Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram Takipçi Kasma 1000 Takipçi Ücretsiz Şifresiz

Instagram Takipçi Kasma 1000 Takipçi Ücretsiz Şifresiz
İçindekiler

  Instagram Takipçi Kasma 1000 Takipçi Ücretsiz Şifresiz

  Instagram takipçi kasma 1000 takipçi ücretsiz şifresiz kullanıcıların en merak ettiği konular arasında yer alır. Instagram günümüzde herkes için oldukça önemli bir yerdedir. Birçok fenomen ve markanın yanı sıra resmi kurumlar da sosyal medya platformları üzerinden profil oluştururlar. Bu profiller ile kişilerle iletişime geçer ve duyurular yaparlar. Kişiler günde ortalama 4 – 5 saat sosyal medyada yer alır ve duyurulardan haberdar olurlar. Bu nedenle sosyal medyada aktif olmak ve yüksek sayıda takipçiye sahip olmak da önemli bir hal alır. Markalar ve kurumlar ne kadar çok takipçiye sahip ise o kadar fazla kişiye hitap ettiği anlamına gelir.

  Instagram takipçi kasma yöntemlerinden en etkili olanlarından birisi de takipçi satın almaktır. Takipçi satın alma işlemi ile hesap kısa bir sürede keşfet alanına yer alır ve büyümesi sağlanır. Böylelikle kullanıcılar hesaplarının büyümesi pratik olarak halledilir. Kullanıcılar beklemeden ve büyük bir uğraş vermeden fenomen hesaplara sahip olabilirler. Kısa sürede hesap yükseltmek için takipçi satın alma işlemleri tavsiye edilse bile dikkatli olmak gereklidir. Çünkü internet ortamı üzerinde takipçi satın alma hizmeti verdiğini öne süren birçok dolandırıcı yer almaktadır. Bu nedenle kullanıcılar öncelikli olarak satın almadan takipçi kazanmaya yönelik hareket etmek isterler. Satın alma işlemi gerçekleştirmeden de takipçi kazanmak mümkündür.

  Organik Türk Takipçi

  Organik Türk takipçi satın alma hizmeti, takipçi sayısını yükseltmek isteyen kullanıcıların ilk tercih ettikleri pakettir. Bu paket içerisinde yer alan bütün kullanıcılar gerçek Instagram profilleri olarak yer alır. Bu sayede hesap daha güvenilir bir imaj verir. Kullanıcılar takipçi satın alırken organik Türk takipçileri olmasına özen gösterirler. Böylelikle hesaplar kullandıkları amaca bağlı olarak daha fazla başarı gösterirler. Takipçi satın alma hizmeti genel olarak fenomen olmak isteyen kullanıcılar ya da markalar tarafından tercih edilir. Bu hesapların asıl amacı güvenilir bir profil çizmek ve hesaplarında başarılı olduğunu göstermektir. Profilleri ziyaret eden kullanıcılar ise takipçileri inceledikleri zaman gerçek takipçiler ile daha fazla güven duyar ve bu kullanıcılar ile çalışmalarını gerçekleştirirler.

  Organik Türk takipçi kazanmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en yaygın olanı ise satın almaktır. Kullanıcılar site üzerinden yalnızca kullanıcı adlarını girerek takipçi satın alma hizmetini gerçekleştirebilirler. Bütün Instagram kullanıcıları için sunulan bu hizmet birkaç dakika içerisinde başarı ile tamamlanabilir. Kullanıcılar takipçi satın almak istedikleri bütün zamanlar içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilirler. Çünkü https://takipcim.com.tr/ kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir. Belirli çalışma saatleri bulunmaması bu siteyi daha güvenilir kılar ve kullanıcılar akıllarına takılan her soruyu sorabilirler. Satın alma işlemi öncesinde yetkililer ile görüşmek ve satın alma süreci ile detaylı bilgi sahibi olmak mümkündür.

  Etiket Kullanmak

  Takipçi satın al işlemi gerçekleştirmek istemeyen kullanıcılar farklı yöntemler ile takipçi sayılarını arttırmak isteyebilirler. Birçok farklı yöntem ile takipçi sayısını arttırmak mümkündür. Bunun için ilk olarak kullanılan yöntemlerden birisi de etiket kullanımıdır. Etiket kullanımının basit olduğu düşünülse bile uzun süre üzerinde durulması gereken bir konudur. Kullanıcıların profillerine uygun olarak etiket seçmesi ve gönderilerinde kullanması gerekmektedir. Etiketler gönderilerin altında gönderiye uygun olarak paylaşılır ve diğer kullanıcılar ile etkileşime geçmek amaçlanır. Asıl amaç aynı etiket ile gönderi paylaşan kullanıcılar ile iletişim kurmaktır. Bu sayede kullanıcılar profillerine ilgi duyabilecek kullanıcıları kolaylıkla profillerine çekebilir ve gönderilerinin incelenmesini sağlayabilirler.

  Etiketler hem gönderi açıklamalarına hem de yorumlarına konulabilir. Bazı kullanıcılar daha fazla etkileşim almak adına onlarca etiket yazma isteği duyabilirler. Fakat bu doğru bir seçim olmayacaktır. Gönderilere yazılan etiket sayısı 10’u geçmemelidir. Yeteri miktarda gönderi ve profil ile ilgili etiketler ile gönderiler daha fazla ön plana çıkartılabilir. Etiket alan gönderiler kısa sürede daha fazla beğeni alır ve bunun sonucunda gönderiler keşfet alanında yer alabilir. Keşfet alanında yer alan gönderiler ise daha fazla takipçi kazanmaya yardımcı olur. Kullanıcılar keşfet alanında gördükleri gönderiyi inceleyebilir ve profili takip etmek isteyebilirler. Bu nedenle etiket kullanımı en etkili yöntemlerden birisi olarak yer alır.

  Çekiliş Düzenlemek

  Instagram takipçi kasma yöntemlerinden birisi de çekiliş düzenlemektir. Birçok profil çekiliş düzenleyerek takipçi kazanmayı amaçlar. Ancak takipçi kazanmak için direkt olarak çekiliş düzenlememek gerekir. Bunun için öncelikle hesabın ihtiyacı olan takipçi miktarı ve buna bağlı olarak planlama gereklidir. Çekiliş düzenlemeden önce kullanıcıların en çok ilgisini çekecek ürünler belirlenmelidir. Çekiliş sonucunda tatil, ürün ya da herhangi bir aktivite kullanıcılara vaat edilebilir. Kullanıcıların en çok ilgi duyabileceği çekiliş ödülü tercih edilerek çekiliş sağlanmalıdır. Bunun için profilin ayırdığı bütçe önemlidir. Her profil öncelikle bütçesini oluşturmalı, sonrasında ise çekiliş ödülü için gerekli çalışmaları yapmalıdır. Çekiliş ödülü hazırlandıktan sonra çekilişin duyurulması gereklidir.

  Ücretsiz takipçi kasma için çekiliş iki ayrı şekilde yapılabilir. Öncelikli olarak profildeki gönderiye beğeni sağlanması ve herhangi bir yorum yapılması çekiliş şartı olarak yer alır. Böylelikle kullanıcıların beğendiği gönderi keşfet alanında kolaylıkla yer alabilir ve daha fazla kullanıcının dikkatini çekmesi sağlanabilir. Diğer bir yöntem ise çekiliş şartı olarak kullanıcı etiketlemek olabilir. Bu yöntemin asıl amacı profilin diğer kullanıcılara diğer olarak ulaşmasını sağlamaktır. Kullanıcılar etiketlendikleri gönderiyi inceleyebilir ve profildeki diğer gönderileri beğenmeleri durumunda takip edebilirler. Ancak kullanıcıların sadece profile girmesi yeterli değildir. Profilin ilgi çekici olması da önemli bir koşuldur. Profile giren kullanıcılar takip etme isteği duymalı ve gönderileri beğenmelidir. Bu sayede çekilişlerden verimli olarak sonuç alınabilir.

  Neden Takipçi Satın Alınır?

  Instagram takipçi sayısı birçok kullanıcı için oldukça önemli bir yer kaplar. Özellikle kullanıcılar hesaplarını fenomen olmak amacı ile kullanıyor ise takipçi sayısı daha fazla önem kazanır. Çünkü fenomen profiller Instagram’ı kazançları için bir aracı olarak kullanırlar. Bu platformdan düzenli olarak kazanç sağlar ve kariyerlerini bu yönde devam ettirirler. Fenomenler kendilerine ait bir markayı ya da herhangi bir markayı profilleri üzerinden tanıtabilirler. Eğer bir marka fenomenlerden tanıtım yapmasını ister ise bunun için belirli bir ücret verir. Bu ücret takipçi sayısı ile doğru orantılı olarak artar. Bu yüzden fenomenlerin takipçi sayısı ne kadar yüksek ise o kadar çok kazanç sağlayabilirler.

  Takipçi kazanmak isteyen profillerden birisi de markalara aittir. Markalar kendi ürünlerinin tanıtımını çeşitli sosyal medya platformları üzerinden yapmak isteyebilirler. Ürünlerini daha fazla kullanıcının görmesini isteyen markalar ise takipçi satın alma hizmeti gerçekleştirirler. Bu sayede diğer Instagram kullanıcılarının da dikkatini çeker ve sosyal medya platformlarını büyütürler. Markalar sosyal medya üzerinden çeşitli kampanyalarını duyurabilir ve kullanıcılara anlık olarak ulaşabilirler. Özellikle bilinen markalar için yüksek takipçi sayısına sahip olmak büyük önem kazanır. Takipçi sayısı fazla olan profil daha fazla ilgi görüyor anlamına gelir ve bu sayı markanın kalitesini de ön plana koyar. Takipçi satın almak hemen hemen her profilin yaptığı bir işlemdir.

  Son Güncelleme: 11 Aralık 2021

  Önceki

  İnstagram Hesap Çalma

  Sonraki

  Instagram Takipçi Yollama

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  buy follower buy Instagram followers