Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Nereden takipçi satın alınır?

Nereden takipçi satın alınır?
İçindekiler

  Nereden takipçi satın alınır? Bu sorunun cevabı pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından merak edilen bir soru olarak yer alıyor.

  Takipçi satın almak için kullanıcıların yapması gereken işlem bir takipçi hizmetinden faydalanmak. Takipçi siteleri bu konuda kullanıcılara hizmet sunan web siteleri arasında yer alıyor. Takipçi siteleri ile birlikte kullanıcı ister Instagram olsun ister Twitch olsun takipçi alabiliyor.

  Takipçi paketleri hakkında bilgi

  Takipçi paketlerinden bahsetmek gerekirse kullanıcıların alabileceği Instagram, Facebook, YouTube, Twitter, Twitch ve TikTok gibi pek çok sosyal medya paketi yer alıyor. Takipçi paketleri genellikle birkaç farklı şekilde verilebiliyor. Bunlardan birisi gerçek doğal takipçi olmakta. Gerçek doğal takipçi, takipçilerin gerçek olduğu anlamına geliyor. Gerçek doğal takipçi ile birlikte kullanıcılar gerçek takipçi hizmetinden faydalanabiliyor. Gerçek takipçiler, hesabını gerçekten kullanan kullanıcılar olduğu için banlanma riski de bulunmuyor. Gerçek takipçili bir paketten faydalanmanın en büyük avantajı etkileşim oranının bot takipçilere göre daha çok yükselmesi. Dediğimiz gibi gerçek takipçili hesapların önüne takip ettiği sayfanın gönderileri gelebiliyor. Bu da etkileşim oranını arttıran bir durum.

  Takipçi paketleri arasında yer alan bir diğer paket gerçek kadın takipçi olarak bulunuyor. Bu paketin amacı yalnızca kadın takipçi isteyenler için kadın takipçilerin bulunduğu bir hizmet sunmak. Bazı kullanıcılar kadın takipçiler için özel içerikler paylaşabiliyor. Kadınlar ile ilgili püf noktaları, kadınları ilgilendiren bilgiler veya yemek tarifleri gibi paylaşımlar kadınların ilgisini daha çok çekeceği için gerçek kadın takipçi hizmetinden faydalanmak etkileşim oranını daha çok arttıran bir hareket oluyor.

  Nereden takipçi satın alınır?” konusunda önemli olan bir diğer takipçi paketi de çekiliş ile alınan Türk takipçi hizmeti. Çekiliş Türk takipçi paketi de kullanıcıların çekiliş ile takipçi kazanmasını sağlıyor. Bazen çekiliş yapan sayfalar takip edilmesi gereken sayfaları da paylaşıyor. Çekiliş Türk takipçi paketinden faydalanan kişiler çekiliş sayfasında takip edilmesi gereken sayfalar arasında bulunduğu için takipçi sayısı yavaş yavaş artmaya başlıyor. Bu da etkili takipçi kazanma yöntemlerinden birisi olmakta.

  Yabancı takipçi paketi de takipçi siteleri tarafından sunulan paketler arasında bulunuyor. Bu paketin amacı yabancı takipçilerin sayfayı takip etmesini sağlamak. Bu paket genellikle yabancı içerikli sayfalar için tercih ediliyor. Çünkü sayfanın amacı bu yönlü olduğu için bu hizmeti almak en mantıklı karar oluyor. Bu hizmetin en büyük avantajı yabancı içerikli paylaşımların etkileşim oranının verimli bir şekilde yükselişe geçmesi.

  Takipçi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

  Nereden takipçi satın alınır?” sorusunu soran her kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu detayları siz değerli kullanıcılarımıza örneklendirerek anlatacağız. Dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi hesabın gizliliği oluyor. Bir hesap yönetirken o hesabın daha çok takipçi sayısına ulaşması için gerçek Türk takipçi paketi satın alındığında ve o hesaba yönlendirildiğinde eğer ki o hesap gizli ise bazı sorunlar ile karşılaşmak mümkün oluyor. Gerçek takipçili hesap alan bir kullanıcı hesabını herkese açık yapmalı ve bu aşamadan sonra takipçi hizmetinden yararlanmalı. Bu sayede sorunsuz bir hizmet ile karşılaşması mümkün olacak.

  Hizmet alırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer durum hizmetin gerçek takipçili olup olmadığı. Gerçek takipçili hizmet yerine bot takipçili bir hizmetten faydalanan kullanıcı o hizmetin neredeyse hiçbir faydasını görmez. Çünkü bot takipçiler etkileşim oranını arttırmıyor, yalnızca takipçi sayısını yükseltiyor ve bot olduğu için bu üyeler bir süre sonra banlanıyor. Bu durum takipçi sayısının düşmesine neden oluyor. Bu durumda yapılması gereken gerçek takipçili paketlerden faydalanmak. Bu sayede etkili bir şekilde yükselmek mümkün. Fiyatı bot takipçilere göre her ne kadar yüksek olsa da kullanıcı kaliteli paylaşımlar yaptıkça karşılığını kısa süre içerisinde alabilir.

  Nereden takipçi satın alınır?” konumzuda şimdi de güvenl ödeme ile ilgili bir detaydan bahsetmek istiyoruz. takipçili hesap alımı yaparken o sitede güvenli ödeme yapılıp yapılmadığını da kontrol etmek gerekiyor. Güvenli ödeme ile hizmet almak daha güvenli bir hizmet imkanı sağlıyor. Bundan dolayı EFT veya havale ile hizmet verenlerden paket almak yerine güvenli ödeme ile hizmet verenleri tercih etmek en doğru karar olur.

  Takipçi hizmetlerinden faydalanırken hizmetlerin 7/24 destek sağlayıp sağlamadığını bilmek gerekiyor. Eğer ki 7/24 destek sağlayan bir takipçi hizmetinden faydalanılmaz ise kullanıcı bazı sorunlar ile karşılaşabilir. Takipçi hizmetlerinden yararlanırken destek almak kullanıcıların aklında soru bırakmaz, bir sorun olduğunda yardım sağlar. Bundan dolayı hizmet alırken bu detaylara dikkat etmek, buna göre en doğru hizmeti almak gerekiyor.

  Takipçi satın alırken merak edilen sorular

  Nereden takipçi satın alınır?” konumuzun son başlığı olan takipçi satın alırken merak edilen sorularda kullanıcıların en çok sorduğu soruları cevaplıyoruz. Bu sorulardan birisi takipçi paketlerinden yararlanırken şifre gerekip gerekmediği. Bazı siteler veya uygulamalar takipçi hizmeti sağlarken kullanıcı şifresini de isteyebiliyor. Bu uygulamalara güvenen kullanıcılar bir süre sonra hesabın çalındığı ile ilgili bir sorun ile karşılaşabiliyor. Sosyal medya kullanıcılarının bu detaylara dikkat ederek işlem yapması gerekir. Sosyal medyada takipçi paketlerinden faydalanırken şifreye ihtiyaç bulunmuyor. Bu işlem API ile otomatik bir şekilde yapılıyor. Şöyle örnek verelim. Takipçi hizmetlerinin çalışma mantığı bir kullanıcının “Takip Et” butonuna basması gibi kolay bir işlem. Yani hesaplar takip etme işlemini bu şekilde yapıyor. Bundan dolayı şifreye ihtiyaç duyulmaz.

  Kullanıcıların merak ettiği bir diğer işlem bu gerçek takipçili paket kullanımı sonrasında hesabın banlanıp banlanmayacağı veya kısıtlanma alıp almayacağı. Bu paketleri kullanmak hesabın kısıtlanmasına veya ban yemesine sebep olmuyor. Çünkü takipçiler yavaş yavaş yani doğal bir şekilde gönderiliyor. Bu da Instagram’ın yapay zekasının bu durumu normal olarak karşılamasına sebep oluyor. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken durum Türkçe bir sayfa için gerçek Türk takipçilerin hesaba daha fazla gönderilmesini sağlamak. Buna göre en uygun paket belirlenmeli.

  Nereden takipçi satın alınır?” konusunda kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan birisi de gerçek takipçili paketlerin kullanıcıları daha çok ön plana çıkarıp çıkarmadığı. Gerçek takipçili paketler gerçek hesaplar tarafından yönetildiği yani bot olmadığı için sayfada biat paylaşım yapıldığında bu paylaşım gerçek takipçiler tarafından görülebilir olacak. Bu da sayfanın etkileşim oranını yükselten bir durum olacak. Etkileşim oranı yükselen bir sayfanın keşfet ve ana sayfa gibi alanlarda daha fazla görülmesi muhtemel bir durum.

  Kurumsal sayfaların sorduğu sorular arasında yer alan bir soru da bu sayfaların takipçi hizmetlerine ihtiyacı olup olmadığı veya firmanın itibarını zedeleyip zedelemediği. Kurumsal firmalar da sayfalarını daha çok kullanıcıya ulaştırmak ve daha fazla gelir elde etmek için sosyal medyanın gücünden faydalanarak bu paketleri kullanabiliyor. Bu sayede kurumsal firmalar hem pek çok avantajı beraberinde getiriyor hem de daha büyük sayfalar olma yolunda ilerliyor. Kısacası kurumsal sayfalar bu hizmet ile daha büyük bir platform haline gelebiliyor.

  Son Güncelleme: 12 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram'da Reels İzlenmesi Nasıl Arttırılır?

  Sonraki

  İnstagram Etiketlerini Kullanmanın Yararları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.