Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram takipçi satın al

Instagram takipçi satın al
İçindekiler

  Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya mecraları arasında yer alıyor. Facebook şirketine ait olan Instagram, Mark Zuckerberg’in önderliğinde hizmetlerini sürdürüyor. Pek çok kullanıcı internet üzerinden açtığı bir hesabı büyütmek için çeşitli çalışmalar yapıyor fakat yeterince başarılı olamıyor.

  Bu bağlamda kullanıcılara Instagram takipçi satın al hizmeti yetişiyor. Kullanıcıların bu gibi hizmetlerden faydalanma sebebi çok büyük bir potansiyeli bulunan sosyal medya uygulaması Instagram’dan en iyi şekilde faydalanmak. Kullanıcılar belki bu işi kendi başına da halledebilir fakat her kullanıcı bu kadar başarılı olamıyor.

  Bu doğrultuda bu hizmetlerden faydalanan kullanıcılar daha yüksek takipçi sayılarına erişmek, daha fazla erişim almak ve keşfette daha üst sıralara çıkmak için bu hizmeti kullanıyor. Hizmet hakkında bilinmesi gereken birçok detay bulunuyor. Bu konuda İnstagram hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

  Instagram nedir?

  Instagram takipçi satın al hizmetine geçmeden önce sosyal medya uygulamaları arasında popüler olan Instagram’dan bahsetmeliyiz. Instagram, sosyal medyada ücretsiz olarak fotoğraf ve video paylaşımı yapılmasını sağlayan bir platform. Örneğin Twitter kısa metinler paylaşmak için kullanılırken Facebook metin, fotoğraf, video, anket gibi çeşitli paylaşımlar yapmak için tercih ediliyor. Instagram ise fotoğraf ve video paylaşımı alanında kendini geliştiren bir yazılım.

  Instagram’ın geliştirilme tarihini incelediğimizde sosyal medya uygulamasının 6 Ekim 2010 tarihinde kurulduğu görülüyor. İlk olarak başka bir firmaya ait olan Instagram, sonraları Facebook’a satılarak Facebook şirketi tarafından geliştirilmeye başlandı. Türkçe dahil birçok dile destek veren Instagram filtre özelliği, IGTV ile uzun video paylaşma, 10 fotoğrafı tek paylaşımda gösterme ve TikTok’taki videolar gibi videoların çekilebileceği Reels gibi çeşitli özellikler içeriyor.

  İlk kez San Francisco'da Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilmeye başlanan Instagram, Facebook’a satıldığı zaman çok düşük bir değere sahipti. Toplamda 332 milyon $ satın alma ile anlaşma sağlanan Instagram günümüzde milyarlarca $ değere sahip.

  Instagram hesabı neden açılmalı?

  İnternet kullanıcılarının sosyal medya hesabı kurması için birçok nedeni bulunuyor. Bunlardan birisi akraba, aile ve arkadaşlar ile iletişime geçmek. Tanıdığın kişiler ile kolayca ulaşabilmek ve onların ne yaptıklarını görmek için Instagram kurmak birçok kişi tarafından tercih edilen bir durum. Ayrıca yeni Instagram kullanıcısı da kendi paylaşımlarını yaparak bilgiler verebiliyor.

  Instagram yalnızca arkadaşları takip etmek için değil aynı zamanda ünlüleri takip etmek ve onların neler yaptığını öğrenmek için güzel bir ortam olarak yer alıyor. Instagram’da yer alan birçok ünlü günlük yaşamından bazı kesitler paylaşıyor. Bu da o ünlünün hayranları için önemli bir durum olmaktadır.

  Instagram hesabı açmak için bir diğer sebep sayfa büyütüp bu işten gelir elde etmek. Instagram takipçi satın al hizmeti ile birlikte sayfayı hızla büyütmek mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesabına sahip olan bir kullanıcı sayfasını en iyi şekilde işleterek ve takipçi alma hizmetinden faydalanarak sayfasını kısa sürede üst sıralara çıkarabiliyor.

  Instagram takipçi hizmeti ile birlikte sayfasının değerini yükselten bir kullanıcının bu konuda pek çok avantajı olmaktadır. Bu konuya yazının ilerleyen kısımlarında değineceğiz.

  Instagram takipçi hizmeti hakkında bilgi

  Instagram takipçi hizmeti, Instagram hesabı olup yükselmekte zorluk yaşayan kullanıcılar için önemli bir hizmet olarak yer alıyor. Instagram hesabı olan, emek harcayan ve profesyonel bir paylaşım yapan kullanıcı pastadan dilim almak istiyor ve keşfette görünmek istiyor fakat yeterince başarılı olamıyor ise bu durumda yapılacak olan işlem Instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanmaktır.

  Instagram için sağlanan bu hizmet sıralamada üste çıkmayı sağlarken keşfette görünmeyi ve etiket, konum gibi çeşitli alanlarda da yükselme konusunda etkili olmaya olanak tanıyor. Instagram takipçi hizmetinin genel odak noktası sayfadaki paylaşımların beğeni oranının artması, takipçi sayısının yükselmesi, yorum sayısının artması gibi etkileşimlerde yükseliş yaşanmasıdır.

  Instagram takipçi hizmetinin avantajları

  Instagram hizmetlerinden birisi olan Instagram takipçi satın al hizmetinin pek çok avantajı bulunuyor. Bu hizmetin en büyük avantajlarından birisi gelir kapısı olmasıdır. Yani Instagram hesabı işleten bir kullanıcı eğer ki popüler bir sayfaya sahip ise o sayfadan gelir elde edebiliyor.

  Bilindiği üzere günümüzde reklamcılık çok önemli bir yere sahip. Web sitelerinde, kanallarda, platformlarda ve her yerde reklam görmek mümkün. Örneğin Google, reklam almak için reklam verenlere özel bir hizmet olan Google Ads sisteminden yararlanıyor. Google Adsense ile birlikte ise bu hizmeti diğer platformlarda gösteriyor.

  Bir Instagram sayfasının reklam alması veya sponsor ile anlaşması o sayfaya maddi gelir sağlıyor. Bunun yanı sıra gelir elde etmek için diğer yöntemler arasında ürün satışı yapmak yer almaktadır. Instagram sayfası yeterince büyüdüğünde Instagram’da ürün satmak mümkün hale geliyor. Bu da daha çok takipçiye ulaşıp gelir elde etmenin yollarından birisi.

  Instagram’da bunun gibi birçok gelir elde etme yöntemi bulunmaktadır. Zaten sayfasını yükselten bir kişi bu gibi yöntemleri zamanla keşfedecektir. Instagram çok büyük bir mecra. Kullanmayı doğru bilen, hedefe doğru ulaşan yani planlamayı dikkatli yapan kişiler üst sıralara rahat bir şekilde çıkar.

  Hizmetten faydalanırken dikkat edilmesi gerekenler

  Instagram takipçi satın al hizmetinden faydalanan müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Bunlardan ilki hizmetin gerçek takipçili olup olmadığı. Eğer ki alınan hizmet bot takipçi hizmeti ise bu hizmetin garantisi bulunmuyor. Yani bot takipçiler gerçek hesap olmadığı için bir süre sonra düşüş yaşanmaya başlıyor. Bundan dolayı gerçek takipçiler almak en doğru karar olmakta. Gerçek takipçili hesaplar gerçek kişiler tarafından yönetildiği için etkileşim oranının yüksek olması mümkün olmaktadır. Bundan dolayı bu gibi detaylara dikkat edilmesi gerekiyor.

  Bu hizmetten faydalanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer durum hesabın herkese açık olarak ayarlanmış olması. İşlemler otomatik bir şekilde yapılıyor. Eğer ki hesap herkese açık değil ise sorun ortaya çıkar. Bundan dolayı en azından hizmet alındığı süre boyunca hesabın herkese açık olması gerekiyor.

  Hizmetten faydalanmak

  Instagram takipçi satın al hizmetini beğenip bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar bu hizmetin nasıl işlediğini ve hizmetin nasıl kullanıldığını merak ediyor. Hizmet bir Instagram üye havuzu sistemi sayesinde çalışıyor. Burada biriken kullanıcılar hizmeti alan kullanıcının verdiği hesaba yönlendiriliyor. Bu sayede o hesabın takipçi sayısı otomatik olarak yükseliyor.

  Hizmeti almak isteyen kullanıcılar panele giriş yaparak bir miktar bakiye yüklemeli ve sonrasında istediği hizmeti seçip bu hizmetten ne kadar aldığını belirtmeli. Müşteri herkese açık bir hesap belirttikten sonra işlemi onayladığında artık takipçi sayısını arttırmaya hazır demektir.

  Hizmet hakkında merak edilen detaylar

  Instagram’ın bu hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcıların aklında bazı sorular bulunuyor. Bu sorulardan birisi hizmet için şifrenin gerekip gerekmediği. Bu hizmeti kullanmak isteyen müşteriler hizmet için herhangi bir şifre vermesi gerekmiyor. Bu hizmet takip edilecek hesaptaki takip etme butonuna basmak gibi. Yani işlem şifresiz bir şekilde gerçekleşiyor.

  Bazı kullanıcılar bu hizmetin kurumsal itibarı etkileyeceğini düşünebiliyor. Gerçek takipçili hizmetten faydalanan kurumsal kullanıcılar bu hizmetten olumlu bir şekilde yararlanıyor.

  Son Güncelleme: 25 Aralık 2020

  Önceki

  Güvenilir Takipçiler ile Sosyal Medyada Yükselin

  Sonraki

  Instagram’dan Para Kazanma Yolları

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers