Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Yasaklanan Etiketler

İnstagram Yasaklanan Etiketler
İçindekiler

  İnstagram uygulamasında bazı etiketlerin kullanımı engellidir. Bazı etiketler özellikle gönderilerin altında ve videoların altında yer alabilmektedir. Ancak belirlenen etiketlerin gönderilerin altında toplanması engellenmiştir. Bu konuda birçok farklılık söz konusu olmakla birlikte belirli zamanlarda etiketler güncellenebiliyor. Bazı etiketlerin kullanımı İnstagram tarafından direk olarak yasaklanmaktadır. Ancak bazı etiketler geçici olarak yasaklanabilir. Uygulama üzerinden etiketlere ulaşmak ve kullanmak söz konusu değildir.

  İnstagram Etiketleri Kullanırsak Ne Olur?

  İnstagram uygulamasında bir etiket kullanmaya çalıştığınız zaman etiket engeli yiyorsanız bu durumdan kaynaklıdır. Hesabınız durduk yere kapanma riskiyle karşı karşıya kalabilir. Etiket kullanımına dikkat etmek gerekir. İnstagram uygulamasının belirlediği etiketleri kullanmak hesap için olumsuz durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Yasaklanan İnstagram etiketlerini kullanırsanız hesabınız sonsuza kadar kapanabilir. Hesabınızın tamamen kapanmasını engellemek için etiket kullanımına dikkate etmeniz gerekmektedir. Hesabınız bloke olabilir veya herhangi bir konuda ceza almanıza neden olabilir. Ayrıca erişim engellemeleri ve çeşitli kısıtlamalar ön plana çıkabilir. Özellikle gönderilerin alt kısmında etiket kullanırken herhangi birinin yasaklı olması diğer etiketleri olumsuz etkileyebilir. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bir etiketi kullanmadan önce bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Kullanmak istediğiniz etiketin yasaklı olup olmadığına bakmanız önemlidir. Günümüzde binlerce etiketin kullanımı engellenmiştir. Yüzbinlerce etiket arasından herhangi birini aratmanız sizin için zor olabilir. Etiketleri kullanmak yerine instagram izlenme satın al hizmetinden faydalanarak izlenmenizi arttırabilirsiniz.
  Yasaklı Etiket Bulma
  İnstagram uygulamasında yüz binlerce etiket yasaklanmış durumdadır. Bu etiketlerin tam olarak listesini alabilmek için bir kaynak bulunmamaktadır. Yasaklı etiketler ülkelere göre ve kullanıcılara göre değişiklik gösterebilir. Yasaklı etiket tespiti için kişiler arama motorundan faydalanabilir. Kendi bölgenizde etiketleri test etmek için arama motorunda bu etiketi aratabilirsiniz. Arama motorunda etiketi aratmanıza rağmen herhangi bir kaynak bulunmuyorsa bu etiket yasaklanmış demektir. Etiketler geçici veya sonsuza kadar engellenmiş olabilir. Arama sonuçlarında etiketler çıkıyorsa etiketin kullanımında herhangi bir problem ortaya çıkmaz. Bu şekilde İnstagram etiketleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yasaklı etiketler arasında örnek olarak #Photography etiketi İnstagram üzerinde kullanmak yasaktır. İlginç bir yasaktır. Bunun yanı sıra İnstagram üzerine Fitness konusuyla ilgilenen biriyseniz #Fitnessgirls etiketini kullanmak yasaktır. Günümüzde bunun gibi etiketleri kullanan kişilere çeşitli cezalar verilebilmektedir. İnstagram sayfanızı tanıtmak amacıyla bu tarz etiketleri kullanmamanız gerekiyor.
  Adım Adım Yasaklı Etiket Tespit Etme
  İnstagram uygulamasında kullanamayacağınız etiketleri öğrenmek için şu adımları takip edebilirsiniz;
  • Öncelikle İnstagram uygulamasında bulunan Keşfet bölümüne giriş yapınız. Büyüteç işaretine tıklayarak arama motorunu açınız.
  • Arama motoruna kullanmak istediğiniz etiketi yazın.
  • Etiketiniz arama sonuçlarında aramanıza rağmen çıkmıyorsa etiketlerin kullanımı yasaklanmış demektir.
  • Kullanmak istediğiniz etiketler geçici olarak yasaklanmış olabilir. Dolayısıyla değişik zamanlarda karşınıza çıkabilir.
  • Etiketini arama sonucunda önünüze çıktıysa giriş yapın.
  • Etiket sonucunda karşınıza gönderiler çıkıyorsa etiket yasaklanmamış demektir.
  Bu etiketleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
  İnstagram Yasaklı Etiketlerden Bazıları
  Etiketler İnstagram uygulamasının en güçlü öne çıkarma uygulamasıdır. Doğru etiketler kullanıldığı zaman çok sayıda kullanıcıya ulaşmak mümkün hale gelebilir. Günümüzde yasaklı etiketler şu şekilde sıralanabilir;
  • #adulting
  • #blowjob
  • #anon
  • #ballsack
  • #bigboobs
  • #Sexiest
  • #Spic
  • #tit
  • #sexygirl
  Gibi etiketler yasaklıdır. Bu etiketlerin tam liste halini çeşitli internet sitelerinde bulunmaktadır. Günümüzde tam olarak 114.000’den fazla yasaklı etiketin olduğu bilinmektedir. Tüm etiketlerin tek bir sayfa içerisine sığması mümkün değildir. Bu etiketler kötüye kullanıldığı gerekçesiyle uzun süredir yasaklıdır. Bunun gibi etiketlerin kullanıma açılması söz konusu değildir. Bu yasaklı etiketleri kullanan kişiler hesabında olumsuzluklar görebilir. Bunun gibi etiketleri asla kullanmamanız tavsiye edilir.
  İnstagram Shadowban Nedir?
  İnstagram Shadowban yasağı konu etiketi yasağı olarak bilinir. En çok karşılaşılan sorunlardan birisidir. Yasaklı olan etiketler kullanıldığı zaman kullanıcılara çeşitli cezalar verilebilmektedir. En popüler sosyal medya uygulamasında yapılan bu kural ihlalleri neticesinde kullanıcılar zarar görebilmektedir. Bu engellemeyle birlikte gönderilerinize etiket ekleyemez hale gelirsiniz. İnstagram’da etiket sorununu ortadan kaldırmak için bazı adımları uygulamanız gerekir. İnstagram uygulamasında paylaşım yaparken çok fazla etiket kullanmak ve yasaklı olan etiketleri kullanmak bu engeli yemeye neden olabilmektedir. Bu sorunun ana kaynağı genellikle bunlar olmaktadır. Bu sorunu gidermek için öncelikle fazla kullandığınız etiketli gönderileri silmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra mobil uygulamanız çıkış yapmanız önerilir. Bilgisayar üzerinden ve diğer cihazlarınızdan da çıkış yapınız. Mobil uygulama üzerinden ve diğer cihazlar üzerinden bir süre kendi hesabınıza giriş yapmayın. Etiket engelinden kurtulmak için bir süre uygulamaya giriş yapmamanız gerekiyor. Ortalama olarak 2 saat uygulamaya giriş yapmamak yeterli olabilir.
  Uygulamaya belli bir süre giriş yapmadıktan sonra daha sonra hesabınıza giriş yaparak gönderi paylaşmanız gerekmektedir. Ancak bu seferki paylaşımda altına herhangi bir etiket koymamanız gerekir. Bu kısmı yaptıktan sonra engel kalkana kadar herhangi bir gönderi paylaşmayınız. Bu işlemi uyguladığınız zaman etiket sorununuz 24 saat içerisinde çözülecektir.
  İnstagram Etiket Nasıl Kullanılmalıdır?
  İnstagram uygulamasında birçok kullanıcı etiketleri kullanırken biraz abartabiliyor. Özellikle yasaklı olan etiketleri kullanarak bu konuda yapmaması gereken bir işlemi yapmış oluyor. Etiket kullanımı yaparken yasaklı olan etiketler kullanıldığında hesabın kapanmasına kadar gidebilir. Kullanıcılara bu noktada Shadowban engeli dahi koyulabilir. Bu nedenle etiket kullanırken kişilerin dikkatli olması gerekir. Etiketleri İnstagram uygulamasında doğru bir şekilde kullandığınız zaman güzel bir etkileşim alabilirsiniz. Bu noktada doğru etiket kullanımı çok sayıda etiket kullanımı olarak algılanmamalıdır. Yasaklı olmayan etiketler ve az sayıda olan etiketler sizin için iyi olabilir. Çok sayıda etiket kullandığınız zaman İnstagram tarafından sayfanız Spam olarak algılanabilir. Ayrıca kendi alanınızla alakalı kullanmak istediğiniz etiketler sizi öne çıkarmayabilir.
  Bunu engellemek için gönderilerinizin altına 1 ile 4 arasında bir etiket kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanacağınız etiketlerin yasaklı olup olmadığını anlamak için aratabilirsiniz. Etiket kullanımında bir sınır bulunduğu için dikkatli bir şekilde etiketler kullanılmalıdır. Etkili ve doğru etiket kullanımını bu noktada göstermek gerekir. Etiketler gönderilerle alakalı olursa etkileşim oranı artabilir. Bunun gibi durumlara dikkat eden kişiler etiket engeliyle karşı karşıya kalmaz.
  2020 Yılında Göze Çarpan Yasaklı Etiketler
  Her yıl güncellenen yasaklı etiketler listesi 2020 yılında da güncellenmiştir. 2020 yılında yasaklı etiketler listesine şunlar eklenmiştir;
  • #asia
  • #attractive
  • #assday
  • #beautyblogger
  • #brain
  • #babe
  • #bikinibody
  • #curvygirls
  • #desk
  • #direct
  • #dm
  • #dating
  • #books
  Gibi etiketler İnstagram uygulamasında yasaklıdır. Yukarıdaki kelimelere ek olarak 2020 yılında çok sayıda etiket yasaklanmıştır. Kullanıcılar bu etiketleri bulmak için kısa bir araştırma yapabilir. Birçok kişi özellikle gönderilerinin ön plana çıkmasını sağlamak için özellikle etiketleri kullanmaktadır. Etiketleri kullanan kişiler gönderilerinin ön plana çıkmadığını gördüğü zaman bu durumu anlamlandıramıyor. Ancak gönderilerin ön plana çıkmadığını gördüğü anda ve etiketlere giriş yapamadığı anlarda etiketlerin yasaklı olduğu anlaşılmaktadır. Belirlenen yasaklı etiketler gönderilerin ön plana çıkmasını engeller. Bu durumu daha sonradan anlayan kullanıcılar buna yönelik bir araştırma yaparak etiketleri kullanmaktadır. Yasaklı etiketler günümüzde tek tek kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bunu öğrenmek için kullanıcıların özel olarak kendince bir araştırma yapması ve daha sonda kullanması gerekmektedir.

  instagram takipçi satın al sayfamızdan sizde güvenli bir şekilde alışveriş yaparak instagram profilinizi zirveye taşıyabilirsiniz!

  Son Güncelleme: 14 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Video İndirme

  Sonraki

  Sosyal Medya Takipçi Almak

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.