Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Takipçi Satın Almak

İnstagram Takipçi Satın Almak
İçindekiler

  Günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında da İnstagram ilk başlarda yer almaktadır. Her geçen gün insanların İnstagram uygulamasına karşı ilgileri de artmaktadır. Bu uygulama 7’den 70’e herkese hitap etmekte olan bir uygulama olmaktadır. Günümüzde sosyal medyanın önemi de oldukça büyüktür. Artık hayatımızın hemen hemen her yerinde sosyal medya uygulamaları ile karşılaşmaktayız. İnstagram ise bunlardan en çok kullanılanlar arasındadır. İnsanlar İnstagram üzerinde tüm anılarını takipçileri ile kolaylıkla paylaşabilmektedirler. Bazı insanlar ise İnstagram uygulamasını popülerlik için kullanmaktır ve amaçları ise sadece takipçi ve beğeni sayılarının artması olmaktadır. Takipçi sayılarının artması ile popülerliği de kolaylıkla artırabilmektedirler. Bu yüzden insanlar artık İnstagram takipçi satın alma işlemleri ile hedefledikleri takipçilere de kolaylıkla ulaşabilmektelerdir. İnstagram takipçi satın almak artık oldukça kolaydır. İnternet ortamlarında pek çok internet sitesi üzerinden kolaylıkla takipçi satın alabilirsiniz.
  Günümüzde özellikle de gençlerin popülerlik sevdası ile bu işlemleri sıklıkla da gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Tanınır olmak adına takipçileri bu işlemler ile kolaylıkla artırabilmektedirler. Tabi ki bunların yanı sıra bu işlemleri işletmelerde sıklıkla kullanmaktadır. İşletmeler de markalarını ve tanınırlıklarını artırmak adına takipçi satın alma işlemlerini gerçekleşmektedirler. Böylelikle de internet ortamlarında tanınırlıklarını kolaylıkla artırabilirler. Artık pek çok şeyin internet ortamlarında döndüğü biliyoruz. Sosyal medya uygulamaları da internet ortamının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Artık işletmeler ürünlerini müşterilere sunmak adına sosyal medya hesaplarını kullanmaktadırlar. Günümüzde özellikle de İnstagram üzerinde işletme hesaplarının da oldukça fazla olduğunu görmekteyiz. İşletmeler ürünlerini müşterilerine İnstagram üzerinden kolaylıkla tanıtarak satış işlemlerini de gerçekleştirmektedir. İşletmeler için de İnstagram takipçi satın almak kaçınılmazdır. Çünkü hitap edeceğiniz hedef kitlenin dikkatini çekmek adına belli bir takipçi sayısına da ulaşmış olmanız gerekmektedir. Yani insanlar takipçisi olmayan İnstagram hesabını takip etmeyecektir.
  İşletmeler için büyük bir öneme sahip olan İnstagram uygulamasında müşterilerinizin güvenini kazanmak adına takipçi sayılarınız yüksek olması kaçınılmazdır. İnstagram takipçi satın alarak bu takipçilere ulaşabilirsiniz. Böylelikle de hedef kitlenize daha kısa bir sürede ulaşmış olursunuz ve bunun yanı sıra tanınırlığınızı da artırmış olursunuz.

  İnstagram Takipçi Satın Almanın Profillere Bir Katkısı Var Mıdır?

  İnstagram takipçi satın alma işlemlerini artık bir reklam stratejisi olarak da düşünebilirsiniz. İnstagram takipçi satın almak artık internet üzerinden kolaylıkla gerçekleşmektedir. Bu takipçiler birbirinden farklı paketler ile sizlere sunulmaktadır. Bu İnstagram takipçi paketleri ile özel yazılımlar yardımıyla profillerinizin reklamlar aracılığıyla takipçi kazanmalarını sağlarlar. Bu işlemler ise tamamen güvenli işlemler olmaktadır. Bunun yanı sıra profilleriniz için de oldukça etkili olmaktadır. İnstagram hesaplarınızı en baştan günlerce hatta aylarca uğraşarak büyütmek de hiç kolay bir şey değildir. Üstelik bu işlemler için uğraştığınızda, günlerinizi ya da aylarınızı harcamanıza rağmen de istediğiniz verimleri alamayabilirsiniz. Bu sebeple de internet üzerinden özel geliştirilmiş yöntemler ile uğraşmadan kolay bir yol ile direkt hesaplarınızı öne çıkarmanız ve takipçilerinizi de kısa sürede elde etmeniz de mümkün olacaktır. Bu işlemlerin ise profillerinize oldukça büyük katkısı da olacaktır. Bu katkılardan en önemlileri ise şu şekildedir;
  -İnstagram profilleriniz, İnstagram Keşfet sekmesinde görünürlüğü daha fazla olacaktır.
  - Dışarıdan profillerinize bakan başka insanlarda da güven imajı da oluşmaktadır.
  - Paylaştığınız gönderilerdeki etkileşim oranları da büyük oranla artış gösterecektir.
  - Bunlara paralel olarak da eğer ki satış yapan bir İnstagram hesabınız var ise dönüşümlerinizde büyük bir oranla artacaktır.


  İnstagram Takipçi Satın Almak Güvenli Midir?


  İnstagram takipçi satın almak tamamen güvenli bir işlem olmaktadır. Yukarıda da sizlere bahsettiğimiz gibi bu işlemlerin tamamı bir reklam stratejisi ya da taktiği olarak da görülmektedir. İnstagram takipçi satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda vardır. Bunlardan ilki de İnstagram takipçi satın alma işlemlerinizde kesinlikle sizlerden şifre talep eden bir yerden bu işlemleri gerçekleştirmeyiniz. Çünkü bu işlemler sadece kullanıcı adları ile kolaylıkla halledilebilen bir işlem olmaktadır. Bu güvenli durumu böyle yerlerden alışveriş yaparak güvensiz bir durum haline getirebilirsiniz. Bu yüzden de İnstagram profillerinize takipçi satın alırken sizlerden kişisel bilgileriniz vb. isteyen yerleri tercih etmemeniz gerekmektedir. İnstagram takipçi satın alacağınız sitelerin bulunması gereken bazı özellikler vardır. Bunlar;
  -İnstagram takipçi satın alma esnasında sizlerden şifre talep etmeleri gerekmektedir.
  - Sizlerin bilgilerini üçüncü bir şahıs ile paylaşmayacak olmaları gerekmektedir.
  Bu özellikleri taşıyıp taşımadığını da gizlilik politikalarını okuyarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ama İnstagram takipçi satın alma işlemlerinizi kaliteli bir siteden yaptığınız takdirde bu işlem tamamen güvenli bir işlem olacaktır.


  Önerilen İnstagram Takipçi Sayısı Nedir?


  Önerilen İnstagram takipçi sayıları profilden profile göre değişkenlik göstermekte olan bir faktördür. İnstagram takipçi satın alma paketleri pek çok çeşitte sizlere sunulmaktadır. Ancak profillerinizin büyüklüğüne göre bu sayıyı da sizlerin belirlemesi gerekmektedir. Bu sayıları belirlerken de bazı hususlar ele alınabilir. Bunlardan bir tanesi de 2016 senesinde yapılan bir araştırmaya göre, İnstagram takipçi sayıları 5 bin üzerinde olan profiller dolaylı bir şekilde insanlar üzerinde güven duygusu oluşturabilmektedir. Bu anlamda da eğer ki bir satış profiline sahipseniz ve İnstagram takipçi sayısınız 5 bin üzerinde ise insanlar üzerinde bir güvenilirlik imajı oluşturmanız da oldukça mümkündür. Bir diğer husus ise, İnstagram üzerinde paylaşmış olduğunuz fotoğraflarınızda yer alan beğenilerin de takipçi sayısına orantısı olmaktadır. Eğer ki çok fazla takipçiniz bulunuyorsa ancak etkileşim sayılarınız az ise bu da yapay gözükebilmektedir. Dolayısıyla da fotoğraflarınıza etkileşim almanız da gerekmektedir. İnstagram üzerinde yaptığınız paylaşımlarınıza etkileşim almak için de İnstagram takipçi satın alma gibi etkileşim satın alma işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnstagram hesaplarınızda olan fotoğraflara etkileşim almaktansa, ileriki zamanlarda paylaşacağınız fotoğraflara otomatik olarak etkileşim alabilmek için de paketler bulunmaktadır. İnstagram takipçi satın al ne kadar yaygın ise etkileşim paketleri de o kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.


  İnstagram Takipçi Satın Almak Neden Gereklidir?


  Artık günümüzde sosyal medyanın yeri büyük bir derecede geniş olmaktadır. Böylelikle de sosyal medya uygulamalarının en popüleri olan İnstagram da popüler olmak da büyük bir öneme sahiptir. Dünya üzerinde bütün ünlü şirketler ve markalar dahi İnstagram uygulamasını çok sık kullanmakta ve müşterileriyle de İnstagram uygulaması üzerinden etkileşimde bulunmaktadır. Bu sebeple de İnstagram takipçi satın almak özellikle de kurumsal ve bireysel profiller için de önemli olmaktadır. Bu satın alma işlemlerinin profillerinize popülerlik kazandıracağı gibi aynı zamanda da profillerinizin güvenilirliğinin artması konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Bu satın alma işlemlerinin keşfet etkisiyle de ileriye dönük paylaşımlarınızın da etkileşim oranları paralel bir şekilde olacaktır.
  İnstagram takipçi satın alma işlemleri günümüzde bu yüzden yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak sizlerde bu satın alma işlemlerini düşünüyorsanız bazı dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi de alacağınız takipçilerin doğal ve organik takipçiler olması gerekmektedir. Bu konuyu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü bu konu büyük bir öneme sahiptir.

  Son Güncelleme: 12 Aralık 2020

  Önceki

  Instagram Takipçi Nasıl Yükseltilir?

  Sonraki

  İnstagram Video İndirme

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.