Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagramda Reklam Alma Ve Reklam Verme Yöntemleri

Instagramda Reklam Alma Ve Reklam Verme Yöntemleri
İçindekiler

  Instagram’da Reklam Alma Ve Reklam Verme Yöntemleri

  Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasındadır. Bu sebeple Instagram reklam verme size hem firmanızı, hem de ürünlerinizi geniş bir kitleye tanıtabilme fırsatı sunar. Zira her gün kullanıldığı için, hedeflediğiniz kitleye daha kolay ulaşmanız mümkündür.

  Eğer doğru bir reklam verirseniz başarılı sonuçlar alabilir, bunun sonucunda aldığınız verimi yükseltebilirsiniz. Bunun iki yöntemi olup birincisi platform üzerinden işlem yapmadır. Bunun için şu maddeler vardır;

  1. Business Manager hesabına girilir. Eğer yoksa yeni bir tane açılır.
  2. Bu hesaba Instagram ve Facebook profilleri eklenir.
  3. Reklam hesabı açılır. Eğer varsa Business Manager hesabına entegre edilir.
  4. Ardından reklam hesabına girilerek, reklam oluşturulmaya başlanır.
  5. Hedef seçildikten sonra, reklam için bir bütçe belirlenir.
  6. Hedef kitle seçilerek, reklam türü belirtilir.
  7. Son olarak doğruluğu teyit edildikten sonra onay için gönderilir.

  İkinci yöntem ise fenomenler aracılığıyla reklam vermedir. Burada daha fazla verim almanız için, bazı bilmeniz gerekenler de vardır. Eğer reklam almak istiyorsanız, bu yöntemle siz de kazanabilirsiniz.

  Instagram’da Reklam Verme Yöntemleri

  Eğer fenomenler aracılığıyla reklam vereceksiniz, Instagram sponsorlu reklam verme ücretleri konusunda farklılıklar olduğu bilinmelidir. Fenomenlerin her biri farklı meblağlar belirtmekle beraber, bunun üzerinde anlaşmanız mümkün olabilir.  Bu konuda şu gibi durumları göz önünde bulundurmanız önerilir;

  1. Takipçi Sayısına Dikkat Edin
  2. Beğenilerini İnceleyin
  3. Yorumları Kontrol Edin
  4. Hedef Kitlenizi Belirleyin
  5. Bir Plan Oluşturun
  6. Birden fazla kişiye reklam verin

  Eğer bunlara dikkat ederseniz, verdiğiniz reklamlardan daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

  Takipçi Sayısına Dikkat Edin

  Eğer Instagram reklam verme için üyeleri ya da fenomenleri kullanacaksanız, iletişim kurmadan önce takipçi sayısına bakmanız gerekir. Zira bu durum, reklamınızın en fazla kaç kişiye ulaşacağını belirtir. Böylece doğru bir reklam kampanyası ile en geniş kitleye ulaşmanız oldukça kolaydır.

  Beğenilerini İnceleyin

  Instagram içerisinde reklam verecekseniz, her ne kadar takipçi sayıları ilk sırada da olsa ikinci dikkat etmeniz gereken, beğenilerdir. Bu takipçi sayısından da bazı durumlarda önemlidir. Zira bir sayfanın beğenisi ne kadar düşükse, anlamı takipçileri tarafından sevilmediğini ya da takip edilmediğini gösterecektir.

  Bu durumda reklamınız ne kadar başarılı olursa olsun, çoğu kişi görmeyeceği için sonuç da alamazsınız. Örnek olarak 30,00 takipçili bir hesabın 10,000 beğenisi varsa, bunun anlamı en fazla 10.000 kişiye ulaşabileceğinizdir.

  Ancak 20,000 takipçili bir hesap 15,000 beğeni alıyorsa, size daha fazla kazanç sunacaktır. Dolayısıyla yüksek beğeniler, her zaman önemlidir.

  Yorumları Kontrol Edin

  Takipçi ve beğeni sayıları Instagram reklam verme sonucunda kaç kişiye ulaşabileceğinizi belirtir. Ancak bunların hepsi doğal olarak alıcı olmaz. Sadece sizi ya da ürününüzü görmelerine yardım eder. Eğer satmak istiyorsanız, burada yorumlar da devreye girer.

  Zira yorumlar genellikle negatif ya da spam doluysa, sayfanın o kadar kaliteli olmadığını gösterecektir. Bu sebeple satışlarınız istediğiniz kadar olmayabilir. Ancak yorumlar pozitif yöndeyse, hesabın sevildiğine işaret eder. Böylece satma potansiyeli de artar.

  Burada bilmeniz gereken her hesabın negatif yoruma sahip olabileceği, bazı kullanıcıların kasti spam yapabileceğidir. Bu incelemede yalnızca yorumların ağırlıkla negatif mi, pozitif mi olduğuna bakmanız gerekir.

  Zira birçok kişi sayfayı sevmese bile, beğeni atabilmektedir. Ancak yorumlar ne kadar popüler olduğunu gösterir.

  Hedef Kitlenizi Belirleyin

  Her reklam kampanyası belirli bir hedef kitleye sahiptir. Bu nedenle ister Instagram reklam yöneticisi, isterseniz diğer kullanıcılar üzerinden bir çalışma yapacak olun; kime hitap etmek istediğiniz belirlenmelidir.

