Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Sosyal medya paketleri ile yükselin

Sosyal medya paketleri ile yükselin
İçindekiler

  Sosyal medya paketleri, kullanıcıların daha fazla etkileşim almasını sağlayan ve kitlesini arttırmaya yardımcı olan hizmetler.

  Bu paketler arasında Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, TikTok, Twitch gibi birçok platform yer alıyor. Kullanıcılar istedikleri platformda yükselerek o platforma uygun paylaşım yapabilir, kendilerine kitle kazandırabilir. Bu konuda siz değerli okurlarımız için birçok platformda yer alan hizmetlerden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Bu sayede bu hizmetler hakkında kullanıcılar daha fazla bilgi sahibi olarak kendi aradığını keşfedebilecek.

  Facebook paketleri

  Facebook paketleri arasında sayfa beğenisi ve video izlenmesi yer alıyor. Bir kullanıcı, internette popüler olmak istiyor ve bunun için Facebook’u tercih etti. Facebook için gerekli her düzenlemeyi yaptı fakat ne eksik? Tabii ki de kullanıcı kitlesi. Günümüzde Facebook’ta popüler bir sayfa olmak reklam yapmadan veya bazı çalışmalar ile uğraşmadan mümkün olmuyor. Bazen yapılan reklam dahi kullanıcıların ilgisini çekmeyebiliyor. Bundan dolayı daha uygun maliyetli olan bir Facebook paketinden yararlanmak en doğru karar olacaktır.

  Facebook paketleri arasında yer alan sayfa beğenisi, bir sayfanın beğenisinin yükseltilmesini sağlıyor. Sayfadaki beğeni sayısının artması o sayfanın daha çok ön plana çıkmasına yardımcı olurken aynı zamanda sayfanın aktifliğinde de önemli bir etki sağlar. Bir diğer paket video izlenme paketi olarak yer alıyor. Bu paketin amacı bir videonun izlenme sayısını yükseltmek. Bu paket bazen çok büyük bir kitle kazanmaya yardımcı olabiliyor. Örneğin diğer videolar 1.000 kullanıcıya kadar erişiyor. Eğer ki bu hizmetten yararlanılır ise etkileşim oranı yükseleceği için bu video Facebook kullanıcılarına daha çok önerilecek. Bu da izlenme sayısını daha çok katlayacak.

  Instagram paketleri

  Sosyal medya paketleri arasında yer alan Instagram hizmetleri ile popüler bir sayfa olmak mümkün hale geliyor. Gerçek doğal takipçi, gerçek kadın takipçi, çekiliş Türk takipçi, yabancı takipçi, Türk beğeni, aylık otomatik beğeni, Türk izlenme, hikaye izlenme ve canlı yayın izlenme seçeneklerinin yer aldığı paketler arasında kullanıcılar güzel bir taktik ile takipçi sayısını daha az maliyet ile katlayabiliyor.

  Instagram gerçek doğal takipçi, sayfalara gerçek hesaba sahip kullanıcılar tarafından takip imkanı sağlıyor. Bu hesaplar bot olmadığı, gerçek kullanıcılara ait olduğu için hesapların banlanma riski bulunmuyor. Oldukça güvenilir olan bu hizmet, etkileşim oranını yükseltiyor. Bir diğer paket olan gerçek kadın takipçi, Instagram sayfası kadın odaklı olan sayfalar için tercih edilebiliyor. Bu hizmet ile birlikte kadın takipçilerin o sayfayı takip etmesi sağlanıyor. Çekiliş Türk takipçi hizmetinde ise herhangi bir çekilişte o sayfanın takibinin sağlanması yapılıyor. Gerçek takipçili paketlere göre bir kademe daha uygun fiyatlara sahip.

  Yabancı takipçi paketi ise tamamen Türk olması yerine yabancıların da olmasını isteyen kişiler için tercih edilen bir paket. Genellikle yabancı dilde Instagram sayfası açanlar bu hizmeti daha çok tercih ediyor. Türk beğeni hizmeti ise Türk takipçilerden paylaşım üzerinde beğeni almak isteyenler için güzel bir hizmet. Bu hizmetten yararlanırken diğer paketlerde olduğu gibi hesabın herkese açık olması gerekiyor. Paylaşımların beğenisinin yükseltilmesi etkileşim oranını arttıran bir hareket. Aylık oto beğeni sistemi ise aylık bazda paylaşılan her gönderiye otomatik olarak beğeni atan bir hizmet. Bu hizmet sayesinde etkileşim hep yüksek olur.

  Instagram sosyal medya paketleri arasında yer alan Türk izlenme, Instagram sayfasındaki videoların izlenmesinin yükseltilmesini sağlayan bir hizmet. Bu da etkileşim konusunda önemli bir artıya sahip. Hikaye izlenme ile hikayenin izlenme sayısı yükselirken canlı yayın izlenme ile o yayının daha aktif görülmesi sağlanıyor.

