Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Motive edici girişimci sözleri

Motive edici girişimci sözleri
İçindekiler

  Motive edici girişimci sözleri, sosyal medya alanında girişimcilik yaparken kullanıcıların çok işine yarayacak kaynaklar arasında yerini almakta.

  Kullanıcılar daha başarılı olmak, daha çok çalışmak ve daha çok emek harcamak için girişimci sözlerini okuyabilir, girişimcilik ile ilgili filmler izleyebilir veya motivasyon sağlayan pek çok içerik ile ilgilenebilir. Bu konuda siz değerli okurlarımız için sosyal medyada başarının sırlarından birisi olan girişimci sözlerinden bahsedeceğiz.

  Girişimci sözlerinin avantajları

  Motive edici girişimci sözleri konusundan önce bu sözlerin nasıl yararlar sağladığından bahsetmeliyiz. Bu tür sözler insanı gaza getirmektedir. Örneğin bir kullanıcı sosyal medya hesabı açıp bu hesaptan gelir elde etmek istiyor fakat bu işi yapmaya üşeniyor. Hemen birkaç girişimci sözü okuyarak kendisini daha iyi motive edebilir ve hemen çalışmalara başlayabilir. Kısacası bir iş yaparken motive olmak, motivasyon kaynaklarından yararlanmak kişiyi canlandırır, onun daha iyi iş yapmasını sağlar. Bu sayede zaman eskiye oranla daha verimli hale gelir.

  Girişimci sözlerinden yararlanmak başarıyı da arttıran bir durum. Girişimcilik ile ilgilenen bir kişi sosyal medya ile uğraşırken bir anda daha verimli çalışmalar elde edeceği için bu işte başarının kapılarını aralamış olacak. Bu konuda bir örnek verelim. Bir kullanıcı sosyal medya yönetirken eğitimleri inceleyerek sosyal medya hesabını daha iyi yönetir, kısa sürede başarısını katlamaya başlar.

  Sosyal medyada gelir elde etmek de oldukça önemli bir durum. Kullanıcılar Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde gelir elde ederken TikTok takipçi, Instagram takipçi, Facebook sayfa beğenisi gibi hizmetlerden de faydalanarak başarısını daha da arttırıyor, kitlesini daha da yükseltiyor. Bu tür sözleri okumak, kitleyi arttırdığı gibi elde edilen gelirleri de yükselten bir durum olacak. Bu sayede daha fazla para kazanmak mümkün hale gelecek.

  Motive edici girişimci sözleri

  Tecrübeli girişimcilerden birisi Richard Branson olmakta. Kendisinin söylediği bir söze göre fırsatlar bir otobüse benziyor. Kullanıcı birini kaçırsa da diğer fırsatı kaçırmamak için hazırlıklı olmalı. Örneğin günümüzde video paylaşım platformu, sosyal paylaşım platformu, haber sitesi gibi pek çok web sitesi ve proje bulunuyor. Kullanıcılar günümüzdeki açığı bularak tüm kullanıcıların faydalanabileceği yeni bir proje üretmeli. Yani diğer projelerden farklı bir proje ile meydana çıkmalı. Instagram da bu yol ile kurulmuştu. O zamanlar Instagram gibi fotoğraf ve video ağırlıklı bir sosyal medya bulunmuyordu. Instagram’ın kurucuları, farklı bir sosyal medya kurmak istediler ve ortaya Instagram’ı çıkardılar. Günümüzde bunun gibi hem insanların kullanabileceği yani insanlara faydalı olabilecek hem de başkası tarafından yapılmayan projelere ağırlık verilmesi gerekiyor. Aynı zamanda şu da yapılabilir: Diğer sosyal medya sayfalarında olmayan bir fikir ile kullanıcıların karşısına çıkılabilir.

  Jim Rohn’un üniversite eğitimiyle ilgili söylediği önemli bir söz bulunuyor. Rohn’a göre üniversite eğitimi kişiye yalnızca geçinecek kadar para kazandırırken kişinin kendini eğitmesi ve yeni fikirlere yelken açması onun için bir servet değerinde olur. Üniversitede verilen eğitim genellikle temel olmakta. Her şey eğitim alarak öğrenilmez. Bundan dolayı kişi kendini daha da geliştirmek için internetten araştırma yapmalı, diğer eğitimlere katılmalı ve daha fazla şey öğrenmeli. Bu sayede kullanıcı daha iyi işler çıkarır ve daha başarılı bir kariyere sahip olur.