  Aksi durumda daha geniş bir kitleye yaklaşmak durumunda kalınır. Her ne kadar olumlu görülse de, aslında negatif bir etki sunar. Zira kişiler kendilerine hitap etmeyen bir ürünü görse bile ilgisizlik ile karşılayacaktır. Örneğin basketbol seven kişilere futbol ürünleri tanıtırsanız, kişiler görse bile satın almayacaktır.

  Ancak futbol seven insanları hedeflerseniz, satış yapma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Zira reklamların temel amacı ürünlerin tanıtılması değil, satılmasıdır.

  Bir Plan Oluşturun

  Eğer reklam verecekseniz, öncelikle ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Bundan sonra da size en iyi sonucu sunabileceğini düşündüğünüz kişi ile iletişim kurmanız şarttır. Ardından da birlikte bir planlama önerilir.

  Böylece hangi paylaşım türünün size daha iyi sonuçları vereceğini bulabilir, karşı taraftan da öneriler alarak ortak bir noktada buluşabilirsiniz. Örneğin hikâyelerde paylaşacaksanız ve kişinin burada izlenmesi düşükse, size istediğiniz sonucu vermez.

  Ancak canlı bir yayında ürününüze yer verip kullandığını söylemesi, birçok kişi tarafından not edilip, ilgi ile karşılanabilir.

  Birden fazla kişiye reklam verin

  Reklam verecekseniz, ilk önce insanların reklamlardan zevk almadığını bilmeniz gerekir. Ancak bu durum, vermemeniz anlamına gelmez. Zira kişiler bir tanıtımı birden fazla kez gördüğünde merak edebilmektedir. Bu olmasa bile aklına kazındığı için, tanıttığınız ürüne ihtiyacı olduğunda sizi tercih edebilir.

  Bunu sağlamak için bir kişiye fazla reklam vermek, istediğiniz sonuçları vermez. Ancak 4-5 ya da daha fazla kişi ile tanıtım anlaşması yaparsanız, insanlar farklı kişilerde gördüğü için daha iyi neticeler sunar.

  Instagram’da Reklam Alma Yöntemleri

  Eğer platformu artık para kazanma için kullanmak istiyorsanız, Instagram reklam alma en çok kullanılan yöntemdir. Nasıl alacağınızı bilmiyorsanız, bunun iki yöntemi vardır. Birincisi firmanın sizinle irtibat kurup, çalışmadan bahsetmesidir. Yeterince tanınırsanız, bu durumun gerçekleşmesi o kadar da zor değildir.

  Ancak istatistikleriniz iyi olmasına rağmen fazla tanınır değilseniz, firmalar ile kendiniz irtibat kurmanız gerekir. Bunun için şu gibi konulara dikkat etmeniz gerekir;

  1. İstatistiklerinizi yükseltin
  2. Takipçilerinizin ağırlıkla hangi cinsiyet ve yaş gurubunda olduğunu kontrol edin
  3. Gerçekçi düşünün

  Böylece reklam alma şansınızı yükseltebilirsiniz.

  İstatistiklerinizi Yükseltin

  İstatistikler takipçi, beğeni ve yorum gibi durumları kapsamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz üzere bu durumlar reklam sonuçlarını etkiler. Bu bakımdan ne kadar yüksekse, kabul edilme şansınız o kadar yüksektir. Yorumlarınızın olumlu olması, hakkınızda firmalara bilgi verir.

  Bu nedenle Instagram reklam alma istiyorsanız, firma ile iletişime geçmeden sabretmeniz, mümkün olduğu kadar yükseltmeniz tavsiye edilir.

  Takipçilerinizin Ağırlıkla Hangi Cinsiyet Ve Yaş Gurubunda Olduğunu Kontrol Edin

  Eğer yeteri kadar tanınmamışsanız, firma ile irtibat kurarak Instagram reklam alma ile onları, ürünlerini tanıtmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Burada bilmeniz gereken, her firmanın bir kitleye hitap ettiğidir. Örneğin kozmetik şirketine mesaj atarsanız, müşterilerinin ağırlığı kadınlardan oluşacaktır.

  Zira erkekler de kişisel bakıma dikkat etse de, kadınlar bu konuda daha fazla para harcamaktadır. Eğer takipçilerinizin hangi cinsiyette olduğunu ve genel yaş kitlesini incelerseniz, daha doğru bir firma ile irtibat kurabilişiniz. Örnekten hareketle genellikle kadınlar tarafından takip ediliyorsanız, kozmetik şirketleri tarafından kabul edilmeniz daha olasıdır.

  Gerçekçi Düşünün

  Instagram üzerinde para kazanmak isteyen herkes öncelikle en büyük sayıları düşünmektedir. Ancak istatistikleriniz çok yüksek değilse, tanınmıyorsanız kabul edilseniz bile elde edebileceğiniz kazanç çok da yüksek olmayacaktır.

  Bu nedenle yüksek sayılar vermek, en başından kabul edilmemenize sebep olabilir. Gerçekçi düşünmek, olumlu sonuçlar almanıza yardım eder.

  Son Güncelleme: 19 Temmuz 2021

  Önceki

  İnstagramda Beğendiklerimi Nasıl Görürüm Nasıl Silerim

  Sonraki

  Tiktok Ücretsiz Hediye Hilesi Tiktok Jeton Hilesi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers instagram takipçi hilesi takipçi hilesi