Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Şifresiz Ücretsiz Youtube Abone

Şifresiz Ücretsiz Youtube Abone
İçindekiler

  Şifresiz ücretsiz Youtube abone olma uygulamaları sayesinde ve bu medya ağı aracılığıyla takipçi sayınızı arttırmak mümkün. Youtube; içeriğinde sayısız video barındıran bir yükleme sitesi.  Her gün pek çok yeni video yükleniyor ve çok fazla izleniyor. Youtube, video izleme kanalları arasında en çok bilineni ve en yoğun kullanılan çeşidi. 2005 senesinde meydana getirilen bu medya uygulaması ile her gün birbirinden farklı içerikte milyonlarca içeriğe erişebiliyoruz. Müzik, film veya etkinlik videoları…  Peki, Youtube uygulamasını vazgeçilmez kılan özellikler nelerdir? Kısaca değinelim:

  Youtube Nasıl Bir Uygulama, Neden 1 Numara?

  • Youtube; erişilebilirlik ağının genişliği ve ünü sayesinde ayrıca çok da iyi bir reklam uygulaması denilebilir. Yeni şarkısı piyasaya çıkan bir sanatçıdan tutun da; kendi ilgi alanına ait videoları paylaşan pek çok insan için Youtube; eşsiz bir mecra.
  • Youtube ile 18-34 yaş arası kuşağa hitap etmek diğer sosyal medya aracılarına göre daha kolay. Çünkü bu kitlenin en yoğun kullandığı uygulamaların başında geliyor. Mesleki ve sosyal hayatta çok etkili olan bu yaş aralığına daha kolay seslenmek isterseniz; Youtube aracılığıyla içeriklerinizi paylaşmanız mümkün.
  • Tüm internet kullanıcıları içinde yarıya yakın bir kesimi aktif bir şekilde Youtube kullanıcısı. Bu inanılmaz bir kulanım yoğunluğu anlamına geliyor. Her ay siteyi tam 1,5 milyar insan ziyaret ediyor. Evet, yanlış duymadınız; inanılmaz bir rakam! Sadece bu özelliği bile Youtube’nin neden vazgeçilmez bir erişim ağı olduğunu kanıtlıyor.
  • 100’e yakın ülkede, çok fazla dil seçeneğiyle hizmet veren Youtube; tam anlamıyla dünyaya açılan bir kapı. Herhangi bir içeriğinizi internete taşımak ve insanlarla paylaşmak istiyorsanız; ilk akla gelen seçenek Youtube oluyor.
  • Bu site aracılığıyla büyük kitlelere fikirlerinizden bahsedebilir; dünyaya iyi geleceğini düşündüğünüz bir mesaj verebilir; kısacası dünya üzerinde, evinizden çıkmadan etkili olabilirsiniz.
  • Sitenin içeriğinde barındırdığı videolar; aslında çok iyi ve başarılı bir iletişim aracı. Söylemek istediklerinizi ve gönüllülük gibi projelerinizi ve daha pek çok farklı içeriği Youtube kanalına yükleyerek; çok kısa sürede fark edilebilirsiniz.

  Youtube sitesinin neden bu kadar tercih edildiğini ve sevildiğini kısaca açıkladık. Bununla beraber uygulama dâhilinde yer almak ve videolarınızı tüm dünyayla paylaşmak da bir o kadar kolay. Birkaç adımda anlatalım ki; bu etkili uygulamanın takipçi sayısını arttırmak neden çok gerekli daha detaylı anlamış olalım:

  • Öncelikle Youtube üzerinden size ait olan kanal üzerinden oturum açmalı ve alt bölümde yer alan oluştur butonuna giriş yapmalısınız.
  • Ardından yeni bir içerik oluşturabilir ya da eski videolarınızdan birini yükleyebilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan bölümde; içeriğinize uygun olacak şekilde bir başlık ve açıklama eklemelisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta; başlığın 100 ifadeyle sınırlı olduğu. Bu miktarı aşan bir başlık koyamazsınız. Ayrıca açıklama kısmında da 5000 karakter sınırına sadık kalmalısınız. Yani esas söz söyleyen kısım; sizin paylaştığınız içerik olmalı.
  • Eğer biraz daha vaktiniz varsa ve içeriğiniz üzerinde bir miktar oynamak, daha güzel bir video sunmak isterseniz; geliştirmeler kısmına giriş yapabilirsiniz. Bu bölümde isteğe göre; içeriği filtrelendirmek ya da isteğiniz boyutlarda kesmek mümkün. Videonuzun yapısı ve türüne uygun oluşturacağınız her ayrıntı onu daha görünür kılacaktır.
  • Daha sonraki adımda karşınıza çıkan seçeneklere göre; hitap ettiğiniz kitleyi ve yaş aralığını oluşturabilirsiniz. Yani çocuklara hitap ediyorsanız; örneğin küçük yaşa uygun çizgi filmler yüklüyorsanız ayrı; yetişkinler için sinema filmleri veya diziler yüklüyorsanız ayrı kitleyi seçmelisiniz.
  • Son olarak videonuzu düzenlemek için; yükle seçeneğini onaylamanız yeterli olacaktır.

  İşte! Youtube içeriğinizi sırayla siteye yüklemek oldukça kolay. Şimdi gelelim paylaştığınız içeriklerin nasıl daha fazla görüntülenip, daha geniş bir kitleye ulaşacağına. Elbette Youtube için görüntülenme ve izlenme sayısının yüksek olması çok belirleyici bir kıstas. Yani bu durum; ne kadar geniş bir kitleye ve nasıl hitap ettiğiniz anlamına geliyor. Haliyle izlenme oranların fazla olmasını da sağlayacak olan; Youtube abonenizin sayısı. Ne denli fazla takip edeniniz varsa; videonuzun görüntülenme ihtimali de o oranda artıyor.

  Youtube beğeni hilesi gibi uygulamalarla Youtube sayfanıza olan ilgiyi arttırmak mümkün. Bununla birlikte, sitede ön planda olmanız için en etkili yollardan bir diğeri de abone sayınızı arttırmak olacaktır.

  Youtube Abone Sayısını Arttırmak

  Youtube abone sayısı yükseltildiğinde ne olur? İlk olarak; hesabınızın hareketliliği artar ve görüntülenen içerik sayınızda kısa sürede artış sağlarsınız. Ayrıca, farklı aboneler de edinme yolunda yolunuz açılmış olur.

  Youtube; pek çok farklı kullanıcının bulunduğu çok geniş bir mecra. Belki kişisel paylaşımlar yapıyorsunuz; belki de bir marka adına profesyonel içerikler hazırlıyorsunuz. Ya da sosyal etkinliklerin duyurulduğu ve bunlarla ilgili paylaşımların yapıldığı bir hesabınız mevcut. Her ne sebeple bu siteye erişirseniz erişin; abone sayınızı yükseltmeniz, emek verdiğiniz bu alan içinde çok değerli bir adım olacaktır.

  İnternet dünyası; bugün sayısız içeriğiyle, devamlı olarak milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Her gün aradığımız birçok ürüne ya da hizmete erişiyor ve çok geniş bir ağ üzerinde işlem yapıyoruz. Youtube sitesi de; en çok ilgi gören uygulamaların başında geliyor. Diğer sosyal medya alanlarında da sık sık yer alan; atıfta bulunulan bu video yükleme sitesi; bugün hepimizin en yoğun olarak kullandığı ve belki gün içinde defalarca giriş yaptığı bir uygulama. Film izlemek, şarkı klibi dinlemek veya farklı uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak için; örneğin yemek videoları izlemek ya da paylaşmak için yararlanabiliyoruz bu önemli siteden.

  Youtube konusunda bir başka dikkat çeken kısım da; bu mecrada yaptığı paylaşımlara ait hesabını profesyonel hale getirmiş ve bunu bir tam zamanlı iş olarak gören, belli bir gelir kaynağı olan kullanıcıların çokluğu. Bu önemli bir detay; çünkü bu kullanıcıların sayısı her geçen gün artıyor ve daha ayrıntılı içeriklere sahip, başarılı hesapların miktarı da haliyle çoğalıyor.

  ‘Youtube abone satın al’ gibi aramalar yaparak; bu önemli sitedeki abone sayınızı rahatlıkla ve hızlı bir biçimde yükseltebilirsiniz. Burada özen göstermeniz gereken kısım; güvenilir bir kaynak üzerinden bu hizmeti almanızdır. Emin olduğunuz bir kaynak üzerinden alacağınız hizmet sayesinde; Youtube sitesinde çok daha aktif bir abone haline gelebilirsiniz. Aldığınız bu hizmetle beraber; siteye yükleyeceğiniz kaliteli ve faydalı içeriklerle çok daha başarılı bir hesap sahibi olmanız mümkün.

  Youtube kanalınıza sık sık yeni video yüklemeniz ve belirli bir alanda paylaşımlar yapmanız da önemli birkaç nokta arasında. Eğer belli bir alanda paylaşımlar yapan, net bir sayfanız varsa; videolarınız, karışık içerikler yükleyenlere oranla çok daha fazla takip edilecek ve dikkat çekecektir. Siz de Youtube kanalınızın daha fazla tanınmasını ve daha geniş kitlelere hitap etmesini isterseniz; çok pratik ve uygun içerikleriyle takipçim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde Youtube abone sayınızın artmasını sağlayabilir; çok kısa bir süre içinde ve kolaylıkla yeni abonelere de ulaşabilirsiniz. Youtube kanalınızın başarısına başarı katacak; takipçi arttırma uygulamasını denemenizde fayda var.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Youtube'da mavi tik nasıl alınır ?

  Sonraki İçerik: Güvenilir Youtube Abone Satın Al

  Son Güncelleme: 04 Mart 2021

  Önceki

  Şifresiz Ücretsiz Twitter Takipçi

  Sonraki

  TikTok’ta neden mesaj gönderemiyorum?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.