Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Organik Takipçi Nasıl Kasılır? Bot Takipçi Hesaba Zarar Verir Mi?

Organik Takipçi Nasıl Kasılır? Bot Takipçi Hesaba Zarar Verir Mi?
İçindekiler

  Organik Takipçi Nasıl Kasılır? Bot Takipçi Hesaba Zarar Verir Mi?

  Sosyal medya hesaplarında daha fazla takipçiye sahip olmak, hesabınızı daha iyi tanıtmanıza imkân sağlar. Bu nedenle Instagram organik takipçi nasıl kazanılır? Büyük bir öneme sahiptir. Zira yeterli sayılara sahip değilseniz isminizi duyurmanız ya da satışlarınızı istediğiniz şekilde yapabilmeniz imkânsızdır.

  Bu nedenle üyeler takipçilerini nasıl arttırabileceklerini merak eder. Burada şu gibi maddelere önem verilmesi gereklidir;

  1. Fotoğrafları ve videoları editleme
  2. Metin türü paylaşımlarda düzgün bir dil kullanma
  3. Hitap etmek istediği kitlenin ilgisini çekecek paylaşımlar yapma
  4. Kaliteden ödün vermeme
  5. Düzenli paylaşım yapma
  6. Özgün olma
  7. Fotoğraf ve videolarda yüksek çözünürlük olması

  Eğer bunlara dikkat ederseniz, takipçi artışı görmeniz mümkündür. Ancak sadece organik yöntem kullanmak, bazı dezavantajlara sahiptir. Bunun ilk sebebi, bazı takipçilerinizin sizi terk edeceğidir. Şayet bir sosyal medya kullanıcısı paylaşımları sevmemeye başlamışsa ya da son paylaştığınız onun düşüncelerine aykırıysa, sizi bırakmaktan asla çekinmez.

  Üstelik takipçilerin kaybedilme hızı, kazanma hızından daha yüksektir. Bu durum gerçek artış hızını oldukça düşürür. Ayrıca verdiğimiz maddeler, uyulması gereken şartlar niteliğindedir ve bir sır değildir.

  Bu durum, birbirinden kaliteli çok sayıda hesabın oluşmasına ve aralarında rekabetin başlamasına sebep olmaktadır. Bu noktada takipçi satın alma, kişilere yardım eden bir etmendir. Ancak hesapların güvenliği büyük önem taşıdığı için, Instagram bot takipçi zararları var mı şeklinde sorular da ortaya çıkmaktadır.

  Bu noktada sitemiz tarafından size sunulan bot takipçiler, şifreniz istenmeden tamamen güvenilir yollar ile hesabınıza aktarılır. Dolayısıyla bu hizmeti aldığınız için hesabınız herhangi bir zarar görmez. Şayet hesabınızı yükseltecek bir paket seçerseniz, kısa sürede istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

  Organik Takipçi Kasma Nedir?

  Organik takipçi kasma, aslında abone gelme hızına yönelik bir sorudur. Zira platformda bulunan gerçek insanlardan gelen, doğal takipleri ifade eder. Bunu arttırmak istiyorsanız, hesabınızı daha ilgi çekici hale getirmeniz gerekir.

  Bunun için de yukarıda bahsettiğimiz durumlara özen gösterilmelidir. Bu sayede istatistikleriniz daha hızlı yükselebilir. Ancak bunları takip edebilmek oldukça zordur. Çünkü bunların hepsine değil, sadece birine bile hakkıyla uyabilmek için saatler gerekebilir. Örneğin bir fotoğraf, video editleme saatler sürebilir.

  Nasıl bir paylaşım yaparsa ilgi çekeceğini düşünmek de oldukça uzun sürer. Ancak gerek günlük hayatın yoğunluğu, gerekse iş ortamı buna izin vermez.  Ek olarak her platformda geçerli olan bir durum da yeni hesapların daha az ilgi çektiğidir. Bunun bir nedeni de takipçi sayısının az olmasıyla, kalitenin çoğu kez bağdaştırılmasıdır.

  Buna ek olarak yukarıda bahsettiğimiz dezavantajlar da söz konusudur. Tüm bu nedenlere bağlı olarak, bot takipçi satın alma kullanıcılara daha hızlı çözümler sunar.

  Bot Takipçi Nedir?

  Takipçi satın almak isteyen kullanıcıların karşısına iki seçenek gelir. Bunlar gerçek ve bot şeklindedir. Özellikle sosyal medyaya yeni olanlar, Instagram takipçi hilesi hakkında çok sayıda soru işaretine sahip olmaktadır.

  Bu konuda öncelikle gerçek takipçilerden bahsedilmelidir. Bunlar normal bir kullanıcı hesabıdır. Bot kullanıcılar ise bir bilgisayar programı yardımıyla oluşturularak, üyelere sunulur. Şayet takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız, bunlardan ikisi de tercih edilebilir. Ancak önemli olan, güvenilir bir platformu tercih etmedir.

  Bot Takipçi Avantajları Nelerdir?

  Bot Takipçinin avantajlarına geçmeden önce, bunların güvenilir bir hizmet aldığınızda geçerli olduğuna değinilmelidir. Bu sebeple inceleme yapmadan işlem yapılmamalıdır. Sitemiz size ödeme yönteminden, aldığınız paketin tanımlanmasına kadar güvenli bir platform sağlar.

  Böylece takipçi sayılarınızı kısa sürede arttırmanız mümkündür. Eğer yeni açılmışsanız ve kaliteli paylaşımlarınıza rağmen bir türlü istediğiniz hızı yakalayamıyorsanız, paketlerimizden bir tanesini tercih ederek anında çözüme kavuşabilirsiniz.

  Bu sayede hesabınızı ziyaret eden kullanıcılar, yüksek sayılarınız sebebiyle gerek etkileşim, gerekse takip etme gibi eylemleri daha sık yapar. Böylece doğal artış hızlarınız da yükselir. Buna ek olarak işletme hesabınızda her şeye dikkat ettiğiniz halde sayılarınızı yükseltemediğinizi ifade ediyorsanız, bot takipçi satın alarak bu durumu düzeltebilirsiniz.

  Bu sayede daha fazla takipçiye sahip olacağınız için, tüketicilerin gözünde daha güvenilir bir sayfa görüntüsü çizebilirsiniz. Fenomen olmak istiyorsanız, hesabınızı gören kullanıcılar yüksek sayılarınız sebebiyle sevildiğinizi düşünerek doğal artış hızınıza katkıda bulunabilir.

  Bot Takipçi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Eğer internet üzerinden bir ürün ya da hizmet alacaksanız, dikkatli bir şekilde incelemek gerekir. Bu durum asla değişmez. Bu sebeple Instagram takipçi arttırma yolları arasından takipçi satın almak istiyorsanız, ilk olarak nelere dikkat etmeniz gerektiği bilinmelidir.

  Zira seçtiğiniz platform size kaliteli hizmet vermiyorsa ve hesabınızı tehlikeye sokacak işlemler yapıyorsa aldığınız hizmetin gerçek mi bot mu olduğu önemli değildir. Sitemiz bu konunun farkında olarak, size güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

  Sizlere sunduğumuz bot takipçiler kendi havuzumuzdan alınarak, kaç tane istemişseniz uyarınca, güvenilir yöntemlerle hesabınıza tanımlanır. Bunun için herhangi bir şifre girmeniz de gerekmez.  Bot takipçi alırken dikkat etmeniz gereken ikinci konu ise kaç tane aldığınızdır.

  Örneğin yeni bir kullanıcıysanız, düşük bir paket bile size güzel bir başlangıç yapma fırsatı verir. Ne var ki profesyonel bir hesapsanız ya da hâlihazırda gelişmişseniz ve rakiplerinize karşı sizi öne çıkartacak bir şey arıyorsanız, size çözüm sunmaz.

  Bu sebeple daha yüksek seçenekleri tercih etmeniz şarttır. Son olarak Instagram takipçi hilesi sipariş vermeniz ardından, hesabınızı açık gizliliğe getirmeniz gerekebilir. Bu durum sizlere bildirilir. Aldığınız paket başarılı bir şekilde tanımlandıktan sonra, kapalı gizliliğe dönmeniz mümkündür.

  Bot Takipçiler Güvenli Midir?

  İnternetin gelişmesi, bir süre sonra dijital saldırıları ve virüsleri de ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle çok kısa süre sonra dijital ortamlarda güvenlik büyük bir önem taşımaya başlamıştır. Günümüzde gerek bir hizmet, gerekse bir ürün alacak kişi oldukça doğal olarak zarar görmeyeceğinden emin olmak ister.

  Buna takipçi almak isteyen sosyal medya kullanıcıları da dâhildir. Zira kendini geliştirmek isteyen her üye, saatlerini sosyal medya ağlarında geçirir. Hatalı yapılan tek bir işlem bile kalıcı, geri döndürülemeyen sonuçlara sebep olabilir. Bu sebeple Instagram bot takipçi zararları neler? Gibi sorular sıkça sorulur.

  Şayet dikkat etmezseniz, hesabınızın kapatılması da mümkündür. Sitemiz bu konunun farkında olarak, size tamamen güvenli bir ortam sunar. Güçlü bir altyapıya sahip olan platformumuz, gerekli güvenlik önlemlerini 7 / 24 almaktadır. Buna ödeme işlemleri de dâhildir.

  Bu sebeple Instagram takipçi arttırma programı gibi uygulamaların getirebileceği zararlar, size sunduğumuz hizmetlerde bulunmaz. Her takipçinizi dikkatli ve özenli bir şekilde, bize verdiğiniz kullanıcı adına tanımlanır.

  Kısa sürede tanımlanmakta olup, bu zaman zarfında hesabınızı riske atacak hiçbir işlem yoktur. Eğer ayrıntılı bilgi isterseniz, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Hangi Bot Takipçi Paketi Alınmalıdır?

  Sosyal medya platformlarında bot takipçi almak istiyorsanız, öncelikle her kullanıcının farklı bir pakete gereksinim duyduğu bilinmelidir. Bu nedenle standart olarak bir seçenek bulunmaz. Sizlerin hepsini inceleyerek, hesabınızın gereklilikleri ve rakiplerinizi geçmenizi sağlayacak unsurlar ölçüsünde tercih yapmanız şarttır.

  Son Güncelleme: 19 Haziran 2021

  Önceki

  Facebooktan Instagram Hesabını Silme Nasıl Yapılır?

  Sonraki

  Youtubeda Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır Nasıl Para Kazanılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers