Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Link İle Beğeni Gönderme

Link İle Beğeni Gönderme
İçindekiler

  Link İle Beğeni Gönderme

  Instagram kullanıcılarının en çok tercih ettiği hizmetlerden birisi de link ile beğeni gönderme hizmetidir. Kullanıcılar sosyal medyada farklı amaçlar ile gönderi paylaşır ve beğenilerine özen gösterirler. Beğenilerini doğal yollar ile çoğaltamayan kişiler ise link ile beğeni satın alma hizmetini gerçekleştirirler. Güvenilir bir şekilde beğeni satın almak birçok kişinin dikkat ettiği bir unsurdur. Bu noktada https://takipcim.com.tr/ tamamen güvenilir bir şekilde beğeni satın alma hizmetini kullanıcılarına sunar. Kullanıcılar link ile istedikleri gönderileri seçebilir ve gönderilerine beğeni satın alma hizmetini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Milyonlarca Instagram kullanıcı her gün beğeni satın alma işlemi gerçekleştirir ve gönderilerindeki etkileşim sayısını arttırmak ister.

  Link ile beğeni gönderme kullanıcıların popülerlik elde etmek istedikleri için satın aldıkları bir hizmet olarak yer alır. Instagram keşfet alanında yer almak ve daha fazla kullanıcıya hitap etmek isteyen kullanıcılar beğeni satın alma hizmetini gerçekleştirirler. Kullanıcılar gün içerisinde video, fotoğraf gibi paylaşım yapar ve beğenilerine dikkat ederler. Yüksek beğeni sayısının olması gönderinin ve gönderiyi paylaşan hesabın dikkat çekici olduğunu ifade eder. Bu nedenle kendisini kanıtlamak isteyen kullanıcılar gönderilerine beğeni satın almak hizmeti gerçekleştirebilirler. Milyonlarca farklı kullanıcısı bulunan Instagram’da farklı kategorilere ait birçok hesap yer almaktadır. Çeşitli markaların yer aldığı hesaplar da platformdaki bazı profillere dikkat edebilir. Beğeni satın almak profilin daha dikkat çekici olmasında önemli bir rol oynar.

  Beğeni Satın Alma İşlemi Neden Yapılır?

  Beğeni satın alma işlemi özellikle takipçi satın alma işleminden sonra tercih edilir. Bunun asıl sebebi profilin güvenilir bir imaj çizmesini sağlamaktır. Fenomen olmak isteyen kullanıcılar ya da daha fazla müşteriye hitap etmek isteyen marka hesapları takipçi satın alma hizmetini tercih ederler. Ancak bu hizmet her zaman tek başına yeterli gelmemektedir. Beğeni satın alma işlemi genel olarak takipçi satın alma hizmetinden sonra tercih edilen bir seçenektir. Bu iki hizmet birbirine bağlı olarak tercih edilir ve kullanıcıların profiline yüklenir. Kullanıcılar ilk olarak tercih ettikleri takipçi miktarını seçer ve hesaplarına aktarırlar. Ardından gönderileri için beğeni satın alma hizmetini de gerçekleştirerek profillerini daha iyi bir noktaya taşırlar.

  Beğeni satın alma hizmeti profilin gerçekçi bir görünüm sağlaması için büyük önem taşır. Profil sahipleri ilk olarak hitap etmek istedikleri kitle miktarı ile doğru orantılı olarak takipçi satın alırlar. Birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilen işlem sonucunda ise beğeni satın alma hizmetini tercih ederler. Bunun asıl sebebi takipçi sayısı ile beğeni sayısının orantılı olmasını istemeleridir. Bir hesabın takipçi sayısı ile beğeni sayısı arasında büyük bir fark meydana gelir ise hesap organik bir görünüm sağlamaz. Organik hesap görüntüsü vermek adına kullanıcılar takipçi sayısının miktarına bağlı olarak beğeni satın alabilirler. Beğeniler her gönderi için ayrı olarak satın alınabilir ya da paketler halinde tercih edilebilir.

  Güvenilir Beğeni Satın Alma

  Güvenilir beğeni satın alma hizmeti sunan birçok farklı site ile karşılaşmak mümkündür. Her site kullanıcılarına güvenilir olduğunu söyler ancak hepsi güvenilir bir hizmet sunmaz. Bu nedenle kullanıcıların güvenilir hizmet sunan sitelerden alışveriş yapmaya dikkat etmesi gereklidir. İlk olarak sitenin referansları ele alınmalıdır. Bu sayede daha önce siteyi kullanmış kişilerin yorumları ile hareket etmek güvenilir sonuçlar elde etmeye yardımcı olacaktır. https://takipcim.com.tr/ tamamen güvenilir bir şekilde hizmet vermesi ile bilinen bir sitedir. Kullanıcılar bu siteden sürekli olarak alışveriş yapabilir ve her gönderileri için beğeni satın alabilirler. Üstelik kullanıcıların beğeni satın alırken yalnızca link vermesi de güvenilir bir hizmet alacağının garantisi olarak yer alır. Kullanıcılar sadece gönderi linki ile istedikleri gönderiye beğeni satın alabilirler.

  Beğeni satın alma hizmeti veren https://takipcim.com.tr/ günün her saati ulaşılabilir olması ile güvenilir olduğunu kanıtlar. Kullanıcılar herhangi bir sorun yaşadıklarında ya da akıllarına takılan bir detay olduğunda sitedeki iletişim kanallarından birisi ile iletişim kurabilirler. Böylelikle kullanıcıların site hakkında herhangi bir soru işaretleri oluşmaz. Bunun yanı sıra kullanıcılar talep ettikleri her hizmeti birkaç dakika içerisinde satın alabilirler. Satın alınan hizmet kısa sürede profile yansıtılır ve kullanıcılar güvenilir bir şekilde alışverişlerini tamamlayabilirler. Beğeni satın alma hizmeti sonucunda kullanıcılar anlık bir şekilde etkileşim sayılarının yükseldiğini görebilirler. Aksi durumlarda ise site ile iletişime geçebilir ve para iadesi talebinde bulunabilirler. Bu sayede herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamadan işlemlerini sonlandırabilirler.

  Türk Beğeni Satın Alma

  Türk beğeni satın alma en çok tercih edilen beğeni seçeneklerinden birisidir. Özellikle markalar beğeni satın alırken Türk kullanıcılar olmasına özen gösterir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar markaların güvenilir olup olmadığından emin olmak isterler. Bu nedenle öncelikle profildeki takipçilere dikkat ederler. Takipçi sayısının yüksek olması profilin güvenilir olduğunu kanıtlayan detaylardan birisi olarak yer alır. Devamında ise gönderileri detaylı bir şekilde incelerler. Gönderilerdeki beğeni sayısının yüksek olması da sayfadaki kullanıcıların aktif olarak markayı beğendiğini gösterir. Ardından potansiyel müşteriler beğenilerin hangi kullanıcılar tarafından yapıldığına bakabilir. Bu noktada Türk kullanıcılar tarafından beğeni satın almak güvenilir bir izlenim meydana getirir.

  Türk beğeni satın alma kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. Beğeni satın alınan gönderiler Instagram keşfet alanında yer alır ve diğer kullanıcıların da görmesine olanak sağlar. Bu sayede markadaki gönderiler daha fazla kişi tarafından görüntülenebilir. Türk kullanıcılar tarafından beğeni satın almak profilin Türk kullanıcılar ile ilgisi olduğunu kanıtlar. Eğer bir marka Türkiye sınırları içerisinde hizmet veriyor ise Türk kullanıcıların bulunduğu beğeni satın alma hizmetleri verimli olacaktır. Bu nedenle Türk beğeni satın alma en çok satılan paketler arasında yer alır.

  Dünya Geneli Beğeni Satın Alma

  Dünya geneli beğeni satın alma ucuz fiyatlarla beğeni satın almak isteyen kullanıcıların dikkatini çeken bir pakettir. Bu paketler genel olarak Türk beğeni satın alma hizmetine göre daha uygun fiyatlar ile sunulur. Reklam için az bütçe ayıran ve gönderilerinin beğeni sayısının yüksek olmasını tercih eden markalar, dünya geneli beğeni satın alma hizmetini tercih edebilirler. Böylelikle oldukça ucuz fiyatlar ile istedikleri gönderilerinin beğeni sayısını binlerce arttırabilirler. Türk beğeni satın alma hizmeti ile arasına fiyat farkı olması, bu paketi oldukça avantajlı kılar. Bu paketler ile daha fazla beğeni satın almak mümkündür.

  Dünya geneli beğeni satın alma hizmetini gerçekleştirmek sadece birkaç dakika içerisinde mümkündür. Kullanıcılar beğeni satın almak istedikleri gönderiyi seçebilir ve yalnızca link bilgisi ile https://takipcim.com.tr/ sitesinden hizmeti satın alabilirler. Beğeni satın alma işlemi esnasında kullanıcılara herhangi bir kişisel bilgi sorulmaz. Hesap hakkında e-mail ya da şifre gibi ayrıntılı bilgiler talep edilmez. Bu nedenle kullanıcılar site içerisinde güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir ve istedikleri gönderiler için anlık olarak beğeni satın alabilirler. Satın alınan beğeni miktarı ise profile bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanıcılar takipçi sayıları ile doğru orantılı olarak beğeni satın almak isterler. Bu sayede gerçekçi bir profil izlenimi meydana gelir.

  Son Güncelleme: 17 Aralık 2021

  Önceki

  Instagram Takipçi Yollama

  Sonraki

  Instagram 10k Takipçi Hilesi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers