Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +902129637989 | destek@takipcim.com.tr

TikTok hizmetleri ile zirveye ulaşın

TikTok hizmetleri ile zirveye ulaşın
İçindekiler

  TikTok hizmetleri ile birlikte zirveye ulaşmak isteyen pek çok sosyal medya kullanıcısı bulunuyor olabilir. Bu hizmetlerin kullanıcılar için sağladığı pek çok avantaj bulunuyor. Bu konuda TikTok kullanıcıları için bu paketler hakkında bilgi verip bu paketleri kullanmanın püf noktalarından bahsedeceğiz, paketler hakkında birkaç ipucu sunacağız ve yıllardır hayatımızda yer edinen TikTok uygulaması hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

  TikTok hizmetleri hakkında bilgi

  TikTok uygulaması, aslına bakılır ise uzun zamandır var fakat Türkiye pazarına sonradan giren bir uygulama. Günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan TikTok için bir zamanlar ABD’de yasaklanma kararı bile çıkmıştı. Bu dönemde Instagram, bunu fırsat bilerek TikTok’a rakip olan Reels özelliğini geliştirdi fakat TikTok yasaklanmadı. TikTok Instagram’ın bu özelliğine rağmen yoğun bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Snapchat’ı bitiren Instagram TikTok’u bitirir mi bunu zamanla göreceğiz.

  Sosyal video paylaşım sitesi olan TikTok için birçok hizmet yer alıyor. Bu konu TikTok izlenme hizmeti, global beğeni hizmeti ve ucuz takipçi hizmetinden bahsederek siz değerli okuyucuları bu konuda bilgilendirmek istiyoruz. TikTok paketleri hakkında bilinmesi gereken birçok detay yer alıyor.

  Ucuz takipçi hizmeti

  TikTok paketleri arasında ucuz takipçi hizmeti yer alıyor. Ucuz takipçi hizmeti, Instagram takipçi hizmetinin fiyatlarına göre daha uygun bir hizmet olmakta. Son zamanlarda popülaritesi daha fazla artan TikTok için kullanıcılar takipçi alarak kendi profilini daha çok yükseltmek istiyor. Bunun için çalışmalar yapan kullanıcılar için tiktok ucuz takipçi hizmeti harika bir tercih olabilir. Gerçek takipçilerden oluşan ucuz takipçi hizmeti sayesinde bir profilin takipçi sayısında artış yaşanacak. O profili gerçek takipçiler takip ettiği için profildeki etkileşim yavaş yavaş artmaya başlayacak. Tabii takipçi hizmetinden daha etkili paketler de yer alıyor. Şimdi sizlere onlardan bahsedelim.

  TikTok izlenme hizmeti

  TikTok hizmetleri konusunda önemli bir yeri bulunan TikTok izlenme paketi, etkileşimi yükseltme bakımından çok önemli bir değere sahip. Çünkü birçok sosyal medya uygulamasında olduğu gibi TikTok’ta da bir etkileşim algoritması bulunuyor. Kullanıcıların paylaştığı her bir videonun bu algoritmaya göre ön plana çıkıp çıkmayacağı belirleniyor. Algoritma, kısaca bahsetmek gerekirse bir sistemin nasıl oluştuğunu ve o sistemin neleri yapacağını anlatan olay örgüsü denebilir. Algoritmaya göre paylaşılan bir videonun aldığı beğeni, izlenme ve yorum o videonun etkileşimini yükselten bir hareket. Bir videonun izlenme sayısı yükseldikçe etkileşim oranında da yükselme görülür. Bu durum videonun daha çok ön plana çıkmasına olanak tanıyor.

  Global beğeni hizmeti

  TikTok paketleri arasında yer alan global beğeni hizmeti sayesinde bir videonun beğeni sayısı Türk ve yabancı takipçi olarak karışık bir şekilde yükselir. Bir videonun beğeni sayısının yükselmesi bir önceki konu başlığında anlattığımız gibi etkileşim oranını yükselten bir durum. Ayrıca bazı kullanıcılar yüksek beğeni sayısına sahip video gördüklerinde o profilin aktif ve popüler bir sayfa olduğunu düşünerek o profilin daha çok takip edilmesi sağlanabiliyor. Bundan dolayı kullanıcılar isteğe bağlı olarak beğeni hizmetinden yararlanabilir ve bu hizmet ile birlikte sayfasını daha da yükseltebilir.

  TikTok hizmetlerinin sağladığı faydalar

  Birçok kullanıcı TikTok hizmetleri ve bu hizmetlerden yararlanmanın nasıl bir fayda sağlayacağını merak ediyor olabilir. Bu konu başlığı altında bu detaylardan bahsetmek istiyoruz. TikTok hizmetlerinin sağladığı pek çok fayda bulunuyor. Bir önceki konu başlıklarında kısaca bahsetmiştik. TikTok paketleri arasında yer alan takipçi, izlenme ve beğeni paketi kullanıcılar için önemli paketler.

  Bu paketler algoritmayı tetikleyerek o sayfanın daha çok popüler olmasını sağlar. TikTok hizmetlerinin sağladığı avantajlardan birisi de etkileşimin yükselmesidir. Etkileşimi yükselen sayfanın takipçi sayısı doğal olarak artmaya başlar, etkileşim oranı daha da yükselir.

  Bu paketlerin sağladığı bir diğer avantaj o profilin gelir elde etme imkanının daha fazla olması. Günümüzde birçok platformda olduğu gibi TikTok platformunda da sponsorlardan gelir elde etmek mümkün olmakta. Sponsor olmak isteyen firmalar yüksek takipçili ve etkileşim oranı muazzam olan sayfaları tercih ederek bu sayfalara sponsorluk teklifi göndermek isteyebiliyor. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak forumlarda veya platform üzerinde sayfa için reklam ilanı verebilir ve kendi fiyatlarını belirleyebilir.

  TikTok paketlerinden faydalanarak yüksek etkileşim oranlarına ulaşan ve sayfa takipçisini arttıran sosyal medya kullanıcılarının sağladığı bir diğer fayda kendilerini psikolojik açıdan daha iyi ve daha motive hissetmeleri. Sayfanın gücünü gören kullanıcılar, bu bakımdan da kendilerini oldukça şanslı hisseder, buna göre en iyi hizmeti sunmaya çalışır. Yüksek takipçili sayfaya sahip olan kullanıcı, sayfa çalışmalarına daha iyi odaklanıp o sayfanın gelişmesine katkı sunar. TikTok paketlerinin bu gibi pek çok avantajı bulunuyor.

  TikTok hizmetlerini kullanmanın ipuçları

  TikTok hizmetlerinden yararlanırken bazı püf noktalarına dikkat etmek, bu püf noktalarına göre hizmet almak gerekiyor. Doğrudan paket satın alıp o hizmetten yararlanmak daha az etkileşim sağlarken planlı bir şekilde hizmet alıp o hizmeti düzgün bir şekilde yönetmek sayfanın daha hızlı bi şekilde büyümesine olanak tanıyor.

  Kullanıcıların bu konuda yapması gereken işlem öncelikle hangi hizmeti istiyor ise onu seçmesi. Sonrasında bir araştırma yapıp en iyi çalışmanın nasıl olacağını belirlemesi gerektiği. Bunun için birçok yöntem bulunuyor. Bilindiği üzere etkileşim oranı bu konuda en önemli kaynak. Kullanıcının buna göre en doğru planı yapması ve hedefi bu şekilde belirlemesi önem teşkil ediyor.

  Örnek bir çalışma verelim. Misal bir kullanıcı sayfadaki videonun etkileşimini yükselterek daha fazla önerilen videolar arasında gözükmek istiyor. Yani kullanıcıların o videoya daha çok rastlamasını istiyor. Bunun için önce bir video çeker ve hızlı bir şekilde o video için beğeni ve izlenme hizmetini aynı anda alır. Bu durum kısa bir süre içerisinde sayfadaki videonun daha çok önerilen videolar arasına girmesini sağlar. Bu sayede kullanıcılar bu profile daha çok ulaşır ve doğal takipçi artışı yaşanır.

  TikTok ve tarihi

  Bu konuda sizlere TikTok hizmetleri hakkında bilgiler verdik. Peki TikTok nasıl kuruldu hiç merak ettiniz mi? Biraz da TikTok’un kuruluş ve gelişme tarihinden bahsetmek istiyoruz. TikTok, 2016 yılında Çin’de Douyin adıyla kurulan bir uygulama. Birkaç ay içerisinde geliştirilen uygulama Çin’de kısa sürede milyonlara hitap etti. 2017 yılında dünya pazarına açılmaya başlayan platform, Asya piyasası ile yoluna koyuldu. Dünya pazarına daha iyi hakim olmak için TikTok adıyla yoluna devam etti.

  Bu zamanlarda Musical.ly adında başka bir uygulama daha yer alıyordu. Bu uygulamayı satın alan TikTok, Musical.ly veritabanını kendi uygulaması ile birleştirdi. Bilindiği üzere bir zamanlar TikTok, Musical.ly olarak ülkemizde yer alıyordu. Kısa sürede dünya pazarına hakim olan TikTok, pek çok ülkede lider konumuna ulaşarak büyük bir başarıya imza attı.

  Son zamanlarda eski ABD başkanı Donald Trump tarafından eleştirilen ve yasaklanması gündem olan TikTok için herhangi bir adım atılmadı. Yaşanan bu gelişmeler TikTok’un daha çok tanınmasına ve büyümesine yardımcı oldu.

  Son Güncelleme: 05 Şubat 2021

  Önceki

  Sosyal medya paketleri ile yükselin

  Sonraki

  Twitch hizmetleri ile kanalı yükseltmek

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.