Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular

TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular
İçindekiler

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular arasında pek çok popüler soru bulunuyor. Bu konuda bu soruları cevaplayacağız.

  TikTok, dünyanın en büyük kısa video paylaşım platformlarından birisi olarak yer alıyor. Burada paylaşılan pek çok video belki de o kişinin fenomen olma adımlarından bir başlangıç. TikTok, gün geçtikçe büyümeye devam eden ve daha fazla kullanıcıya ulaşan bir platform oldukça birçok kullanıcının sorun yaşaması da muhtemel bir durum olabilir. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar TikTok ile ilgili bazı soruları merak ediyor olabilir.

  Tiktok alkış nedir ?

  TikTok’ta yer alan akış, ana sayfa olarak adlandırılan yer. Yani akış, TikTok’a ilk girildiğinde kısa videoların görüldüğü alan olarak açıklanabilir. Akış ile ilgili merak edilen sorulardan birisi akışta videonun olmadığı. Normal şartlarda TikTok’ta kullanıcı bir sayfayı takip etmese dahi başka sayfalardan videolar görebiliyor. Eğer ki TikTok akış ekranında herhangi bir video görülmüyor ise yapılması gereken şeyler arasında masaüstü için sayfayı yenilemek ve tarayıcıyı başlatmak yer alıyor. Eğer halen durum aynı ise birkaç kişiyi takip ederek bunu denemek gerekiyor.

  Mobil kullanıcılarının bu konuda yapması gereken Wi-Fi ve mobil verinin aktif olup olmadığı. Eğer mümkünse aşağıdaki adımlardan bazılarını masaüstü kullanıcıları da deneyerek sorunun çözülüp çözülmediğini tespit edebilir. Eğer ki internet varken böyle bir sorun oluyor ise bir de farklı bir siteye girmeye veya farklı bir uygulamada sorun olup olmadığına bakın. Eğer ki başka uygulamada sorun yok ise diğer aşamaya geçmek gerekiyor. Yapılabilecek bir diğer şey uygulamayı yeniden başlatmak. Bunun için uygulamaya sağ tıklayıp uygulama bilgilerine girmek ve uygulamayı durdurmak gerekiyor. Uygulamayı durdurduktan sonra uygulamayı tekrar başlatıp test etmek sorunu çözebilir.

  Mobil kullanıcıları eğer halen aynı sorun ile karşılaşır ise yapılabilecek bir diğer şey uygulama bilgilerine girip önbelleği temizlemek olabilir. Eğer yine çözülmedi ise cihazı yeniden başlatıp test etmek bu sorunu çözüme kavuşturabilir. Bu konuda yapılabilecek bir diğer adım hesaba tekrar giriş yapmak. Bunun için öncelikli olarak uygulama bilgileri üzerinden uygulamanın tüm kişisel verilerini temizleyin. Sonrasında hesaba giriş yapıp sorunun çözülüp çözülmediğini deneyin.

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular arasında yer alan bu soru belki çözüme kavuşmamış olabilir. Eğer bu kadar çözüm yoluna rağmen sorun halen çözülmediyse yapılması gereken şey hem masaüstü hem mobil kullanıcıları için TikTok geri bildirimi olacak. Kullanıcılar TikTok’a geri bildirim göndererek bu sorun hakkında bilgi verebilir, neler yaptığına dair ek bilgileri de vererek TikTok’un bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayabilir.

  Paylaşım ile ilgili merak edilenler

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular arasında paylaşım soruları da yer alıyor. Kullanıcılar platforma yeni katıldığında bir videonun nasıl paylaşılacağını merak ediyor olabilir. TikTok’ta beğenilen bir videoyu paylaşmak için yapılması gereken şey paylaşılmak istenen videonun üzerine gelmek. Sonrasında paylaşım simgesine dokunmak. Bu işlem sonrasında kullanıcı videoyu nasıl paylaşmak istiyor ise ona göre bir uygulama seçmeli. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra diğer uygulama için video paylaşım ekranı gelecek. Bu ekran üzerinde videoyu paylaşmak mümkün oluyor.

  Eğer ki kullanıcı istediği bir videoyu paylaşmıyor ise bunun birçok sebebi olabilir. Bu nedenleri sırayla sıralamak gerekirse internet sorunu, bağlantı sorunu, uygulama içi sorun, hesap sorunu, önbellek sorunu, işletim sistemi sorunu ve bunun gibi pek çok sorun olabilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için yapılması gereken uygulaması en iyi ve en doğru şekilde kullanmak, talimatlara doğru bir şekilde uymak. Bu sorun genellikle güncelleme sonrasında veya uygulamada oluşan bir bug sırasında meydana gelebilir. En sık karşılaşılan neden internet sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunun çözümü akış sorununda anlattığımız şekilde aynı yöntemleri uygulamak olacak.