  Girişimci ruha sahip bir insan olan Peter Drucker, girişimcinin daima değişimlere ayak uydurması gerektiğini açıklar. Çünkü hayatımızda yaşanan her türlü değişim yeni bir fırsatı da doğuruyor. Örneğin 2000’li yılların başında bilgisayarlar daha yaygın kullanılıyordu. Apple, ilerleyen yıllarda akıllı telefonların geleceği olacağını tahmin etti ve dokunmatik telefonunu tanıttı. Sonrasında ise akıllı telefonlar yaygınlaşmaya başladı. Sanal gerçeklik teknolojisi, karma gerçeklik teknolojisi, akıllı gözlük, otonom teknolojisi gibi pek çok teknoloji bulunuyor. Her yeni teknoloji geldikçe kullanıcılar bu teknolojileri iyi süzmeli ve ne kadar işe yarayıp yaramayacağını düşünmeli. Bu konuda verilebilecek başka bir örnek bilgisayarlar ile ilgili olmakta. IBM, 20. yüzyılın ortalarında bilgisayar ürettiğinde ve bilgisayarların matematiksel işlemleri hızlandırdığını gördüğünde bu cihazların gelecekte çok kullanılabileceğini düşündüğü için bu alana daha fazla yatırım yaptı.

  Motive edici girişimci sözleri Arasında Zig Ziglar’ın da bir sözü yer alıyor. Zig Ziglar’ın sarf ettiği bir söze göre insanlar bir kişiyi sevdiğinde onun sözünü dinler fakat eğer ki o kişiye güveniyor ise onunla iş yapmak ister. Birini sevmek, ona güvenmek ve ona saygı duymak önemli bir durum. Güvenilir kişiler ile ortak projeler gerçekleştirmek gerekiyor. Bundan dolayı internet ortamında örneğin Instagram sayfasında alışveriş mağazası kuran bir kullanıcı bu işi en iyi şekilde gerçekleştirmeli. Yaptığı iş ile kullanıcıların güvenini kazanmalı. Günümüzde güven özellikle de internet ortamında önemli bir yere sahip. Bundan dolayı bu detaylara dikkat edilmesi gerekiyor.

  Andy Warhol, söylediği bir söz ile adeta girişimciliğin önemini anlatıyor. Warhol’a göre iş hayatında başarılı olmak büyüleyici, harika bir sanat. Para kazanmanın ve çalışmanın da bir sanat olduğundan bahseden Warhol, bir şirket sahibi olmanın daha büyük bir sanat olduğunu sözleri arasına ekliyor. Andy Warhol, bu sözü ile birlikte girişimciliğin önemli bir şey olduğunu, insanların kendi işini yapmaları gerektiğini ve yeniliklere ağırlık verilmesi gerektiğini açıklıyor.

  Risk almadan iş hayatında başarılı olunmayacağını sözleri arasına ekleyen Adena Friedman, bu sözü ile birlikte risk almanın önemli bir durum olduğundan bahsediyor. Örneğin bir işe girerken yatırım yapmak, o iş için riskli de olsa bir miktar para yatırmak gerekiyor. Tabii bu işe başlarken o işin müşteriler tarafından etkili olup olmayacağını anlamak için empati kurmayı unutmamak gerekir. İşi kurduktan sonra ortaya çıkan sonuç olumlu veya olumsuz olabilir. Kısacası Friedman, risk alarak bir işte başarılı olmanın mümkün olduğunu söylüyor.

  Orison Swett Marden’ın söylediği bir söz, girişimciler için altın niteliğinde. Kendisinin söylediği söze göre bir iş yaparken empati kurmak gerekiyor, yani müşterinin yerine geçip o işin ne kadar başarılı olup olmayacağını düşünmek gerekiyor. Ne işi yapıyorsak yapalım o işin ne kadar başarılı olacağını bilmek için o işin müşteri için ne kadar faydalı olabileceğini de düşünmek gerekir. Örnek vermek gerekirse günümüzde web sitesi kuran pek çok kullanıcı bulunuyor. SEO odaklı bilgiler veren bir Instagram sayfası kurmak SEO ile ilgilenenlere yönemli bir sayfa açmak anlamına gelir. Kısacası müşterinin ihtiyacını düşünerek bir iş yapmak gerekiyor.

  Motive edici girişimci sözleri arasında Jocko Willink’in bir sözü bulunmakta. Kendisi ister savaş alanında olsun ister ofis ortamında olsun ister herhangi bir proje olsun ekip işinin önemli olduğunu söylüyor. Problem ne olursa olsun ekip birlikte stabil bir şekilde çalıştığında o problem kısa sürede, hızlı bir şekilde halledilmiş olur. Her kafanın farklı düşünceleri, farklı fikirleri olabilir. Tek çalışmak problemin uzamasına ve daha geç çözülmesine sebep olurken ekip olarak çalışmak her kafadan farklı ses çıkacağı için sorunun kısa sürede çözülmesi anlamına gelir.

   

  ilgili İçerikler: Sosyal Medya Takipçi Almak ve Sosyal Medya Paketleri ile yükselin ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 15 Mart 2021

  Önceki

  Youtube’da Trend Videolar Arasına Girmek İçin Neler Yapılmalı?

  Sonraki

  Facebook'ta nasıl reklam verilir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers