Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnternette popüler olmanın 10 yolu

İnternette popüler olmanın 10 yolu
İçindekiler

  Havalı olmanın yolları günümüzde birçok kişi tarafından incelenir. İnternette veya sosyal medya platformlarında tanınmak, popüler olmak artık hedef olmuştur. Dolayısıyla bunu sağlayacak yollar da büyük öneme sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. Mizah Anlayışınızı Geliştirin
  2. Bilgili Olun
  3. Sosyal Medyada Aktif Olun
  4. Blog Açın
  5. Güzel Fotoğraflar ve Videolar Çekin
  6. Güncel Konuları Takip Edin
  7. Anket Kullanmak
  8. Alıntılar Yapmak
  9. Farklı Bloglarda Aktif Olmak
  10. Yazar Olun

  Bu yollar sizin tanınırlığınızı yavaş yavaş arttıracaktır. Ancak her şeyden önce kendiniz olmanız, gelişimi sevmeniz gerekir. Yukarıda saydığımız maddelerden hepsini bir arada kullanmaya zaman yetmeyebilir. Dolayısıyla hepsini inceleyerek, size en uygun olanı tercih etmeniz gerekir.

  Örneğin komikliğin ruhunuzda olmadığını düşünebilirsiniz. Yapamadığınız bir şeye çok odaklanmak, sizi daha fazla geriye döndüreceği için süreci uzatır. Ancak blog yazıp, yazar olabileceğinizi ve videolar paylaşabileceğinizi düşünüyorsanız bu da bir popülerlik yoludur. Peki, internette popüler olmanın 10 yolu ne?

  1.     Mizah Anlayışınızı Geliştirin

  İnstagram popüler olma hilesi arıyorsanız, ilk madde mizah anlayışınızın iyi olmasıdır. Eğer doğal bir yeteneğiniz varsa küçük çalışmalardan sonra kendinizi geliştirebilirsiniz. Şayet olmadığını düşünüyorsanız, denemek içinizde büyük bir cevher çıkarabilir.

  Bunun için başlangıçta komik videolar izlemek, neler yapmanız gerektiğini anlatan videolar ve konuyla ilgili kitaplar size yardımcı olabilir. Ancak kendinizden emin olmadan mizahınızı konuşturmamanız gerekir. Zira yanlış yapmak veya duruma uyum sağlamamak büyük bir olumsuzluktur. Ayrıca hızlı bir şekilde değil, yavaş yavaş yapmanız gerekir.

  Böylece aşamalı olarak seviyenizi yükseltebilir ve popüler olabilirsiniz. İnsanları güldürmek günümüzde büyük bir başarıdır. Ancak bunu yaparken kendiniz olmanız, içinizden gelmesi gereklidir. Zira mizah duruma göre gelişince etkisini gösterir.

  Eğer ezber yaparak çözebileceğinizi düşünüyorsanız, bu büyük bir yanlıştır. Bu sebeple eğer gerçekten başaramıyorsanız, moralinizi bozmadan farklı seçenekler aramanız gerekir. Zira yapamadığınız bir şeyi denemek sizi popüler yapmaz.

  2.     Bilgili Olun

  İnstagram’da fenomen olmanın yolları için de geçerli bir diğer bilgi bilgili olmaktır. Günümüzde sosyal medya yaygın olarak kullanılabilir; ancak bu bilginin önemsenmediği anlamına gelmez. Bilgi çağında olduğumuz günümüzde doğru bilgi büyük öneme sahiptir. İnternet her bilgiye kolay erişmenizi sağlayabilir; ancak bir konu üzerine pek çok yanlış bilgi de vardır. Bu durum kitaplar için de geçerlidir.

  Dolayısıyla öncelikle bilgi edinirken kaynak araştırmasını bilmeniz gerekir. Zira yanlış kaynaklardan aldığınız bilgiler, bilgili bir kişi tarafından ortaya çıkartılabilir.

  Buna dikkat ettikten sonra bilgili olmanın önemini de bilmeniz gerekir. Günümüzde birçok insan pratik bilgilere, neyin nasıl yapılacağına, edebiyat ve tarihe, bilim kurguya önem verir.  Kendinizi bir alanda geliştirirseniz, kısa sürede popüler olabilirsiniz.

  Ancak bu konu ilgi duyduğunuz bir alan olmalıdır. Örneğin pratik bilgilere ilginiz yoksa bu size sıkıcı ve yorucu gelir. Üstelik sevmediğiniz için öğrenmeniz de zor olur. Ancak bilim kurgu alanına ilgiliyseniz, yeni bilgiler edinmek ve her fırsatta dile getirmek sizi öne çıkarır.

  3.     Sosyal Medyada Aktif Olun

  Her sosyal medya platformu günümüzde popülerdir.  İnstagramda popüler olmak için ne yapmalıyım diyorsanız platformu aktif kullanmanız gerekir.

  Bunun için öncelikle her gönderiniz özgün ve kaliteli olmalıdır. Zira copy-paste tarzı gönderiler sizi popüler yapmaz. Eğer paylaşacak konu bulamadığınızı düşünüyorsanız, ilgi duyduğunuz alanlara yöneleblirsiniz. Böylece daha güzel postlar oluşturabilirsiniz.

  Ayrıca gönderileri beğenmek ve yorum yapmak da bir aktifliktir. Ancak yorumlar rastgele olmamalı, payaşımla alakalı bulunmalıdır. Zira rastgele ve spam yorumlar post sahibi, diğer yorum sahipleri ve sosyal medya platformları tarafından hoş karşılanmaz.

  4.     Blog Açın

  İnstagram kitle sahibi olmak, internette popüler olmak istiyorsanız blog büyük bir öneme sahiptir. İlgi ve hobilerinize yönelik bir blog oluşturursanız, büyük beğeni alabilirsiniz. Zira bloğunuz milyonlarca kullanıcıya hitap edebilir.

  Bunun için her içeriğinizin kaliteli olması gerekir. Ayrıca yazdıklarınızın da güzel bir Türkçe’ye sahip olması şarttır. Peki, blog nasıl açabilirsiniz? Bunun için gerek ücretli, gerekse ücretsiz bloglar vardır. Herhangi birini tercih ederek, yazmaya hemen başlayabilirsiniz.

  Ardından kullandığınız sosyal medya hesaplarında buna sık sık atıf yapmanız, link vermeniz önerilir. Böylece hem kitlenizi arttırabilir, hem de sitenize trafik çekebilirsiniz.

  5.     Güzel Fotoğraflar ve Videolar Çekin

  Kaliteli fotoğraflar ve videolar internette popüler olmanın 10 yolu içerisinde bir diğer maddedir. Her sosyal medya kullanıcısı güzel fotoğraf ve videolar görmek ister. Bunun için öncelikle kaliteli çekim yapan cihazınız olmalıdır.

  Ancak bu tek gereksinim değildir. Anı yakalamak da büyük önem sahibidir. Çekim sonrasında paylaşmak yerine önce editasyon yapılmalıdır. Bunun için çok sayıda program vardır. Ancak amatörce kullanmak size çözüm sağlamaz. Dolayısıyla dersler alarak, nasıl profesyonelleşebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Youtube üzerinde bir araştırma yapmak, size gerekli videoları gösterir. Bunları izlemek fotoğraf ve videoları daha kolay editlemenizi sağlar.

  Ne kadar güzel ve çarpıcı fotoğraflar, videolar ortaya koyarsanız, popülerliğiniz de o ölçüde yükselir.

  6.     Güncel Trendleri Takip Edin

  Eğer kendinizi güncel sosyal medya trendleri üzerine yenilemiyorsanız İnstagramda nasıl cool olunur da neredeyse imkânsızdır. Zira her kullanıcı son trendleri görmek ister. Eğer eskide kalırsanız, kısa süre sonra popülerliğinizi kaybedersiniz.

  Popüler olsanız dahi trendleri takip etmemek, bir süre sonra sizi unutturur. Dolayısıyla sosyal medya platformlarında sürekli aktif olmanız, trendleri her saniye kontrol etmeniz gerekir. Ardından buna uygun paylaşımlarla tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

  7.     Anket Kullanmak

  İnstagram kullanma taktikleri arasında anket kullanmak oldukça ilgi çekicidir. Pek çok kişi hikâye tarzı anketleri ilgiyle karşılar. Bunlardan yararlanmak insanların sizi ilgiyle takip etmesini sağlar. Anket oluştururken de çarpıcı ve ilgi oluşturacak konular bulmanız gerekir.

  8.     Alıntılar Yapmak

  Eskiçağ’dan günümüze kadar yazılmış çok sayıda eser vardır. Dünya üzerindeki her millet kendi yazar ve edebiyatına sahiptir. Günümüzde bunların söylediği sözler ve yazdıkları büyük bir beğeni kazandırır.  Bugün pek çok kullanıcının, alıntılar yaptığı görülür.

  Dolayısıyla paylaşımlarınız altına küçük alıntılar yapmak ve yazarını eklemek, sizi popüler yapacak etmenler arasındadır. İnstagramda popüler olmak için ne yapmalıyım diyorsanız alıntıların size katkısı büyük olur. Ayrıca insanlar sizin o yazarı takip ettiğini düşünür. Böylece çevrenizde daha bilgili bir kişi olarak da tanınabilirsiniz.

  9.     Farklı Bloglarda Aktif Olmak

  İnstagram’da başarılı olmanın yolları da başka hesaplarda aktif olmadır. Bu yorumlar vasıtasıyla olur. Eğer diğer kullanıcıların paylaşımlarınıza yorum yaparsanız, kendinizi tanıtabilirsiniz. Ancak yorum paylaşımla ilgili olmalı, ilgi uyandırmalıdır.

  10.                       Yazar Olun

  Kitap yazmak günümüzde büyük bir önem sahibidir. İnternette popüler olmanın 10 yolu için bir diğer madde de yazar olmaktır. Bunun için konu bulmak tamamen sizin elinizdedir.

  Eğer bilim kurguya ilgiliyseniz ve kaleminizin güçlü olduğuna inanıyorsanız, hemen bir kitap yazmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar uzun olacağına da siz karar verirseniz. Öncesinde diğer kitapları inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.

  Her ne kadar kitapların başında ilham bulmak zor da olsa, ardından büyük bir yazar olarak kendinizi gösterebilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

  İnstagram takipçi al hizmeti sayesinde kısa sürede popüler olabilirsiniz!
  Önceki içerik: Instagram takipçi satın almanın zararları ve faydaları
  Sonraki İçerik: İnstagram Butik Hesabı Açtım Satış Yapamıyorum
  Diğer İçerik: En iyi Instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları
  İlginizi çekebilir: Instagram Kadın Yorum Satın Al

   

  Son Güncelleme: 23 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram takipçi satın almanın zararları ve faydaları

  Sonraki

  Youtube Türk Abone Nasıl Satın Alınır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.