Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır

İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır
İçindekiler

  İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

  Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram’ı kullanan pek çok kişinin, cevabını en çok araştırdığı sorular arasında İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır? bulunmaktadır. İnstagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olup, bu paylaşımların hepsi sadece İnstagram üyesi olmak şartı ile ücretsiz olarak yapılabilmektedir. En popüler uygulamalardan birisi olan İnstagram, 2021 verilerine göre ve dünya çapında olmak üzere 1,22 milyar kişi kullanıcı sayısına ulaşmış bulunmaktadır.

  Bu kullanıcıların % 63’ü 18 ile 35 yaş arası, geri kalan kısmı ise 35 yaş üstü olmaktadır. 06 Ekim 2010 yılında açılan İnstagram, sosyal medya üzerinden yayınlanmaya başladığı ilk günden beri sürekli olarak büyümektedir. Buna bağlı olarak sürekli kendini yenileyerek, uygulamasına kattığı yeni özellikler ile İnstagram kullanıcılarına her bakımdan büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnstagram uygulaması üzerinden, İnstagram kullanıcılarının paylaştığı videoları indirme yolları ise birçok kişi tarafından merak edilmekte, video indirirken hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiği hakkında farklı platformlarda yorumlar yapılmaktadır.

  İnstagram'dan Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram uygulaması üzerinden paylaşılan videoları indirmek isteyenlerin, en çok merak ettiği konulardan birisi de, İnstagram'dan video nasıl indirilir? sorusunun cevabı olmaktadır. Günümüzde videolar, fotoğrafların yerine almış bulunmakta ve sosyal medya kullanıcıları hem video seyretmeyi, hem de video paylaşmayı sosyal mecralarda daha çok tercih etmektedir.

  Bütün bunlara bağlı olarak İnstagram üzerinde paylaşılan ve sevilen bazı videolarda indirilmek istenmektedir. İnstagram’dan video indirebilmek için genel olarak birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler İnstagram uygulamasının kullanıldığı akıllı cihazlara ve işletim sistemlerine göre de farklılıklar arz etmektedir.

  Aynı zamanda bilgisayar üzerinden İnstagram uygulamasını kullananlar için de, windows işletim sistemine sahip olanlar ya da iOS ve android işletim sistemine sahip olan bilgisayar kullanıcıları içinde İnstagram’dan video indirme yöntemleri farklılık göstermektedir.

  İnstagram'dan Android İşletim Sistemli Akıllı Telefonlara Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram uygulaması üzerinden android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara video indirebilmek için bunun için özel olarak oluşturulmuş mobil uygulamalar kullanılabilmektedir. Bu Instagram video download programlarına ise Google Play Store uygulama mağazasından kolaylıkla ulaşılabilmekte ve akıllı cihazlara indirildikten sonra İnstagram’da yer alan istenen video indirilebilmektedir.

  Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara İnstagram videolarını indirebilmek için uygulama kullanmak istemeyenler için tercih edilebilecek bir başka yöntem ise internet üzerinde yer alan İnstagram video indirme siteleri olmaktadır.

  Herhangi bir tarayıcı aracılığı ile bu video indirme siteleri açılarak, indirilmek istenen İnstagram videosunun url linki, site üzerinde yer alan panoya kopyalanarak, video indirme işlemine başlanabilmektedir. Bu iki yöntem arasında en kolay olan yol ise İnstagram video download uygulaması yolu ile android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara İnstagram videoları indirilebilmektedir.

  İnstagram'dan iOS İşletim Sistemli Akıllı Telefonlara Video Nasıl İndirilir?

  iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara İnstagram videolarını indirebilmek için iki yol bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise iOs işletimli akıllı telefonlar için oluşturulmuş olan Instagram video downloader uygulaması olmaktadır. Bu uygulamaya ise iOS sistemleri için kullanılmakta olan App Store uygulama mağazasından ulaşmak mümkün olmaktadır.

  iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara İnstagram videolarını indirmek için kullanılan bir diğer yolda, tıpkı android işletim sistemli akıllı telefonlarda olduğu gibi tarayıcı aracılığı ile İnstagram video linkleri kullanılarak videoları indirmek olmaktadır. İnternet üzerinde yer alan bu İnstagram videolarını indirme sitelerine Google üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmekte, bu sitelerde yer alan panoya indirilmek istenen İnstagram video url linki yapıştırılarak, video indirme işlemi başlatılmaktadır.

  İnstagram'dan Android İşletim Sisteminde Uygulama Kullanmadan Video Nasıl İndirilir?

