Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagramda Satış Yapmanın Yolları ve Yöntemleri

Instagramda Satış Yapmanın Yolları ve Yöntemleri
İçindekiler

  Instagram'da Satış Yapmanın Yolları ve Yöntemleri

  Instagram’ın gerek dünyada, gerekse ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılması, burada yapılan satışları da arttırmıştır. Bu nedenle Instagram’da satış arttırma yöntemleri her geçen gün önemini yükseltmektedir.

  Bilindiği üzere Instagram’da satış yapabilmek için, işletme hesabının olması gerekir. Bu ücretsiz olarak açılabilmekte olup, satıcılara yönelik ek özelliklere sahiptir. Eğer platformu bir pazar olarak görüyorsanız, ürünlerinizi hazırladıktan sonra aynı gün içerisinde satış yapabilmeniz mümkündür. Burada sadece ödemeniz gereken bir verginin de olduğunu bilmeniz gerekir.

  Her işletme hesabı daha fazla kazanmak istediği için, hangi yöntemlerin kullanılarak daha geniş kitlelere ulaşılabileceği her zaman merak edilmektedir. Burada bazı yöntemler şöyledir;

  1. Kaliteli İçerikler Oluşturma
  2. Reklamları Kullanma
  3. Influencer ve Fenomenler ile Anlaşma
  4. Açıklamalar Yazma
  5. Kullanım Alanlarını Belirtme
  6. Yarışmalar Gerçekleştirme
  7. Diğer Satıcıları İnceleme

  Eğer bu gibi yöntemlerden destek alırsanız, daha fazla kişiye hitap etmeniz, böylece satışlarınızı arttırmanız mümkündür. Bu gibi maddelere uymak, aynı zamanda beğeni ve takipçilerinizi de arttıracaktır.

  Zira ürününüz kaliteli bile olsa, takipçininiz yeterli değilse ya da beğeniniz takipçileriniz ile orantısızsa, azımsanmaması gereken bir kitle sizi tercih etmeyecektir. Çünkü bu bir güvensizlik, şüphe doğurur.

  1.      Kaliteli İçerikler Oluşturma

  Her ne kadar Instagram e-ticaret sayfası oluşturmak zor bir etken olarak kabul edilse de, bu oldukça basittir. Bunun için standart bir hesap açtıktan sonra, işletme hesabına geçmeniz gerekir. Ürün temini ve bunları alıcılara ulaştırma uğraştırıcı da olsa oldukça kolaydır.

  Tek problem, ürününüzün satın alınmasıdır. Bunu sağlamak için de ilk olarak kaliteli içerikler hazırlamanız gereklidir. Zira Instagram içerisinde her kullanıcı, kalite görmek ister. Bu sebeple öncelikle çözünürlüğü yükseltmeniz gerekir. Bunun için gerekli ekipmanlarınız bulunmuyorsa, hızlı biçimde temin edilmelidir.

  Ayrıca çekimler öncesinde nasıl bir ortamda çekeceğinize karar vermeniz, ardından da karede hangi unsurların görüneceğine karar vermeniz gerekir. Bunların konumu da belirledikten sonra, anı tam olarak yakalayan, net çekimler yapılmalıdır.

  Bu işlem tamamlanınca hemen paylaşmak yerine, fotoğraf ve video aranje programlarından yararlanarak editlemek gerekir. Böylece daha canlı ve kullanıcıların gözüne hitap eden içerikler oluşturabilirsiniz.

  Böylece ürünlerinizin çekiciliği artacağı için, alımlar da yükselir.

  2.      Reklamları Kullanma

  Reklamlar ürünleri ve firmaları tanıtmak için büyük bir öneme sahiptir. Her ne kadar hiçbir tüketici bunlardan hoşlanmasa da, tanıtımlar yapısı gereği insanların hafızasında bir yer edinir. Reklamlarda da amaçlanan budur.

  Örneğin bir tüketici kalem reklamı görmüş ve 2-3 hafta sonra kaleme ihtiyacı olmuşsa, reklamdaki ürünü gördüğünde onu tercih etmesi büyük ihtimaldir. Bu nedenle satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, sizin de bundan yararlanmanız gerekir.

  Bunun için Instagram, kullanıcılara reklam seçeneği sunar. Bu bağlamda,

  1. Döngü,
  2. Tek görsel,
  3. Tek video,
  4. Slayt gösterisi seçeneklerini sunar.

  Reklam için doğal olarak bir bütçe de ayırmanız gerekir. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra hedef kitlenize hesabınızın reklamını gösterebilir, Instagram’da satış arttırma böylece yapabilirsiniz.

  3.      Influencer ve Fenomenler ile Anlaşma

  Instagram içerisinde çok sayıda fenomen ve Influencer vardır. Bunlar geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmektedir. Öyle ki onların kullandığı ürünler bu kitle tarafından dikkatli şekilde takip edilmekte, aynısı mutlaka kullanılmaya çalışılmaktadır.

  Örneğin bir fenomenin okuduğunu söylediği bir kitap, kullandığını belirttiği bir makyaj malzemesi azımsanmayacak bir kitlenin ilgisini çeker. Bu sebeple günümüzde firmalar Influencer ve fenomenler ile anlaşarak, ürün tanıtımı yapmalarını ister. Kendilerine ilgili ürünü de yollayarak, ücret karşılığında fotoğraf, video gibi içeriklerde yer vermesini talep eder.

  Böylece hayranları sevdikleri kişinin onu kullandığını ve çok beğendiğini düşünerek, satın almaya yönelir. Satın almasa bile aklında yer edindiği için, ilerleyen tarihte o ürüne ihtiyaç duyduğunda zaten birçok kişi tarafından tercih edildiğini düşünerek yine de alabilir.

  Bu sebeple Instagram’da satış arttırma yapmak istiyorsanız, herhangi bir fenomen, Influencer ile anlaşmak size büyük bir kazanç sağlayacaktır.

  4.      Açıklamalar Yazma

  Günümüzde birçok kişi, özellikle genç neslin yeteri kadar okumadığını düşünür. Ancak bu oldukça hatalıdır. Zira günümüzde birçok kişi internet üzerinden ya da PDF’lerden okuma yapmaktadır. Sadece okumanın şekli değişmiştir.

  Özellikle satıcılar, ürünlere yazılan açıklamaların değersiz olduğunu, okunmadığı düşünmektedir. Bunun da temelinde yukarıda belirttiğimiz düşünce yatar. Ancak değerlendirilecek olursa internetten bir ürün alacak kişi, doğal olarak bilgi sahibi olmak ister. Sorabileceği bir danışman olmadığı için, devreye de açıklamalar girer.

  Eğer bunları bulamazsa, almaya niyeti varsa bile tercih etmez. Dolayısıyla açıklamalar sanılanın aksine büyük bir etmene sahiptir. Instagram’da satış arttırma için dikkatli bir şekilde açıklama girmeniz, burada ürünü kısaca tanıtmanız gerekir. Böylece insanlar ayrıntılı bilgi edineceği için, almaya daha hevesli olabilir. 

  5.      Kullanım Alanlarını Belirtme

  Ürün açıklaması yazarken nelere değineceğinizi de bilmeniz gerekir. Zira alakasız şeylerden bahsederseniz, bu sefer insanlar güvenini kaybedeceği için satın almaz. Burada şu gibi unsurlara değinmeniz gerekir;

  1. Sattığınız ürün nedir?
  2. Ürünün insan hayatına katkısı nedir?
  3. Ürün nerelerde kullanılır?
  4. Avantajlı yönleri nelerdir?
  5. Nasıl kullanılır?

  Eğer bunlara cevap verirseniz, insanlar açıklamalardan daha fazla verim alabilir. Böylece satın alma olasılığı yükselir. Burada kesinlikle ürünün olumsuz yanlarından bahsetmemeniz gerekir. Zira bu durum insanlarda bir negatif etki oluşturur.

  Sadece ürünü kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtilmelidir. Nitekim kırılabilir insanda bir olumsuzluk hissi oluştururken, sert tutulması ya da yere düşmesi durumunda zarar görebilir tarzı bir cümle insanlara daha dikkatli kullanması gerektiğini düşündürür.

  6.      Yarışmalar Gerçekleştirme

  Eğer Instagram’da satış arttırma yolları arıyorsanız, bunun bir yolu da yarışmalardır. Dünyanın neresinde olursa olsun, her insana bir ürünü ücret ödemeden temin etmek çekici gelir. Bu sebeple firmalar gerek mağazalarında, gerekse e-ticaret sitelerinde kampanya ya da indirim günleri sunar.

  Siz de gerek buna benzer bir işlem, gerekse yarışmalar yapabilirsiniz. Örnek olarak her pazartesi saat 13:00 ile 14:00 arasında geçerli bir indirim uygularsanız, özellikle bu aralıkta satışlarınız zamanla artacaktır. Eğer bunu daha fazla kişiye ulaştırmayı başarırsanız, satışlarınız da yükselir.

  Ayrıca yarışmalar yaparak, kazanan kişiye bir ürünü hediye olarak vermek birçok insanın ilgisini çekecektir. Bu şekilde takipçileriniz artış göstereceği için, satış yapma potansiyeliniz de artar.

  7.      Diğer Satıcıları İnceleme

  Eğer Instagram üzerinden ürün satmak istiyorsanız, hatırlamanız gereken ilk ve son olmayacağınızdır. Bu sebeple sizden önce açılan ve aynı kategoride hizmet sunan hesapları incelemeniz önerilir. Böylece onların ne yaptığını görebilir, siz de buna göre bir plan, strateji kurabilirsiniz. Rakipleriniz hakkında bilgi edinmek, size onları geçebilme fırsatı da sunar. 

  Instagram Satışlarında Vergi Ödenir Mi?

  Eğer Instagram kullanarak ürün satmak istiyorsanız, Instagram satış yapmak vergi 2020 ve 2021 hakkında ayrıntılı bilgi almanız gerekir. Zira satış işlemleri yapmanız sebebiyle, ödemeniz gereken bir vergi de vardır.

  Nitekim Instagram üzerinden satış gerçekleştirmek, internet sitesinden farklı değildir ve sizi bir vergi mükellefi yapar. Eğer ödemezseniz cezası da vardır.

  Son Güncelleme: 06 Temmuz 2021

  Önceki

  Instagram Kapatılan Hesap Nasıl Açılır

  Sonraki

  Tiktok Pro Hesap Nedir, Pro Hesap Ne İşe Yarar

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.