Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası

TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası
İçindekiler

  Bazı TikTok kullanıcıları zaman zaman TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası ile karşılaşabiliyor. Bu sorunun çözümü oldukça basit.

  TikTok, 2016 yılında Çin’de ortaya çıkan bir uygulama. Kurulduğu yıllarda öncelikle Çin’e hizmet veren bu platform sonraları dünyaya yayılmaya başladı. Türkiye’de de büyük bir kitlesi bulunan TikTok’ta kullanıcılar bazı sorunlar yaşayabiliyor. Bu gibi sorunlar yalnızca TikTok’ta değil Instagram, Facebook, YouTube ve Twitch gibi platformlarda da kullanıcıların başına gelebilir. Bu sorunların yaşanmasının nedeni çeşitli olabiliyor. Her bir sorunun nedeni tam olarak açıklanmayabilir. Sorunu çözmek için köküne kadar inmek gerekiyor. Bu konuda TikTok’ta yaşanan çok hızlı takip ediyorsun sorununun nedenlerinden ve çözümünden bahsedeceğiz.

  Bu gibi sorunların sebebi

  TikTok, çok büyük bir platforma hitap ediyor. Her gün milyonlarca kullanıcıya aktif olarak hizmet sağlayan bu platform, büyük olduğundan dolayı bazı kısıtlamalar yapmalı. Eğer platformda bu kısıtlamalar olmasaydı uygulama sürekli bağlantı sorunları ile karşılaşabilirdi. Çünkü dünyada iyi insanlar olduğu gibi kötü amaçlı insanlar da bulunuyor. Kötü amaçlı insanlar TikTok gibi herhangi bir platformda bazı özellikleri kullanarak saldırı düzenler ve bu sayede platformun yavaşlamasını sağlar. Eğer TikTok’ta limitler olmasaydı bu platform sık sık sunucu çökmeleri ile karşılaşırdı. Bu da kullanıcıların video paylaşma sorunu ile karşılaşmasına sebep olurdu.

  Bu konuya şöyle bir örnek vermek istiyoruz. 10 litrelik bir şişe olduğunu düşünelim. Bu şişe en fazla 10 litre kapasiteye sahip, yani 10 litreye kadar su alıyor. Ek olarak şunu da belirtelim ki şişenin internet trafiği ve bant genişliği gibi bir sınırı bulunuyor. Yani 1 saniye içerisinde 10 litre su şişeye girmez. Örneğin şişenin ağzı dar olduğu için 1 saniyede 500 ml su aldığını varsayalım. Şişeye saniyede 5 litre veya 50 litre su boşaltılırsa bu durum her suyun şişe içerisine girememesine sebep olacak.

  Bunun yanı sıra eğer şişeye 10 litrenin üzerinde su eklenirse diğer sular dışarıya taşacak ve içeriye giremeyecek. TikTok uygulamasında da durum bu şekilde özetlenebilir. TikTok’un belirli bir kapasitesi var. Her kullanıcının bu kapasiteye yeterli olması için bazı limitlerin bulunması gerekiyor. Kullanıcılar bu sınırlar ile birlikte platformda rahat bir şekilde takılabiliyor.

  TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası nasıl çözülür?

  TikTok çok hızlı takip ediyorsun sorununun nedenlerinden birisi TikTok limitleri olmakta. TikTok limitleri az önce de bahsettiğimiz gibi platformun daha iyi hizmet vermesini amaçlar. Uygulamada yer alan bu limite takılan bir kullanıcı bir süreliğine takip edemez. Özellikle spam şeklinde sürekli takip yapan bir kullanıcının bu hata ile karşılaşma ihtimali daha da yüksek oluyor. Şöyle anlatmak gerekirse TikTok’ta 1 saat içerisinde en fazla 30 takip etme izni veriliyor. Bunun üzerinde takip bu hataya sebep olabiliyor. Bu durumda yapılması gereken bir süre beklemek ve takipleri yavaş yavaş gerçekleştirmek. Bu sayede bu hata ile karşılaşmadan platform keyifli bir şekilde kullanılabiliyor.

  TikTok’ta her zaman kullanıcı kaynaklı bir sorun olmayabilir. Bazen yaşanan bir bug sebebiyle de yani bir hata sebebiyle de bu sorun meydana gelebiliyor. TikTok’ta yaşanan bu sorunun çözümüne geçmeden önce bu hatanın sebeplerinden kısaca bahsedelim. Bu hata pek çok sebep nedeniyle ortaya çıkabilen bir durum. Örneğin bir yazılım hatası sebebiyle böyle bir durum olabilir veya sunucu kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

  Bu durumda yapılması gereken işlem oldukça basit. Bir TikTok kullanıcısı bu gibi hata ile karşılaştıysa yine aynı şekilde bir süre beklemeli. Özellikle yaklaşık 1 saat beklemek garanti olur. 1 saatin sonunda artık test yapma işlemine geçilebilir. Eğer tekrar aynı sorun ortaya çıkıyor ise haberleri incelemek, TikTok ile ilgili bir sorun olup olmadığını öğrenmek gerekiyor.

  Bu konu ile ilgili bir bilgi yer almıyor ise TikTok yazılımının önbelleğini temizlemek bir çözüm olabilir. TikTok uygulamasının önbelleğini temizledikten sonra tekrar uygulamada böyle bir sorunun olup olmadığını incelemek gerekiyor. Buna rağmen halen TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası veriyor ise diğer adıma geçilmesi gerekir.

  TikTok’ta yaşanan çok hızlı takip ediyorsun hatasının bir diğer nedeni yazılımdaki hesap verileri ile ilgili olabilir. Hesap verilerinde yaşanan bu sorun çok sık karşılaşılan bir durum olmasa da genellikle güncelleme sonrasında veya hesapta oluşan bir yazılım hatası sonucunda ortaya çıkabiliyor. Bu durumda TikTok kullanıcısının yapacağı işlem hesapta yer alan verileri silip temiz bir giriş yapmak. Bunun için uygulama bilgilerine girip buradan uygulamanın tüm verilerini kaldırması gerekiyor. Uygulamadaki kişisel verileri kaldırıldıktan sonra TikTok ilk günkü gibi tertemiz, sıfırlanmış bir hale bürünmüş oluyor. TikTok uygulamasında yapılan bu işlem sonucunda hesap verileri silindiği için hesaba tekrar girmek gerekiyor. TikTok hesabına girdikten sonra eğer yine aynı durum devam ediyor ise bu aşamadan sonra yapılması gereken bir diğer aşamaya geçmek gerekiyor.

  TikTok yazılım dosyalarında bir hata meydana geldiği için bu gibi durumla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bundan dolayı yapılması gereken işlem hemen TikTok uygulamasının verilerini silip uygulamayı kaldırmak. Bu işlemi yaparken TikTok uygulamasının telefonda herhangi bir veri bırakmamasına dikkat etmek gerekiyor. TikTok uygulamasını kaldırdıktan sonra tekrar kurup denemek gerekiyor. Yine aynı sorun var ise bir de farklı bir cihazdan test etmek en mantıklı durum olacak.

  Eğer farklı cihazda normal bir hesap sorunsuz çalışırken sorun içeren hesapta bir sorun yaşanıyor ise TikTok ekibi ile iletişime geçmek en doğru karar olacak. Eğer farklı bir cihazda sorunsuz bir deneyim bulunuyor ise bu sorun cihaz kaynaklı olabilir. Cihazın sıfırlanması veya dikkatli bir şekilde farklı bir ROM yüklenmesi gerekiyor. Bu gibi uzman konularda bir profesyonelden yardım almak gerekir.

  TikTok nasıl kuruldu ve büyüdü?

  TikTok, aslına bakılır ise 2016 yılında kurulan bir platform fakat Türkiye’ye daha sonraları gelmişti. Bunun sebebi TikTok Çin’de kısa bir süre içerisinde kurulduğunda bir süre Çin pazarında deneyimlendi. TikTok’un kurulma amacı ise sahibinin söylediklerine göre Çin ekonomisini canlandırmak ve insanlara eğlenceli bir uygulama sunmaktı. Platformun kısa sürede Çin’de büyümesiyle amacına ulaşan ekip, uygulamayı diğer ülkelere de yayma kararı aldı. Uygulama bir anda daha fazla kullanıcıya ulaştı. Pek çok ülkede liderliğe oturan uygulamanın Çin’deki adı Douyin iken diğer ülkelerde TikTok olarak yer aldı.

  Musical.ly, ülkemizde TikTok’tan önce bulunuyordu. Bu uygulama 2014 yılında kurulan bir sosyal ağ. Çin, diğer ülkelerde daha iyi bir hakimiyet elde etmek için Musical.ly uygulamasını satın aldı. Musical.ly ile TikTok bir bir haline geldi. TikTok ile Musical.ly veritabanları birleştirildikten sonra artık Musical.ly kullanıcıları TikTok üzerinden hesaplarına girmeye başladı.

  Bu konuda siz değerli okurlarımız için TikTok çok hızlı takip ediyorsun hatası ve bu hatanın çözümünden bahsettik. Umarız bu konudaki çözüm önerileri işinize yaramıştır. Eğer ki hatayı çözemiyorsanız Tiktok takipçi satın al hizmeti ile çözebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 05 Mart 2021

  Önceki

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?

  Sonraki

  Twitch İzleyici Botu

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.