Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Video İndirme

İnstagram Video İndirme
İçindekiler

  İnstagram günümüzde çok sayıda kullanıcıyı içinde barındırmaktadır. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından birisidir. Bu uygulamayı kullanan kişiler özellikle birçok konuda bilgi sahibi olabiliyor ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmektedir. İnstagram uygulamasında bilindiği üzere birçok paylaşım yapılabilmektedir. Bu paylaşımlar arasında fotoğraflar, videolar yer alır. Bu paylaşımlar sayesinde kullanıcılar eğlenceli vakit geçirebiliyor. İnstagram gün geçtikçe daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmaktadır. İnstagram uygulamasının bu denli kullanılmasının yanı sıra bazı özelliklerinin keşfedilmemesi biraz şaşırtıcı olabilmektedir. Örnek olarak İnstagram video indirme işlemlerini bilmeyen kullanıcılar vardır. Birçok kullanıcı İnstagram videoları indirmek için böyle bir özelliğin olup olmadığını ve nasıl indirileceğini bilmemektedir. Ancak günümüzde İnstagram üzerinde yer alan videoları indirebilmek mümkündür.

  İnstagram içerisinde yer alan videolar en çok etkileşim alan paylaşımlar arasındadır. Videolar günümüzde daha popülerdir. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi İnstagram üzerinden video indirebilirsiniz. Facebook, Youtube gibi sosyal medyalardan video indirilebiliyor. İnstagram üzerinden video indirmek telefonlara göre değişiklik gösterebiliyor.

  İnstagram Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram uygulamasından video indirmek için kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasından herhangi birini seçerek indirebilirsiniz. Videoyu indireceğiniz alana göre bir seçim yapmanız şarttır. iPhone içerisinde yer alan uygulamalar farklı olabilmektedir. Aynı zamanda bilgisayarların içerisine video indirmek farklı yöntemler gerektirebiliyor. Mac bilgisayarlarda yer alan tarayıcılar üzerinden değişiklik yapmak yeterli olabilmektedir. İnstagram uygulamasından video indirmek için ilk olarak hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bilgisayar üzerinden, akıllı cihazlar üzerinden video indirilebilir. Bunun için çeşitli internet siteleri ve uygulamalar kullanılabilir.

  İnstagram Telefona Video İndirme

  İnstagram uygulaması akıllı telefonunuzun içerisinde yer alıyorsa videoları indirmek son derece basittir. Android akıllı telefonunuza videoyu indirmek için mobil uygulama kullanmanız gerekir. Mobil uygulama kullanmak içinse bunu destekleyecek programların indirilmesiyle işlemlere başlayabilirsiniz. Ancak internet siteleri üzerinden video indirebilmek de mümkündür. Günümüzde bu amaca yönelik açılan birçok video indirme sitesi bulunmaktadır. Kullanıcıların yapması gereken indirmek istediği videoyu kopyalayıp internet sitelerinde yer alan kutucuğa yapıştırmaktır. İnstagram uygulamasında hoşunuza gidebilecek birden fazla video olabilir. İstediğiniz videoların tümünü kısa süre içerisinde indirebilirsiniz. Video indirme sitelerinden video indirmek istediğiniz zaman videonun uzantısını ve kalitesini seçebilirsiniz. Site içerisinde genel olarak .mp4 uzantısıyla videolar indirilmektedir. Ancak siz tercih ettiğiniz uzantıyla indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra videonun kalitesini belirleyerek de videoları indirebilmek mümkündür. 720p, 480p ve 360p gibi seçenekler üzerinden videoları indirebilirsiniz.

  İnstagram’dan iPhone’a Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram içerisinden iPhone telefona video indirme için özel olarak bir mobil uygulama indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra video indirme siteleri üzerinden işlem yaparak istenilen kalitede olan videoları indirebilirsiniz. İstediğiniz videonun adresini ilgili alana girerek videoları kolay bir şekilde akıllı telefona indirebilirsiniz.

  İnstagram’dan iOS Tabletlere Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram uygulamasından tabletlere video indirmek için en kolay yöntemlerden birisi mobil uygulama yüklemektir. Mobil uygulama yüklemek isteyen kişiler mağazalar içerisinden bunu destekleyen video indirme uygulamalarını indirebilir. Video indirme uygulamalarını App Store üzerinde bulabilirsiniz. Bu mağazaların içerisinde yer alan uygulamalar test edildiği için güvenlidir. Kullanıcıların telefonuna herhangi bir zarar gelmeden kolaylıkla video indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu uygulamaların yanı sıra kullanıcılar internet siteleri üzerinden video indirme işlemlerini yapabilir. Bunun için birçok internet sitesi yer alır. Bu sitelere giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz videonun linkini kutucuklara yapıştırarak indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı uygulamaları bulmak için iTunes’ta İnstagram video indirme gibi aramalar yapılabilir.

  İnstagram’dan Android Tabletlere Video Nasıl İndirilir?