  Twitter Paketleri

  Twitter için yer alan Türk takipçi, Twitter retweet ve Twitter beğeni paketi Twitter profilinin daha popüler hale gelmesi için önemli hizmetler arasında yer alıyor. Twitter paketleri ile bir profilin daha popüler olması ve o profilin ön plana çıkması sağlanabiliyor. Türk takipçi paketi, Twitter profilinin gerçek Türk takipçiler tarafından takip edilmesini sağlarken profilin grafiklerde daha da yükselmesinde etkili olur.

  Twitter retweet paketi ile birlikte kullanıcılar istediği bir paylaşımı retweet ederek o paylaşımın bir anda popüler olmasına imkan tanır. Bu da sosyal medya kullanıcılarının popüler olma yolundaki önemli aşamalarından birisidir. Twitter beğeni hizmeti, paylaşılan bir gönderinin daha çok beğeni almasını ve o gönderinin birçok kişi tarafından görülmesini sağlıyor. Bilindiği üzere Facebook, YouTube ve Instagram gibi platformlarda olduğu gibi sosyal medya platformu olan Twitter’da da etkileşim algoritması yer alıyor. Twitter’da paylaşılan bir gönderinin etkileşimi beğeni, yorum ve retweet gibi işlevler sonrasında artmaya başlar.

  YouTube Paketleri

  Sosyal medya paketleri ile yükselmek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez bir hizmet olan YouTube paketleri ile yükselmek mümkün. YouTube için sağlanan hizmetler arasında Türk ve yabancı abone yer alıyor. Kullanıcılar istedikleri paketi seçerek o paket ile birlikte büyümeye başlayabiliyor.

  Türk kanala sahip kullanıcılar o kanalın hızlı bir şekilde büyümeye başlaması için Türk abone hizmetinden faydalanabiliyor. Bu hizmet, kanaldaki abone sayısını yükseltir. Bazı kullanıcılar daha fazla gelir elde etmek için dolar bazlı kazanç sağlamaya ağırlık veriyor. Bunun için de yabancı içeriklerin yer aldığı bir kanal açıyor. Bu kanal için Türk aboneler yerine yabancı aboneler istenebiliyor. Bu durumda internet kullanıcısının yapması gereken işlem yabancı abone hizmetinden faydalanmak olacak. Yabancı abone hizmeti sayesinde kanala yabancı kullanıcılar abone olmaya başlar.

  Twitch Paketleri

  Twitch, özellikle oyun yayınlarının yapıldığı bir canlı yayın platformu. Daha öncesinde oyun ağırlıklı olan bu platform günümüzde sohbetin de döndüğü bir yer haline geldi. Twitch’te popüler bir yayıncı olmak isteyen internet kullanıcıları için takipçi ve video izlenme hizmeti sunuluyor. Kullanıcılar takipçi hizmeti alarak bir kanalın takipçi sayısını yükseltebiliyor. Takipçi hizmetinin yanı sıra video izlenme hizmetinden faydalanmak isteyen bir kullanıcının yapması gereken işlem video izlenme hizmetini seçip gerekli bilgileri sunmak. Sonrasında kanaldaki o video için artış sağlanır. Bu durum etkileşimin yükselmesinde ve videonun ön plana çıkmasında etkili oluyor.

  TikTok Paketleri

  TikTok için yer alan sosyal medya paketleri, bu zamana kadar pek çok kullanıcının bu alanda yükselmesini sağlayan bir hizmet oldu. Son zamanların en popüler platformları arasında yer alan TikTok için takipçi, izlenme ve küresel beğeni hizmeti bulunuyor. Profilinin takipçi hizmetini arttırmak isteyen kullanıcılar takipçi paketinden yararlanarak daha popüler bir hale gelebiliyor. Instagram, Facebook veya YouTube paketlerine göre oldukça uygun fiyatlı olan takipçi paketi, TikTok kullanıcılarını sevindiriyor.

  Bir diğer TikTok paketi izlenme olarak yer alıyor. Kullanıcılar istedikleri videonun izlenmesini yükselterek o videonun etkileşim oranını arttırabilir ve videonun daha çok ön plana çıkmasında etkili olabiliyor. Küresel beğeni hizmeti ise paylaşılan bir videonun TikTok kullanıcıları tarafından beğenilmesine ve etkileşiminin yükseltilmesine imkan tanıyor. Bu sayede o video daha çok ön plana çıkıyor ve kullanıcıların daha çok önüne geliyor.

  Son Güncelleme: 04 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram uygulamasının paketleri

  Sonraki

  TikTok hizmetleri ile zirveye ulaşın

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.