Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagramda Kefşete Düşmenin Püf Noktaları

İnstagramda Kefşete Düşmenin Püf Noktaları
İçindekiler

  İnstagram’da Keşfete Düşmenin Püf Noktaları

  İnstagram dahilinde yer alan Keşfet bölümü; çok sayıda kullanıcı tarafından incelenen bir özelliktir. Hem tüm İnstagram kullanıcılarının hem de özellikle bu alanda fenomen olmak isteyen kişiler tarafından keşfet bölümü oldukça önemlidir.

  Hesabının daha fazla kişi tarafından görünür ve bilinir olmasını isteyen pek çok kullanıcı Keşfet bölümünde yer almayı amaçlar. Peki Keşfete nasıl çıkılır?  Bu alanda bulunarak nasıl takipçi sayısı arttırılır?  Şimdi keşfet özelliğine dair bilinmesi gereken ve buradan aktif olmak için yapılabilecek ayrıntılarla devam edelim:

  Keşfet’e Düşmek Ne Demek?

  Son yılların en yoğun şekilde kullanılan internet alanlarının başında sosyal mecralar gelmektedir. Bu alanlar içerisinde Instagram resim ve video odaklı paylaşımlar yapmayı olanaklı kılan bir sosyal medya uygulaması olarak dikkat çekmektedir. Ortaya çıktığı günden bu yana çok sayıda kullanıcı sayısına ulaşan uygulama;  bünyesine farklı özellikler eklemekte ve etki alanını genişletmektedir.

  Özellikle daha fazla takipçi sayısına ulaşmak isteyen ve sosyal mecrada etkin olmayı amaçlayan kullanıcıların ilgi gösterdiği keşfete düşmek ne demek? Keşfet uygulamasının temeli; uygulama dahilinde yer alan kullanıcıların inceledikleri ve sıklıkla baktıkları içerikler üzerinden ilgi alanlarına göre; Keşfet sayfasına düşen paylaşımlara dayanır. Dolayısıyla uygulama dahilinde daha çok bireysel eğilimlere bağlı önerilenler bölümü şeklinde kullanılan bir içeriktir.

  Keşfet’e Nasıl Düşülür?

  İnstagram uygulamasını kullanan kişilerin çoğunluğu keşfet bölümünü incelemektedir. Ve pek çok gönderiye buradan erişilmektedir. Bununla birlikte Keşfet’e düşerek takipçi sayısını artırmak, yoğun bir şekilde beğeni ve yorum almak gibi özellikler Keşfet’e düşmek ile yakından ilgilidir. Çünkü bu özellik farklı kullanıcıların birbirinden haberdar olmasını sağlar.

  Yani bir nevi uygulamanın kendi içindeki trafik akışını belirleyen özelliktir. Bu sebeple paylaşılmış olan herhangi bir içeriğin keşfette yer alması kullanıcılar tarafından önemlidir. Farklı kişilerin sayfayı ziyaret etmesi ve takipçi sayısının artması açısından oldukça önemli olan Keşfet’e nasıl düşülür?

  Öncelikle bir gönderinin; o gönderiyle ilgilenecek kişiler için Keşfette yer alması; aldığı yorum, beğeni ve kaydetme sayısına bağlıdır. Bu içerikleri sağlayan bir gönderi, alanla ilgili olan kişilerin Keşfet’ine düşmektedir. Ardından bu kısmındaki yerini belli bir süre korur.

  İnstagram Keşfet özelliğinde uygulamanın ana sayfasından farklı olarak, kişinin takip etmekte olduğu kullanıcıların değil aksine takip etmediği kullanıcıların gönderileri ile karşılaşılır. Buradaki gönderilen herhangi bir ayrıma tabi tutulmaksızın mevcut kullanıcının ilgi alanlarına hitap eden içerikler olmaktadır. Dolayısıyla İnstagram’da yer alan Keşfet özelliği; uygulama dahilinde farklı kullanıcılarla iletişime geçmek ve sosyal mecrada etki alanını genişletmek için değerlendirilebilecek içeriklerden birisidir.

  Yukarıda sayılan özelliklerle birlikte İnstagram dahilinde paylaşılan bir gönderinin keşfete düşmesini sağlamak için ilk olarak gönderinin özgün olduğundan emin olmak gerekir. Bu sayede Keşfet’e düşme oranı oldukça yükselecektir. Herhangi bir alıntı olmaksızın kişisel hesaba ait ve özgün paylaşımlar yapılmalı ve özellik bunu gerektirdiği için beğeni, yorum ve kaydetmeyi en fazla alacak başarılı içerikler hazırlanmalıdır. Bununla birlikte Keşfet’e düşmenin bazı püf noktaları mevcuttur. Şimdi bu püf noktaları inceleyelim:

   İnstagram’da Keşfet’e Düşmenin Püf Noktaları Nelerdir?

   İnstagram Keşfet’e çıkamıyorum diyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Bu alanda İnstagram Keşfet algoritmasını bilmek önemli ayrıntılardan biridir. İnstagram algoritması uygulamanın nasıl işlediğini robotların hangi noktalara dikkat ettiğini bilmeyi amaçlar. Her uygulamada olduğu gibi bu özellikle de belli kurallar bütünü vardır ve bunlara uyulduğu takdirde rahatlıkla Keşfet’te yer alınabilir.

