Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Takipçi Hilesi Şifresiz

İnstagram Takipçi Hilesi Şifresiz
İçindekiler

  İnstagram takipçi hilesi pek çok platform kullanıcısı tarafından daha hızlı çözüm sunması sebebiyle tercih edilir. Normal arttırma seçeneği hızlı olmaması da dâhil bazı nedenlerle yetersiz bulunur.

  Eğer İnstagram’da popüler olmak, kendinizi tanıtmak ya da hedef kitlenizi genişletmek istiyorsanız, normal takipçi artışında şunlara dikkat etmeniz gerekir;

  1. Kaliteli Paylaşımlar
  2. Özgün Paylaşımlar
  3. Düzenli Gönderi Yapma
  4. Etiket Kullanma

  Ancak bu maddeler kendini geliştirmek isteyenler için yeterli değildir. Zira birçok kişi bu maddelere özen gösterdiği için, aralarından çıkmanız için yeterli gelmez. https://takipcim.com.tr/ olarak sunduğumuz İnstagram takipçi hilesi şifresiz ile İnstagram hesabınızın şifresi gerekmeden, çok kısa sürede popüler olabilirsiniz.

  1.     Kaliteli Paylaşımlar

  İnstagram’da takipçi arttırabilmek için, paylaşımlarınızın da yüksek kalitede olması gerekir. Bunu sağlamanın en sık kullanılan yolu fotoğraf ve video aplikasyonlarıdır. Bunlar sayesinde daha renkli ve canlı sonuçlar elde etmeniz mümkündür.

  Burada bahsi yapılabilecek çok sayıda seçenek vardır. Hangisi kullanacağınız tamamen size bağlıdır. Ancak öncesinde hepsini deneyip, aldığınız sonuçları değerlendirme önerilir. Zira hepsi birbirinden farklı neticiler gösterir.

  Ancak bahsini yaptığımız üzere bu programlar sık olarak kullanılır. Ayrıca kaliteli paylaşım yapan kişi sayısı da yüksektir. Dolayısıyla bunlar arasından sıyrılmanızı sağlamaz. Sizi bir rekabet ortamına sokarak, bir süre sonra aralarında görünmez hale getirir. Ancak olarak sunduğumuz İnstagram sınırsız takipçi hilesi, kaliteli paylaşımlarınıza büyük bir destek sağlar.

  Böylece diğer siteler arasından sıyrılmanız da mümkün hale gelir.

  2.     Özgün Paylaşımlar

  İnstagram kullanıcıları bir hesabı takip edecekse özgün olmasını bekler. Dolayısıyla hesapların ilk önce eski paylaşımları sık sık göndermemesi gerekir. Aralarında mutlaka farklı gönderiler yer almalıdır. İkinci olarak da farklı kullanıcıları kopyalamamak, taklit etmemek şarttır.

  Bunun için kendinize özel bir tarz oluşturmanız, farklı ve yenilikçi düşünmeniz gerekir. Platformda güncel trendleri takip etmek size yardımcı olur. Ayrıca sevdiğiniz dizi, oyun veya kitaptan özgün paylaşım fikirleri almanız da mümkündür.

  Lâkin tanınmak istiyorsanız, özgün paylaşıma çok sayıda kişinin dikkat ettiğide bilinmelidir. Bunun en bariz örneği İnstagram keşfet’tir. Buraya çıkmış herhangi bir kişi incelendiğinde, her paylaşımın özgün olduğu rahatça görülebilir. Dolayısıyla aralarından çıkmak, popülerliğiniz arttırmak istiyoranız https://takipcim.com.tr/ olarak sağladığımız hizmetler arasından takipçi satın almak size olumlu sonuçlar sunar.

  3.     Düzenli Gönderi Yapma

  Normal takipçi arttırma yolları arasında olan bu paylaşımda başlıktan da anlaşılacağı üzere düzenli gönderi yapılır. Bu ne sık, ne de seyrek olmalıdır.

  Çünkü seyrek gönderilerde çoğu platform kullanıcısı sizi beklemeyecektir. Zira daha düzenli paylaşımlar yapan çok sayıda kişi vardır.  Sık yapılan paylaşımlar hem elinizde olan paylaşımları hızlı tüketecek, hem de takipçilerinizi sıkacaktır.

  Her iki durum takipçi düşmesine neden olur. Hesabınızın paylaşım sıklığını beğenmeyen diğer İnstagram kullanıcıları da takip etmez. Dolayısıyla yapılması gereken ikisinin arasında güzel bir fırsat bulmadır.

  Ancak ne kadar mükemmel bir zamanlama yakalanırsa yakalansın, buna dikkat etmek tek başına sizi ön plana çıkarmaya yetmez. Sizlere sunduğumuz İnstagram takipçi hilesi 2020 şifresiz sayesinde yalnızca kullanıcı adı bilgilerinizle istediğiniz kadar takipçi alabilirsiniz. Böylece daha kısa sürede popüler olabilir, amaçlarınızı kısa sürede gerçeğe döndürebilirsiniz.

  4.     Etiket Kullanma

  Takipçi yükseltmek için en çok kullanılan tercihlerden biri de etiketlerdir. Hashtag olarak da bilinen etiketler, çoğu platform üyesi tarafından uygulanır.

  Popüler etiketler çok sayıda kişi tarafından incelenir. Bunun sebebi birçok insanın hashtag’leri takip etmesidir. Böylece başlığı kaç kişi takip ediyorsa, gönderiniz o kadar kişiye sunulur. Kaliteli paylaşımınızda takipçi kazanma şansınız böylece artar. Ancak bunun yalnızca pratikte olduğu söylenebilir.

  Zira İnstagram’da etiketler içinde milyonlarca gönderi vardır. Bunlar arasından ortaya çıkmak oldukça zor, neredeyse imkânsızdır. https://takipcim.com.tr/ olarak size sunduğumuz Türk takipçi hilesi ile daha fazla kullanıcı bulmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken gerekli satın alma işlemlerini takip etmedir.

  Takipçi Satın Alma Neden Tercih Edilir?

  İnstagram takipçi hilesi satın alma kapsamına girer. Platformda her geçen gün birçok hesabın bu yöntemi tercih ettiği görülür. Bunun birçok neden vardır.

  İlki birçok kullanıcının normal beğeni artışını yetersiz bulmasıdır. Başka kullanıcılar da bunlara dikkat ettiği için insanların tercih edebileceği çok sayıda rakip vardır.  Aralarından tek başına çıkmanız da oldukça zordur. Zira sağladığı takipçi artışı, popüler olmanızı sağlamak için yetersizdir.

  İkincisi ise takipçi kazanma ve kaybetme arasında bir dengesizlik olmasıdır. Kaybedilen takipçiler, kazanma oranlarından daha yüksektir. Dolayısıyla uzun çabalar sonucu elde ettiğiniz kullanıcılar, çok kısa sürede düşer.

  Üçüncüsü ise yeni hesapların düşük takipçi sayılarına sahip olmasıdır. Aynı zamanda bir hesap yeni popüler olma amacına sahip olmuşsa ve takipçisi azsa yine aynısı geçerlidir. İçerikler kaliteli olsa dahi birçok İnstagram üyesi abone sayısını az bulup, takipten vazgeçer.

  Dolayısıyla İnstagram takipçi hilesi şifresiz birçok kişi tarafından tercih edilir. https://takipcim.com.tr/ olarak verdiğimiz takipçi hizmetleri sayesinde kısa sürede yükselmeniz mümkündür.

  Takipçi Satın Alma Avantajarı Nelerdir?

  Takipçi almayı tercih eden kişiler, sağladığı avantajlar sebebiyle bu yola girer. Bunun ilk sebebi çok kısa sürede istenen üyelere sahip olunmasıdır. Örneğin 600 takipçi kazanma duruma ve kullanıcıya göre haftalar veya aylar alabilirken, 600 takipçi hilesi ile çok kısa sürede kazanmanız mümkündür. Böylece vakitten ve emeklerinizden tasarruf etmeniz mümkündür.

  İkincisi ise hesabınızda takipçi düşmesi yaşıyorsanız, kısa sürede toplarlamanızı sağlamasıdır. Ayrıca İnstagram içerisinde birçok kullanıcı, düşük takipçili bir hesabı aboneliğe almayı tercih etmez. Şayet takipçi sayınız azsa böylece büyük bir dezavantaj vardır.

  Ancak çoğu kullanıcının eğilimi yüksek takipçi sayısı olan hesapları takip etmeye yöneliktir. Dolayısıyla takipçi satın alma normal artış hızınıza da olumlu etkide bulunur. Bu durum yeni kullanıcılar için de geçerlidir.

  olarak sitemizden aldığınız takipçiler, size şifresiz sağlanır. Yalnızca dakikalar içerisinde tamamlayabileceğiniz işlemler sonucunda, kısa sürede tüm bu avantajları görebilirsiniz.

  Takipçi Nasıl Satın Alınır?

  Peki, https://takipcim.com.tr/ olarak bizden takipçi nasıl satın alabilirsiniz? Bunun için sitemize girdikten sonra sol tarafta İnstagram butonu görülür. Tıkladıktan sonra karşınıza ilk sırada üç seçenek çıkar;

  1. Gerçek doğal takipçi
  2. Gerçek kadın takipçi
  3. Çekiliş Türk takipçi

  Tek yapmanız gereken, İnstagram takipçi hilesi için birini seçmedir. Örneğin gerçek doğal takipçiye tıkladığınızda, farklı seçenekler görülür. Bunlardan ihtiyacınıza çözüm olacak seçeneğe basıldıktan sonra, gerekli alanların doldurulması ardından satın alma sonlanır.

  İsteğiniz anında tarafımıza ulaşır. Ardından hemen işleme alınarak, kısa sürede bize verdiğiniz hesaba tanımlanır.

  Takipçi Satın Alma

  https://takipcim.com.tr/ olarak sunduğumuz takipçi satın alma hizmetleri, size uygun fiyatlarla sunulur. İşlemler esnasında şifre gerekmemekte olup, profil linkiniz yeterlidir.

  Türk takipçi hilesi olarak sunduğumuz hizmetler güçlü ve sağlam bir alt yapıyla sunulur. Böylece İnstagram hesabınızı tehlikeye atmadan, takipçilerinizi yükseltmeniz mümkündür. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, platformda tanınmanız ve kitlenizi arttırabilirsiniz. Eğer sorunuz varsa bizimle 7 gün 24 saat temas kurabilir, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: İnstagram takipçi hilesi 2020

  Sonraki İçerik: Instagram takip etme sınırı kaç?

  Son Güncelleme: 27 Şubat 2021

  Önceki

  İnstagram Mağaza Özelliği Nasıl Kullanılır?

  Sonraki

  Instagram canlı yayından para kazanılır mı?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.