Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok keşfet engeli nedir? Nasıl anlaşılır?

TikTok keşfet engeli nedir? Nasıl anlaşılır?
İçindekiler

  TikTok keşfet engeli nedir? TikTok’ta keşfet engeli yiyen kullanıcılar bu durumun nasıl anlaşıldığını ve nasıl çözüldüğünü merak ediyor.

  TikTok, yıllardır hayatımızda var olan bir platform. Geçtiğimiz yıllarda Musical.ly ile birleşen TikTok, her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. TikTok sayesinde kullanıcılar hem eğleniyor hem de para kazanabiliyor. Bazı kullanıcılar emek harcasa da yaptığı küçük bir hatadan dolayı keşfet engeline yani diğer adıyla shadow ban olayına takılabiliyor. Bu durumu pek çok kullanıcı yaşayabilir. Bu durumdan kurtulmak veya bu duruma düşmemek için yapılması gereken bazı şeyler bulunuyor.

  TikTok keşfet engeli nedir?

  Sosyal medya uygulamalarından birisi olan TikTok’ta keşfet engeli yiyen bir kişinin videoları ön plana çıkmaz, keşfette gözükmez. Yalnızca profilde görünür. Bu durum diğer adıyla shadow ban olarak açıklanabilir. Shadow ban, gizli yasaklama anlamına geliyor. Gizli bir şekilde yasaklama, kullanıcıya belli etmeden o kullanıcının keşfete düşmesini engellemek. Yani kullanıcının videosu tamamen yasaklanmaz, profilde durur fakat diğer kullanıcılar bu videoyu keşfedemez, videoyu izlemeleri için profile girmeleri gerekir.

  TikTok’ta pek çok kullanıcı emek harcayarak bu platformda video paylaşıyor. Yayınlanan bu videoların bazıları her ne kadar düzgün olsa da TikTok ekibi tarafından shadow ban uygulanabiliyor. Bazı maddeler var ki TikTok’un ne kadar ciddi kurallara sahip olduğu görülüyor.

  TikTok keşfet engeli nasıl anlaşılıyor?

  TikTok keşfet engeli nedir?” konumuzda bu başlık altında keşfet engelinin nasıl anlaşıldığından bahsedeceğiz. TikTok keşfet engelini anlamak için yapılması gereken işlemlerden birisi videonun etkileşim oranı. Eğer ki TikTok’ta paylaşılan bir video eski videolara göre daha az etkileşim almaya başlıyor ise bunun sebebi TikTok keşfet engeli olabiliyor. Video keşfet engeli yediği için ciddi bir etkileşim düşüşü ile karşılaşabilir. Kullanıcıların bu durumda yapması gereken işlem TikTok keşfet engelinin sebeplerini öğrenmek ve bundan korunmanın yollarını bilmektir. Eğer internet kullanıcısı bu konu hakkında bilgi alırsa platformda daha iyi tutunabilir.

  TikTok keşfet engelinin sebepleri nedir?

  Uygulamada kullanıcıların aldığı keşfet engelinin pek çok sebebi bulunuyor. Bu konu başlığı altında keşfet engelinin sebeplerine detaylıca değineceğiz. Keşfet engelinin sebeplerinden birisi +18 içerik olarak açıklanabilir. TikTok platformunda kullanıcının paylaştığı +18 içerikler shadow ban almaya sebebiyet verebiliyor. Bundan dolayı +18 içeriklerin paylaşılmaması gerekiyor.

  TikTok’ta keşfet engeline sebep olan bir diğer madde siber zorbalık olarak yer alıyor. Eğer ki video içerisinde şiddet içerikli bir paylaşım var ise veya birine hakaret ediliyor ise bu gibi durumlardan dolayı profilin keşfete çıkması önlenebilir.

  Keşfet engeli almanın bir diğer sebebi videonun yeterince kaliteli olmaması. TikTok, öne çıkan videoların kalitesinin yeterli seviyede olmasını istiyor. Eğer bir videonun kalitesi çok düşük ise ve düzgün çekilmemiş ise bu videonun keşfete çıkması da önlenebiliyor.

  Yayınlanan bir videoda kumar içerikli bir paylaşımın yer alması da bu olayın sebeplerinden birisi. Kumar, bilindiği üzere pek çok ülkede yasaklanan bir durum. Bu platform da kumar içerikli paylaşımlara izin vermemekte.

  Eğer bir TikTok videosunda yasadışı bir faaliyet yer alıyor ise bu durum da videonun ön plana çıkmasını önleyebilir. Hatta platform bu videonun güvenlik güçlerine teslim edilmesini de sağlayabiliyor. Bundan dolayı platformda yasal bir şekilde video çekmek gerekiyor.

