Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Sosyal Medya Takipçi Almak

Sosyal Medya Takipçi Almak
İçindekiler

  Günümüzde sosyal medya uygulamalarına artan ilginin ne kadar fazla olduğunu biliyoruz. Her geçen gün sosyal medya üzerinde çıkan yenilikler ile bu ilgi daha fazla artmaya devam ediyor. Aslında bu ilginin artma sebeplerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi sosyal medya ortamlarında dönen büyük paralar olarak gözüküyor. Sosyal medya platformları üzerinde reklamlar veya ticaret sektörü ile kazanılan paraların ne kadar yüksek olduğunu herkes tahmin edebiliyor. Belirli bir kitleye sahip olduktan sonra kısa bir süre içerisinde çok yüksek paralar kazanabiliyorsunuz. Bu platformlar üzerinden milyonlarca kişiye çok kısa süre içerisinde ulaşabildiğiniz için kendi kitlenizi oluşturarak onlara yönelik satış veya reklam gösterimlerden ücret kazanabilirsiniz. Aklımıza gelecek onlarca platformlardan bazıları Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter gibi adını dünyaya duyurmuş global ortamlardır. Bahsettiğimiz bu ortamlar köklü olmasından dolayı ve bu kadar yaygınlaşmasından dolayı büyük rekabet içerisinde bulunmaktadır. Bu platformlarda bulunan çok eski hesaplar ve zamanında ileri görüşlülük yaparak uzun süreler organik yollardan hesaplarını büyütmeyi başaran kişiler geri dönüşleri fazlasıyla almayı başarmışlardır. Bahsettiğimiz hesaplar geçmişten günümüze devamlılığını sürdürmüş hala bu platformlarda büyümeyi sürdürmektedir. Sizlerde bu platformlarda bulunmak istiyorsanız ve bu rekabetin içerisinde bulunmak istiyorsanız bazı kolaylıklar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu kadar rakibinizin bulunduğu bir ortama sıfırdan girmek sizleri oldukça zorlayacaktır. Genelde bir hevesle bu maceraya atılan kişiler kısa süre içerisinde sıkılarak yarı yolda vazgeçmektedir. Sıfırdan başlayarak yüksek etkileşimlere nasıl erişebileceğiniz hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.

  İnstagram Takipçi Satın Almak

  Günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya platformları arasında yer alan İnstagram üzerinden yüksek etkileşimleri yakalamak aslında sandığınız kadar zor bir olay değildir. Rekabetin artmasıyla beraber zorlaşmaya başlasa da kısa süre içerisinde rakiplerinizin arasından sıyrılarak beklediğiniz geri dönüşümlere ulaşabilirsiniz. Aslında siz olaya çok geniş açılardan baktığınız için sizlere başlangıç olarak zor gelmektedir. Biraz basit düşünerek rakiplerinizi derinlemesine analiz ettiğinizde başarıya nasıl ulaşacağınız hakkınızda aklınızda fikirler oluşacaktır. İlk olarak takip ettiğiniz sayfalara baktığınızda kendinize o sayfa neden takip ettiğinizi sorun. Genel olarak yüksek takipçisi olduğu için ve paylaşımlarına çok sayıda etkileşim geldiğinden dolayı ilginizi çekiyor ve sizde takip ediyorsunuz. İlk incelememizde yüksek takipçi ve etkileşim karşımıza çıktı. Sizlerin de yüksek takipçi ve yüksek etkileşime sahip olarak insanların ilgisini çekmeniz gerekmektedir. Sıfırdan kurulan bir hesaba organik olarak etkileşim ve takipçi kasma kolay olmayacaktır. İşte tam bu sırada sosyal medya takipçi almak fikri aklınıza geliyor. Başlangıç aşamasında İnstagram takipçi satın almak sizler için doğru bir adım olacaktır. Sıfırdan kurulmuş sayfanız yüksek takipçileri ile başka insanların ilgisini çekecek ve onların sizi takip etmesini sağlayacaktır. Bunların yanı sıra başka insanların önerilen hesaplar kısmında yer almanızı sağlayacak ve organik olarak büyümenize yarayacaktır. Sadece genel hesaplar için düşünmeyin. İnstagram üzerinden ticaret yapmak için oluşturduğunuz hesaplar içinde oldukça önemli olan bir konu olarak karşınıza çıkacaktır. İnstagram üzerinden hepiniz alışveriş yapmışsınızdır. Genel olarak alışveriş yapacağınız sayfayı seçerken takipçisinin yüksek olup olmadığına bakarsınız. Sizlerde yüksek takipçiye sahip olan hesapları kullanırsanız ürün satarken müşterilerin ilgilerini çekmeyi başarır ve onlara güven veririsiniz. Bir zincir olarak düşündüğünüzde takipçi sayısına güvenerek gelen takipçiler sayfanızda organik olarak kalacak ve etkileşimi arttıracaklardır. Başka insanların profil keşfet bölümüne düşmenizi sağlayacak ve instagram takip satın al konusunda olumlu geri dönüşler yakalayacaksınız. Fenomen hesapları kasma konusunda da yüksek takipçilere sahip olarak arkadaşlarınıza yüksek takipçilerinizi referans gösterebileceksiniz. Sizlerin yüksek takipçisini gören kişiler sizlerin profilini ziyaret ederek etkileşiminizi arttıracak ve gerçek bir fenomen olmanız konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Böylesine faydası olan bir özelliğin günümüzde rekabetin fazla olduğu sosyal medya ortamlarında vazgeçilmez bir hal almaktadır.
  Twitter Takipçi Satın Almak
  Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve insanların sesleri kolayca duyurabildiği platformlardan bir tanesi de Twitter olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformda oldukça köklü olmasıyla beraber rekabetin bol olduğu ortamlardan bir tanesidir. Fakat ulaşabileceğiniz kullanıcı sayısı oldukça fazla olduğundan çok güzel işler çıkartabileceğiniz ve birçok insana ulaşabileceğiniz bir ortamdır. Artık rekabet derdine son veriyoruz. Rakipleriniz ile nasıl başa çıkacağınız konusunda dertlerinizden sizleri kurtarıyoruz. Sosyal medya takipçi almak başarıya ulaşmanız konusunda sizlere fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Hiç tanımadığınız insanların kısa süre içerisinde sizleri takip etmesini sağlıyoruz. 1000, 2000, 5000gibi yüksek rakamlarda sizlere sağlanan takipçiler sayısında hesabınız büyümesi kolaylaşıyor ve yüksek kitlelere kolay bir şekilde sesinizi duyurabiliyorsunuz. Takipçi sayınızın artması ile birlikte milyonlara ulaşıyor ve milyonların ilgisini çekerek sizleri takip etmesini sağlıyorsunuz. Başlangıç olarak twitter takipçi satın al sayesinde yüksek takip sayısına erişen hesaplarınız ile insanların karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Profilinizin takipçi sayısı dikkat çektiği için ve insanlara güven verdiği için profilinizi takip ediyorlar. Hem de bu hizmetler sizlerin bütçesini zorlamadan çok kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Sıfırdan sosyal medya ortamına atılmak isteyenler için zaman kaybına son vermek adına böyle bir hizmet vermekteyiz. Bizim sayemizde büyük bir zaman kaybından kurtulacaksınız. Tamamen güvenilir bir şekilde takipçi satın alacağınızdan dolayı hiç düşünmeden takipçi satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.
  Facebook Profil Takipçi Satın Almak
  Sosyal medya uygulamaların en köklü platformlarından olan facebook milyonlara hitap etmeye devam ediyor. Facebook sayesinde büyük bir kitleye hitap etme şansınız hala bulunurken en etkili müşterilere ulaşabileceğiniz platformlar arasında olması şaşırtıcı gelebilir. Potansiyel müşterilerin bulunduğu kaliteli bir ortamda güvenilir ve insanların ilgisini çekebileceğiniz bir profile sahip olmak istiyorsanız yüksek takipçiye ihtiyacınız olacaktır. Facebook profil takipçi satın al sayesinde yüksek takipçilere ulaşarak kaliteli müşterilere ulaşacak ve elinizde oluşturduğunuz kitle ile birçok işi başarabileceksiniz. Eski bir platform olması ile etkileşiminin düştüğü yönünde söylentiler olsa da etkileşim yönünden oldukça iyi durumda olan Facebook sizler için hala vazgeçilmez haline gelmelidir. Beklediğinizden daha büyük bir kitle sizi beklemektedir.
  Tiktok Takipçi Satın Almak
  Günümüzün yeni gelişmeye başlayan platformları arasında yer alan Tiktok kısa süre içerisinde milyonlara ulaşarak global olarak büyük bir ses uyandırmayı başardı. Birçok insanı kısa süreler içerisinde fenomen yaparak yediden yetmişe bir çok insanın dikkatlerini üzerine topladı. Fenomen olmak için oldukça uygun bir platform olarak karşınıza çıkan Tiktok uygulaması yüksek takipçiler ile sizlerin kısa sürede fenomen olmasına yol olacaktır. Sizlerde fenomen olmak istiyorsanız Tiktok takipçi satın al ile kısa sürede büyüyebilirsiniz. Tiktok üzerinden farklı reklam gösterimleri ile veya kendi ürünlerinizi tanıtarak ticaretini yaparsanız güzel paralar kazanabilirsiniz. Rekabet oranı yüksek takipçilere sahip olmanız sayesinde kısa süre içerisinde düşecek ve sizleri büyük bir zaman kaybından kurtaracaktır. Günümüzde onlarca sosyal medya platformu bulunsa da yenilikçi platformlar arasında ismini en üst sıraya yazdıran bir uygulamadır. Zaman zaman en çok eleştirilen uygulamada olsa her seferinde bu söylentiler yüzünden daha da tanınmaya devam ediyor. Yaş ortalaması olarak geniş bir kitleye hitap ettiğinden kesinlikle önerilmektedir.

  Son Güncelleme: 15 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Yasaklanan Etiketler

  Sonraki

  Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers