Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok hediyeleri kaç TL? Yayıncılar ne kadar kazanıyor?

TikTok hediyeleri kaç TL? Yayıncılar ne kadar kazanıyor?
İçindekiler

  TikTok hediyeleri kaç TL? Bu soru TikTok hediyesi almak isteyen kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Gelin hep beraber inceleyelim.

  TikTok, dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından birisi olarak yer alıyor. Burada kullanıcıların yaptıkları her bir paylaşım ona kitle kazandırabilir. Elde edilen kitle o kullanıcıyı takip ederek kullanıcının daha popüler olmasını sağlıyor. Sağlanan popülerlik ile birlikte kullanıcının yapabileceği şeyler de artışa geçiyor.

  Bunlardan birisi de TikTok hediyeleri olmakta. TikTok kullanıcıları elde ettiği başarıyla birlikte para kazanma işlemi sayesinde canlı yayınlardan gelir elde edebiliyor. İzleyiciler, canlı yayın açan TikTok kullanıcısına hediye alarak onun gelir elde etmesini sağlıyor. Canlı yayın yapan kişinin burada yapması gereken işlem kullanıcıları bilgilendirmesi.

  TikTok’ta birine hediye vermek için canlı yayının sağ alt köşesinde yer alan hediye simgesine tıklamak ve sonrasında hediyeyi seçip göndermek gerekiyor. Kullanıcılar bakiyesine bakmak için profile girip bakiyeleri görebiliyor. Buradan bakiye almak mümkün.

  TikTok hediye fiyatları kaç TL’den başlıyor?

  TikTok hediye fiyatları zaman içerisinde değişime uğrayabiliyor. Kullanıcılar TikTok’ta bir kişiye hediye gönderirken bunun için jeton sistemini kullanıyor. Yani jeton ile bir yayıncıya hediye göndermek mümkün oluyor. Jeton almak için ise gerçek para kullanılıyor. Kullanıcılar 60 jetondan 7000 jetona kadar alım yapabiliyor.

  70 jeton 6,69 TL’ye satılırken 350 jeton 33,99 TL’ye dağıtılıyor. 1.400 jetonun fiyatı 134,99 TL iken 3.500 jetonun fiyatı 339,99 TL olarak belirlenmiş durumda. TikTok Türkiye’deki en yüksek jeton satışı 7.000 jeton yani 679,99 TL olarak açıklanıyor. Kullanıcıların jetonlar ile birlikte alabileceği pek çok şey yer alıyor.

  Uygun fiyatlı TikTok hediyeleri

  TikTok’ta para kazanmak için pek çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden birisi de TikTok hediyeleri olarak yer alıyor. TikTok hediyeleri kaç TL? Kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan birisi olan bu konuyu bu başlık ve diğer başlık altında detaylıca cevaplayacağız.

  Bir önceki başlıkta TikTok jeton fiyatlarından bahsetmiştik. Bu başlık altında jetonlar ile alınabilen hediyeleri açıklayacağız. Alınan en düşük hediye 1 jeton olarak yer alıyor. 1 jeton oldukça düşük bir fiyata sahip. 1 jeton ile birlikte TikTok’un kendi logosu ve güzel bir çiçek olan gül hediye etmek mümkün. Türklerin sevdiği tatlıdan birisi olan baklava hediye etmek isteyen kullanıcılar 2 jeton ödeyerek yayıncıya verebiliyor.

  5 jetona geldiğimizde bu miktar ile alınabilecek ve hediye olarak verilebilecek üç adet ürün bulunuyor. Bu ürünlerden birisi nazar boncuğu olarak yer alıyor. Nazar boncuğu ülkemizde her ne kadar nazarlardan koruması için yapılsa da bazı kesimlerde göre bunun doğru olmadığını düşünenler de var. 5 jetona hediye edilen bir diğer ürün parmak kalp olarak yer alıyor. Kullanıcılar parmak kalp alarak başka bir yayıncıya onu ne kadar sevdiğini gösterebiliyor. Bu miktar ile alınabilecek bir diğer ürün panda olmakta. Panda, günümüzde nesli tükenen hayvanlar arasında yer alıyor fakat son zamanlarda yapılan düzenlemeler ile pandalar korunmaya başlandı.

  TikTok hediyeleri kaç TL?” konumuzun bir diğer ürünü de 10 jetona satılıyor. 10 jetona satın alınabilen üç adet ürün yer alıyor. Kullanıcılar bu ürünlerden istediklerini seçerek hediye ettikten sonra yayıncıyı mutlu edebiliyor. Bu hediyelerden birisi merhaba olarak yer alıyor. Merhaba hediye etmek karşı tarafa selam göndermek anlamına geliyor. Bir diğer hediye olan iyi geceler hediyesi ise özellikle geceleri sıkça paylaşılan bir hediye. Yayını kapatmaya ve yatmaya hazırlanan bir yayıncı için bu hediye sıklıkla tercih ediliyor. Kalp hediyesi ise en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. Kullanıcılar çok sevdiği ve hayranı olduğu yayıncıya bol bol kalp hediyesi atarak onun mutlu olmasına vesile oluyor.

  TikTok hediyeleri yalnızca kalp gibi küçük hediyeler içermiyor. Bazı izleyiciler hayranı olduğu kişiyi daha çok seviyor ise, ona bağlandıysa bunun için 25 jetona satın alınabilen büyük aşk hediyesi yer alıyor. Bu da karşıdaki yayıncının ne kadar sevildiğini gösteren bir durum.

  50 jetona geldiğimizde kullanıcıların güneş kremi ve çay alabildiğini görüyoruz. Güneş kremi zaman zaman kullanılsa da çay hediyesi sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. Kullanıcılar ülkemizde sıkça tercih edilen çayı yayıncılara hediye edebiliyor.

  100 jetona alınabilen ürünlerden birisi gökkuşağı olarak yer alıyor. Gökkuşağı, havada su buharı ve güneşin yaptığı etkileşim ile oluşan bir durum. 100 jetona satılan ayıcık ise ayının küçüğüne verilen isim. Kullanıcılar 100 jeton karşılığında ister gökkuşağı ister ayıcık alabiliyor.

  Çok sevdiği bir yayıncı için kalpten öteye gitmek isteyen bir kişi TikTok yayıncısına öpücük hediye edebilir. 150 jeton karşılığında alınabilen öpücüğün yanı sıra bu fiyata asa hediyesi de alınabiliyor. Bunun yanı sıra yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan güneş gözlüğü 199 jeton, ülkemizde üretimi bulunan lale 200 jeton, TikTok yeteneği 250 jeton ve yüzük ile ud 300 jetona hediye edilebiliyor.

  Yüksek fiyatlı TikTok hediyeleri

  TikTok hediyeleri kaç TL?” konumuzda yüksek fiyatlı ürünler de merak ediliyor. Özellikle büyük Tiktok takipçi  ve tiktok beğeni kitlesine sahip olan yayıncıların yüklü miktarda gelir elde ettiği TikTok’ta komisyon oranı her ne kadar fazla olsa da güzel para kazanmak mümkün. Sanatçıların vazgeçilmezi olan konser hediyesi 500 jetona yer alırken aşk balonu 699 jeton, para yağmuru 999 jeton olarak belirtilmiş durumda. Bazı kullanıcılar çok sevdiği bir yayıncıya 1.000 jetondan daha fazla para ödemek isteyebilir. Listemizde 29.999 jetone kadar hediye bulunuyor. Şimdi bu hediyelere geçeceğiz.

  1.000 jetona ulaştığımızda TikTok kullanıcılarının efsane adında bir hediyeyi paylaşabileceğini görüyoruz. Efsanevi bir şekilde 1.000 jeton vermeye karar veren bir kullanıcı için bu durum harika olabilir. Atlı karınca hediyesi ise geçen yılı baz alarak 2.020 jetondan satışa çıkmış durumda. Henüz bu hediyeler çok yüksek sayılmaz.

  TikTok hediyeleri kaç TL?” listemizin devamında jeton kullanımı arttıkça hediyeler de azalıyor. Bu hediyelerden birisi 5.000 jetona alınabilen unicorn olarak belirlenmiş durumda. Unicorn, tek boynuzlu ata verilen isim. Unicorndan sonra daha yüksek fiyata satılan bir diğer ürün 7.499 jeton olan yat olarak yer alıyor. Denizlerde zenginlerin vazgeçilmezi olan yat listemizin pahalı ürünleri arasında yer almış durumda.

  Kullanıcılar çıtayı daha çok yükseltmek istiyor ise görkemli şato alabiliyor. Bu şatonun değeri 20.000 jeton olarak açıklanıyor. 20.000 jeton oldukça yüksek bir fiyata denk geliyor. 20.000 jetonuk görkemli şatonun ardında spor araba yer alıyor. Spor araba TikTok’ta alınabilecek en pahalı hediye. TikTok izleyicileri, en sevdiği yayıncıya bu hediyeyi alarak onu ne kadar çok sevdiğini gösterebiliyor. TikTok hediyeleri arasında yer alan spor arabanın değeri 29.999 jeton olarak açıklanmış durumda. Spor araba kazanan bir TikTok yayıncısı çok yüksek miktarda gelir elde etmiş oluyor. Bir spor arabanın değeri 2.500 liranın üzerinde.

  Son Güncelleme: 13 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Etiketlerini Kullanmanın Yararları

  Sonraki

  TikTok düet nasıl yapılıyor?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.