Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?

Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?
İçindekiler

  Günümüzde pek çok insan sosyal medya ağlarında başarılı bir profile sahip olmak istemektedir. Bazen de bir iş için bazen de bireysel olarak daha fazla dikkat çekmek amacıyla sosyal medya ekstra yollara başvurmaktayız. İşte bu yollardan da bir tanesi olan takipçi satın alma konusunda sizlere bazı bilgiler vereceğiz.

  Takipçi satın alma işlemleri günümüzde yaygınlaşmıştır. Pek çok insan artık sosyal medya profilleri için bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu yüzden de bu alan da merak konusu da her geçen gün artmaktadır. Takipçi satın almak zararlı mı? sorusu da bu merak konuları arasında en başta yer almaktadır. Sizlere bu konular hakkında bazı bilgiler verelim.

  Öncelikle her daim kaliteli ürünler ve bilindik markaları tercih etmekteyiz. Millet olarak da kaliteyi bu kadar çok seviyorken sosyal medya hizmetlerine de gelince tam tersi en ucuz fiyatlar aranmaktadır. Dikkat etmemiz gereken konu ise aslında profesyonel ve işini bilen kişiler ile çalışmaktır. Eğer ki sizler ucuz yollardan bu işleri halletmeye çalışırsanız da daha çok takipçi satın almanın faydalarını göremeyebilirsiniz. Bu yüzden de takipçi satın alırken bu alanda profesyonel ve kaliteli yerler ile çalışmanız gerekmektedir.

  Takipçi satın almak zararlı mı? sorusuna gelecek olursak da bu işlem asla zararlı değildir. En basit yolla bu işlemde sizlerden şifre vb. bilgiler istenmediği için de zararlı olması söz konusu dahi olamaz. O zaman bu işlemlerin zararları olsaydı insanlar bunları rakiplerine yapardı ve bu işlem sonucunda da rakiplere yaptırımlar uygulansaydı ciddi bir adaletsizlik söz konusu olurdu. Tabi ki profesyonel ve organik bir yükleme yapılması da büyük bir önem taşımaktadır. Ufak detaylarla aslında takipçilerden alınması gereken performansları da üst düzeyde alabilmeniz mümkündür. Örneğin bu işlemleri satın alacağınız kişiler bu işlemleri deneme hesaplarla test ediyorlar mı? ve istatistikleri inceleyerek en doğru sonuca ulaşacak yöntemlerle araştırmalar yapıyor mu? bu konular oldukça önemli konulardır. Satın alınan takipçilerin sadece sayı olarak kalmaması için de pek çok detay mevcuttur ve takipçi satın alma konularında da başarılı bir yol çizmek istiyorsanız bu işi bilen profesyonel kişiler ile çalışmanız da gerekmektedir.

  Takipçi satın alma işlemlerinin zararı söz konusu kesinlikle olamaz. Sizlere de yukarıda bahsettiğimiz gibi bu işlemler günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Az önce de söylediğimiz sizler bu işlemleri alanında profesyonel olan kişiler tarafından aldığınız takdirde kesinlikle bir zarar görmeyeceksiniz. Hatta pek çok faydasını da göreceksiniz. Sizlere biraz da bu konudan bahsedelim.

  Takipçi Satın Alma Faydası Oluyor Mu?

  Takipçi satın almanın fazlasıyla faydaları olmaktadır. Hem de bu faydalar sayılamayacak kadar çok olmaktadır. En basit örnek ile de takipçi satın alma kararlarınızın arkasında bir psikoloji bilimi de yatmaktadır. Takipçi satın alma işlemlerinin hesaplarınıza muhteşem bir etkisi de diğer insanların sizleri takip etmelerini insanların bir referans olarak görmesidir. 10 bin takipçiniz olması durumunda da dışarıdan bakan kişiler için de bu sayı referans olacaktır ve güven de verecektir. Yüksek takipçi sayıları insanlarda takip etme ve merak hissini de uyandırmaktadır. Yalnızca sayı olarak görüntüsü bile bu kadar etkili olmaktadır. Yani kısacası takipçi satın almak profillerinizin yeni takipçilerle etkileşime geçmesini de sağlayacaktır. Her zamanda duyduğunuz gibi takipçi satın alma işlemleri fenomenlik yolunda mecburi bir durumdur.

  Takipçi satın alma işlemlerinden sonra da artık daha da istekli bir çalışma aşkı da içinizi kolaylıkla sarabilir. Oldukça fazla hedef kitleye hitap ediyor olmanız da çalışmalarınıza daha fazla özen göstermenizi de sağlamaktadır. Daha da iyi bir motive ile yapacağınız işlerde daha başarılı sonuçlar yakalayacağınızdan da şüpheniz olmasın. Bu işlerin bitmesinin ardından arkanıza yaslanarak oluşan etkileşimleri izleyiniz.

