Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Şifresiz Ücretsiz Twitter Takipçi

Şifresiz Ücretsiz Twitter Takipçi
İçindekiler

  Şifresiz, ücretsiz Twitter takipçi edinme uygulaması; pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından gerçekleştirilen ve oldukça önemli bir konu. Çünkü günümüzde her geçen gün etkinliği artan bir sosyal medya kullanımı mevcut. Bu yüzden sosyal ağlarda daha etkin olmak; herkes için önemli hale geliyor. Peki, bu sosyal ağlar içinde önemli bir yer tutan Twitter uygulamasında nasıl daha ön plana çıkabilir; takipçi sayınızı arttırarak nasıl daha görünür hale gelebilirsiniz? Aslında bunu çok pratik bir şekilde ve ücretsiz sunulan hizmetlerle gerçekleştirmek mümkün. Bu uygulamalarla ilgili ayrıntılara değineceğimiz yazımızda, dilerseniz öncelikle; sosyal medya uygulamaları içinde Twitter’in yerini değerlendirelim ve ardından neden internet kullanıcıları bu platformda yer almayı tercih ediyor, inceleyelim:

  Twitter Uygulamasında Takipçi Sayısını Arttırmanın Önemi

  Twitter; kuruluş tarihi olan 2006 yılından bu yana, dünyada en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor. 280 karakter sınırıyla, düşüncelerinizi geniş bir paylaşım sahasında sunabildiğiniz platformda; 300 milyonu aşkın aktif kullanıcı bulunuyor. Bu yüzden bu sosyal mecrada takipçi sayınızın ön planda olması demek; Twitter ve diğer uygulamalar için daha geniş kitlelere ulaşmak anlamına geliyor.

  Twitter Uygulamasında Takipçi Sayısı Nasıl Yükseltilir?

  Günümüzde artık; sosyal medya hayatımızın her alanında. Bir iş başvurusunda özgeçmişimize eklediğimiz gibi, kişisel bir e-imaj oluşturmak adına da bu sosyal mecraları önemsiyoruz. Takipçi sayımızı arttırarak; bugün çok popüler hale gelen bir sosyal medya fenomeni olabilir ya da fikirlerimizi geniş bir kullanıcı kitlesiyle paylaşabiliriz.

  Twitter’da takipçi sayımızı organik olarak arttırmakla beraber; destek bazı paketler sayesinde de takipçilerimizi yükseltebilir ve sosyal medyada çok daha sağlam bir yer edinebiliriz.

  Twitter takipçi hilesi gibi aramalarla rahatlıkla ulaşılabilen bedava takipçi uygulamalarına eriştiğimizde dikkat edilecek nokta; bunu güvenilir bir adres üzerinden gerçekleştirmeniz gerektiği oluyor. Bu sayede kolaylıkla ve çok kısa bir süre içinde takipçi sayınızı hatırı sayılır oranda yükseltebilir; çok pratik bir biçimde hesabınıza yeni takipçi desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra; Twitter’daki hesabınıza ücretsiz bir şekilde beğeni de gönderebilirsiniz. Ayrıca bu tarz uygulamalar sayesinde de tweetlerinizi kolaylıkla retweet edebilirsiniz.

  İnternet dünyasının kullanım biçimlerinin çoğu artık; sosyal medya uygulamaları üzerinden yürüyor. Yani öyle ki; bir anlamda kişisel imajlarımızı yüklediğimiz bu mecralara fazlasıyla dikkat ediyor; her bir ayrıntısında özen istiyoruz. Kendimizi ifade etmemiz açısından önemli uygulamalardan biri olan Twitter için de aynı şey geçerli. Twitter alanında da takipçi sayımızın yüksek olmasını istiyoruz; bu sayede çok fazla farklı kullanıcıyla iletişim içinde olmamız mümkün. Ayrıca Twitter uygulaması içinde sunacağımız birkaç öneriyle de bu alandaki etkileşim oranınızın artmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Peki, nedir bu öneriler, birlikte bakalım:

  Twitter’da Daha Aktif Olmak İçin Bazı İpuçları

  • Her şeyde önce; yaptığınız paylaşımların düzenli ve belli süreleri aşmayacak sıklıkta olmasına özen göstermelisiniz. Çok fazla ara verilen paylaşımlar yapıyorsanız; diğer kullanıcıların sizi hatırlama ihtimali de düşecektir. Bununla beraber, yeni sosyal medya kullanıcılarıyla tanışma imkânınız da düşük olacaktır. Bu da etkinliği oldukça az olan bir sosyal medya kullanımı anlamına geliyor.
  • Bir diğer dikkat edilecek nokta da; paylaşımlarınızın içeriğinin de çok önemli olduğu konusunda. Yani paylaşım sıklığı kadar; içeriğin kalitesi de önemli. Bu sayede sosyal medya aracılığıyla kalıcı etkileşim kurmanız mümkün hale geliyor.
  • Biliyorsunuz; Twitter, kısa bir metinle ve belli karakterdeki yazı sınırıyla, çok öz bir anlatım biçimi istiyor. Anlatmak istediğiniz şeyi; en net ve doğru biçimde sunmanız çok önemli bir konu. Bahsettiğiniz konunun netliği ne kadar fazla olursa; sizin ilgilendiğiniz konuya ilgi gösteren kullanıcıların; hakkınızda bilgi sahibi olma olasılığı o kadar yüksek oluyor.

  Tüm bu saydıklarımıza ek olarak; tweetlediğiniz ve beğendiniz güzel bir içerik paylaştıysanız; bunu biraz daha ön plana çıkarmanız mümkün oluyor. Hem tamamen size ait çok iyi bir içeriği daha bilinir hale getirebilir hem de bu sayede Twitter üzerindeki hesabınızı daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Elbette bu durum; sizi takip eden kullanıcı sayısına artış olarak yansıyacaktır. Peki, bu adım nasıl gerçekleştirilir; biraz bahsedelim:

  Paylaştığınız Bir Tweeti Nasıl Ön Plana Çıkarabilirsiniz?

  • Öncelikle bu tweeti daha önceden paylaşmış olmanız gerekiyor. Yeni paylaşacağınız bir içerik için bu özelliği kullanmanız mümkün değil.
  • Şimdi ilk olarak; profilinize girmeli ve öne çıkarmak istediğiniz tweeti bulmalısınız.
  • Tweet etkinliği yazan kısma girmelisiniz.
  • Başlayın diye bir bölüm karşınıza çıkacak, buraya girmelisiniz.
  • Paylaşımınızı eğer ilk defa tanıtıyorsanız; bu adımdan sonra yapmanız gereken birkaç ayrıntı mevcut:
  • Yerleşim ve zaman öğelerinizi ekleyin, iletişim bilgilerinizi dâhil edin, reklam koşullarını kabul ettikten sonra; ilerleyebilirsiniz.
  • Diğer bilgilerinizi de tamamladıktan sonra; fatura adresinizi de girmelisiniz. Ardından hedefleme seçeneği karşınıza çıkacak. Bu seçenek altında bütün dünya seçeneğini işaretleyebilir ya da kendinize yakın bir konum belirleyebilirsiniz.
  • Bütçe seçeneğinin altında belli bir miktar girdikten sonra; karşınıza tahmini bir karşılıklı etkileşim oranı çıkacaktır.
  • Son olarak onaylayıp; tweetinizin tanıtımını gerçekleştirmiş olursunuz.

  Bunlarla beraber; Twitter takipçi gönderme gibi hizmetlere erişmeniz oldukça kolay. Güvendiğiniz bir internet adresi üzerinden bu hizmetleri; pratik ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Bu hizmetleri aldıktan sonra; Twitter uygulamasındaki takipçi sayınızın kısa bir süre içinde zahmetsiz olarak yükseldiğini görebilirsiniz. Peki, takipçi sayısı arttırmak gibi eylemlerle daha aktif olmaya gayret gösterdiğimiz; sosyal medya ve internet kullanımı neden bu kadar önemli? Bu uygulamalara ve hizmetlere neden ihtiyaç duyuyoruz?

  Aslında oldukça basit: Çünkü artık neredeyse her işlem internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Buna örnek olarak; bankacılık hizmetlerinin kullanımından tutun da, en ufak bir konuda araştırma yapmak istediğimizde yine internet dünyasına başvuruyoruz. Günümüzde internet kullanımının olduğu alanlar; aslında saymakla bitmez.

  Sosyal medya alanları da; internet kullanımı içinde çok önemli yer tutan bir mecra. Öyle ki; sosyal medya aracılığıyla, pek çok konuda düşüncelerimizi ifade ediyor; gün içinde yaptığımız eylemleri paylaşıyor, fotoğraf ve videolarımızı takipçilerimize sunuyoruz.

  Kimi zaman profesyonel iş dünyasında yer edinebilmek amacıyla sosyal medyanın desteğine başvuruyor; kimi zaman da oldukça geniş bir kitle barındıran bu alanlardan kişisel olarak faydalanıyoruz. Farklı çevrelerden kullanıcılarla kolaylıkla iletişime geçebiliyor; dünyanın bir diğer ucundaki bizimle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışabiliyoruz. Kısacası sosyal medya uygulamalarında daha görünür olmak ve ön plana çıkmak isteyen herkes; bu mecranın internet âlemi ve günlük hayatlarımız içinde kapladığı yeri biliyor.

  Twitter uygulaması içinde yer alan ve ‘Twitter beğeni yolla’ gibi başlıklarla da kolaylıkla erişebileceğimiz beğeni arttırma hizmeti de; takipçi arttırma seçeneği gibi hizmet paketleriyle sağlanabiliyor. Siz de Twitter üzerindeki takipçi sayınızı arttırmak ve etkileşimi kuvvetli bir hesap oluşturmak niyetindeyseniz; takipçim.com.tr internet adresi üzerinden ayrıntılı bilgi alabilir, takipçi yükseltme uygulamasından güvenli olarak faydalanabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde tamamlanan ve zahmetsiz şekilde ulaşabildiğiniz bu uygulama sayesinde; Twitter uygulaması üzerinden takipçi edinmek ve hesabınızı çok daha geniş kitlelere tanıtmak mümkün hale geliyor.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram bayan takipçi satın al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!

  Önceki içerik: Türk Takipçi Satın al

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

  Son Güncelleme: 04 Mart 2021

  Önceki

  Instagram butik hesabı nasıl açılır?

  Sonraki

  Şifresiz Ücretsiz Youtube Abone

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.