Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram takipçi kasma yöntemleri

Instagram takipçi kasma yöntemleri
İçindekiler

  Bu konuda siz değerli okurlarımız için Instagram takipçi kasma yöntemleri ve bu yöntemlerin nasıl işe yaradığından kısaca bahsedeceğiz.

  Instagram takipçi kasma, pek çok kullanıcı tarafından merak edilen bir konu. Çünkü Instagram dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi. O kadar popüler ki milyarlarca aktif kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Bu platformda paylaşım yapıp popüler bir birey olmak pek çok kişinin düşüncesi olmakta. Platformda popüler olmak isteyen kullanıcıların amacı genellikle kitle kazanıp onlarla vakit geçirmek veya gelir elde etmek olabiliyor.

  Instagram takipçi kasma yöntemleri

  Instagram’da takipçi kazanmak için bu konuda birçok maddeden bahsedeceğiz. Bu konu başlığında bahsedeceklerimizden kısaca özet geçmek istiyoruz. Öncelikle bir Instagram profili ve paylaşımlarının nasıl olması gerektiğinden söz edeceğiz. Sonrasında canlı yayın özelliği hakkında bilgi verip popüler etiket kullanımına değineceğiz. Bu konu başlıklarının yanı sıra popüler paylaşımlar ile etkileşime girme, reklam çalışması ile sayfa yükseltmeye çalışma ve Facebook ile Instagram arasına bir köprü kurma gibi maddelerimiz bu konu içerisinde yer alıyor olacak. Ayrıca eğer ki kullanıcılar bu gibi yöntemlerde yeterince başarılı olamıyor ise bunun için de bir tavsiye sunacağız.

  Profil ve paylaşım düzeni

  Instagram takipçi kasma yöntemleri arasında yer alan profil ve paylaşım düzeni bir sayfanın takipçi sayısını arttırması için önemli bir konu. Eğer bir sayfanın büyümesi isteniyor ise o sayfadaki takipçilere güzel bir karşılama yapılmalı. Instagram’ın profil fotoğrafı, Instagram bio kısmı ve bunun gibi detaylar kullanıcıların sayfaya girdiğinde en çok dikkat çektiği detaylar olmakta. Bundan dolayı bu detaylara özen gösterilmeli. Doğru çalışma yapılmalı.

  Instagram’da büyümek isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gerektiği bir diğer durum yaptığı paylaşımlar olmakta. Paylaşımlar ne kadar özenli olursa, ne kadar kaliteli yapılır ise kullanıcıların ilgisini de o kadar çekebilir ve onların sayfayı takip etmesini sağlayabilir. Aynı şekilde bir sayfanın düzenli olarak belirli bir kategoriye uygun paylaşımlar yapması ve uygun tema kullanması gerekiyor. Bu durum da kullanıcıları etkileyen bir olay.

  Canlı yayın özelliğini kullanma

  Instagram’da yer alan canlı yayın özelliği pek çok kullanıcı için cankurtaran görevi görüyor desek yeridir. Çünkü Instagram’da belirli bir kitle elde etmiş kullanıcılar canlı yayın yaparak ve kullanıcılar ile birlikte samimi bir sohbete girerek kemik kitleyi elinde tutabilir. Bu durum hem kullanıcıların Instagram sayfasının sahibini daha iyi tanımasını sağlayan hem de o sayfanın daha çok kitle kazanmasına olanak tanıyor. Bundan dolayı Instagram sayfasını büyütmek isteyen bir kullanıcının bu gibi durumlara dikkat ederek paylaşım yapması gerekiyor.

  Popüler etiketleri doğru zamanda kullanma

  Instagram’da popüler bir kullanıcı olmak için popüler etiketleri veya diğer etiketleri de kullanmak gerekiyor. Bir paylaşım yaparken veya hikaye kullanırken kullanıcılar etiketlerden yararlanarak etkileşim oranını yükseltebilir, takipçi sayısında bir artış sağlayabilir. Bildiğiniz üzere Instagram’da bir paylaşıma en fazla 30 etiket, hikayeye 1 etiket eklenebiliyor. Kullanıcılar bu kurala göre kendilerine uygun bir sistem belirlemeli.

  Örnek vermek gerekirse bir Instagram kullanıcısı doğa fotoğrafı çekti ve bu fotoğraf üzerinde düzenlemeler yaparak daha güzel bir hale getirdi. Bu fotoğrafı internet üzerinde paylaşmaya başlayan sosyal medya kullanıcısı eklediği konu etiketlerinin yanı sıra gerekirse kişi ve konum etiketi de ekleyerek daha fazla alanda gözükebiliyor.

  Şu detayı da belirtmek istiyoruz ki bazen çok popüler olmayan etiketlerde gözükmek yani ön plana çıkmak daha kolay olmakta. Çünkü bu etiketlerde az kişi paylaşım yaptığı için kullanıcılar sayfayı daha rahat bulabiliyor. Bu detayı da düşünerek paylaşım yapmak gerekiyor.

  Popüler paylaşımlara yorumlar yapma

  Instagram takipçi kasma yöntemleri sadece bunlarla bitmiyor. Bir diğer yöntem popüler paylaşımların altına yorum yapmak olarak yer alıyor. Instagram’da paylaşım yapan bir kullanıcı diğer popüler sayfaları takip ederek bu sayfalara yorumlar yapmalı. Etkileşim vermek, etkileşim almaya imkan tanıyabilir. Bunu şu şekilde örnekle açıklayalım. Popüler olmaya çalışan bir Instagram kullanıcısı popüler olan farklı bir Instagram sayfasında yorum yapar ise diğer kullanıcılar bu yorumu görerek o sayfayı merak edebilir ve sayfada ne paylaşımlarının olduğuna bakabilir. Bu durum hem etkileşimi arttırabilir hem de takipçi sayısında bir yükselmeye sebep olabilir.

  Başka fotoğrafları ve videoları beğenme

  Kullanıcılar diğer popüler Instagram sayfalarındaki bir gönderiyi beğenerek diğer sayfalarda kullanıcılar tarafından fark edilme ihtimalini yükseltebiliyor. Bilindiği üzere günümüzde milyarlarca aktif kullanıcısı bulunan Instagram’da pek çok kişi popüler sayfaya sahip durumda. Bazı kullanıcılar Instagram sayfasında gezerken gönderiyi beğenen kullanıcılara bakabilir veya yorumları okuyabilir. Bu durumda sayfada yükselmek mümkün hale geliyor. Bunun gibi farkındalık hareketleri yaparak popülerleşmeye çalışmak önemli bir durum olmakta.

  Reklam çalışması gerçekleştirme

  Instagram takipçi kasma yöntemleri arasında yer alan reklam çalışması önemli olmakta. Instagram’da popüler olmak pek çok kişinin hayali olarak yer alıyor. Bu platformda popüler olmanın bir diğer yolu da reklam çalışması gerçekleştirmek. Instagram’da reklam çalışması yapmanın birçok yolu bulunuyor. Bunlardan birisi Instagram sayfalarına reklam vermek olarak açıklanabilir. Instagram sayfalarına belirli ücretler karşılığında reklam vererek o sayfanın popüler olmasını sağlamak mümkün.

  Bazı kullanıcılar popüler Instagram sayfalarının altına yorum yaparak kendi sayfasını tanıtmaya çalışabilir. Bu şekilde de kullanıcı kitlesi elde etmek mümkün fakat bu davranışın etik olmadığını açıklamamız gerekiyor.

  Instagram’da popüler olmak amacıyla Google Ads kullanarak reklam verme işlemi uygulanabilir. Google Ads, kullanıcıların reklam yayınlamasını sağlayan bir hizmet. Bu hizmetten yararlanmak bir Instagram sayfasının büyümesinde etkili olsa da bunun için çok para harcamak gerekiyor. Çünkü çok düşük bir bütçe ile Instagram sayfası neredeyse hiç etkileşim almayabilir. Bunun yerine Instagram paketlerini kullanmak en doğru karar olur.

  Facebook ile Instagram’ın bağ kurmasını sağlama

  Instagram takipçi kasma yöntemleri arasında yer alan Facebook ile bağlantı kurmak da önemli bir detay olmakta. Özellikle popüler bir Facebook sayfası bulunan kullanıcılar için oldukça yararlı olan bu sistem, Instagram sayfasının da popülerliğe kavuşmasında etkili oluyor.

  Facebook sayfası popüler olmasa dahi bu sistem yine de yararlı olabiliyor. Şöyle düşünmek gerekiyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları yalnızca tek bir platformu kullanabiliyor. Yani iki platformu kullanmayan kullanıcılar bulunabiliyor. Bu durumda Facebook ile Instagram hesabını bağlayıp aynı anda iki yerde paylaşım yapmak sayfa sahipleri için büyük bir kolaylık oluyor. Bu da daha yüksek kitle ve daha yüksek erişim anlamına geliyor.

  Instagram paketlerinden yararlanma

  Instagram kullanıcıları bu yöntemlere rağmen başarılı bir etkileşim elde edemiyor ise ya sayfanın ilgi çekiciliği iyi değil ya da başarılı bir reklam çalışması yapılmamış olabilir. Yapılması gereken en önemli adımlardan birisi de Instagram takipçi, Instagram beğeni ve Instagram izlenme gibi paketlerden yararlanmak. Bu gibi paketler hem etkileşim oranını arttırıyor hem de sayfanın organik takipçi artışına katkı sağlıyor. Örneğin oto beğeni hizmeti alan bir kullanıcı o gönderinin keşfete çıkmasına imkan tanıyor.

  Son Güncelleme: 16 Şubat 2021

  Önceki

  Instagirl / Instaboy Nedir, Nasıl Olunur?

  Sonraki

  İnstagram Shadow Ban Nasıl Kaldırılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.