  -Daha da etkili bir hesaba sahip olursunuz.

  - Paylaşım yaptığınız gönderilerde ki etkileşim oranları da artış gösterecektir.

  - Kurumsal imajlarınızı da destekleyecektir.

  - Gönderilerden almak istediğiniz geri dönüşlere de kolaylıkla ulaşırsınız.

  - Vermiş olduğunuz reklamlardan daha da fazla geri dönüş elde edebilirsiniz.

  Takipçi satın alarak bu avantajları kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Sizlere bahsettiğimiz takipçi satın almanın faydaları da bir hayli fazla olmaktadır. Bu anlattıklarımız da takipçi satın almak zararlı mı? sorusunun cevabının hayır olduğunu da kanıtlamaktadır.

  Takipçi Satın Almak Güvenli Midir?

  Takipçi satın alma işlemleri tamamen güvenli bir işlemdir. Bu güzel etkileri de duyduktan sonra almak istiyorum diye bir karar verdiğinizde de dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de dolandırıcılardır. Her işte olduğu gibi bu işte de geçmişi olmayan amatörlerin sayısı oldukça fazladır. Bu tarz kişilerden ve diğer dolandırıcılardan da uzak durarak işlerinizi güvenli bir şekilde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Takipçi satın almadan önce de kişilerin sitelerinin olup olmadığını da kesinlikle sormanız gerekmektedir. Sonrasında da bu siteler hakkında araştırmalarda bulunun. Unutmayın ki web siteleri bir nevi de kimliktir ve bilgileri barındırmaktadır. Yani kısacası bu satın alma işlemleri alanında profesyonel kişilerden yapıldığı takdirde tamamen güvenilirdir. Bu profesyonel kişilerden satın aldığınız işlemlerinde herhangi bir zararını görmezsiniz. Bunun aksine yukarıda bahsettiğimiz gibi pek çok fayda sağlayabilirsiniz.

  Takipçi Satın Almak Ne Anlama Gelmektedir?

  Günümüzde teknoloji çağında en çok kullanılmakta olan sosyal medya uygulamalarında popüler bir hesabın ilk belirtisi de takipçi sayısı olmaktadır. Kişisel ve işletme hesaplarının kendilerini belli etmesi adına takipçi satın almaları da gerekmektedir. İşletmeler ürün ve hizmetlerini daha da fazla kişiye tanıtmak adına yapılabilecek her türlü yöntemi denemelidir ve bu takipçi satın alma yöntemi ise etkisini kanıtlamış bir yöntem olmaktadır. Normal yollarla takipçi artırmak oldukça zor bir durumdur. 1000 takipçi kasmanın ortalama olarak 1 ay sürmesi de bu sürecin ne kadar yavaş olduğunu da zaten göstermektedir. Bu takipçi satın alma işlemleri ise ortalama olarak en fazla 1 saat içerisinde sizlerin takipçilerini artırmaktadır.

  Takipçi Satın Almak Neden Tercih Edilir?

  -Doğal yollar ile takipçi sayısı artırmanın çok zor ve yavaş olmasından dolayı,

  - Sizleri takip etmesini istediğiniz diğer kişilere güven sağlamak ve takip etmelerini sağlamak amacıyla,

  - Sosyal medya hesaplarında popüler bir görünüm sağlamak için,

  - Oldukça fazla kişiye daha kolay bir şekilde ulaşmak için,

  - Ürün ya da hizmet satışları yaparak para kazanmak için tercih edilmektedir.

  Takipçi satın almak gördüğünüz üzere pek çok farklı amaç ile tercih edilmektedir. Her geçen gün bu tercihler arasına bir yenisinin daha eklenmesiyle beraber bu alana olan ilgi de bu duruma oranlar artış göstermektedir. Bu takipçi satın alma işlemleriyle artık insanlar dilediklerine kolaylıkla ulaşabilmektedir.

  Günümüzde sosyal medya uygulamalarının yaygın olarak kullanılması ile birlikte takipçi satın alma platformları da artmaktadır. Sizlerde eğer ki takipçi satın alma işlemlerinden yararlanacaksanız bu alanda profesyonel olan kişiler ile çalışma yapmanız gerekmektedir. Böylelikle de takipçi satın almak zararlı mı? sorusunun cevabının hayır olduğunu da daha iyi bir şekilde anlayabileceksiniz.

  İnstagram limitleri nedir ? yazımızdan bilgi alarak zararsız ve doğal bir şekilde sayfanızı büyütebilirsiniz.

  Son Güncelleme: 16 Aralık 2020

  Önceki

  Sosyal Medya Takipçi Almak

  Sonraki

  Güvenilir Takipçiler ile Sosyal Medyada Yükselin

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.