  Gömülü içerikler ile ilgili merak edilenler

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular arasında gömülü paylaşımlar ile ilgili sorular da yer alıyor. Bazı kullanıcılar kendi web sitesine veya farklı bir siteye TikTok videosu eklemek isteyebilir. Bu videoyu eklemenin yolu gömülü içerik sistemini kullanmak. Bu sistemden yararlanmak isteyen bir kullanıcı öncelikle istediği bir videoyu tam ekran yapmalı. Buradan “Gömülü” seçeneğine dokunmalı. Kodu kopyalayan kullanıcı bu kodu HTML kodları arasına yerleştirdikten sonra video artık burada görünecek.

  Merak edilen diğer sorular

  TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular arasında pek çok soruyu sizler için cevapladık. Bu soruların yanı sıra kullanıcıların merak ettiği bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan birisi özellikle yeni kullanıcılar için merak ediliyor. Yeni TikTok kullanıcısı olmak isteyen bir kişi nasıl TikTok kullanıcısı olunacağını merak edebilir. TikTok kullanıcısı olmak birçok uygulamada olduğu gibi kayıt olmaktan geçiyor. TikTok uygulamasına kayıt olmak için öncelikle Google Play Store veya farklı bir uygulama mağazası üzerinden TikTok uygulamasını indirmek ve kurmak gerekiyor. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatmak ve “Ben” seçeneğine dokunmak gerekir. Bu işlem sonrasında kayıt adımları başlıyor. Kullanıcı kayıt yaptıktan sonra artık TikTok dünyasına giriş yapmış oluyor.

  Yeni bir hesap oluşturan kullanıcının bilmesi gereken bazı şeyler bulunuyor. Bunlardan birisi hesap bilgilerinin doğru olması. Eğer hesap bilgilerinde bir hata olursa hesap ile ilgili bir sorun yaşandığında hesabı geri almak zor olabilir. Bundan dolayı hesap bilgilerinin hatalı yapmamak, doğru bilgiler girmek gerekiyor. En önemli bilgiler e-posta adresi ve telefon numarası gibi bilgiler olmakta. Eğer ki kullanıcının gizlilik konusunda bazı şüpheleri bulunuyor ise ve hesabı çok önemsemiyor ise bu durumda ciddi bir çaba sarf etmesine gerek bulunmuyor. Hesabı istediği şekilde açabilir ve hemen kullanmaya başlayabilir.

  Yeni TikTok kullanıcılarının TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular konusunun yanı sıra merak ettiği bir diğer konu başka bir hesabı bağlama olmakta. Kullanıcılar farklı bir hesabı bu hesaba bağlayarak iletişim sağlamak istiyor olabilir. Bunun için öncelikle “Ben” seçeneğine gitmek gerekiyor. Bu seçenekte yer alan “Profili düzenle” seçeneğine bastıktan sonra burada yer alan “Instagram’ı profilinize ekleyin” veya “YouTube’u profilinize ekleyin” seçeneklerinden birisine dokunun. Kullanıcı isteğe bağlı olarak iki hesabı da TikTOk hesabına bağlayabiliyor.

  TikTok kullanıcılarından bazıları TikTok platformunu öylesine ve yalnızca arkadaşlarına videoları göstermek için kullanıyor olabilir. Bu durumda yapılması gereken “Ben” seçeneğine basmak ve sonrasında sağ üst köşede bulunan üç noktaya dokunmak. Burada yer alan gizlilik seçeneklerine girdikten sonra özel hesabı açık veya kapalı yapmak mümkün oluyor. Özel hesabı açmak o hesabın takip etmeyen kullanıcılar tarafından erişilmemesine sebep oluyor. Özel hesabın içeriklerine yalnızca o hesabı takip eden kullanıcılar ulaşabilir.

  Bu konuda siz değerli kullanıcılarımız için TikTok akış ile ilgili merak edilen sorular hakkında bilgiler verdik. Verdiğimiz bilgiler genel olarak TikTok akış ağırlıklı oldu. Umarız sizler için faydalı bir içerik olmuştur.

  Son Güncelleme: 30 Nisan 2021

  Önceki

  İnstagramda birden fazla hesap açma

  Sonraki

  Instagram Blog İsimleri ve Blog Hesabı Açmanın İncelikleri

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers