Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagramdan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır

Instagramdan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır
İçindekiler

  Instagram’dan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır?

  Instagram içerisinde birçok kişi, sevdiği bir fotoğrafı ya da videoyu cihazına indirmek ister. Ancak bilindiği gibi platform, bu seçeneği sunmaz. Burada kullanılan Instagram video indirme programı, kişilere büyük bir yardım eder.

  Burada tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Bazıları şu şekildedir;

  1. Downvid
  2. Documents
  3. Video Downloader for Instagram
  4. Instasave
  5. Save Insta Photos – Saver APP
  6. Downloadgram
  7. Savefrom
  8. KeepVid
  9. +Download 4 Instagram Twitter
  10. FastSave for Instagram
  11. Gramsave
  12. IV Saver
  13. Regrammer

  Bu siteler ya da aplikasyonlar yardımıyla, istediğiniz videoyu kısa sürede cihazınıza yüklemeniz mümkündür. Ardından internetiniz olmasa bile, istediğiniz zamanda istediğiniz yerde rahatlıkla izleyebilirsiniz.

  Downvid

  Eğer Android işletim sistemi kullanıyorsanız, tercih edebileceğiniz programlardan ilki Downvid olarak verilebilir. Kolay bir kullanım sunan program, düşük boyutu sayesinde büyük bir alan kaplamaz. Böylece video indirebilir, istediğiniz zaman izlemek için muhafaza edebilirsiniz.

  Google Play Store üzerinden edinebileceğiniz bu uygulama, oldukça kısa süre içerisinde cihazınıza yüklenebilir.

  Documents

  Şayet IOS işletim sistemi kullanıyorsanız, Downvid sizin için kullanılamayacak statüdedir. Bu konuda öne çıkan Documents, IOS işletim sistemi kullanan kişilere Instagram video downloader olarak hizmet vermektedir. https://apps.apple.com/us/app/documents-by-readdle/id364901807 linkinden ulaşabileceğiniz aplikasyon, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Böylece zorluk çekmeden öğrenmeniz mümkündür.

  Bunun için sadece indirmek istediğiniz videonun ya da fotoğrafın linkini kopyalamanız gerekir. Bu işlem ardından Documents açılır ve ilgili yere yapıştırılır. Ardından indirme işlemiyle bu durum sonlandırılır.

  Video Downloader for Instagram

  Android işletim sistemi kullanıyorsanız ve Downvid haricinde seçenekler arıyorsanız, Video Downloader for Instagram da size aynı seçeneği sunar. Böylece saniyeler içerisinde sevdiğiniz bir fotoğrafı, videoyu cihazınıza yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak çok yönlü bir yapısı da bulunur.

  Dolayısıyla videoyu kendi hesabınızdan paylaşma gibi seçenekleri de vardır. Eğer indirmek ya da incelemek istiyorsanız, Google Play Store üzerinde bulabilirsiniz.

  Instasave

  Eğer Instagram video indirme – iPhone için uygun bir program arıyorsanız ve Documents sizin için kullanışlı değilse, ikinci seçeneğiniz de Instasave’dir. 16.1 MB gibi küçük bir boyutu olan program, bu yönüyle cihazınızda büyük bir yeri işgal etmez.

  https://apps.apple.com/us/app/instasave-photos-videos/id1542564118 erişebileceğiniz bu program İngilizcedir. Oldukça kolay bir kullanımı olduğu için, pratik bir şekilde kullanmanız mümkündür. Ayrıca daha önce Instagram içerisinde attığınız beğenileri kaldırma gibi ek özellikleri de bulundurur.

  Save Insta Photos – Saver APP

  App Store üzerinden indirebileceğiniz bir diğer program olan Save Insta Photos, IOS kullanıcıları tarafından tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Video repost gibi özellikleri mevcut olup, eğer etiket kopyalamak isterseniz, aplikasyon buna yönelik olarak da size bir seçenek sunar.

  Downloadgram

  Her ne kadar çoğu uygulama oldukça düşük boyutlara sahip olsa da gerek Android, gerekse IOS işletim sistemine sahip cep telefonları ortak olarak yer problemi çeker. Dolayısıyla bir tane yeni aplikasyon yüklemek için, 1-2 tanesinin silinmesi gibi durumlar da oluşabilir.

  Şayet sizin de böyle problemleriniz varsa, Instagram fotoğraf indirme PC için farklı siteler de kullanılabilir. Bunlardan bir tanesi de Downloadgram’dır. Bunun için şu işlemler gerçekleştirilmelidir;

  1. Instagram hesabınıza giriş yapın.
  2. Oturum açtıktan sonra, indirmek istediğiniz fotoğraf ve videonun linkini kopyalayın.
  3. https://downloadgram.com/ adresine girin.
  4. Kopyaladığınız linki, burada gördüğünüz boş alana yapıştırın.
  5. Download linkine tıklayın.

  Bundan sonra tek yapmanız gereken cihazınıza inmesini beklemektir. Şayet bilgisayardan indirmişseniz, telefon ile bağlantı kurarak aktarabilir, ardından kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

  Savefrom

  Eğer farklı seçenekleri de arıyorsanız, Savefrom da size Instagram’dan video indirme programsız olarak seçenek sunan bir diğer sitedir. Böylece gerek Android, gerekse IOS işletim sistemlerinde, rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken şu işlemleri takip etmedir;

  1. Instagram resmi sayfasına girin.
  2. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile oturum açın.
  3. Hangi içeriği indirmek istiyorsanız, linkini kopyalayın.
  4. Savefrom’a girerek, ekranda gördünüz boşluğa linki yapıştırın.

  Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken indirmedir. Ardından nerede isterseniz izleyebilir, internetinizi kullanmamasını sağlayabilirsiniz.

  KeepVid

  iTubeGo tarafından sunulan KeepVid, her ne kadar YouTube için bir indirme aracı olarak tanınsa ve kullanılsa da aslında Instagram için de tercih edilebilir. Size bir siteden hizmet vermekle beraber, arzu ederseniz masaüstü sürümü de vardır.

  Bunlardan herhangi birini deneyerek videonuzu indirebilir, ardından zorluk çekmeden izlemeye başlayabilirsiniz. Oldukça pratik kullanımı olduğu için, nasıl kullanacağınızı düşünmenize bile gerek olmaz. 

  +Download 4 Instagram Twitter

  Eğer Android kullanıyorsanız, IOS kullanıcılara göre daha fazla aplikasyon seçeneğiniz bulunur. Her ne kadar adında Twitter geçse de, +Download 4 Instagram Twitter da bunlardan bir tanesidir. Buna ek olarak Tumblr içerisinden dosya indirmenizi de mümkün hale getirir.

  Google Play Store üzerinden bulabileceğiniz bu uygulama, pratik kullanımı ve kolay anlaşılır yapısıyla öne çıkar. Buna ek olarak düşük boyuta sahiptir. Eğer sıkça kullanacağınız ve telefonunuzda da yer etmeyecek bir uygulama arıyorsanız, tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de budur.

  FastSave for Instagram

  10 milyondan fazla indirme alan FastSave for Instagram, Instagram’dan video nasıl indirilir sorusuna verebileceğimiz bir diğer cevaptır. Bununla beraber Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Eğer birkaç adım ardından fotoğraf ve video yüklemek istiyorsanız, size güzel bir imkân sunar.

  Kullanabilmeniz için, Android cihazınızın güncel olması gerekir. Google Play Store üzerinden keşfedebileceğiniz bu aplikasyonu https://play.google.com/store/apps/details?id=instagramdownloader.repost.instasaveapp.fastsave&hl=tr&gl=US adresinden incelemeniz mümkündür.

  Gramsave

  Eğer yer sorunları yaşıyorsanız ve en küçük aplikasyonunun bile sorun çıkardığını söylüyorsanız, bu noktada Gramsave size yardımcı olabilir. Zira bir site olarak size hizmet verir. Böylece,

  1. Instagram videoları,
  2. Instagram fotoğrafları,
  3. Instagram hikâyeleri,
  4. Instagram IGTV içerikleri,

  Kolay bir şekilde incelenebilir. Anında çözüm almak ve yer problemleriyle ilgilenmek istemiyorsanız, size güzel bir çözüm sunar.

  IV Saver

  Android kullanıcılarının tercih edebileceği Instagram video download seçenekleri oldukça geniştir. Bunlardan herhangi biri, kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Aralarından bir tanesi de IV Saver olarak verilebilir.

  IGTV yayınlarını ve Instagram videolarını indirmenize olanak tanıyan IV Saver, yakın zamanda Google Play Store üzerinden kaldırılmıştır. Ancak yine de kontrol etmek isterseniz, Türkçe ve İngilizce araştırma yaparak APK dosyasını bulabilirsiniz.

  Yüklemek isterseniz, öncelikle cihazınızın ayarlar kısmından bilinmeyen kaynakları aktif hale getirmeniz gerekir. Sonrasında kurarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Regrammer

  Regrammer IOS işletim sistemlerini kullananlar tarafından tercih edilebilecek bir yapıya sahiptir. Yeni adı Reposter olup, http://www.regrammer.com/ linkinden kendilerine ulaşmanız mümkündür. Burada App Store üzerine yönlendiren bir buton mevcut olup, buraya tıklayarak inceleme ve indirme gibi işlemler yapılabilir.

  49.1 MB boyutunda olan Regrammer, İngilizce dilindedir. Cihazın son işletim sistemini kullandırmasını gerektirir. Ücretsiz bir aplikasyon olmakla beraber, uygulama içi satın alma vardır. Bu yıllık ve ömürlük olarak değişir. Eğer yıllık almak isterseniz 1,99 Dolar, ömürlük almak isterseniz 5,99 Dolardır.

  Son Güncelleme: 21 Haziran 2021

  Önceki

  Youtubeda Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır Nasıl Para Kazanılır?

  Sonraki

  İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.