullanıcılar için harika bir özellikti. Bu özellik yalnızca gençleri değil aynı zamanda yetişkin ve yaşlı insanları da eğlendiriyordu.

  TikTok’un popülerliğe kavuşmasının bir diğer sebebi içerisindeki efektler oldu. Bir taraftan çok büyük bir platform haline gelen TikTok aynı zamanda geniş efekt kütüphanesi ile gençlerin ilgisini çeken bir uygulama idi. Örneğin TikTok ile birlikte içerik üreticileri efektlerden yararlanarak videonun daha güzel gözükmesini sağlayabiliyordu. Bu da kullanıcıların ilgisini çeken bir durum oldu.

  TikTok’a karşı yapılan eleştiriler

  TikTok’a karşı bu zamana kadar pek çok eleştiri yapıldı. Bu eleştirilerin ana odağı kullanıcıların düştükleri haller olarak yer alıyor. Kullanıcıların TikTok’u eleştirmesindeki en önemli sebep TikTok videolarının bazılarının cringe seviyesinde olması. Cringe derken başkasının yerine utanmak olarak açıklayabiliriz. Tabii aralarında güzel videolar da var fakat kullanıcılar cringe seviyesinde videolar ile sıkça karşılaştığı için platformdan genel olarak soğudular ve bu tür yorumları yapmaya başladılar.

  Bu kadar kullanıcı TikTok’u eleştirdiği halde uygulamanın yoğun bir ilgiyle takip edilmesi TikTok için önemli bir durum olarak yer alıyor. Uygulama ile ilgili yaşanan bir diğer gelişme TikTok’un ABD’de yasaklanma ihtimali olduğu idi. Dönemin ABD Başkanı Donald Trump, TikTok’un yasaklanması konusunda çalışmalar yapıyordu fakat böyle bir durum gerçekleşmedi.

  TikTok ve özellikleri

  TikTok, günümüzde sağladığı birçok özelliği ile sosyal medya kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. TikTok’ta yer alan ana özellik kısa video klipler paylaşmak ve bu videoların arkasına ses veya müzik koymak. Bir diğer özellik canlı yayın olarak yer alıyor. Uygulamada canlı yayın yapmak mümkün olmakta. Uygulama müzikli videoların paylaşımının yanı sıra efektli videolar paylaşmaya da olanak tanıyor.

  Bu konuda sizlere “TikTok nasıl başarılı oldu?” sorusu ile ilgili detaylı bir yazı hazırladık. Özet geçmek gerekirse TikTok, uyguladığı etkili pazarlama yöntemleri ile bir anda popüler hale gelen bir proje oldu.

  Son Güncelleme: 18 Ocak 2021

  Önceki

  Instagram girişim tarihi

  Sonraki

  YouTube girişim tarihi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.