Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Sosyal Medya'da Takipçi Artırarak Para Kazanmak

Sosyal Medya'da Takipçi Artırarak Para Kazanmak
İçindekiler

  16 yıldır Facebook’un kuruluşu ile hayatımıza giren sosyal medya, özellikle son 10 yıldır kullanıcı yoğunluğu ile amacının dışında para da kazanabileceğiniz bir alan haline gelmiştir. Facebook ile paralel olarak ve alt yapısını kullanarak İnstagram adında yeni bir sosyal medya ağı ortaya çıktı. Facebook’ ta insanlar eski arkadaşlarını, görüşemediği akrabalarını bulup fotoğraf paylaşırken İnstagram’ın kuruluş amacı bunların tam tersine gezi ve yeme içme rehberi olarak düşünülüp tasarlanmıştı. Program ilk başta bu minimalde ilerlese de son 8 yılında insanların anılarını, yaptığı işleri, günlük hayatlarını da paylaştığı bir platform haline gelmiştir. Son 5 yıldır ise edinilen takipçiler sayesinde para kazanabileceğiniz bir platforma dönüşmüştür. Son cümleden de anlaşıldığı gibi takipçi sayınız bu mecrada para kazanabilmeniz için çok önemli. Bu sebeple takipçi sayınızı artırmalısınız. Takipçi sayınızı en hızlı ve kolay şekilde artıracağınız ilk yöntem instagram takipçi satın al seçeneğidir. Takipçi sayınızın artışı ile paralel olarak sizinle iş birliği yapmak isteyen sponsor firmalar kapınızı çalacak ve hesabınız üzerinizden yapacağınız iş birliğinin içeriğine göre para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak birçok işte olduğu gibi instagram takipçi satın al işleminin de bazı riskli durumları söz konusu olabilir. Bu sebeple piyasada bu hizmeti veren birçok firma bulunmasına karşılık araştırarak en güvenilir firmayı bulmanız çok önemlidir.

  İnstagram’da Takipçi Sayınızı Artırmak İçin Öneriler

  Yazımızın devamında en çok tercih edilen ve başarılı dönüş alabileceğiniz İnstagram takipçi artırma önerileri yöntemlerini paylaşacağız.

  • Öncelikle hesabınızın ne tür bir hesap olduğunu belirleyip ona uygun içerik üretmelisiniz.

  • Ürettiğiniz içerikleri gönderi olarak ana sayfada paylaşırken hedef kitlenizin daha çok tercih ettiği ve arama yaptığı hashtag’ leri yazmaya özen göstermelisiniz.

  • Sizin hedef kitlenize uygun ve takipçi sayısı yüksek olan sayfaların yaptığı çeşitli çekilişlere sizin de hesabınızı takip etme şartı eklenecek şekilde çekilişlere sponsor olabilirsiniz.

  • Yine hedef kitlenize hitap eden sayfalardan sizin sayfanızı öneri olarak paylaşmalarını rica edebilir, bu işi ücretli yapan sayfalardan ücreti karşılığında bu desteği alabilirsiniz.

  • Hedef kitlenize uygun bir hediye ile kendi sayfanızda çekiliş yapıp İnstagram üzerinden bunu reklamla sizi takip etmeyen kişilere de duyurabilirsiniz.

  • Hediye seçimi yaparken sizi takip eden kitlenin ilgi alanında gündem olarak ne varsa onu belirlemeniz takipçi sayınızı artıracaktır. Örneğin genç bir kitleniz var ise akıllı saat, akıllı telefon, kulaklık vereceğiniz hediyeler arasında olabilir.

  • Ayrıca her gün paylaşacağınız hikayeler, hayatınızdan kesitler, en iyi hissettiğiniz anların yanı sıra kötü anlarınızda da dertleştiğiniz samimi paylaşımlarınızda sizi takip edilir ve vazgeçilmez yapacaktır.

  • Tüm bu doğal yöntemlerin yanında bir diğer yöntem ise İnstagram takipçi satın al yöntemidir. Belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti veren güvenilir firmalardan bu hizmeti satın alabilirsiniz.

  İnstagram Takipçi Satın Al Yöntemi Nasıl Yapılmaktadır?

  Son günlerde çokça yaygın olan İnstagram takipçi satın al yöntemini ve inceliklerini sizinle paylaşacağız. Öncelikle bu yöntem için bu hizmeti veren güvenilir firmaları araştırmalısınız. Daha sonra satın almayı planladığınız hedef kitlenizi belirlemeli ve bununla ilgili firmaya ön bilgi geçmelisiniz. Hedef kitlenizin takip ettiği siteler, cinsiyet, yaş aralığı ve yaşadığı şehir gibi temel bilgileri firmanıza iletmelisiniz.

  Hikaye izleme, canlı yayına katılma gibi tercih ettiğiniz kategorilere göre de takipçi satın alımı yapabilirsiniz.

  Talep ettiğiniz takipçi sayısına ve yukarıda belirttiğimiz içerik özelliklerine firmalar bu hizmet ücretlendirmektedir. Örneğin 100 Takipçi için 10 Türk Lirası gibi bir ücret öderken 25 bin takipçi için 700- 800 Türk Lirası ödemeniz gerekecektir.

  İnstagram’da Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

  İnstagram takipçi satın al yöntemi ile satın aldığınız takipçilerinizin organik olmadığını düşünerek işe yaramayacağı düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak satın aldığınız takipçiler sayesinde keşfete düşerek organik takipçilerin hesabınızı keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca takipçi sayınız yüksek olduğu için hesabınızı inceleyen kişilerde güven algısı oluşacaktır. Ve hesabınızın güvenilirliği artacaktır. İnstagram takipçi satın al yaparak artırdığınız takipçi sayınız paylaştığınız gönderilerinizdeki etkileşim oranını da artıracaktır. Hesabınız bir kişisel blog içeriğinde ise sponsorluk teklif eden firmalar artacak, satış yapan bir alışveriş hesabı ise dönüşleriniz mutlaka artacaktır.

  İnstagram’da Önerilen Takipçi Sayısı Kaç Olmalıdır?

  Hesabınızı kişisel blog ya da alışveriş sitesi olarak kullanmak istiyorsanız doğru sayıda takipçiye sahip olmalısınız. Ancak bu sayının herhangi bir standartı yoktur. Hedef kitlenize ve yaptığınız işe göre bu konu değişmektedir. Geçtiğimiz yıllarda yapılan bağımsız bir araştırmaya göre geniş kitlelere hitap edilmesi hedeflenen bu tür sitelerde 5000 ve üzeri takipçi sayısı olursa daha fazla güvenildiği sonucu çıkmıştır. Günümüzde takipçi sayınıza paralel olarak instagram beğenileriniz, hikaye takipleriniz ve etkileşimlerinizde paralel olarak seyretmelidir. 30 bin takipçiniz olup paylaştığınız içerik 200 kişi tarafından beğeniliyor ise bu da yeni takip etmeyen kişilerde kuşku uyandıracaktır. Bu sebeple sadece instagram takipçi satın al hizmeti veren değil bu konularda da size rehberlik edecek bir firma ile iş ortaklığı yaparak satın alım gerçekleştirmenizi öneririz. Böylece hedefinize daha kolay ve hızlı ulaşabilirsiniz.

  İnstagram Takipçi Satın Al Paketleri Nelerdir?

  Takipçi satın alırken sizin sayfanıza uygun olan takipçileri satın almanız hem para kaybını hem zaman kaybını önleyecektir. Size bu seçenekleri sunacak olan firmalardan satın alım yapabilirsiniz.

  Peki İnstagram Takipçi Satın Al paketleri nelerdir?

  • Öncelikle cinsiyet paketleri yer almalıdır. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı paket seçenekleri olmalıdır.

  • Bu tür sosyal medya hesapları tüm Dünya ile Bağlantı kurmanızı sağladığı için Türk ve yabancı takipçi paketleri de seçenekler arasında olmalıdır.

  • Çekilişler içinde satın alım yapılabilecek paketlere içerikler de yer verilmelidir.

  • Bunlara ek olarak İnstagram’ın hizmetleri olan canlı yayın izleme, hikaye izleme, içerik beğenme gibi özelliklerde etkileşiminizi artıracak ek paketlerde seçenekler arasında yer almalıdır.

  İnstagram’da Hangi İçerikleri Üreten Sayfalar Daha Çok Para Kazanmaktadır?

  Organik ya da İnstagram takipçi satın al yön temleri ile takipçi sayınızı artırabilirsiniz ancak bu takipçilerle nasıl para kazanacağınız konusuna da kafa yormanız gerekmektedir. İlgi çeken, her zaman içerik üretebileceğiniz ve ürettiğiniz içeriğin ilgi çekeceği türde paylaşımlar yapmalısınız. Sizin için son dönemlerde yoğun ilgi gören ve yaptıkları işi paraya çevirebilen İnstagram Hesapları’nın içeriklerinden bahsedeceğiz.

  Diyet Hesapları; yapılan araştırmalara göre her 10 insandan 8’ inin hayatının belirli dönemlerinde kilo problemleri olmuştur. Diyet üzerine kurulan hesaplar ise yediklerini içtiklerini paylaşarak gerçek sonuçlarla takip eden insanları motive etmektedir. Diyet hesaplarına ek olarak diyetisyen hesapları da aynı ilgiyi görmektedir. Dekor Hesapları; yaşam alanlarımıza ait dekorasyon fikirleri veren dekor sayfaları da fazlası ile ilgi görmektedir. Bu sayfalarda yer alan pratik bilgiler takipçilerini memnun etmektedir.

  Güncel Haber Siteleri; günümüzde internet kullanımı sayesinde insanlar ülkelerinden ve dünyadan haber almak için akşam haberlerini beklememektedir. Bu tür haberleri takip edip hemen paylaşım yapan sayfalarda yoğun ilgi görmektedir.

  Dizi Hesapları; diziler ile ilgili kısa kesitler ve fragmanlar verildiği için günümüzde her yeni dizi için anında yeni İnstagram hesapları açılmaktadır.

  Son Güncelleme: 06 Ocak 2021

  Önceki

  YouTube'dan para kazanmanın yolları

  Sonraki

  YouTube SEO kuralları yükselmeyi sağlıyor

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.