Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri
İçindekiler

  Günümüzde İnstagram uygulamasını kullanan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Böyle bir platformda muazzam derecede bir kitlenin olması her kullanıcının bu sosyal medya platformuna yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Gerek kişisel hesap gerekse işletme hesabı üzerinden hesaplarının daha iddialı hale gelmesini isteyen kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Bu noktada herkes kendi hesabını daha güçlü hale getirmek adına çeşitli yöntemler denemektedir. İnstagram hesabı içerisinde kaliteli içerik paylaşımı ve reklam yapmak gibi birçok yöntem hesabın daha iddialı ve itibarlı hale gelmesini sağlar. İnstagram hesaplarının popüler olabilmesi için kullanıcıların bu alanda uğraş vermesi gerekmektedir.

  İnstagram uygulamasında yer alan kullanıcı hesaplarının önünde takipçi kazanmak için ve etkileşim kasmak için birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında etiket kullanımı, içerikleri reklam etme, takipçi ve beğeni satın alma gibi birçok yöntem bulunmaktadır. İnstagram hesabınızın mevcut etkileşimini daha güçlü kılmak adına her kullanıcı hesabı bu alanda bizzat çalışmalarını göstermelidir. İnstagram üzerinde takipçi arttırmak için en kolay yöntemlerden birisi şüphesiz İnstagram takipçi satın al işlemleridir. İnstagram takipçi satın al sayesinde kullanıcılar kısa süre içerisinde istediği takipçi sayısına ulaşabilmektedir. Bu sayılara ulaşmanın yanı sıra hesapta kaliteli içerik paylaşımı yapan kullanıcılar bir süre sonra bunun meyvesini alabilecektir.

  İnstagram Etiket Kullanımı

  İnstagram üzerinde kullanıcı hesaplarının kendisini geniş kitlelere gösterebilmesi için etiket kullanımına önem vermesi gerekmektedir. Etiketlerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak içinse bu alanda etiketleri iyice araştırmak gerekir. İnstagram etiket kullanımı yapan her birey bir süre sonra gelen takipçi ve beğenileri görecektir. Bu alanda etiketleri kullanmak için özellikle hizmet verdiğiniz alanı iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Örnek olarak işletme hesabı sahibi olan birisiyseniz hesabınız satılan veya verilen hizmetle alakalı etiketlere koyarak bu alana yoğunlaşan tüm takipçileri kendinize çekebilirsiniz. İnstagram üzerinde bu yöntemle doğal olarak takipçi kazanan birçok hesap bulunmaktadır. Sizde bunlardan birisi olabilirsiniz.

  İnstagram üzerinde etiket kullanımını yaparken mutlaka popüler etiketlere göz atmanız gerekmektedir. Popüler etiketleri kullanırken aynı zamanda kararında bir etiket kullanımı yapmanız gerekir. Tüm etiketlerin uygun sayılarda gönderilerde yer almasına dikkat ediniz. Haddinden fazla etiket kullanıldığı zaman bu durum olumsuz etkilenmenize neden olabilir. İnstagram etiket kullanımını istediğiniz herhangi bir zamanda yapabilirsiniz. İnstagram uygulamasında aynı zamanda gönderileriniz içeriklerinin kaliteli olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Etiketler bu gönderilerin altında yer alacağı için kullanıcıların ilgisini çekebilecek seviyede bir gönderi olması gerekmektedir. Bir süre sonra gelen her kullanıcı bu gönderilerinizden size takipçi kazandırabilir. Gelen her kullanıcıyla birlikte verdiğiniz hizmet alanını daha geniş kılabilirsiniz. Bunun gibi işlemler sayesinde birçok kişi işlemlerini en iyi şekilde yapabilmektedir. Satış ve etkileşim oranlarını arttırmak için bu iyi yollardan birisidir.

  İnstagram Etkileşimin Önemi

  İnstagram uygulamasında her zaman etkileşim oranını arttırmak için harekete geçmeniz gerekmektedir. Uygulama içerisinde birçok değişken durum mevcut olabilir. Özellikle hesabınızın daha iyi bir hale gelmesini daha kolay hale getirmek istiyorsanız İnstagram takipçi satın al işlemlerini yapabilirsiniz. İnstagram takipçi satın al işlemlerini yapan her kullanıcı kısa süre içerisinde istediği takipçi sayısını kendi hesabında rahatlıkla görebilir. Hesabın içerisinde takipçi sayıları büyük önem arz eder. Takipçiler gerçek ve organik olduğu için hesaplar bundan maksimum derecede faydalanır. Hesapların bu durumdan maksimum derecede faydalanmasını sağlamak için İnstagram takipçi satın al işlemlerini yapması gerekir. Paketler halinde satılan bu takipçiler istenen her sayıda sizlere katkı sağlayabilir.