  İnstagram uygulamasından Android tabletlere video indirmek kolay bir yöntemdir. Videoları indirebilmek için kullanıcıların uygulama indirmesi gerekmektedir. Google Play Store uygulaması üzerinden indirdiğiniz uygulamayla birlikte İnstagram videolarını indirebilirsiniz. Bu uygulamalardan indirdiğiniz videolar direk olarak videolar kısmında yer almaktadır. İnstagram uygulamasına video indirmek için Google Play Store uygulamasında birçok uygulama bulunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan tabletler için bu uygulamalar kullanılabilir. Mobil cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalarla videoları indirebilirsiniz. Yalnızca videolar değil aynı zamanda fotoğrafların tümünü indirme hakkına sahipsiniz. Bu tarz uygulamalar sayesinde kullanıcıların işleri daha kolay hale gelmektedir. Bu şekilde kullanıcılar arkadaşlarına ayrıca göndermek istediği videoları indirerek özel olarak gönderebilir.

  İnstagram’dan Programsız Video İndirme

  İnstagram uygulamasından video indirmek için kesinlikle bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Bunun için bilgisayar üzerinden video indirme sitelerine giriş yaparak videoları herhangi bir program indirmeden indirebilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar üzerinden giriş yaparak online olarak video ve fotoğraf indirebilirsiniz. İnstagram video indir şeklinde arama motorlarından arama yaparak bu sitelere giriş yapabilirsiniz. İnstagram video indirmek için ilgili videonun bağlantısını kopyalamanız gerekir. İlgili kutucuğa bu bağlantıyı yapıştırdıktan sonra internet sitesi ilgili videoyu bularak indirme bağlantısını ortaya çıkaracaktır. İndirmek istediğiniz videoları .mp4 gibi uzantılarla ve 1080p kalitesiyle indirebilirsiniz.

  İnstagram Hikaye Videosu İndirme

  İnstagram uygulamasında kullanıcılar hikayeleri üzerinden videoları ve fotoğraflar paylaşılabilmektedir. İnstagram hikayelerini indirmek için kullanıcıların hesabının herkese açık olması gerekir. Bu şekilde hikayelere erişim mümkün hale gelir. Gizli olan profiller üzerinden video indirmek mümkün değildir. Bunun yapılabilmesi için profillerin açık olduğuna emin olunuz. İnstagram hikayelerini indirmek için bilgisayarınız üzerinden bazı eklentilerle bu hikayeleri indirebilirsiniz. Bu kullanacağınız araçlar güvenlidir. Bu eklentiler üzerinde hikayeleri indirmek için yalnızca ilgili kişinin kullanıcı adını yazmak yeterlidir. Kullanıcı adını girdikten sonra tüm hikayeler, videoları ve içerikleri indirebilirsiniz. İçerikleri tekli şekilde indirebileceğiniz gibi aynı zamanda toplu olarak da indirebilirsiniz.

  İnstagram Öne Çıkan Hikayeler İndirme

  İnstagram üzerinde ne çıkan hikayeler indirilebilir. Normal olarak paylaşılan hikayelerden farkı her zaman görünebilir olmasıdır. Öne çıkan hikayeleri indirmek için herhangi bir zaman kıstası bulunmaz. Normal hikayeler paylaşıldığı zaman 24 saat içerisinde kendiliğinden kaybolur. Kullanıcılar daha sonradan bu hikayelere öne çıkanlara ekleyebilir. Öne çıkan hikayeler profil üzerinde her zaman var olur. 24 saat kıstası olmadığı için herhangi bir zamanda indirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz videoları, fotoğrafları, içerikleri ve Boomerang içeriklerini indirebilirsiniz.

  İnstagram Hikaye İndirmek Cihazıma Zarar Verir Mi?

  İnstagram uygulamasında olan videoları indirmek için kullandığınız programların güvenli olması gerekir. Uygulama mağazalarında yer alan uygulamalar genellikle güvenlidir. Dolayısıyla bu videoları veya hikayeleri indirirken herhangi bir zarar gelmez. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar gelmesi zordur. Başkaları tarafından sıklıkla kullanılmayan ve yeterince güvenli olmayan uygulamalar cihazınıza zarar verebilir. Bu konuda zararlı olan programlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Kesinlikle bilgisayarına ve telefonunuza bunun gibi programları indirmeyiniz. Koran yazılım indirmeniz durumunda kişisel bilgilerinizin çalınması söz konusu olabilir. Bunun gibi durumlarda İnstagram hesabınızın çalınma riskiyle karşı karşıya kalmanız olasıdır. İnstagram hesabınızın çalınmaması ve olumsuz durumlarla baş başa kalmamanız için uygulamaların kullanıcı yorumlarına göz atmayı unutmayınız. Uygulamanın kullanıcı yorumlarına göz atarak buna yönelik işlem yapabilirsiniz. İstediğiniz yöntemler üzerinden güvenli bir şekilde videoları indirerek telefonunuzun hafızasında bulundurabilirsiniz. Videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve etkileşim alabilirsiniz.

  takipçi ve beğeni hizmetlerimiz için instagram takipçi satın al sayfamıza göz atabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 13 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Takipçi Satın Almak

  Sonraki

  İnstagram Yasaklanan Etiketler

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.