Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Takipçi Yollama

Instagram Takipçi Yollama
İçindekiler

  Instagram Takipçi Yollama

  Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram birçok farklı özelliği ile dikkat çeker. Kullanıcılar her gün gündelik yaşamlarından kesitler paylaşır ve birbirleri ile takipleşirler. Bu noktada da birbirlerinin gönderilerini beğenir ve takipçi sayılarını arttırmaya çalışırlar. Instagram takipçi yollama alternatifi ile kişiler daha fazla takipçiyi elde etmeyi deneyebilirler. Bu sayede kişiler birkaç dakika içerisinde istedikleri takipçi sayısına kolayca erişebilirler. Takipçi sayısı çok olan kullanıcılar fenomen olarak adlandırılır. Fenomen kişiler ise reklam ve tanıtımlar ile kendilerine aylık bir kazanç sağlayabilirler. Bu nedenle Instagram kullanıcıları yüksek takipçili hesaplara sahip olmayı amaçlayabilirler. Takipçi kazanmanın birçok farklı yolu vardır ve kullanıcılar kendilerine en çok hitap edeni tercih edebilirler.

  Instagram takipçi yollama en pratik takipçi kazanma yöntemlerinden birisidir. Kullanıcılar https://takipcim.com.tr/ sitesine giriş yapar ve hesaplarına binlerce takipçi satın alabilirler. Üstelik bu yöntemin birkaç dakika içerisinde işe yaraması da kullanıcıların işine gelir. Kullanıcılar siteye giriş yapabilir ve kendilerine istedikleri miktarda takipçiyi satın alabilirler. Bu esnada kişiler sadece hesap kullanıcı adını giriş yaparlar. https://takipcim.com.tr/ kullanıcılardan herhangi bir şifre bilgisi talep etmez. Şifre bilgisi talep etmediği için güvenilir sitelerden birisi olarak yer alır. Kullanıcılar güven içerisinde bu siteye giriş yapabilir ve hesaplarına takipçi yollayabilirler. Hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşen işlem sonucunda kullanıcıların hesaplarındaki takipçi sayısı artmış olur.

  Instagram Takipçi Yollama Hizmetinin Faydaları

  Instagram takipçi yollama hizmeti kişilerin en çok tercih ettiği paketler arasında yer alır. Bunun asıl sebebi kullanıcıların bir anda popüler olma isteği olmasıdır. Kullanıcılar takipçi yollama hizmeti ile kısa zamanda yüksek sayıda takipçiye sahip olur ve etkileşimlerini arttırırlar. Kısa süre içerisinde fenomen olmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği takipçi yollama hizmeti kullanıcılara zaman kazandırır. Takipçi sayısının artmasının kullanıcılara birçok farklı faydası vardır. Öncelikle hesabın ne amaçla kullanıldığı önemlidir. Eğer bir ticaret hesabı için takipçi yollama hizmeti satın alınır ise bu güvenilir bir profil imajı oluşturmak için iyi olur. Potansiyel müşteriler alışveriş yapmadan önce hesabın takipçilerini ayrıntılı olarak incelemek isteyebilirler. Instagram takipçi yollama hizmeti satın alan kişilerin yüksek takipçili olması da bu noktada bir avantaj olarak yer alır. Yüksek sayıda kişinin profile ilgi duyması potansiyel müşteriler için güven duygusu oluşturur. Bu durumda kullanıcılar ayrıntılı olarak ürünleri ve gönderileri incelemek için istek duyarlar. Bu yüzden ticaret sayfaları için takipçi yollama hizmeti oldukça faydalı olur.

  Takipçi yollama hizmeti satın alan bir profil daha çok kullanıcıya hitap etme şansı yakalar. Bir profil takipçi satın aldığı zaman Instagram keşfet kısmında yer alabilir. Keşfet kısmına giriş yapan binlerce kişi ise profile ait gönderileri görür. Bu sayede profile daha fazla giriş yapabilir. Yani takipçi takipçi yollama hizmeti daha fazla takipçi kazanmaya da yardımcı olur. Kullanıcılar takipçi satın alarak etkileşimlerini arttırabilir ve sosyal medyada daha aktif boy gösterebilirler. Instagram’da takipçi sayısı ne kadar artış gösterir ise profil de o kadar fazla dikkat çeker. Bu nedenle daha fazla kullanıcıya sahip olmak için takipçi satın almak en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Kişiler isterlerse 1000 isterlerse de 100000 takipçi satın alabilirler. Bu miktar tamamen profilin hitap etmek istediği kitleye bağlı olarak değişir. Profilin amaçları ve hitap etmek istediği kitle ele alındığı zaman ortalama bir takipçi sayısı belirlenerek takipçi satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu hizmet sonucunda profilde yükselen bir grafik meydana gelir.

  Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

  Takipçi satın alma işlemi nasıl yapılır kullanıcıların merak ettiği sorulardan bir tanesi olarak yer alır. Kullanıcılar takipçi satın almak istedikleri zaman ilk olarak güvenilir bir site bularak işleme başlayabilirler. Piyasada yer alan https://takipcim.com.tr/ bu işlem için en güvenilir hizmeti sunan adreslerden bir tanesi olarak yer alır. Sitede farklı hesaplara uygun olarak birçok paket yer alır. Bu paketleri inceleyen kullanıcılar hesapları için en doğru olan paketi seçebilirler. Siteye giriş yapan kullanıcılar karar verdikleri paketi site içerisinde kolaylıkla bulabilirler. Paketler hesapların ihtiyaçlarının farklı olma doğrultusunda farklı miktarlarla kullanıcılara sunulur.

  Instagram takipçi yollama hizmeti satın almak için paket seçimi yapılır ve diğer adıma geçilir. Kullanıcılar paketi seçtikten sonra ödeme basamağı ile karşılaşırlar. Burada farklı alternatifler yer alır. Havale ya da kredi kartı ile ödeme gibi yöntemler arasından en uygunu tercih edilir. Ardından ödeme işlemi gerçekleştirilir ve başarı ile tamamlandıktan sonra kullanıcı adı sorulur. Bu noktada takipçi yollamak istenilen hesabın kullanıcı adı girilir ve işlem onaylanır. Kullanıcıların hesabın adını doğru girdiklerine emin olmaları gerekmektedir. Çünkü https://takipcim.com.tr/ kullanıcılarından herhangi bir şifre talep etmez. Bunun asıl sebebi takipçi yollama işlemi için şifre kullanımının gerekmemesidir. Bu nedenle https://takipcim.com.tr/ yalnızca gerekli bilgiler eşliğinde hesaba takipçi yollama işlemini başarı ile gerçekleştirir.

  Ucuz Takipçi Yollama

  Ucuz takipçi yollama birçok kullanıcının tercih ettiği yöntemler arasında yer alır. Çünkü piyasada yer alan sitelerin birçoğu farklı fiyatlar ile müşterilere hizmet sağlar. Instagram kullanıcıları ise bu seçenekler arasında en uygun fiyatlı olanını tercih etmek isterler. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken unsurlar yer almaktadır. Bu unsurlardan en önemlisi ucuz takipçi yollama işleminin aynı zamanda güvenilir de olmasıdır. Piyasada yer alan ve bu hizmeti veren sitelerin hepsi güvenilir bir şekilde hizmet sunmaz. Takipçi satın alma hizmeti almak isteyen kişiler birçok kez hayal kırıklığına uğrayabilir ve istedikleri olumlu sonuçları alamayabilirler. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken detaylar ele alınmalıdır.

  Ucuz takipçi yollama hizmeti veren sitenin referanslarını incelemek her zaman güvenilir bir hizmet almaya yardımcı olur. Daha önce siteyi kullanmış ve aynı hizmeti almış bir kullanıcının yorumlarını okumak gereklidir. Böylelikle siteden satın alma tecrübesi olan kullanıcı görüşleri ile güvenilir bir şekilde satın alma hizmeti gerçekleştirilebilir. Bu yüzden satın alma hizmeti gerçekleştirilirken yalnızca ucuz olması değil, uygun fiyatlı olmasına da dikkat edilmelidir. Sektörde yer alan siteler içerisinde https://takipcim.com.tr/ en güvenilir ve uygun fiyatlı sitelerden birisidir. Bu yüzden her gün binlerce farklı kullanıcı tarafından binlerce paket satın alma hizmeti gerçekleştirilir. Kullanıcılar ise siteden aldıkları hizmetten memnun olarak ayrılırlar.

  Instagram takipçi yollama hizmeti alırken kullanıcıların şifre bilgisi paylaşmamaları gerekmektedir. Bu sebeple takipçi satın alırken herhangi bir şekilde şifre talep eden sitelerden uzak durulması önemlidir. Bazı siteler kullanıcılardan şifre talep eder ve hesaplarına giriş yapmak için gerekli bilgileri öğrenir. Sonucunda ise kullanıcılar bir daha hesaplarına erişim sağlayamaz ve takipçi satın almak için yaptıkları ödemeyi de geri alamazlar. Günümüzde bu gibi siteler çok olduğu için kullanıcıların güvenilir siteler ile işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Hizmet verirken şifre talep etmeyen ve birkaç dakika içerisinde sonuç garantisi veren siteler ile işlemler sağlanabilir. https://takipcim.com.tr/ tamamen güvenilir ve hızlı hizmet garantisi ile her gün binlerce farklı takipçi satın alma hizmetini kullanıcılarına sunmaktadır.

  Son Güncelleme: 12 Aralık 2021

  Önceki

  Instagram Takipçi Kasma 1000 Takipçi Ücretsiz Şifresiz

  Sonraki

  Link İle Beğeni Gönderme

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers