Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok efektleri nasıl yapılır?

TikTok efektleri nasıl yapılır?
İçindekiler

  TikTok efektleri nasıl yapılır? Aslına bakılır ise TikTok efektleri yapmak için birkaç yol bulunuyor. Bu konuda bu yöntemleri derledik.

  TikTok, günümüzün en büyük platformlarından birisi haline gelmiş durumda. Bu platformda büyümek ve daha iyi işler ortaya koymak için uğraşmak, çabalamak emek harcamak gerekiyor. Kullanıcılar kaliteli videolar üretmek için pek çok yolu deniyor, en iyi özellikleri kullanmaya çalışıyor. Bazıları da daha fazla TikTok özelliğini araştırarak uygulamayı en verimli şekilde kullanmayı hedefliyor.

  Sosyal medya devlerinden biri haline gelen TikTok uygulamasında yer alan özelliklerden birisi de videoya efekt ekleme özelliği. Kullanıcılar TikTok videosuna efekt eklemek için birkaç yönteme sahip. Bu konuda 3 farklı efekt ekleme yolunu siz değerli kullanıcılarımız için anlatacağız.

  TikTok efektleri nasıl yapılır?

  Kullanıcılar platformda TikTok efektlerini kullanmak için 2 farklı yola sahip. Bunlardan birisi video öncesi efekt, bir diğeri video sonrası efekt. Kısacası TikTok uygulamasında videoya efekt eklemek için bazı efektler videoyu çekerken bazıları da videoyu paylaşırken eklenebiliyor. Efektler sayesinde TikTok videoları daha güzel bir hale bürünüyor.

  Efekt ile birlikte video çekmek isteyen bir kullanıcı kameraya girerek kırmızı renkli kayıt düğmesinin sol tarafında bulunan “Efektler” seçeneğine basmalı. TikTok’un kendi içerisinde entegre olarak yer alan efektler sayesinde ek bir uygulamaya ihtiyaç duyulmuyor. Efektler menüsünde pek çok efekt yer alıyor. Bu efektler kategorilere ayrılmış bir durumda, yani düzenli bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor.

  Kullanıcı beğendiği bir efekti seçtikten sonra o efekti önizleyebilir ve nasıl kullanıldığını inceleyebilir. Kişi TikTok videosu için beğendiği bir efekt seçtikten sonra o efekt ile birlikte video çekmeye başlamalı. Video çekme işlemi tamamlandıktan sonra artık video hazır hale gelmiş demek.

  Bu konuda ekstra bir bilgi daha sunmak istiyoruz. Kullanıcılar bir efekti favorilerine ekleyerek o efekti sonradan kullanmak istediğinde hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Bunun için öncelikle bir efekt seçilmeli. Sonrasında bu efekti favori yapmak için çıkartma simgesine dokunmak gerekiyor. Bu işlemler sonrasında artık efekte favorilerden ulaşmak mümkün. Aynı şekilde efekti kaldırmak için de favorilere gidilmesi gerekir.

  Video kaydı sonrası efekt ekleme

  TikTok efektleri nasıl yapılır?” sorusuna ek olarak kayıt sonrası efektler de merak edilen durumlar arasında yer alıyor. Bazı TikTok efektleri video kaydı sırasında değil video kaydı sonrasında eklenebilir. Bu efektleri eklemek için yapılması gereken birkaç adım bulunuyor. Kayıt sonrası eklenen efektlerin genellikle basit şeyler olduğunu da şimdiden söylemek gerekiyor. Bunlardan birisi yazı eklemek olarak yer alıyor. Kullanıcılar kayıt sonrası yazı ekleyerek videoya farklı bir görünüm katabiliyor. Bunun için video düzenleme ekranının alt kısmında bulunan metin seçeneğine dokunmak gerekiyor. Kullanıcılar metnin yazı tipini değiştirebiliyor, arka plan rengini özelleştirebiliyor. Ayrıca yazı rengini de değiştirmek mümkün. Yazı hazırlandıktan sonra videonun herhangi bir noktasına koyulabilir. Metnin boyutunu değiştirmek isteyen kullanıcılar parmakları ile birlikte metni büyütüp küçültebiliyor.

  Kayıt sonrası video düzenleme ekranında videoya çıkartma veya emoji eklemek için yapılması gereken birkaç adım bulunmakta. Kullanıcılar öncelikle alt kısımda yer alan çıkartmalar seçeneğini seçip bu menüye girmeli. Bu menü içerisinde içerik üreticileri hem çıkartma hem emoji hem de GIF sonuçlarına ulaşabiliyor. Arama sistemi sayesinde bir çıkartmayı, GIF’i veya emojiyi hızlı bir şekilde aramak mümkün oluyor. Kullanıcı istediği bir seçimi yaptıktan sonra videoya istediği şekilde yerleştirebiliyor. İşlem bu kadar kolay olmakta.

  Bazı kullanıcılar birden fazla çıkartma, metin, GIF veya emoji eklemiş olabilir. Bu verilerden bazılarını kaldırmak isteyen kullanıcılar, bu işlemin nasıl yapıldığını merak edebilir. Bir videoda yer alan çıkartmaları ve diğer objeleri kaldırmak için öncelikle objeyi seçmek ve sonrasında yukarı taşımak gerekiyor. Bu sayede obje silinebiliyor.

  TikTok filtrelerini kullanma

  TikTok efektleri nasıl yapılır?” sorusunun yanı sıra TikTok filtrelerinin kullanımı da merak ediliyor. TikTok’ta yalnızca efekt bulunmuyor, bununla birlikte filtreler de yer alıyor. Kullanıcılar TikTok uygulamasındaki filtreleri kullanarak videoları daha eğlenceli ve daha güzel bir hale getirebiliyor. Instagram ve Facebook’ta olduğu gibi TikTok’ta da pek çok filtre bulunmakta.

  Kullanıcılar video üzerindeki bir fitreyi kullanmak için öncelikle sağ taraftaki filtreler seçeneğine dokunmalı. Burada yer alan filtrelerden herhangi birini kullanabilen kullanıcılar, istedikleri filtreyi seçtikten sonra videoya filtreyi eklemiş oluyor. TikTok uygulamasında filtre eklemek bu kadar basit bir olay.

  Farklı efektler kullanmak

  Bazı kullanıcılar TikTok uygulamasını kullandığında pek çok efekt ile karşılaşabiliyor. Uygulamada her ne kadar bol bol efekt yer alıyor olsa da kullanıcılar farklı efektlerle de haşir neşir olmak istiyor olabilir. Kullanıcılar bu efektleri kullanırken sorunsuz bir deneyim yaşamak ister. Farklı bir uygulamadan yani TikTok harici bir kayıt uygulamasından TikTok uygulamasına video aktarmak mümkün olmakta. Kullanıcılar farklı efektleri kullanmak için herhangi bir uygulamadan yararlanarak bu videoyu TikTok uygulamasına geçirebiliyor.

  Şunu belirtmekte fayda var ki örneğin farklı bir efekt verme uygulaması kullanıldı. Bu uygulamada yer alan efektler video üzerine ekleniyor. Yani TikTok’ta bu efektleri düzenlemek mümkün olmuyor. Bundan dolayı 3. parti uygulama üzerinde en doğru düzenlemeyi yapıp sonrasında TikTok’a taşımak gerekir. Bu sayede sorunsuz bir deneyim yaşamak mümkün hale geliyor.

  TikTok harici efekt eklenebilen pek çok video düzenleme uygulaması bulunuyor. Android kullanıcıları Play Store üzerinden iOS kullanıcıları App Store üzerinden TikTok için çeşitli efekt uygulamalarına ulaşabilir. Kullanıcılara bu konuda pek çok imkan sunulmakta. Farklı efektler kullanarak bu şekilde tiktok beğeni satın al ile beğenilerinizle destekleyebilirsiniz.

  TikTok’un diğer özellikleri

  TikTok efektleri nasıl yapılır?” konusu dışında diğer özellikler de kullanıcıların merak ettiği konular arasında yerini almış durumda. TikTok uygulamasının diğer özelliklerinden birisi düet özelliği olarak yer almakta. TikTok düet özelliği kullanıcıların farklı bir videoyu kullanarak düet yapmasına olanak tanıyor. Bu özelliği kullanmak için öncelikle düet özelliğine açık olan bir video bulmak gerekiyor. Sonrasında video üzerinde yer alan paylaş seçeneğine dokunarak düet butonuna basmak gerekiyor. Bu sayede düet özelliğini kullanmak mümkün hale geliyor. Düet özelliği hakkında bir fayda söylemek gerekirse bu özellik özellikle fenomen kullanıcıların videoları kullanıldığında popülerleştirme etkisi bulunabilen bir yöntem olabiliyor.

  Kullanıcılar isterse düet özelliğini kapatabiliyor. Düet özelliğinden yararlanmak istemeyen bir kullanıcı düet özelliğini kapatmak için ben seçeneğine basmalı. Sonrasında üç nokta simgesine tıklamalı. Buradan gizlilik seçeneklerine geçiş yapan kullanıcı düet seçeneğini devre dışı bırakabilir. Bu sayede başka bir kullanıcı o kullanıcının videosu ile düet yapamaz.

  TikTok uygulamasının bir diğer özelliği canlı yayın olarak yer alıyor. İçerik üreticileri TikTok’ta bir canlı yayın açarak izleyicileri ile buluşabiliyor, onlarla sohbet edebiliyor. TikTok kullanıcılarının canlı yayın açabilmeleri için en az 16 yaşında olması gerekirken canlı yayında hediye almak isteyen veya başkasına hediye göndermek isteyen bir kullanıcının yaşının en az 18 olması gerekiyor. TikTok yeni özellikler ile kendini geliştirmeye devam eden bir sosyal ağ.

  Son Güncelleme: 07 Mart 2021

  Önceki

  Instagram’da toplu mesaj silme nasıl yapılır?

  Sonraki

  Twitch yayıncıları ne kadar kazanıyor?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.