Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagramda Gönderilerin Keşfete Düşmesi İçin Ne Yapılmalı

İnstagramda Gönderilerin Keşfete Düşmesi İçin Ne Yapılmalı
İçindekiler

  Instagram'da Gönderilerin Keşfete Düşmesi İçin Ne Yapılmalı?

  Instagram’da birçok kişi keşfete düşmek istese de Instagram keşfete çıkamıyorum birçok kişinin temel sorunları arasındadır. Her ne kadar kişiler teknik sorunlar olabileceğini düşünse de, engelleme almamışsanız tek problem hesabınızı doğru yönetmemedir.

  Zira paylaşımlarınızı daha doğru ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirirseniz, buraya çıkmanı oldukça kolaydır. Instagram keşfet platformdaki en popüler paylaşımların çıktığı alandır. Eğer burada görüntülenmeye başlarsanız, kısa süre içerisinde takipçi ve beğeni artışı gibi durumları sağlayabilirsiniz. Böylece popüler olabilir, fenomenliğe bir adım yaklaşabilir ve adınızı kolaylıkla duyurabilirsiniz.

  Bunun için tek yapmanız gereken, hesabınızı nasıl yönetmeniz gerektiğini bilmektir. Eğer aşağıdaki işlemler uygularsanız, bunu sağlamak oldukça kolaydır;

  1. Paylaşımların saatlerine dikkat etmek
  2. Edit programları kullanmak
  3. Etiket kullanmak
  4. Takipçilerinize hitap etmek
  5. Konumlar eklemek
  6. Videolar paylaşmak
  7. Hedef kitle oluşturmak

  Böylece keşfet içerisinde daha kolay yer edinmeniz de mümkündür. Ancak bilmeniz gereken, bunun istediğiniz gibi kısa sürede olmayacağıdır. Bu nedenle kesintisiz olarak devam ettirmeniz şarttır. Buraya çıkmanız ardından da rehavete kapılmamanız gerekir. Zira bunlar bir tarz olarak benimsenmelidir.

  1.      Paylaşımların Saatlerine Dikkat Etmek

  Instagram ilk çıktığı günden bu yana popüler bir platformdur. Çağımızda kullanıcılar yaş sınırlaması bulunmaksızın, her gün saatlerini burada geçirir. Zira kişiler ne zaman girerse girsin birçok içerik vardır. Bunlar yararlı bilgilerden, eğlenceli videolara kadar çeşitlidir. Böylece zaman geçirmek için güzel bir fırsattır.

  Ancak bu durum, paylaşımlarınızı da gün içine yaymanız gerektiği göstermez. Keşfete çıkmak için görüntüleme almanız gerekir. Bununla beraber gün veya hafta içerisinde gönderilerinize gelen beğeniler sonucu çıkmanız neredeyse imkânsızdır. Zira bu alana paylaşım ardından 1 saatte en çok etkileşim alan paylaşımlar çıkar.

  Dolayısıyla paylaşımlar, insanların en çok baktığı saatlerde yapılmalıdır. Buna en müsait zamanlar sabah insanların kalktığı ve işe gitmeden önceki süreç ile işten geldikten sonra, saat 8 – 9 civarıdır. Bunlar haricinde insanlar görse de günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle etkileşim yeterli seviyede gelmez. Her ne kadar akşam gelecek de olsa, bunlar keşfete çıkmanızı sağlamaz.

  Ancak zamanı doğru tutturursanız, Instagram keşfete düşme 2021 kolaylıkla yapılabilir.

  2.      Edit Programları Kullanmak

  Instagram’da her gün milyonlarca paylaşım yapılır. Zamanını tuttursanız bile, eğer yeterli canlılıkta değilse kullanıcılar tarafından beğenilmeyecektir. Böylece yeterli etkileşim gelmeyeceği için, keşfete yine de çıkamazsınız.

  Dolayısıyla zaman kavramını anlamanız ardından, edit sürecine dikkat etmeniz gerekir. Hızlı sonuçlar burada her zaman hataya düşmenize, küçük ayrıntıları gözden kaçırmanıza sebep olacaktır. Böylece etkileşimler de düşer.

  Bu nedenle öncelikle gerekli zamanı ayırmanız, gerekliyse paylaşmadan önce saatlerce düzenlemeniz gerekir. Bunun için Instagram’ın size sunduğu efektlerin de dışına çıkılmalıdır. Zira artık insanlar bunları ezberlemiş ve yenilerini görmeyi arzulamaktadır. Bu noktada gerek bilgisayarda, gerekse akıllı telefonlarda bulunan edit programları size güzel bir çözüm sunar.

  Bunlar oldukça çeşitli olup, hepsini denemeniz önerilir. Zira bunların tümü farklı şeylere sahiptir. Böylece hem hangilerinin size en iyi sonucu sunduğunu görebilir, hem de kullandığınızdan sıkılırsanız neleri deneyebileceğini bilebilirsiniz. Instagram Reels keşfete düşme dahi böylece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

  3.      Etiket Kullanmak

  Her hesapta etkileşimler temelini takipçilerinizden alır. Ancak bilindiği gibi her takipçi, size abone olsa da paylaşımlarınıza çoğu zaman bakmaz. Baksa bile beğeni bırakmaz. Hesapların istatistikleri incelendiğinde, bu durum kolay bir şekilde görülebilir.

  Bu nedenle paylaşımlarınızın görünürlüğünü arttırmanız şarttır. Böylece beğeni gelme durumu da yükselir. Burada da etiketler öne çıkar. Eğer Instagram keşfete düşme hashtagleri kullanırsanız, oldukça kolaydır. Platform size maksimum 30 tane kullanma izni verdiği için, bunların hepsinin uygulanması önerilir.

  Ancak 31. olanı eklemek, kısıtlamaya sebep olabileceği için asla denenmemelidir. Ayrıca etiket ile paylaşım da alakalı olmalıdır. Örneğin makyaj ile ilgili paylaşımlar yapıyorsanız, edebiyat konusunda popüler bir etiket kullanmak uyumsuzluktur. Platform bu duruma dikkat ettiği için sizi olumsuz değerlendirecektir.

  Paylaşımınız kaliteli bile olsa, bu durumda da keşfette görüntülenmeniz oldukça zorlaşır.

  4.      Takipçilerinize Hitap Etmek

  Instagram’da çoğu kişi bir paylaşım yaptığında kendi arzularına göre hareket eder. Ancak sadece kendinize hitap ederseniz, takipçileriniz kısa süre sonra sıkılır. Zira kendilerini cezbedecek bir paylaşım bulunmamaktadır.

  Eğer onlara hitap eden paylaşımlar yaparsanız, daha fazla etkileşim elde edebilirsiniz. Bunun için genel olarak takipçilerinizin yaş kitlesini bilmeniz gerekir. Her ne kadar zor gibi düşünülse de bir hikâye anketi oluşturmak ve bunu 2-3 ay boyunca ara ara devam ettirmek, size genel hatlarıyla bir düşünce sunacaktır.

  Anketlerle ayrıca takipçilerinizin neler istediğini de görebilirsiniz. Bu doğrultuda paylaşımlar yaparsanız insanlar kendilerine hitap edildiği için daha fazla etkileşim bırakır. Eğer bunu Instagram keşfete düşme saatleri ve edit programlarıyla birleştirirseniz keşfete düşmek kolaydır.

  5.      Konumlar Eklemek

  Instagram genel olarak incelendiğinde, birçok kişinin konum eklemediği görülür. Bunun farklı sebepleri de olsa, oldukça hatalı bir durumdur. Zira paylaşımlar listelenip, kullanıcılara gösterirken konumlara dikkat etmektedir.

  Eğer bir fotoğrafın ya da videonun nerede paylaşıldığını eklerseniz, platform sizi daha iyi endeksleyebilir. Böylece bulunduğunuz konumdaki insanlar sizi daha rahat görebileceği için, etkileşimlerinizin yükselmesi daha kolay olur.

  6.      Videolar Paylaşmak

  Keşfete çıkmak için sadece fotoğraf paylaşma gibi zorunluluğunuz bulunmaz. Dolayısıyla video, IGTV ve Reels paylaşımları da kullanılmalıdır. Üstelik video türü seçeneklerin keşfete girmesi daha kolaydır. Instagram keşfete çıkamıyorum diyorsanız, videoları arttırmanız bunu daha kolay sağlamanıza yardım eder.

  Burada da saat ve etiket gibi durumlara dikkat etmeniz gerekir. Bunlara ek olarak canlı yayınları da arttırmanız önerilir. Zira böylece kendi takipçilerinizin ilgisini daha kolay çekmeniz mümkündür. Her ne kadar çok da uzun olmayan bir süre önce tanıtılmış da olsa, platform tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştır.

  Eğer burada güzel bir performans sergilerseniz, insanlar sizi daha yakından takip etmeye başlayacaktır. Böylece yaptığınız zamanlı ve kaliteli paylaşımlar, daha fazla etkileşim alır.

  7.      Hedef Kitle Oluşturmak

  Hedef kitle dendiğinde herkesin aklına doğal olarak iş sektörü gelmektedir. Bu kelime bir markanın ya da firmanın, ürün ve hizmetlerini sunmayı düşündüğü sınıfı betimler. Eğer Instagram’da paylaşımlara başlamadan önce kendinize bir hedef kitle belirlerseniz, gönderileri daha kolay yapabilir, daha iyi sonuçlar alabilirisiniz.

  Örneğin sadece kadınlara hitap etmek isterseniz sadece onlara yönelik komedi sayfaları, kadın sağlığı hakkında yararlı bilgiler, kadın giyimi, makyaj gibi sayfalar buna yönelik oldukça kullanışlıdır. Eğer kendinize bir hedef kitle seçerseniz, ayrıca paylaşımları belirlemeniz de kolaydır.

  Misal olarak makyaja yönelik hesap açarsanız, gönderileriniz ciddi bir kısıtlamaya uğrar. Böylece daha kolay seçim yapabilirsiniz.

  Eğer Instagram keşfete çıkmak istiyorsanız,  tüm bu işlemleri uygulamanız ve bunları amatörce değil, profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Böylece kalıcı şekilde yapabilir, daha kolay şekilde uygulayabilirsiniz. Bunun sonucunda keşfete düşmeniz oldukça kolaydır.

  Ardından bu başarınızı  devam ettirebilirsiniz adınızı daha kolay bir şekilde duyurabilir, hesabınızı fenomen yapabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 27 Haziran 2021

  Önceki

  İnstagram Hesap Kasma Programları

  Sonraki

  Postegro Apk Liliapp APK İndir

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.