  Tüm dünyada en çok tercih edilen işletim sistemlerinden birisi olan android sisteminde hızlı ve kolay bir şekilde uygulama kullanmadan da İnstagram videosu indirmek mümkün olmaktadır. İnstagram uygulaması maalesef kurulduğu ilk yıldan itibaren kendini geliştirmeye devam etse de, İnstagram üzerinden direk olarak video indirme özelliği henüz bu uygulamada bulunmamaktadır.

  Bu nedenle İnstagram videolarını indirebilmek için bu yöntemlerin uygulanması da şart olmaktadır. En sık kullanılan yöntemlerden birisi de, android işletim sisteminin kendi içerisinde yer alan özelliği ile İnstagram videolarını akıllı telefonlara ya da cihazlara indirmektir. Bunun için ise izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İlk olarak android cihazda ayarlar kısmında yer alan Dosya Yöneticisine gitmek gerekmektedir.
  • Buraya girildiği zaman android > data > com.instagram.android > cache > videos yolu bulunmalıdır.
  • Buradan dosyaların olan uzantıları MP4 olarak değiştirilmelidir.

  Böylelikle bu yöntemle videoları izleme sırasında, android işletim sisteminin log olarak kayıt ettiği videolar MP4 formatına çevrilmekte ve bu videolar yeniden telefona inmiş bir halde izlenebilmekte ya da MP4 formatında kayıt edilebilmektedir.

  İnstagram'dan iOS İşletim Sisteminde Uygulama Kullanmadan Video Nasıl İndirilir?

  iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda ve cihazlarda ise log tutma işlemi olmadığı için android işletim sistemi için olan yukarıda olan yöntem kullanılamamaktadır. Bu nedenle iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlara ya da tabletlere İnstagram videolarını indirebilmek için App Store uygulama mağazası üzerinde yer alan dowload programlarını kullanmak lazımdır.

  Bunun için en uygun ve güvenilir olan ek uygulama ise Documents isimli uygulama olmaktadır. İnstagram’dan documenst uygulaması ile video indirmek için yapılması gerekenler ise şunlar olmaktadır;

  • Öncelikle Documents uygulaması iPhone cihaza kurulmalıdır.
  • Uygulama kurulduktan sonra İnstagram üzerinde indirilmek istenen videonun adresi kopyalanmalıdır.
  • Bundan sonra ise Documents uygulamasında bulunan savefrom adresine gidilmelidir.
  • Savefrom’da kopyalanan bağlantı adresi panoya yapıştırılmalıdır.
  • Daha sonra indir butonuna tıklanarak, video indirme işlemi tamamlanmaktadır.

  İnstagram'dan Windows İşletim Sistemine Sahip Olan Masaüstü Bilgisayarlara Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram’dan windows işletim sistemine sahip olan masaüstü bilgisayarlara video indirebilmek için herhangi bir ek uygulama bulunmamakta olup, video indirmek için internet üzerinde yer alan ve İnstagram videolarını indirmeye yarayan web siteleri kullanılabilmektedir. Bu web siteleri ile İnstagram üzerinde yer alan bütün videolar ve fotoğraflar güvenli bir şekilde indirilebilmektedir. Bu bağlamda İnstagram videolarını indirmek için en çok tercih edilen ve güvenli olan web siteleri ise şunlar olmaktadır;

  • Pickvideo
  • Insloader
  • Gramsave
  • Saveinsta

  Pickvideo

  Pickvideo sitesi en çok tercih edilen İnstagram videosu indirme sitelerinden birisi olup, aynı zamanda Pickvideo binden fazla platformdan ve siteden video ve fotoğraf indirilmesini de sağlamaktadır.

  Insloader

  İnsloader en iyi İnstagram video indirme siteleri arasında yer almaktadır. İnsloader’a hem Google Chorome eklentisi olarak, hem de bütün tarayıcılar üzerinden site adresi ile kolaylıkla erişilebilmektedir.

  Gramsave

  İnstagram videosu indirmek için kullanılan Gramave sitesi sadece İnstagram videosu değil, aynı zamanda İnstagram profili ve fotoğrafların indirilmesini de sağlamaktadır.

  Saveinsta

  Saveinsta sitesi, sadece İnstagram videosu indirmek için oluşturulmuş olan sitelerden birisidir. En çok tercih edilen sitelerden biri olan Saveinsta web sitesi ile bütün İnstagram videoları hızlı ve güvenli bir şekilde indirilebilmektedir.

  Son Güncelleme: 01 Temmuz 2021

  Önceki

   Instagram Fenomeni Olmanın 10 Yolu

  Sonraki

  Tiktok Filigran Kaldırma

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.