Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Tiktok Filigran Kaldırma

Tiktok Filigran Kaldırma
İçindekiler

  Tiktok Filigran Kaldırma - Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır?

  Tiktok mevcut kullanıcılarına 60 saniyelik videolar çekip yayınlama imkanı veren bir uygulamadır. Günümüzde oldukça farklı çevre ve yaş grupları tarafından kullanılan uygulama, gün geçtikçe kullanıcılarını arttırmaktadır. Yaklaşık 155 ülkede, 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Tiktok, her geçen gün farklı çevrelerden kullanıcıları bünyesine katmaktadır.

  Tiktok ilk olarak, 2017 yılında Çinli bir teknoloji firmasının Musical.ly isimli uygulamayı satın almasıyla ortaya çıkmıştır. Zamanla tüm dünyaya yayılmış ve özellikle son zamanlarda daha popüler bir hale gelmiştir. Uygulama kullanıcılarına, daha eğlenceli ya da seçimlerine göre daha bilgilendirici vakit geçirme imkanı tanır.  Sizler de eğlenceli ya da bilgilendirici birçok küçük video ile bu platformdaki yerinizi alabilirsiniz.

  Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi, Tiktok üzerinde de beğeni ve yorumların paylaşılabildiği bir bölüm bulunur. Kullanıcılar bu noktalar üzerinden, etkileşimde bulunabilir.  60 saniye gibi dikkat gerektirmeyen kısa bir sürede, tüm bunları yapabilmeniz deneyimsel açıdan oldukça değerlidir. Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi, Tiktok üzerinde de dikkatli olunması gerekir. Yapılan paylaşımlarda özellikle güvenlik ve gizlilik konularına önem verilmelidir.

  Günümüzde oldukça tartışılan bir platform olan Tiktok, özellikle aileleri oldukça tedirgin etmektedir. Uygulama üzerindeki şeffaflık bazı güvenlik ve gizlilik ihlallerine de sebep verir. Bu durumda özellikle ergenlik çağındaki çocuklar için, tehlikeli bir platform haline de gelebilir. Ancak düzenli kontrol ve şeffaf bir aile ya da okul ortamıyla tüm bu sorunların önüne geçilebilir.

  Bu platform üzerinde, videolarınızı indirebilir ve depolayabilirsiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için, filigran kullanmanız gerekmektedir. Videoların üzerinde yer alan filigranlar, diğer sosyal medya uygulamalarında kullanıldığında hoş bir görünüm sunmaz.  Bu nedenle kullanıcılar filigran kaldırmanın yollarını arar.

  Bu yazımızda Tiktok Filigran Kaldırma - Tiktok Filigran Nasıl Kaldırılır? sorularına cevap vermeye çalışacağız.

  Tiktok Filigranı Nasıl Kaldırılır?

  Tiktok, kısa süreli video içerikleri oluşturmak için en ideal uygulamalardan birisidir. Uygulama üzerinde yer alan milyonlarca kullanıcı, her gün çok sayıda video içeriğini uygulamaya yükler ve etkileşim bekler. Hedef kitle ve paylaşımların kalitesi, bu dünyada viral videolar oluşturmak için, en önemli kriterlerdendir.

  Her gün milyonlarca video paylaşımı yapılan uygulamadaki kullanıcılar, buradaki videolarını instagram başta olmak üzere, diğer sosyal medya hesaplarında da kullanmak isteyebilir. Bu aşamada yapılacak öncelikli şey, uygulama üzerinde düzenlediğiniz videoyu güvenli bir biçimde cihazınıza indirmektir. Bu aşamada can sıkıcı bir ayrıntı öne çıkar, bu ayrıntı, video üzerinde bulunan uygulama filigranıdır.

  Tiktok indirilen uygulamalara kendi filigranını ekler ve bu şekilde kullanıma sunar. Ancak başka platformlarda videoları bu şekilde sunmak hoş değildir. Kullanıcılar bu aşamada Tiktok filigranı nasıl kaldırılır? sorusuna işlevsel cevaplar bulmaya çalışır. Videoları, mobil cihazınıza filigransız şekilde indirmenin yolları şu şekilde açıklanabilir:

  • Öncelikle mobil cihazınıza indirip diğer uygulamalarda da kullanmak istediğiniz videonun seçimini yapın.
  • Öncelikle paylaş kısmını seçin ve burada yer alan bağlantıyı kopyala kısmını seçin.
  • Bağlantıyı, mevcut web sitenin arama kısmına yapıştırın ve ardından indir seçeneğine basın.
  • İndirme işlemleri, mobil cihazlarınıza play ya da app store üzerinden indirebileceğiniz çeşitli uygulamalar ile olmaktadır. Apple marka cihazlarınızda bu işlem daha kısa sürebilirken, android sürümlü cihazlarda biraz uğraşmanız gerekebilir.
  • İndireceğiniz uygulamaların güvenli ve virüs içermeyen uygulamalar olmasına özen gösterin. Bunun için, uygulamaların altında yer alan yorumlar kısmını okuyabilir ya da tavsiyelerine güvenebileceğiniz bir Tiktok kullanıcısından yardım alabilirsiniz.

  Tiktok Video Filigran Kaldırma

  Eğlenceli ya da bilgilendirici kısa videolar oluşturarak, büyük kitlelere ulaşabileceğiniz Tiktok, sağladığı kullanım kolaylığı ve sahip olduğu popülerliği ile her kesimden insanın ilgisini çeker. Sizler de dakikalar için de hesap oluşturabilir ve bu eğlenceli dünyada yerinizi alabilirsiniz. Üstelik Tiktok kullanımlarınız esnasında sizden herhangi bir ücret talep etmez.

  Uygulama kolay video çekebilme ve düzenleyebilme özellikleri sayesinde en çok kullanılan video düzenleme uygulamalarından birisi haline gelmiştir. Her geçen gün yenilenen uygulama özellikleri rakipleri arasında Tiktok platformunu farklı bir yere taşımıştır. Sağladığı imkanlar, kullanıcıların bu platform üzerinden video düzenleme sıklığını da arttırmıştır.

  Çekilen videoları başka platformlarda kullanmak isteyen kullanıcılar, videolar üzerinde yer alan Tiktok filigranını ve kullanıcı isimlerini çıkarmak isteyebilir. Video başka platformlarda kullanılmak istendiğinde, bu filigranlar can sıkıcı hale gelebilmektedir. Tiktok video filigran kaldırma için önerilebilecek uygulamalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Apowersoft Filigran Temizleyici, bu alanda en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alır. Uygulamayı Android sürümlü cihazlarınızda ya da Windows sürümlü bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Remove & Add Watermark, Android cihazlar üzerinden filigran kaldırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz uygulamalardan bir diğeridir. Ayrıca yüksek piksel gücü ile videolarınızda görüntü kalitesi değişikliği yaşamazsınız.
  • Video Eraser, İOS sürümlü cihaz kullananlar için en kolay kullanıma sahip olan uygulamadır. Videonuzda yer alan filigran ve etiket gibi tüm eklentileri videonuzdan anında kaldırmanızı sağlar.
  • Kapwing, ücretsiz ve çevrimiçi bir şekilde kullanacağınız, en basit kullanışlı uygulamalardan birisidir. Ayrıca bu uygulama üzerinden, video hızını yükseltebilir ya da yavaşlatabilirsiniz.
  • MusicallyDown, web tabanlı olan bir filigran kaldırma uygulamasıdır. Diğerleri farklı özellikler barındırmasına karşın, bu uygulama üzerinden yalnızca filigran kaldırma, silme uygulaması yapılabilir.

  TikTok Yazısını Kaldırma iPhone

  Tiktok üzerinden paylaştığınız videoları başka bir platforma aktarmak istediğinizde, karşınıza filigran gibi bir sorun çıkar. Filigran basit anlamda, videoların üzerinde yer alan uygulama ve kullanıcı ismi olarak açıklanabilir. Çoğu zaman sağladığı video düzenleme kolaylığı ile tercih edilen Tiktok da, videolar üzerinde filigran bırakan uygulamalardan birisidir.

  Sürekli ekranda görünerek, izleyicilerin dikkatinin dağılmasına neden olan filigran, bazı durumlarda oldukça sinir bozucu olabilir. Bu durumda yapılabilecek en mantıklı şey ise, bazı uygulama ve web sitelerini kullanarak bu filigranları video üzerinden kaldırmaktır.  Üstelik bu uygulama ve web sitelerinin kullanımı oldukça kolaydır. Kolay ve rahat olması nedeniyle fazlasıyla tercih edilen uygulamalar, kullanıcı memnuniyeti de sunar.

  Tiktok yazısını kaldırma İPhone, android sürümden farklı şekillerde yapılır. En başta bu uygulama esnasında aynı uygulamalar kullanılmaz. Her iki sürüm için farklı uygulamalar bulunur. Iphone kullanıcıları, İOS sürümlü cihazları üzerinden App store’a girerek farklı filigran kaldırma uygulamalarını inceleyebilir ya da telefonları üzerinden de birkaç ayarlamayla bu işlemi gerçekleştirebilir.

  Bu uygulama ve işlemler şu iki şekilde örneklendirilebilir:

  • Beecut kullanımı ile Iphone cihazlarınızda filigran kaldırma işlemi yapılabilmektedir. Kullanımı kolay olan bu web sitesi ile saniyeler içerisinde videonuzun üzerinde yer alan filigranı kaldırabilirsiniz. Masaüstü sistemlerinde çalışan bu web sitesi, İOS sürümlü Macbooklar içinde uygundur. Filtre çeşitleri ve mozaik silme gibi yan özellikleri de bulunan site oldukça kullanışlıdır.
  • Videonuzu Beecut üzerinden kırpabilir bu şekilde mobil cihazınıza kayıt edebilirsiniz. Genellikle bu yöntem daha çok kullanılır ve diğerine göre daha kolaydır. Bu işlem için, uygulamada 9:16 ekran özelliğini seçmeniz gereklidir.

  App store üzerinde de birçok filigran kaldırma uygulaması bulabilirsiniz. İndirme esnasında güvenli ve virüs içermeyen uygulamalar olmasına özen göstermelisiniz.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Son Güncelleme: 03 Temmuz 2021

  Önceki

  İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır

  Sonraki

  İnstagram Repost Yapma Uygulamaları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers