Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Şifresiz Ücretsiz İnstagram Takipçi

Şifresiz Ücretsiz İnstagram Takipçi
İçindekiler

  Şifresiz ücretsiz instagram takipçi edinmek; günümüz sosyal medya uygulamaları içinde gün geçtikçe önem kazanan bir yol. İnstagram uygulaması, kurulduğu 2010 yılından bu yana, oldukça ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Peki, bu sosyal medya uygulamasında takipçi edinmek neden önemli?

  Her şeyden önce; günümüz internet dünyasının hayatımıza doğrudan etki eder duruma geldiğini söylemek mümkün. Sanal dünya günümüz şartlarını o denli etkiliyor ki; artık iş başvurularındaki özgeçmişlerimizde bile sosyal medya hesaplarımızı paylaşmamız istenebiliyor. Bu nedenle; sosyal medya hesaplarımız da bir o kadar önemli hale geliyor. Bu uygulamalar içinde; İnstagram da en çok kullanılan ve tercih edilenlerden birisi.

  İnstagram; tüm takipçilerimizle, resim ve video gibi görsel içerikleri paylaşabildiğimiz bir mecra. Hem farklı hesaplar arası etkileşim kurmayı mümkün kılıyor, hem de ilgi alanlarımız dâhilinde olan sayfaları rahatlıkla fark edebilmemizi sağlıyor. Keşfet bölümü özelliği sayesinde de, çok beğenilen sayısız içeriği özellikle beğenileriniz doğrultusunda görebiliyorsunuz. Peki, İnstagram uygulamasında takipçi edinmek neden önemli? Dilerseniz birlikte bakalım:

  İnstagram’da Takipçi Edinmek Neden Önemli?

  İnstagram uygulaması; saydığımız içerikleri itibariyle, en beğenilen sosyal medya alanlarından birisi. İnsanların daha görünür hale gelmek ve tanınır olmak için ya da profesyonel hesapların bulunduğu sayfalarının reklamını yapabilmek adına başvurdukları bir mecra. Bu yüzden, İnstagram’da popüler olmak demek; aslında daha fazla takipçi anlamına geliyor. Uygulamada İnstagram takipçi hilesi gibi yöntemler mevcut. Bununla birlikte; İnstagram’da takipçi edinmenin önemli olmasının birkaç diğer sebebi de şöyle:

  • Takipçi sayınız arttıkça farklı hesaplar tarafından görülme olasılığınız artar. Bu da hesabınız için çok daha avantajlı olacaktır.
  • Eğer profesyonel bir sayfa sahibiyseniz; yani herhangi bir ürün ya da hizmet satışı için sosyal medya üzerinden kendi internet sitenize yönlendirmede bulunuyorsanız; İnstagram’daki tüm takipçileriniz markanızı görecek ve diğer hesaplarınız açısından da çok faydalı olacaktır.
  • İnstagram, yine farklı sosyal medya ve adreslere kolaylıkla bağlantı sağlanabilen bir uygulama olduğundan; rahatlıkla farklı hesaplarınızı bir arada yürütmenize olanak tanır. Facebook ve kişisel web siteniz gibi mecralar arasında bağlantı kurmanız; etkileşim oranınızı büyük ölçüde arttıracaktır.
  • Daha çok takipçi; daha çok etkileşim, yorum ve beğeni demektir. Bu da uygulama dâhilinde bilinirlik ihtimalinizi gözle görünür şekilde arttırır.
  • İnstagram’daki içerikler genelde ilgi alanlarımıza göre karşımıza çıkarıldığı için; en uygun içeriklere ve hitap ettiğiniz kitleye ulaşma şansınız da yüksek olacaktır.

  Sosyal medya hesaplarımız; bir bakıma e-imajımız olarak düşünülürse; hesabımızdaki her bir ayrıntı da haliyle önem kazanıyor. Yani ilgi alanlarımızdan tutun da paylaştığımız içeriklere ve takipçi sayımıza göre bir sosyal medya imajı oluşturuyoruz. Öyleyse; bu özelliklerin her biri için uygulama edinmeye ve özen göstermeye değer. Bir iş başvurusunda özgeçmiş bilgilerimizde yer alan sosyal medya içeriklerimizin aktifliği de aynı anlama geliyor. Yani her anlamda, sosyal medya hesaplarımızı ne kadar canlı tutarsak ve ne kadar yoğun etkileşim kurarsak; o kadar başarılı bir hesap edinmiş oluyoruz.

  Sosyal medyada, özellikle de İnstagram’daki takipçi sayınızın yüksek olması; yukarıdaki örneklerde olduğu gibi, hesabınız için daha pek çok fayda sağlayacaktır. Diyelim, uygulamada yeni bir hesap oluşturdunuz veya uzun süredir kullandığınız bir hesabınız mevcut. Takipçi sayınızı arttırmak istiyorsunuz; organik kitleniz üzerine kolaylıkla yeni takipçiler eklemeniz mümkün. İnstagram takipçi hilesi şifresiz gibi yöntemlerle daha çok takipçiye; ücretsiz ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok site bu tarz hizmetler sunuyor. Dikkat etmeniz gereken noktaysa; güvenilir bir site üzerinden bunu gerçekleştirmeniz gerektiği. Yani bu alanda bildiğiniz ya da daha önce bu uygulamayı gerçekleştirme yönünde başarılı olmuş bir siteye başvurmanız önemli.

  Sosyal medya hesaplarımızın; hayatlarımızda olmazsa olmaz haline geldiği günümüzde, takipçi sayısının artmasının yanı sıra başka ayrıntılar da; bu alanda öne çıkmanızı ve başarılı bir hesaba sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Daha geniş kitleler tarafından bilinen ve çok takipçi sayısına ulaşmış olan sosyal medya hesaplarının uyguladığı bazı tüyolar mevcut. Bunlardan birkaçı şöyle:

  İnstagram’da Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Diğer Bazı Tüyolar

  • Diğer sanal mecralardan İnstagram’a bağlantı kurmalısınız. Böylelikle farklı sosyal medya kullanıcılarının da İnstagram hesabınızdan haberi olacaktır. Ayrıca daha geniş bir takipçi kitlesine ulaşmanız mümkün olacaktır.
  • Etiketleme bu anlamda önemli konulardan biri. Paylaşımlarda kullanılan etiketler; o alana ilgili kitle için daha görünür olmanızı sağlayacaktır.
  • Ayrıca sayfanız açısından gerekliyse; konum paylaşmanız da üst sıralarda yer almanız ve ön plana çıkmanız için faydalı uygulamalardan birisi. Böylelikle yakın çevrenizdeki hesaplar konusunda da fikir sahibi olmanız mümkün.
  • İnstagram’daki diğer hesaplarla mümkün olduğu kadar etkileşim içinde olmak en önemli yöntemlerin başında geliyor. Bir hesap sahibinin sayfasındaki paylaşımın altına yaptığınız olumlu bir yorum veya paylaşımını beğenmeniz; dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Ayrıca çok bilinen ve beğenilen hesapları takip etmeniz de bir diğer faydalı seçenek.
  • Bolca içerik paylaşın ve mümkünse kaliteli, insanların daha sonra da kaydedip bakmak isteyeceği türden içerikler olsunlar ki; İnstagram’daki takipçi sayınızı arttırabilesiniz.
  • İnstagram dâhilindeki keşfet bölümü; bu sosyal mecrada aktif olmak isteyen herkesin bilmesi ve mümkünse yer alması gereken bir alan. Şimdi biraz bu bölümün özelliğinden ve faydalarından bahsedelim: Keşfet seçeneği; İnstagram uygulamasına daha sonra eklenen ve çok ilgi gören bir bölümü. Burada en çok beğenilen hesaplara ait içerikler sunuluyor. Ayrıca beğeni ve ilgi alanlarınıza göre oluşturuluyor. Hesabınızın bu alanda yer alması demek; çok bilinen ve bol takipçili bir sayfaya sahip olmanızın da önünü açıyor.

  İnstagram takipçi hilesi gibi aramalarla incelenen; İnstagram uygulamasındaki takipçi arttırma yöntemlerinin başında; ücretsiz ve şifresiz şekilde takipçi edinme yolları geliyor. Seçenekler bununla da sınırlı değil. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde hesabınıza takipçi ekleyebileceğiniz gibi; yine İnstagram’daki beğenilerinizi arttırabilir, hikâyelerinize izlenme oranı ekleyebilirsiniz. Ya da isterseniz İnstagram medyalarınız için izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz. Üstelik bunları pratik bir şekilde ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  Güvendiğiniz bir uygulama üzerinden alacağınız bu hizmetle; çok kısa bir sürede daha fazla takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Bu da daha aktif bir sosyal medya hesabı ve daha çok tanınma anlamına geliyor. İster profesyonel bir hesap üzerinden markanızın tanıtımını yapmak isteyin; isterseniz de sosyal medya aracılığıyla günümüzün en dikkat çeken hesapları gibi fenomen olma amacıyla hareket edin; bu uygulama size destek olacaktır.

  İnstagram takipçi hilesi şifresiz ücretsiz gibi aramalarla ulaşılabilen; İnstagram hesabı üzerinden masrafsız bir şekilde takipçi arttırmanızı sağlayan uygulamalar; her geçen gün daha çok talep görüyor ve sosyal medya alanına ilgi duyan pek çok kişi tarafından kullanılıyor.

  Tüm bu konularda bilgi almak ve uygun fiyat seçenekleriyle; takipçi sayınızı kolayca arttırmak isterseniz, takipçim.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hem güvenilir hem de pratik bir şekilde takipçi sayınızı arttırmak için siteyi ve içeriklerini incelemeniz yeterli olacaktır. İnternetin sayısız imkânlarından faydalanmak için; yine aynı mecrada yer alan bu tarz uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak oldukça önemli.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram bayan takipçi satın al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!

  Önceki içerik: Türk Takipçi Satın al

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

  Son Güncelleme: 03 Mart 2021

  Önceki

  Instagram Hile Takipçi Arttırma

  Sonraki

  Güvenilir Tiktok Beğeni Satın Al

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.