Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Takipçi Nasıl Yükseltilir?

Instagram Takipçi Nasıl Yükseltilir?
İçindekiler

  Günümüzde sosyal medyanın gücü her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden insanların sosyal medya üzerine olan ilgisi artmakta ve her gün yeni bir kişi yeni bir maceraya atılarak sosyal medya üzerinden hesaplarını büyültme peşindeler. Her geçen gün rekabetin artması ile beraber insanlar yüksek takipçilere ulaşmanın daha da zorlaştığını düşünmekteler. Aslında sosyal medya platformlarında yüksek takipçilere sahip olmak sanıldığı kadar zor değildir. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de İnstagram olarak karşımıza çıkmaktadır. İnstagram üzerinden yüksek takipçiye sahip hesaplar ile yapılacak birçok şey vardır. Bunların başında reklam ve işbirliği, butik açıp hesap kasmak, yeni sayfalar geliştirmek gelir. Bu sayede hesap sahipleri büyük paralar kazanabilir. Fenomen olma hayali olanlar içinde bu şekilde bir yol izlemek uygun olabilir. Bu hesaplar ile aklınıza gelebilecek birçok faaliyeti hayata geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yüksek kitlelere ulaşarak bu kitleyi elinizde tutmanızdır. Gelin beraber yüksek takipçiye sahip hesaplara nasıl ulaşılır bunun hakkında bilgi sahibi olalım.

  Hashtag Kullanarak Daha Fazla Kitleye Ulaşın

  Hangi türde bir hesaba sahip olduğunuz fark etmiyor. İnstagram üzerinde paylaşımları yaparken sizlere sunulan mükemmel bir özellik olarak karşınıza çıkıyor. İnsanlar yaptıkları paylaşımlara gündemde olan bir hashtag etiketleyerek başka insanların görmesini sağlıyorlar. Örneğin 23 Nisan tarihinde kullanıcı 23 Nisan ile ilgili bir paylaşımına #23Nisan hashtagini ekledi. Bu etiketin içerisine girdiğiniz de 23 Nisan ile ilgili paylaşım yapan herkesin paylaşımı gözükecektir. Sizlerde bu sayede özel günlerde veya bulunduğunuz zaman içerisinde popüler olmuş bir olay varsa paylaşımlarınıza bu hashtagleri ekleyerek daha fazla kitleye ulaşmayı başarabilirsiniz. Kesinlikle doğru seçimler ile paylaşımlar yaparsanız kalıcı kitlelere ulaşır ve takipçi sayınızın hızlı artmasına yardımcı olursunuz. İnstagram tek paylaşıma 30 adet hashtag eklemenize izin veriyor. Bu sayıları kesinlikle önerilen miktarda kullanmanız gerekir. Sizler gönderi ile alakalı 3-4 tane bile etiket ekleseniz bu sizin organik olarak kısa sürede büyümenize yardımcı olur.

  Düzenli Paylaşım Yapın

  Bu uygulamaların en önemli özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılardan düzenli paylaşım istemesidir. Siz sabırlı olup içeriklerinizi düzenli bir şekilde paylaşmaya devam ederseniz hesabınız güncelliğini koruyarak zamanla farklı kişilerin sizlere ulaşmasını sağlarsınız. Sizleri takip eden kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde onların ilgisini çekecek paylaşımlar ile onları kalıcı olarak sayfanızda tutmaya çalışın. Sayfanızın aktif olarak paylaşım yaptığını gören kullanıcılar sürekli takipte kalacak hatta sayfa etkileşimlerinizi arttıracaktır. Bu sayede ellinizdeki kitleyi tutmayı başaracak ve motivasyonunuzu arttırarak daha kaliteli paylaşımlar yapacaksınız. Sürekli takipçileri elinizde tutacak şekilde yol almaya özen göstermelisiniz. Düzenli paylaşım yapmakta bunların arasında yer alan maddelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

  İçerikleriniz Aynı Kategoride Olsun

  Diğer başlıklarımızda da belirttiğimiz gibi kesinlikle kullanıcıyı elinizde tutmanız gerekiyor. Kullanıcıları elinizde tutmak adına kategorinize ait paylaşımlar yapmanız gerekecektir. Sizin doğa resimleri ile ilgili paylaşımınızı görerek sizleri takip eden birisi diğer gün şarkı paylaştığınızı görürse sayfanızı takipten çıkacaktır. Bu yüzden komedi paylaşımlarınızı yapıyorsanız bu paylaşımlar ile devam edin veya spor içerikli bir sayfanız varsa bu içerikler üzerinden devam edin. Kullanıcılar sürekli farklı kategorilerde içerikleri gördüklerinde ilgi alanlarının dışında paylaşım yapan bir hesap olarak belirleyerek takibi bırakabilirler. Nasıl alakasız etiketler ile paylaşım yaptığınızda takipçileri yanıltmış oluyorsanız alakasız paylaşımlar yaptığınızda da takipçileri yanıltmış oluyorsunuz. Bu nedenle tek bir çizgi üzerinden düzenli bir şekilde ilerleyin.

  Etkileyici Filtreler ve Efektler Kullanın

  Sürekli paylaşım hesapları hakkında bilgi vermeyelim. Kişisel hesaplarınızı da büyültmek isteyebilirsiniz. Bunları büyültmekte sizin elinizde olacaktır. Kullanıcılara sadece kalite paylaşımlar yaptığınızı kanıtlayın. Paylaştığınız fotoğraflar gözünüze kalitesiz geliyorsa filtreler ve efektler kullanarak bu görüntüleri iyileştirmeye çalışın. Bu sayede kullanıcıların ilgisini çekecek ve onlar kalıcı takipçiler olmasını sağlayacaksınız. Kişisel hesaplarınız siyasi veya toplumsal konulardan bahsetmemeye çalışın. Çünkü kişisel bir hesap olduğundan insanların görüşleri sizinkiyle farklı olabilir. Bu yüzden takipçileriniz düşebilir veya farklı amaçlara saptırılarak takipçilerinizde düşüşler yaşanabilir. Fenomen hesabı olarak büyümek istiyorsanız bu gibi konularda oldukça dikkatli olarak sadece kullanıcıların istediği gibi kaliteli paylaşımlar gerçekleştirin. Etkileşiminiz ne kadar fazla olursa geri dönüşünüzde o kadar iyi olacaktır.

  İnstagram Story İle Kullanıcı Görüşlerini Alın

  Son günlerde oldukça popüler olmayı başaran bu özellik sayesinde kullanıcılara anket yapabiliyor çeşitli sorular sorabiliyor ve onlara sayfanızın güncelliğini koruduğunu gösteriyorsunuz. Çeşitli yarışmalar yaparak veya çeşitli sorular sorarak onların etkileşimde bulunmasını sağlıyorsunuz. Bu sayede belli zaman aralıklarında yaptığınız paylaşımlar ile sayfanızı aktif tutuyor ve kullanıcıların sayfanızda farklı etkinlikler ile kalıcı olmasını sağlıyorsunuz. Her geçen gün kendini yenileyen İnstagram uygulamasının bu özelliklerini en iyi derecede kullanmaya özen göstererek sayfanızın daha kısa bir sürede büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Kesinlikle bu özellikleri hesaplarınızda kullanarak kullanıcıları hesapta tutmaya özen gösterin.

  İnstagram Takipçi Satın Almak

  Son günlerde bu platformlarda rekabetlerin artması ile beraber insanlar zaman kaybetmemek adına farklı yollara başvurabiliyorlar. Bunlardan ilk sırada gelen instagram takipçi satın almak oluyor. Çünkü insanlar sıfırdan kurdukları hesapları büyültmekte zorlanıyor ve kısa yoldan büyümek istiyorlar. Sıfırdan büyümek için uzun zamanlar beklemeleri gerektiğini biliyorlar. Başlangıç olarak takipçi paketleri ile yüksek takipçilere sahip olarak diğer kullanıcıların ilgisini kısa yoldan çekiyorlar. Bu sayede insanlar sizin sayfanıza daha çabuk ulaşıyor ve hızlı bir şekilde takip ediyorlar. Yüksek takipçiye sahip hesabınızı görerek sayfanızı takip eden kullanıcılar etkileşiminizi arttırarak başka insanlara önerilmenizi sağlıyor ve sayfanız bir süre sonra organik olarak büyümeye başlıyor. Hem de normalden daha hızlı büyüyor. Çünkü organik olarak insanların karşısına çıkmaya başladınız ve takipçi sayınız insanlara güven veriyor.

  İnstagram Beğeni Satın Almak

  Kullanıcılar belirttiğimiz gibi zaman kazanmak adına takip satın alarak kısa yoldan büyümeye çalışıyorlar. Yüksek takipçiye sahip olan hesaplar genel olarak gelen kullanıcılar tarafından ilgi çekse de insanlar gönderilere baktıklarında beğeni ve yorumların az olduğu görerek takipçi satın aldığınızı anlayabiliyorlar. Bu sorundan kurtulmak adına kullanıcılar takipçi paketlerinin yanında etkileşimlerini yüksek göstermek adına beğeni ve yorum paketleri de satın alıyorlar. İnstagram beğeni satın almak takipçi satın almak kadar önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü yüksek takipçiye sahip olan bir sayfanın etkileşimi takipçisiyle orantılı olmalıdır. Bu iki faktör arasında orantı yoksa kullanıcılar tarafından güvensiz bir sayfa haline gelebilirsiniz. Bu çalışmalar yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde organik olarak büyümeye başlayacak ve sitemiz üzerinden aldığınız takipçiler artık organik olarak sizlerin hesaplarına gelmeye başlayacaktır. Bundan sonrasında sizlerin gelen kullanıcıları kalıcı olarak sayfanızda tutmanız gerekir. Bu adıma geldiğinizde yukarı da bahsettiğimiz bazı yöntemleri kullanarak kullanıcılara kaliteli bir hizmet verebilirsiniz. Kısa yoldan bu kadar etkileşime ulaştıktan sonra bu kitleyi elinizde tutmayı başarabilirseniz oldukça olumlu dönüşler alacak ve bütün beklentilerinizi yerine getireceksiniz. Yüksek takipçi ve etkileşime sahip olmanızda motivasyon açısından sizlere destek olacak ve pes etmenizi önleyecektir. Bu sektöre adım atan birçok kişi yarı yolda vazgeçmektedirler. Siz bizler sayesinde başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız.

  Son Güncelleme: 11 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Limitleri Nedir?

  Sonraki

  İnstagram Takipçi Satın Almak

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.