Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok hesabı nasıl gizliye alınır?

TikTok hesabı nasıl gizliye alınır?
İçindekiler

  TikTok hesabı nasıl gizliye alınır? Bazı kullanıcılar TikTok hesabını gizli bir şekilde yönetmeyi istiyor olabilir. Bunun birçok sebebi bulunuyor.

  TikTok hesabını gizliye almak isteyen bir kullanıcının hesabı bu şekilde yönetmesinin nedenlerinden birisi TikTok hesabını yalnızca eğlence amaçlı ve özel olarak kullanmak istiyor oluşu. Yani bir kullanıcı TikTok’ta popüler olmak için değil yalnızca TikTok özelliklerini denemek ve video çekmek için bu tür  bir işe girmiş olabilir. Bundan dolayı hesabını gizliye alarak başka kullanıcılara göstermez.

  Sosyal medya uygulamalarından birisi olan ve kısa videolar çekmeye olanak tanıyan TikTok platformunda hesap gizlemenin bir diğer nedeni kullanıcının yalnızca arkadaşlar arasında video paylaşımı yapmak istemesi. Bazı kullanıcılar fenomenlikten çok arkadaşlarına çektiği videoları göstermek için bu platformu tercih edebilir. TikTok deyince her ne kadar fenomen olmak akla gelse de TikTok, Instagram ve Facebook gibi bir sosyal medya ağı. İsteyen kullanıcılar yalnızca diğer kullanıcıları takip eder isteyenler daha popüler bir hale dönüşebilir. Bu tamamen kişinin isteğine bağlı bir durum.

  TikTok uygulamasında popüler olmak istemeyen, hesabını gizliye almak isteyen bir kullanıcının bunu yapmasının sebebi geçici olabiliyor. Bazı kullanıcılar bir şeyler denemek için bu tür bir işleme girişmek istiyor. Bu durum da sıkça karşılaşılan bir neden olarak yer alıyor.

  TikTok hesabı nasıl gizliye alınır?

  TikTok hesabını gizliye almak aslında zor olmayan, kolay bir işlem. TikTok hesabını gizli yapmak isteyen bir kullanıcı öncelikle uygulama girmeli ve eğer yapmadıysa hesabına giriş yapmalı. Hesaba giriş yapıldıktan sonra profile girilmeli. Profilin sağ üst kısmında yer alan üç noktaya tıkladıktan sonra bu ekranda “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine tıklanılması gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra artık kullanıcı hesabı gizliye almak için hazır demek.

  Hesabı gizliye almak isteyen bir kullanıcı “Özel Hesap” seçeneğini aktif ederek o hesabın gizli olmasını sağlayabilir. Hesabın gizli olması hesap içerisinde yer alan videoların görülmemesi anlamına geliyor. Diğer kullanıcılar takip isteği göndererek hesabı takip edebilir. Özel bir hesapta o hesabın takipçileri gönderilere ulaşabilir.

  Bu ekranda yer alan ve “Özel Hesap” seçeneğinin altında bulunan “Hesabınızı başkalarına önerin” seçeneğini de bazı kullanıcılar tercih etmek isteyebiliyor. Bu seçeneği aktif etmek hesabın diğer kullanıcılara önerileceği anlamına geliyor. Bu seçeneğin aktifliğini kaldırarak tamamen özel bir hesap haline dönüşmek mümkün. Yapılan bu işlemler ile birlikte kullanıcılar yalnızca arama yaptığında hesabı bulabilir.

  TikTok video gizleme nasıl yapılır?

  TikTok hesabı nasıl  gizliye alınır?” sorusunun yanı sıra TikTok videolarının nasıl gizlendiği konusu da merak edilen konular arasında yer almakta. Bir gönderiyi gizlemek için öncelikle gönderinin altında yer alan üç noktaya basmak gerekiyor. Üç noktaya bastıktan sonra burada yer alan “Gizlilik Ayarları” seçeneğine girilmeli. Gizlilik ayarlarında 3 farklı seçenek kullanıcılar ile karşılaşıyor. Bunlardan birisi video görünürlüğü, diğeri yorumlar ile ilgili bir diğeri de tepkiler ile alakalı.

  Videoya yorum yapılmasını istemeyen kullanıcılar “Yorumlara İzin Ver” seçeneğini devre dışı bırakarak videonun yorum almasını engelleyebiliyor. “Ekleme, Düet ve Tepkiye izin ver” seçeneği ise o videonun çeşitli aksiyonlar almasını sağlıyor. Eğer bu seçenek devre dışı kalır ise o video üzerinde tepki, düet ve ekleme seçenekleri yapılamayacak.

  “Bu Videoyu Kimler Görüntüleyebiliyor” seçeneği videoyu gizlemek isteyen kullanıcıların işine yarayacak alan. Bu kısımda 3 farklı seçenek beliriyor. Genel, arkadaşlar ve özel olarak yer alan bu seçeneklerden genel olanı videoyu herkesin görebileceği anlamına gelirken özel yapmak videonun gizli olmasına sebep olur. Özel bir video profilde ana kısımda değil, özel sekmede görülür. “Bu Videoyu Kimler Görüntüleyebiliyor” kısmında yer alan arkadaşlar seçeneği ise videoyu yalnızca arkadaşların görebileceği anlamına geliyor. Yani takipçiler videoya ulaşır, diğer kullanıcılar videoyu inceleyemez.

  TikTok hesabını gizliye almanın avantajları

  TikTok hesabını gizliye almanın pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajlardan birisi spam yapanlardan korunmaktır. Facebook, Twitch ve Instagram gibi pek çok platformda spam görülebilen bir durum. Spam yapmak isteyen bir kullanıcı ya bot basar ya da o gönderinin altına ilginç yorumlar atar. Eğer kullanıcı TikTok hesabını gizliye alır ise spam gibi durumlardan kurtulabiliyor.

  TikTok hesabını gizliye almanın bir diğer avantajı rahat bir şekilde video paylaşabilmektir. Bazı kullanıcılar platformu öylesine kullandığı için paylaşımları da rahatlıkla, keyifli bir şekilde yapmak istiyor olabilir. Bu konuda yapılması gereken işlem tabii ki hesabı gizlemek. Hesabı gizleyen bir kullanıcı istediği şekilde paylaşımlar yapabilir, kendini daha huzurlu hissedebilir. Dediğimiz gibi platformu deneme amaçlı kullananlar da olabiliyor.

  TikTok hesabını gizlemenin dezavantajları

  TikTok uygulamasında hesabı gizliye almanın dezavantajlarından birisi hesaptaki gönderilerin yüksek etkileşim oranına erişmemesi ve popülerliğin artmamasıdır. Bir TikTok hesabı eğer gizli bir hesaba sahip ise bu durum hesabın az takipçiye sahip olmasına ve keşfete çıkamayacağı için az etkileşim almasına sebep olacak bir olay. TikTok’ta popüler olmak isteyen bir kullanıcı bu konuda öne çıkmak için reklam yapmalı. Bildiğiniz üzere Instagram’da öne çıkmak isteyen birçok insan gizli hesap yaparak o hesabın reklamını yapıyor. Bazı kullanıcıların bunu yapmasının amacı hesabın daha gizemli durmasını sağlamak. Bu hesapların takipçi sayılarının yüksek olması da dikkatlerden kaçmayan bir durum. Bu tür hesaplar Instagram takipçi ve beğeni gibi hizmetlerden yararlanarak hesabı etkileyici gösteriyor olabilir.

  TikTok hesabını gizliye alan bir kullanıcı, TikTok takipçi ve beğeni gibi hizmet paketlerinden de yararlanamıyor. Çünkü bu tür işlemler herkese açık bir hesap olduğunda yapılabiliyor. TikTok platformunda büyüme amacı olan bir kullanıcı eğer gizli bir hesaba takipçi gönderirse bazı sorunlar yaşayabilir. Bu durumla karşılaşmamak için hesabı herkese açık yapıp paketin işlemi tamamlandıktan sonra tekrar gizliye almak en doğru karar olacak. Bunu unutmamak gerekiyor yoksa dediğimiz gibi sorun yaşamak muhtemel.

  TikTok gönderi özellikleri

  TikTok hesabı nasıl gizliye alınır?” sorusunun yanı sıra bazı kullanıcılar TikTok gönderisinin özelliklerini merak edebilir. Herkese açık bir TikTok gönderisinde kalp, sohbet balonu ve ok simgesi bulunuyor. Bu simgelerden birisi olan kalp simgesine tıklamak o gönderiyi beğenmek anlamına gelirken sohbet balonu simgesine tıklamak yorum yapmak anlamına geliyor. Ok işareti ise bir gönderiyi paylaşmaya olanak tanıyor.

  Bazı gönderilerin profillerindeki sağ kısmında yer alan tik işareti o profilin doğrulandığı anlamına geliyor. Sosyal medyada popüler olmak için aynı ada yakın bir hesap açan ve bu hesapla dolandırıcılık yapmaya çalışan birçok kişi bulunuyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için gerçek hesap olan sayfalar doğrulanmış olarak yer alır.

  Bir videoyu izlerken o videonun sesini kapatmak ve açmak mümkün olmakta. Bu sayede kullanıcılar ister sesli ister sessiz bir şekilde videoyu izleyebiliyor. Kullanıcılar isterse videoları keşfederken videonun sağ kısmında yer alan “Takip Et” butonuna tıklayarak o sayfayı hızlı bir şekilde takip etmeye başlayabilir.

   

  İlgili İçerik: Tiktok'ta neden mesaj gönderemiyorum ?

  Son Güncelleme: 06 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da beğendiklerimi nasıl görürüm?

  Sonraki

  Twitter Retweet Hilesi Şifresiz

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.