  Bazı insanlar videoda uygunsuz davranış yaptığından veya uygunsuz bir yazı paylaştığından dolayı videosunu ön plana çıkaramaz. Eğer ki bir video TikTok politikalarına uygun bir şekilde çekilmediyse, uygunsuz bir görüntü içeriyor ise bu videonun da ön plana çıkması engellenebilir.

  Spam, pek çok sosyal medya platformunda olduğu gibi TikTok’ta da önemli bir sorun. Spam yapan kanalların videoları öne çıkmamakla birlikte bu kanalların yasaklanma riski de bulunuyor. Sadece bu tür kanallar değil bunun yanı sıra bazı kural ihlallerinde de banlanma ihtimali yer almakta.

  TikTok keşfet engeli yemenin bir diğer sebebi siyasi bir içerik paylaşmak. Kullanıcılar eğer videosunda siyasi içerikli bir paylaşım yapar ise bu video profilde durur, ön plana çıkmaz. Bu da videonun etkileşim sayısını düşüren bir durum olarak yer alıyor.

  TikTok keşfet engeli çözümü

  TikTok keşfet engeli nedir?” konumuzda kullanıcılar bu engelin nasıl kalkacağını da merak ediyor olabilir. Bunun çözümü için kullanıcıların yapması gereken tek şey kurallara uygun paylaşımlar yapmak. Videolar bir süre sonra yükselmeye başlar. Eğer ki videoların etkileşim oranları halen düşük ise ya halen kural ihlali bulunuyor ya da bir hata olmuş olabilir. Bu durumda TikTok ile iletişime geçip bu konuyu belirtmek gerekiyor.

  TikTok keşfet engelinden korunmanın yolları

  TikTok keşfet engelinden korunmak için kullanıcıların yapması gereken pek çok şey bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların paylaştıkları her şeye dikkat etmeleri gerekiyor. Düzenli bir profile sahip kullanıcılar attıkları videoların etiketlerini içerik ile alakalı bir şekilde düzenlemeli. Videonun başlığı, açıklaması ve etiketleri video ile alakalı olmazsa bu durum shadow ban sebebi. Bundan dolayı video başlığı, açıklaması ve etiketleri uygun bir şekilde girilmeli.

  TikTok uygulamasında keşfet engelinden korunmanın bir diğer yolu +18 içerikler paylaşmamak. Instagram, Facebook ve YouTube gibi platformlarda da olduğu gibi bu platformda da +18 içerikler keşfete düşmez. Keşfette öne çıkmak isteyen kullanıcıların bu tür içerikleri paylaşmaması gerekiyor.

  TikTok keşfet engelinden korunmanın bir diğer yolu video kalitesi olmakta. Günlük hayatımızda TikTok’ta gezerken videoların ne kadar kaliteli olduğu dikkat çekiyor olabilir. Aralarında çok kaliteli olmayan videolarda bulunabiliyor fakat genel olarak videolar kaliteli bir şekilde yer alıyor. Kısacası videoların düzgün çekilmesi ve yeterince kaliteli olması önemli bir durum.

  Şiddet, siber zorbalık ve hakaret içerikli paylaşımlar pek çok kullanıcıyı rencide edebilir, onu derinden etkileyebilir. Platformda yayınlanan bir videoda şiddet ve siber zorbalık içermemesi, hakaret içerikli bir paylaşıma yer verilmemesi gerekiyor. Bu sayede platformda keşfete düşmek mümkün oluyor. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var ki videolarda uygunsuz yazıların yer alması da keşfet engeline sebep olabiliyor.

  Kullanıcıların keşfet engeli yememesi için telif haklarına dikkat etmesi, kendine has video içerikleri paylaşması gerekiyor. Başka bir videonun izinsiz bir şekilde paylaşılması da keşfet engeline sebep olabiliyor. Bu duruma dikkat edilmesi gerekiyor.

  Keşfet engelinden kurtulmak veya bu engelden korunmak için yapılması gereken bir diğer durum düzenli olarak video paylaşmaktır. Her gün düzenli bir şekilde video atan ve kurallara uyan bir kanal, kısa sürede başarılı olur ve tiktok takipçi kazanmaya başlar.

  Sosyal medya devlerinden birisi haline gelen TikTok platformunda keşfet engeline takılmamak için birçok madde yer alıyor olabilir fakat bu maddeler genellikle kullanıcıların bildiği kuralları içeriyor. Kısacası TikTok’ta paylaşım yapan bir kullanıcı yasadışı bir işlem yapmaması, +18 içerik paylaşmaması, kurallara uygun paylaşımlar yapması ve kendi videosunu yayınlaması gibi pek çok detaya dikkat etmesi gerekiyor. Bu gibi detaylara dikkat eden kullanıcılar elbet başarılı olacaktır.

  Son Güncelleme: 15 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Güvenilir Takipçi Sitesi

  Sonraki

  Instagirl / Instaboy Nedir, Nasıl Olunur?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.