  İnstagram uygulamasında mutlaka iddialı hale gelmek gibi bir durum söz konusuysa bunun için daha kısa sürede sonuç alabileceğiniz paketlere yönelebilirsiniz. İnstagram takipçi ve beğeni paketleri size istediğinizi verebilir. Özellikle bu konuda birçok kişi istediği işlemleri en iyi şekilde yapabilme imkanına sahiptir. İnternet sitelerinde bu konuyla alakalı verilen hizmetler bulunmaktadır. İnstagram takipçi sayılarınızı arttırmak için bu yol iyi bir yöntemdir. Aynı zamanda İnstagram için yalnızca takipçi ve beğeni paketleri satılmamaktadır. Bununla birlikte izlenme ve hikaye izlenmesi gibi birçok paketi satın alabilirsiniz. Bu konu hakkında hizmet almak isteyen bireyler kısa süre içerisinde istediği durumu elde edebilir.

  İnstagram Takipçi Satın Al

  İnstagram takipçi satın al işlemlerini yaparak hesabınızın çok daha iddialı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. İster yüzlerce isterseniz binlerce takipçiyi kendi hesabınıza gönderebilirsiniz. Bu konuda hizmet veren site içerisinde yer alan paketlerden herhangi birisini satın almanız yeterli olacaktır. Günümüzde çok yüksek takipçi sayıları olanlar dahi bu tarz takipçi paketlerini satın alarak istediği etkileşim oranlarını yakalayabilmektedir. İnstagram üzerinde takipçi arttırma yöntemleri arasında en kolay yol İnstagram takipçi satın al işlemleridir. İnstagram takipçi satın al işlemlerini yaparken uygun fiyatlarla istediğiniz bir paketi satın alabilirsiniz. Satın alınan bu paketler bir süre sonra sizin İnstagram üzerinde popüler bir hesap haline gelmenize neden olabilir. Bunun gibi birçok İnstagram üzerinde mevcuttur.

  Kişisel hesaplar kendi hesabının takipçi ve etkileşim sayısın yükselterek İnstagram üzerinden para kazanmanın hayalini kurmaktadır. İnstagram üzerinde para kazanmanın hayalini kuran herkes kısa süre içerisinde bu takipçi sayılarını kazanarak istediği durumu yaratabiliyor. İş birliklerini arttırmak ve bu alanda reklam verenlerle bir iletişim gerçekleşebilmesi için kitlelerin arkanızda durması gerekmektedir. Tüm kitleleri yönlendirebileceğiniz ve iyi bir takipçi sayısına ulaştığınız zaman bunları düşünebilirsiniz. Aynı durum işletme hesabı olanlar içinde geçerlidir. Satılmak istenen ürün veya hizmetleri bu şekilde insanlara satarak istediği durumu yaratabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerin talep alması ve bu alanda bilinir hale gelmek adına İnstagram takipçi satın al işlemleri için harekete geçilebilir. İnstagram türk takipçi satın alma konusunda kullanıcılar daha çok rağbet gösterir.

  İnstagram Beğeni Satın Al

  İnstagram uygulaması içerisinde takipçi satın alırken aynı zamanda diğer unsurları gözden kaçırmamak gerekir. İnstagram takipçi satın al işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda hesapların beğeni sayılarını bilmesi gerekmektedir. Birçok unsur bir araya getirildiği zaman bu alanda İnstagram üzerinde popüler hesap olmak gerçekten kolay hale gelmektedir. İnstagram üzerinde bilinen bir hesap haline gelirken gönderilerinizin Keşfet bölümüne düşmesini sağlamak çok iyi bir yol olacaktır. Keşfet bölümünde yer alan çok sayıda kullanıcı hesabı bulunmaktadır. Bu alanda sizin gönderilerinizin gösterilmesi için gönderilerinizin etkileşim sayısının bir hayli yüksek olması gerekmektedir. İlgili hizmet verilen alanda bir kişi aramaya çıktığı zaman ilk sizin gönderinizin dikkat çekmesi gerekiyor.

  İnstagram takipçi satın al işlemlerini yapan her kullanıcı bir süre sonra bu durumun ne kadar çok işe yaradığını görebilir. Beğeni sayılarının gönderleri çok iyi bir noktaya taşıması gibi birçok unsur bir araya getirilebilir. İnstagram üzerinde istediğiniz takipçi ve instagram beğeni sayılarına ulaştıktan sonra bu alanda durmak gerekmez. Özellikle sizin rakibiniz olan hesaplara yorum bırakmanız daha fazla takipçi kazanmanızı sağlar. Bu alanda bilinen bir hesap olmak için rakipler ve popüler hesaplarda kendi izinizi bırakmanız gerekebilir. Bunun gibi yöntemleri izleyen her kullanıcı hesabı bir süre sonra istediği durumu yaratabilir. Bu yol uzun bir uğraş alanı gibi gözükebilir. Ancak satın alınan paketlerle birlikte yol daha kısa olabilir.

  Son Güncelleme: 30 Ocak 2021

  Önceki

  İnstagram Video Görüntüleme Nedir?

  Sonraki

  İnstagram Takipçi Satın Alma Gerçek Mi?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.