  Öncelikle İnstagram çok geniş bir alanda hizmet veren sosyal medya ağları arasında bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama dahilinde robotlar kullanır. Bu robotlar keşfette yer alacak hesapları seçmekte ve bazı kurallar çerçevesinde hareket etmektedir. Dolayısıyla kullanıcılara ait paylaşımlar incelenir ve belli bir sıralama oluşturulur.

  İnstagram algoritmasında istenilen şekilde yer alabilmek ve keşfete çıkabilmek için önde gelen koşullardan bazıları şu şekildedir:

  • Paylaşılan içerikler genelde fotoğraf ve video ağırlıklı olduğu için; bunlara ait görüntü kalitesi
  • Rakam ve yazı gibi içeriklerin konuyla alakasız olmaması ve abartılı şekilde sunulmaması
  • Repost ya da daha net bir ifade ile ‘gerigönderi’ yapılmaması.

  Yukarıda sayılan içerikler İnstagram algoritmasından sağlıklı bir şekilde geçebilmek ve Keşfet’ten yer alabilmek için dikkat edilmesi gereken başlıca özelliklerdir. Bununla birlikte İnstagram’dan mevcut hesabın Keşfet’te yer alabilmesi için dikkat edilmesi gereken bir başka özellik daha mevcuttur. Bu da İnstagram etiketlerinin doğru kullanmaktır. Uygulama tarafından sunulan hizmet doğrultusunda her bir kullanıcı bir gönderide en çok 30 etiket kullanabilir. Fakat bu etiketlerin tümü birbiriyle ve gönderi ile bağlantılı olmalıdır.

  Bu aşamada etiketler konusunda verilebilecek en iyi püf nokta, içinde bulunan senede ve yakın zamanda en popüler keşfet etiketlerini incelemek ve gönderi ile bağlantılı olacak şekilde bunları kullanmaktır. Robotlar tarafına doğru etiket kullanımı fark edildiği takdirde;  mevcut hesap Keşfet bölümünde ön sıralara çıkacaktır.

  İnstagram Keşfet'e düşmek için kaç takipçi gerekir tarzında sorular sıklıkla sorulmaktadır. Takipçi sayısı tüm sosyal medya alanlarında olduğu gibi bu alanda da elbette çok önemlidir. Ancak tek başına yeterli bir etken olmadığı için yalnızca takipçi üzerinden Keşfet’e düşüleceği doğru değildir. Bu nedenle yukarıda verilen bilgiler ışığında diğer noktalara da dikkat ederek ilerlemekte fayda vardır.

  Keşfet’e Düşmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Keşfet bölümünde yer alabilmek için;  önemli olan farklı bazı ayrıntılar mevcuttur. İlk olarak hesabın tüm kullanıcılara açık olması zorunludur. Çünkü yukarıdaki her adım takip edilerek doğru şekilde uygulansa dahi;  bunları inceleyen kişiler profili göremediği takdirde takipçi isteği almak zordur.

  İnstagram görsel içeriğe dayalı bir paylaşım ağıdır. Bu nedenle video ve fotoğraf gibi içeriklerin kalitesi ve çözünürlüğü önemli noktalardır. Aynı zamanda içeriğin kopya olup olmadığı dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeridir.

  İnstagram dahilinde her gün çok sayıda kullanıcı benzer içerikler paylaşmaktadır. Hatta bir paylaşımı çok sayıda kişinin yaptığını görebilirsiniz. Ancak bu uygulamalar Keşfet’e çıkılmasını kesinlikle sağlamaz.  Bu noktada diğer mevcut kullanıcıların bakış açısı ile değerlendirmek ve hangi içeriklerin beğenildiğini düşünmek de önemlidir. Kaliteli içerikli paylaşım yapılması gerektiği gibi, bunları düzenli bir şekilde yapmak da faydalı olacaktır.

  Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da; İnstagram’ın görsel paylaşımlara dayalı bir sosyal mecra olduğudur. Dolayısıyla görsellerin yanı sıra uzun paylaşımlar yerine kısa yazılar tercih edilmesi gerekir.

   İnstagram’da Keşfet’e Düşüldüğü Nasıl Anlaşılır?

  Diyelim yukarıda söylenen adımların hepsi tamam. Peki İnstagram keşfete düşme nasıl anlaşılır?  Konu dahilinde en çok merak edilen içeriklerden birisi de; gerekli adımlar uygulandığı takdirde İnstagram Keşfet’te yer alındığının nasıl anlaşıldığı sorusudur.

  Öncelikle Keşfet’e düşme durumunun mevcut hesaba gelen beğeni, yorum, izlenme ve takipçi sayısı üzerinden anlamak mümkün olmaktadır. Normalden çok daha fazla takipçi alınmaya başlandığı takdirde ve beğeniler de aynı hızda artıyor ise; sonunda Keşfet’e düşündüğü anlamına gelir.

  İnstagram pek çok kişi tarafından yoğun olarak tercih edilen bir uygulama olmakla birlikte Keşfet gibi farklı özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. İnstagram dahilinde Keşfet’e düşmenin püf noktalarını sunduğumuz yazımızın sonuna geldik.

  Son Güncelleme: 12 Temmuz 2021

  Önceki

  İnstagram Bloggeri Nasıl Olunur?

  Sonraki

  Spamlanan Tiktok Hesabı Nasıl Anlaşılır Spam Nasıl Kaldırılır

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers