Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Takipçi Satın Almak İçin Sebepler

İnstagram Takipçi Satın Almak İçin Sebepler
İçindekiler

  Instagram uygulamasını günümüzde çok sayıda insan kullanmaktadır. Bu denli popüler olan bir uygulamayı kullanan birçok kişi bunun avantajlarını en iyi şekilde elde edebilmektedir. Bu uygulama içerisinde muazzam sayıda bir kullanıcı trafiği bulunmaktadır. Dolayısıyla bu trafiği görmezden gelmek bir hayli imkansızdır. İnstagram uygulamasında daima popüler olan kullanıcılar istediklerini en iyi şekilde elde edebilmektedir. İnstagram uygulamasında ne yazık ki hemen popüler bir hesaba dönüşmeniz mümkün değil. Bunu yapabilmek için bazı yöntemleri denemeniz gerekmektedir. Bu yöntemleri deneyerek takipçi sayınızı arttırmanız mümkün hale gelebilir.

  Takipçi sayınızı en hızlı şekilde arttırmak için İnstagram takipçi satın almanız gerekmektedir. Özellikle bu noktada güvenilir olarak hizmet veren birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden istediğiniz takipçi sayılarına ulaşmanız mümkün hale gelecektir. Bugüne kadar birçok kişi bu takipçilere bu sayede ulaşmıştır. Birçok kişi bu takipçi sayılarına ulaşmak için bunu yapar. Özellikle İnstagram üzerinde güzel bir hesaba sahip olmak istiyorsanız bunu yapmanız gerekmektedir. Bu yapan bireyler kısa süre içerisinde istediği durumu elde edebilmektedir. Takipçiler istediğiniz sayıda kısa süre içerisinde sizin hesabınıza gelmeye başlar. Yalnızca bu durumu başlatmak için paketlerden herhangi birini satın almanız gerekir.

  Sosyal Medya Hesabını Büyütme

  Sosyal medyada bulunan hesabınızı büyüttüğünüz zaman şüphesiz kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz bir ortam oluşturmuş olursunuz. İnstagram üzerinde kendi kullanıcı hesabınızı en iyi şekilde büyütmek için çeşitli takipçi paketlerini satın alabilirsiniz. Takipçi paketlerinde istenen her türlü takipçi sayısını elde etmek mümkündür. Anında binlerce takipçi sizi bir anda takip etmek için sıraya girebilir. Bunu yaptığınız zaman sizleri birçok şey bekler. Özellikle kendi tanıtımlarınızı yapmak için harika bir ortam hazırlamış olursunuz. Birçok kişi bu durumdan ötürü Takipçi paketlerine hemen talep etmektedir. Kısa süre içerisinde çok sayıda takipçi hesabınızda belirir. Özellikle takipçilerin hepsi gerçek takipçilerdir. Sahte takipçiler sizin için bir şey ifade etmeyebilir. Bu nedenle bunları satın almak gerekebilir.

  İnstagram üzerinde kullanıcı hesabınızı büyütmeye karar verdiğiniz zaman özellikle kullanıcı sayılarını yani takipçileri daha çok arttırmak için kaliteli içerikleri her zaman paylaşmanız gerekmektedir. Kaliteli içerikleri paylaştığınız andan itibaren istediğiniz durumu en iyi şekilde elde edebilirsiniz. Takipçiler her zaman kendisini bulduğu içeriklere gelir. İçeriklerin kaliteli ve özgün olması sizi bir adım öne çıkarır. Var olan takipçi sayınızın üzerine birde paketlerden birini satın alırsanız hesabınız iyice popüler hale gelebilir. Hesabınızı popüler hale getirmek tamamen sizin elinizde olan bir durumdur. Gerekli adımları attığınız takdirde beğeni, takipçi gibi birçok pakete sahip olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde İnstagram üzerinde istenen popülerliğe çok fazla olmasa da ulaşabilirsiniz.

  Takipçi Satın Almanın Avantajları

  İnstagram uygulamasında kendi hesabınız için takipçi satın aldığınız zaman hesabınız daha dolgun gözükür. Çok sayıda takipçisi olan hesaplar her zaman dikkat çeker. Elbette bu takipçiler size çok fayda sağlayacaktır. Bu takipçileri en iyi şekilde kullanmak ve idare etmek için içeriklerinize dikkat etmek şarttır. Bunları sağlayan bireyler daha sonra sponsorlu teklifler alabilir. İş birlikleri yaparak İnstagram üzerinden para kazanabilirsiniz. Takipçi sayınızı ve etkileşim oranlarınızı kullanarak kendi sponsorluklarınızı verebilir veya reklam verenlerden işler alabilirsiniz. Bu şekilde çok uçuk rakamlarda para kazanan çok sayıda hesap bulunmaktadır. Yalnızca kendi hesabınızı en iyi şekilde yukarıya çıkarmanız gerekmektedir. Bir süre sonra istediğiniz durum size gelir.

  İnstagram üzerinden takipçi satın almanın bir diğer avantajı ise size gelen takipçileri her yere yönlendirebiliyor oluşunuzdur. Sizin hikayelerinizi izleyen ve size etkileşim katan binlerce insanı bir sayfaya göndermek sizin çok iyi bir güce sahip olduğunuzu gösterir. Bu şekilde kendi markanızın tanıtımını en iyi şekilde yaparak bu durumdan istifade edebilirsiniz. Bu işlemleri yapan birçok kişi İnstagram üzerinden çok iyi gelirler elde etmektedir. İnstagram uygulamasının yanı sıra bu durumu diğer sosyal medyalarda yapmak da mümkündür. Kullanıcılar yalnızca takipçi sayısını ve etkileşim oranlarını yükseltmek üzere işlemleri uygulaması gerekmektedir. Takipçi sayılarınız organik olacağı için bu durumdan herhangi bir şekilde zarar görmezsiniz. Bu işlemi yapan çok sayıda insan bulunur.

  Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Takipçi satın alırken özellikle nereden satın aldığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Her internet sitesi bu noktada güven vermemektedir. Dolayısıyla bu noktada dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir. Takipçi satın alırken mutlaka bu durumu es geçmemeniz gerekir. Takipçi satın almaya karar verdiğiniz internet sitesinin SSL sertifikasının olduğuna ikna olmanız ve bu konuda uzun süredir hizmet verdiğine emin olmanız gerekmektedir. Bu tür işlemleri yapan siteler genel olarak reklamlarını en iyi şekilde yerine getirir. Ayrıca kullanıcı yorumlarından yola çıkarak ne kadar güvenilir olduğuna bakabilirsiniz. Aksi takdirde paranızı boş yere bunun gibi yerlere vermiş olursunuz. Ayrıca takipçi satın alırken kendi ihtiyacınız olan kadarını almayı unutmayınız.

  Takipçi satın alırken mutlaka sizden şifrenizi istemeyecek siteler üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Sizden kart şifrenizi, kullanıcı şifreniz gibi birçok alakasız şeyleri isteyen sitelerden uzak durmanız gerekmektedir. Takipçi satın alırken pişman olmamanız adına bunlara dikkat etmek şarttır. Birçok kişi bunun gibi hataya düşerek pişman olmaktadır. Takipçi satın alırken kendi kullanıcı adı hesabınızı doğru bir şekilde girmeye özen göstermelisiniz. Yanlış bir hesap adı girilirse ortaya istenmeyen durumlar çıkabilir. Ayrıca takipçilerin çok sayıda gelmesiyle hesabınızı bir süreliğine herkese açık yapmanızda fayda vardır. Hesabınıza gelen takipçilerin anında gelebilmesi açısından bunu yapmak gerekir. İnstagram takipçi satın al paketleri ile yüksek takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

  Popüler Hesaba Sahip Olun

  İnstagram ve daha birçok sosyal medya hesapta popüler hesaplara sahip olmak kolay değildir. Bunun için biraz emek vermek gerekir. Anında milyonluk hesaplara ulaşmak oldukça uzak bir ihtimaldir. Bunu yapmadan önce kişilerin kendi hesabında bazı düzenlemelere gitmesi gerekmektedir. Özellikle İnstagram hesabınızda kaliteli içeriklerin paylaşılması son derece önemlidir. Bu içerikler kullanıcı kitlesini harekete geçirecek ve aktif tutacak içeriklerin olması gerekmektedir. Birbirinden alakasız ve kalitesiz içerikler hiçbir zaman tutmaz. Popüler hesaba giden yolda her kullanıcının biraz özenli olması gerekmektedir. Kendi hesabınızın üzerinde takipçi satın alarak bir popülarite yakalayabilirsiniz. Ancak bunun devamlılığını sağlamak için bir süre boyunca hesabınızda aktif olmanız gerekir.

  Popüler hesaba sahip olmak için yalnızca takipçi satın almanıza ve profillerde düzenleme yapmanız yetmez. Aynı zamanda reklam verebilir ve diğer paketlere göz atabilirsiniz. Beğeni paketleri, izlenme paketleri ve daha birçok pakete göz atarak bu alanda daha popüler hale gelmeniz mümkün olabilir. İnstagram üzerinde bunun gibi işlemleri yapan çok sayıda insan bulunmaktadır. Popüler hesaplar sizin para kazanmanıza ve kitleleri arkanızda toplamanızı sağlar. Binlerce kişiden yorum almak ve onların sevgisini arkanızda hissetmek için bu yolda kararlı olmanız gerekir. İnstagram üzerinde bu adımları atarak istediği durumu elde eden kişiler mevcuttur. Özellikle bir süre sonra ünlü hesaplarla iletişimde kalarak daha iyi bir popüler hesaba sahip olmak mümkün hale gelebilir. Bu şekilde beklediğinizden iyi yerlere gelebilirsiniz. Moda, kadın giyim gibi sayfalarınız için instagram bayan takipçi satın al sizin için daha uygun olacaktır.

  Son Güncelleme: 28 Ocak 2021

  Önceki

  Facebook sayfa sistemi özellikleri

  Sonraki

  İnstagram Video Görüntüleme Nedir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.