Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagramda Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagramda Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?
İçindekiler

  Instagram’da Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

  Instagram son zamanlarda en çok kullanılan sosyal medya platformu olarak yer alır. Kişiler hesapları üzerindeki bütün hareketleri takip etmek isterler. Bu nedenle Instagram’da takip etmeyenleri nasıl görebilirim? Sorusu da oldukça fazla sorulur. Sosyal medyada birisi takibi bırakmış ise kullanıcı da o kişiyi takip etmeyi bırakır. Bunun amacı takipçi ile takip edilen arasındaki oranı korumaktır. Böylelikle dengeli bir sosyal medya hesabı elde edilebilir. Genel olarak kişiler kendilerini takip etmediklerini düşündükleri kişileri takipçileri arasında bulmaya çalışırlar. Bu yöntem oldukça zahmetlidir ve genelde gözden kaçan kişiler olabilir. Daha kolay yöntemler ile takip etmeyen kişileri görmek mümkündür.

  Kişiler Instagram’da takip etmeyenleri görmek için uygulamalardan faydalanabilirler. Piyasada yer alan onlarca uygulama ile sosyal medya hesapları takip edilebilir. Hatta bazı uygulamalar yalnızca takibi bırakanları değil, daha detaylı bilgileri de sunar. En çok beğeni yapan hesapları, profile giriş yapan hesapları ve daha birçok detay uygulamalar ile görülebilir. Sosyal medyadan takibi çıkartan kişileri bulmak için doğru bir uygulama indirmek yeterlidir. Ancak piyasada yüzlerce farklı uygulama mevcuttur. Bazı uygulamalar sonucunda kişiler hesaplarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle bir uygulama indirmeden önce yorumlarını okumak yeterli olacaktır. Daha öncesinde uygulamayı kullanmış olan kişilerin yorumları doğru bir karar vermeye yardımcı olur. Böylelikle kişiler güvenilir bir şekilde uygulama edinebilirler.

  Follow Meter

  Follow Meter Instagram takip etmeyenleri görmek için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olarak yer alır. Bu uygulama hem IOS hem de Android kullanıcılarının indirmesine izin veriyor. Kullanımının kolay olması da bu uygulamayı ön plana çıkartan detaylar arasında bulunuyor. Uygulamayı kullanan kişiler, yalnızca takipçi sayılarına değil daha başka birçok bilgiye de erişim sağlayabiliyor. Takip etmeyenlerin yanı sıra takibi bırakanları görüntülemek için de tercih edilebiliyor. Aynı zamanda hesapta var olan ancak herhangi bir beğeni vs. gerçekleştirmeyen kullanıcılar da tespit edilebiliyor. Yani hayalet takipçi adı verilen kullanıcılar da bu uygulama ile birkaç dakika içerisinde öğrenilebiliyor.

  Uygulama ile takip etmeyenleri görmek için öncelikle uygulamayı indirmek gerekiyor. IOS kullanıcıları Appstore, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden indirme işlemi sağlayabiliyorlar. Ardından uygulama üzerinden Instagram hesabına giriş yapılması isteniyor. Giriş yapan kişiler kendisini takip etmeyenleri, takibi bırakanları, yeni takip etmeye başlayanları görüntüleyebiliyorlar. Hesabını yakından takip etmek isteyen kişilere hitap ediyor.

  Followers Tracker Pro

  Followers Tracker Pro profesyonel anlamda hizmet vermesi ile ön plana çıkıyor. Birçok hesap sahibinin en çok tercih ettiği uygulamalardan birisi olduğu söylenebilir. Bu uygulamanın en önemli dezavantajı ise ücretli hizmet sunuyor olması. Yani kişilerin uygulamayı kullandıkları süre boyunca belirli bir ücret ödemesi gerekiyor. Ödeme sağlandığı süre boyunca uygulamanın kullanımına izin veriliyor. Profesyonel olarak takip etmeyenleri görmeye izin veren uygulama henüz Android için yüklenemiyor. Yalnızca IOS kullanıcılarının indirebileceği App Store’da yer alıyor. Kişilerin profesyonel olarak hizmet almak için ücret ödemesi gerekirken, basit bilgiler için ücret talep edilmiyor. Yani kullanıcılar belirli bir noktaya kadar ücretsiz olarak hizmet alabiliyorlar. Tamamen hesap hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından ücretli olarak kullanılabiliyor.

  Kişiler uygulamayı indirdikten sonra kendi hesaplarına giriş yapmaları gerekiyor. Hesabına giriş yapan kullanıcılar kendisini takip etmeyi bırakanları, karşılıksız takip edenleri görüntüleyebiliyorlar. Ayrıca sonradan geri çekilen beğeniler ve silinen yorumlar da bu uygulama ile öğrenilebiliyor. Takipten çıkartan kişilerin listesini görmek için bu uygulamayı indirmek yeterli oluyor.

  Follow Cop

  Takip etmeyenleri görmek isteyen kişilerin güvenerek kullandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulama henüz Android kullanıcılarının kullanımına sunuluyor. Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin Google Play Store’a giriş yaparak indirme işlemi gerçekleştirmesi yeterli oluyor. Follow Cop hesabı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Detaylı menüsü ile kişilere merak ettikleri birçok sorunun yanıtını veriyor. Kullanışlılığı ile oldukça dikkat çeken bir uygulama olduğu söylenebilir. Yalnızca cep telefonu değil, tabletlerde de kullanımı sağlanabiliyor. Uygulamayı kullanan kişiler takip etmeyi bırakan kişileri anlık olarak öğrenebiliyorlar. Hayalet takipçiler, en çok beğeni ya da yorum yapan kişileri de bu uygulama ile öğrenmek mümkün oluyor.

  Instagram’da takip etmeyenleri görmek için güncel bir uygulama isteyen kişilere hitap ediyor. Uygulama her gün güncelleniyor ve kullanıcılarına güncel bilgiler sunuyor. Bu nedenle kişiler her gün takip ederek anlık bilgi öğrenebiliyorlar. Düzenli olarak uygulamaya giriş yapmak, uygulamadaki bilgilerin güncellenmesi için yeterli oluyor. Takipten çıkartan kişileri bu uygulama ile anlık öğrenmek mümkün.

  Uygulamanın en önemli avantajı ise sahte takipçileri kolaylıkla belirleyebilmek. Bu nedenle sahte hesaplar kolaylıkla öğrenebiliyor. En önemli avantajı ise yalnızca tek hesap için değil, üç hesap için kullanılabiliyor. Üç ayrı hesap için takipçi sayıları, sahte hesaplar gibi bilgiler görüntülenebiliyor.

  Profile Reports

  Instagram hesabını tamamen kontrol altında tutmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir uygulama olarak yer alıyor. Piyasada yer alan uygulamaların birçoğu bazı özelliklerinin aktif olmaması ya da olması gerektiği gibi çalışmaması nedeni ile şikayet alır. Ancak bu uygulama kullanıcılarına bütün beklentilerini sunuyor. Takip etmeyenlerin yanı sıra, hesabı engelleyenler ve yeni takip etmeye başlayanlar da uygulamada takip edilebiliyor. Eğer uygulamayı aynı anda birkaç kişi kullanıyor ise engellenen hesaplar da buradan görüntülenebiliyor.

  Instagram hesabı kullanan kişilerin en önemli talebi profiline giriş yapanları görüntülemektir. Bu uygulama ile profile giriş yapanlar görüntülenebiliyor. Eğer hesabın gizli hayranları öğrenilmek isteniyor ise tercih edilebilir. Kişiler profile giriş yaptığı zaman uygulama anında bildirim gönderiyor. Böylelikle kişiler Instagram hesapları hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Hesapları analiz eden uygulamaların en önemli sorunu ise çok reklam sunuyor olmasıdır. Bu uygulama kullanıcılarına reklamlar sunmuyor ve hızlı bir şekilde amaca hizmet ediyor. Bu nedenle binlerce kullanıcısı olduğu söylenebilir. Hesap hakkında güncel bilgi almak isteyen kişiler için ideal bir uygulamadır. Ayrıca başka hesapların hikayelerini görüntülemeye de izin veriyor. Yani diğer takipçilerin hikayelerini görüntüleyen kişiler, hikaye indirerek de aktif olabiliyorlar.

  Reaports

  Sosyal medya kullanımını daha kolaya indirgeyen bir uygulama olduğu söylenebilir. Hesabını detayı olarak incelemeden, hesabı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için uygundur. Kişiler bu uygulama ile Instagram’da takip etmeyenleri anlık olarak öğrenebilirler. Telefona anlık gelen bildirimler ile kişiler güncel olarak hesaplarını takip edebilirler. Ayrıca her günün sonunda yapılan analizler ile hesap hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

  Hesabın son zamanlarda kazandığı ve kaybettiği takipçilerin tümü bu uygulama ile görüntülenebilir. En önemlisi de gizli hayranları bu uygulama ile görüntülemek mümkündür. Profilde herhangi bir beğeni yapmadan dolaşan kullanıcılar da bu uygulama ile öğrenilebilir. Profilin daha kaliteli bir hale gelmesi için fotoğraf analizleri de yapılıyor. Böylelikle kişiler en çok beğeni ve yorum alan fotoğraflarını öğrenebiliyorlar. Ayrıntılı bir sosyal medya kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişilere hitap eden bir uygulama olarak yer alıyor.

  Son Güncelleme: 16 Temmuz 2021

  Önceki

  Spamlanan Tiktok Hesabı Nasıl Anlaşılır Spam Nasıl Kaldırılır

  Sonraki

  İnstagramda Beğendiklerimi Nasıl Görürüm Nasıl Silerim

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi