Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok düet nasıl yapılıyor?

TikTok düet nasıl yapılıyor?
İçindekiler

  TikTok düet özelliği nasıl yapılıyor? Kullanıcıların zaman zaman tercih ettiği TikTok düet özelliği, popülerliği arttırabiliyor.

  Kullanıcıların TikTok’ta sıklıkla tercih ettiği TikTok düet özelliğinin kullanımı hem kolay hem de pek çok avantaj sağlayan bir sistem. Instagram’da veya TikTok’ta TikTok videosuna rastlayan pek çok kullanıcı bazı videoların karşılıklı yani düet şeklinde olduğunu fark etmiş olmalı ki bu videoların ikisi de genel olarak birbirinden bağımsız oluyor. Yani aslında ekranda ikiye bölünmüş şekilde yer alan iki farklı videodan biri diğer videodan habersiz bir şekilde fakat izin verilerek çekiliyor. Bu sistem TikTok düet özelliği sayesinde yapılıyor. TikTok düet özelliği hakkında kullanıcıların bilmesi gereken pek çok detay bulunuyor.

  TikTok düet hakkında bilgi

  TikTok düet nasıl yapılıyor? Bu sorunun cevabına geçmeden önce siz değerli okurlarımız için TikTok düet özelliğinden detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. TikTok düet özelliği, TikTok kullanıcılarının birbirinden bağımsız bir şekilde karşılıklı video çekmesine izin veren bir özellik. Örneğin bir TikTok kullanıcısı, başka bir TikTok kullanıcısının videosu ile düet yapmak istiyor. Hemen TikTok videosunun paylaşım ekranına geliyor ve sonrasında düet özelliğini seçiyor. Bu sayede o video üzerinden düet yapabiliyor.

  Düet özelliğinin pek çok kullanım alanı bulunuyor. Bazıları müzik amaçlı kullanırken bazıları eğlence amaçlı kullanıyor, bazıları da karşı tarafa tepki verme amaçlı bu özelliği deneyimliyor. Kısacası bu durum kullanıcıların üretkenliğine bağlı bir konu. Kullanıcılar kendine has özelliklerini de videoda yansıtarak ilginç şeyler ortaya koyabiliyor.

  TikTok düet özelliğinin kullanımı

  TikTok düet nasıl yapılıyor?” sorusuna artık geçebiliriz. TikTok’ta düet yapmak aslında kolay bir işlem. Kullanıcının yapması gereken öncelikle TikTok uygulamasını başlatmak ve düet yapmak istediği bir videoyu seçmek. Videoyu açtıktan sonra “Paylaş” butonuna basılması gerekiyor. Bu alanda “Düet” seçeneği yer alır. Eğer bu alanda düet seçeneği yoksa videoyu çeken kişi düet yapma izni vermemiş olabilir. Video seçerken bunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

  “Düet” seçeneğine dokunduktan sonra düet işlemi başlayacak. Ekran ikiye ayrılacak ve karşılıklı olarak düet yapılabilecek. Bu kısımda kullanıcının yapması gereken işlem kaydı başlatıp gerekli tepkiyi videoya göre göstermek. Kayıt işleminden sonra videoyu yayınlamak mümkün hale geliyor. Düet özelliğini kullanmak bu kadar basit bir işlem.

  TikTok düet özelliğinin avantajları

  TikTok düet özelliği ile birlikte bilinmesi gereken birçok avantaj bulunuyor. Düet özelliğinin sağladığı en büyük avantajlardan birisi eğer ki karşıdaki kişi popüler ise ve video ilgi çekici bir şekilde hazırlandıysa o videonun tutma ihtimalinin yüksek olması. Popüler bir kişiyi videoda gören TikTok kullanıcıları videoya tıklayarak videoda ne yapıldığını merak ediyor olabilir ve o videoyu izleyebilir. Bu da düet yapan kanalın bir anda popüler olmasına imkan tanıyabiliyor.

  TikTok düet özelliğinin sağladığı bir diğer avantaj popüler olmayan bir kişiyle ve düet yapmanın popülerliğe götüreceği. Bunu şu şekilde açıklayalım. Bazı videolar popüler olmayan bir kişiyle düet yapıldığı halde etkileyiciliği ve ilgi çekiciliğinden dolayı bir anda yükselebiliyor. Bu videolar özellikle eğlenceli olduklarından veya güzel bir düet içerdiklerinden dolayı diğer kullanıcılar tarafından sosyal medya platformlarında paylaşılıyor ve bir anda pek çok kişi tarafından izlenmiş oluyor. Bu durum video sahibini popüler bir hale getiriyor.

  TikTok düet özelliği ile birlikte popülerliğe kavuşan bir kullanıcının elde edeceği bir diğer fayda diğer TikTok kullanıcılarının o kullanıcı ile düet yapması. Bu durum her iki tarafın da takipçi kazanmasını sağlayan önemli bir faktör. Bundan dolayı TikTok’ta düet özelliği oldukça önemli bir işleve sahip.

  TikTok’un diğer özellikleri

  Sosyal medya devlerinden birisi olan TikTok platformunda pek çok özellik yer alıyor. Bu özelliklerden birisi de canlı yayın özelliği olarak biliniyor. Canlı yayın özelliği ile birlikte kullanıcılar canlı yayın yaparak diğer kullanıcılar ile sohbet edebilir, iletişime geçebilir. Ayrıca canlı yayın ile birlikte TikTok’ta hediye sisteminden yararlanılabiliyor. TikTok hediye sistemi TikTok kullanıcılarının jeton satın alarak bu jetonlar ile yayıncıya hediye alması işlemi. Özellikle izleyiciler sevdiği kullanıcılara bu hediyeler ile destek vererek TikTok yayıncılarını mutlu etmeyi başarıyor.

  TikTok’un temel özelliklerinden birisi de TikTok video paylaşımı olarak bulunmakta. TikTok’un video paylaşım özelliği ile birlikte kullanıcılar kendi TikTok videosunu çekebiliyor, bu videoyu düzenleyerek istediği şekilde paylaşabiliyor. TikTok video paylaşım sistemi ile birlikte kullanıcılar videoya efekt ekleyebiliyor, videoyu istediği gibi düzenleyebiliyor. Ayrıca bu videoların arka planına müzik eklemek de mümkün oluyor.

  TikTok’ta yer alan bir diğer özellik başka bir videodaki sesi kullanarak o video ile çekim yapmak. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımda yer alan bir videonun içeriğini öğrenebiliyor. Bu durum diğer TikTok kullanıcıları için oldukça faydalı. Bu özellik sayesinde bir videonun içerisindeki müzik alınmak istendiğinde bu işlem TikTok tarafından sağlanıyor.

  Bazı kullanıcılar TikTok’ta gezerken yeni içerikler keşfetmek ve bu içerikleri üreten kanalları takip etmek isteyebilir. TikTok uygulamasında bunun için keşfet bölümü bulunuyor. Kullanıcılar keşfet sayesinde takip etmediği kanalların videolarını keşfedebilir ve bu videoları beğenirse kanalı takip etmeye başlayabilir. Bu durum kanal sahipleri için önemli bir olay. Çünkü keşfet sayesinde kanalların büyümesi sağlanıyor, kullanıcılar yeni kanallar keşfedebiliyor.

  TikTok’un bir diğer özelliği etiketler olarak yer alıyor. Etiket sistemi ile birlikte kullanıcılar bu etiketleri kullanarak video paylaşımı yapabiliyor. Etiketler ile birlikte yapılan video paylaşımı pek çok kullanıcı için önemli bir durum olabilir. Çünkü etiketler bir videonun ön plana çıkmasını sağlarken aynı zamanda o etiketlerde görünmesi konusunda önem arz ediyor. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar etiketleri inceleyerek o etiketteki videoları merak edebilir. TikTok pek çok özelliği ile kullanıcıları mutlu ettiği gibi bu özelliği ile de kullanıcılar sevindiriyor.

  Bu konuda bir taktik vermek gerekirse bir TikTok videosunda hem videoyu kaliteli bir şekilde paylaşıp hem de etiket eklendiğinde ayrıca bir TikTok beğeni ve izlenme hizmeti alındığında o videonun ön plana çıkması ve keşfete düşmesi kolaylaşır. Bu da videonun daha çok kişi tarafından izlenmesini sağlayan bir hareket.

  TikTok’ta yer alan bir diğer özellik shadow ban olarak biliniyor. Shadow ban gölgeli ban yani gizli ban olarak bilinir. Gizli yasaklama olarak çevrilebilir. Bir kullanıcı video çektiğinde eğer o video kurallara uymuyor ise shadow ban alıyor ve bu kullanıcıya bildirilmiyor. Bundan dolayı shadow ban adını alıyor. Gizli olarak yapılan yasaklama videonun yalnızca profilde durmasını, ön plana çıkmamasını sağlıyor. Eğer kullanıcının daha önce çektiği videoların etkileşimi yüksek iken sonraları düştüyse shadow ban atılmış olabiliyor.

  Bu konuda sizlere “TikTok düet nasıl yapılıyor?” sorusunun cevabını detaylı bir şekilde verdik. TikTok düet ile ilgili çeşitli bilgileri paylaşırken bunun yanı sıra düet özelliğinin kullanımından da detaylıca bahsettik. Umarız buradaki paylaşılan konular işinize yaramıştır. TikTok, sosyal medya kullanıcıları için büyük bir eğlence platformu.

  Son Güncelleme: 14 Şubat 2021

  Önceki

  TikTok hediyeleri kaç TL? Yayıncılar ne kadar kazanıyor?

  Sonraki

  instagram takipçi hilesi nasıl yapılır

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.