Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

instagram takipçi hilesi nasıl yapılır

instagram takipçi hilesi nasıl yapılır
İçindekiler

  İnstagram’da tanınırlığını arttırmak, ürünlerini daha geniş bir kitleye sunmak için en önemli etmen takipçidir. Zira ne kadar takipçiniz varsa, kullanıcıların size olan güveni de o kadar artmaktadır. Ayrıca yüksek takipçili bir hesap, diğer kullanıcılarda o hesabın sevildiği izlenimini uyandırmaktadır. Bu da hem takipçi artış hızını, hem de beğenileri yükseltmektedir.

  Peki, İnstagram takipçi arttırma için neler yapılabilir? Bunun için kullanıcıların tercih edebileceği iki yöntem vardır. Bunlar, doğal yollar ve takipçi satın almaktır. Her ikisinin uygulanma şekli farklılık gösterir. İnstagram takipçi satın alma hizmetleri her zaman hileden daha güvenilirdir.

  1.     İnstagram Üzerinde Düzenli Paylaşımlar Yapmak

  Güvenilir takipçi hilesi, size çok kısa sürede hesabınızın gerek duyduğu takipçileri kazandırmaktadır. Normal koşullarda takipçi arttırmak için pek çok kurala dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan ilki, düzenli paylaşım yapmaktır.

  İnstagram içerisinde bulunan her kullanıcı, takip ettiği sayfalardan düzenli paylaşımlar görmek ister. Ancak bunların hepsinin, kaliteli olması gerekmektedir. Zira düzenli aralıklarla, kalitesiz paylaşım yapmak size takipçi kaybettirecektir.

  Bununla beraber yalnızca düzensiz paylaşım yapmak olumsuz etki göstermeyecektir. Aynı zamanda paylaşımlar arasında çok kısa – uzun süreler olması da benzer durumu ortaya çıkaracaktır. Zira yapmanız gereken, kullanıcıların ilgisini kaçırmadan ve onları soğutmadan, düzenli bir paylaşım aralığı bulmaktır.

  Hatırlamanız gereken, takipçilerinizin çoğu zaman paylaşımların kesilme nedeniyle ilgilenmediğidir. Zira onlar için farklı bir sayfayı tercih etmek sadece saniyeler sürer. Ancak bu durum, sizin için emek ve zaman kaybıdır.

  2.     İnstagram Üzerinde Kaliteli Paylaşım Yapmak

  İnstagram takipçi hilesi 2020 kapsamında, takipçileri doğal yoldan arttırmak için bir diğer madde kaliteli paylaşımlardır.

  Her İnstagram kullanıcısı, akışında yüksek çözünürlükte fotoğraflar, videolar, hikâyeler görmek istemektedir. Eğer buna uyum sağlamazsanız, takipçileriniz artmayacaktır. Aynı zamanda zamanla kalitenizin azalması da takipçilerinizi düşürecektir.

  Bu nedenle çekim yaptığınız cihazların, yüksek çözünürlükte olması gereklidir. Dolayısıyla her şeyden önce kameralarınızı güzel seçmek lâzımdır.  Unutmamanız gereken, paylaşımlarınızın özgün olmaması durumunda çözünürlüğün etkisi bulunmadığıdır.

  3.     İnstagram Paylaşımlarını Özgün Yapmak

  İnstagram’da bulunan birçok sayfa ve fenomen adayı vardır. Takipçi arttırmak, bunların hepsinin temel amaçları arasındadır. Zira takipçiler arttıkça, tanınırlık da orantılı olarak yükseltmektedir.

  Bunu sağlamak için her paylaşımınız özgün olmalıdır. Eğer farklı hesaplardan kopyalama yöntemine giderseniz, takipçi artışı sağlanmayacaktır. Zira İnstagram, oldukça dinamik bir platformdur. Paylaşımlarını kopyaladığınız bir kişi kısa süre içinde durumdan haber olacaktır. Aynı zamanda takipçiler de o sayfaya denk geldiğinde, kimin kopyalama yaptığını fark edebilecektir.

  Zira küçük bir tarih karşılaştırması, durumu tamamen açıklayacaktır. Dolayısıyla rastgele ve özensiz paylaşım yapmak, hiçbir zaman çözüm değildir. Paylaşım yapılmadan önce plan yapılmalıdır.

  4.     Planlı Şekilde Paylaşımlar Yapmak

  Planlı şekilde paylaşmak, düzenli gönderilere benzemekle beraber farklı iki kavramdır. Zira burda hafta içerisinde hangi gönderileri, nasıl ve hangi saatlerde paylaşacağınız daha öne çıkmaktadır.

  Birbirine benzeyen gönderiler, her ne kadar özgün olsa da takipçilerinizde bir süre sonra sıkılma ortaya çıkaracaktır. Ayrıca dışarıdan sizi gören bir kişi de süreli benzer şeyler paylaştığınız hissine kapılacaktır. Böylece takipçi arttırma hızınız önce düşecek, sonra da eksilmeye başlayacaktır.

  Dolayısıyla tavsiye edilen, öncelikle haftada kaç gönderi paylaştığınızı hesaplamaktır. Ardından gönderilerin her biri, farklı konularda özgün içerikler olmalıdır. Böylece kullanıcılar, benzer şeyleri tekrar görmek yerine değişik paylaşımlar bulacaktır.

  Paylaşım yapma saatiniz de büyük bir önem sahibidir. Eğer çalışma saatlerinde paylaşımlar yaparsanız, çalışan kesim sizi görse ve güzel bulsa dahi takip etme fırsatı bulamayacaktır. Uygun zaman bulana kadar ilgisini de kaybedeceği için potansiyel takipçileriniz kaybedilecektir.

  Aynı zamanda iş vakitlerinde yaptığınız paylaşımlar, kendi takipçileriniz tarafından da az beğeni alacaktır. İnstagram sınırsız takipçi hilesi püf noktaları arasında bunun açıklaması oldukça basittir; takipçiniz zaten gördüğü için ona tekrar bakmayacak, böylece beğeni bırakmayacaktır. Bu da keşfete düşme hızınızı etkileyecektir.

  Ancak herkesin evde olduğu veya uygun bulunduğu akşam saatlerini tercih ederseniz, insanlar sizi daha iyi takip edebilecektir. Zira bu saatlerde sosyal medyanın kullanımı da artmaktadır.

  5.     İnstagram Paylaşımların Etiketler Eklemek

  600 takipçi hilesi için bir püf nokta istiyorsanız, bunun bir çözümü de etiket yazmaktır. Etiketler, belirli konulara ait gönderilerin, bir başlık haline toplanmasını ifade etmektedir. Dolayısıyla gönderilerinizin, binlerce bazen de milyonlarca kullanıcıya aynı anda ulaşması söz konusudur.

  Bunun için tek yapmanız gereken, konunuzla ilgili en çok kullanılan etiketleri tespit etmek, ardından da paylaşımlara eklemektir. Ancak unutmamanız gereken, İnstagram’ın alakasız etiket kullanımına büyük önem verdiğidir. Dolayısıyla rastgele etiket kullanmak size çözüm getirmeyecektir.

  Doğru bir etiket kullanımı, gönderilerinizi bu başlık altında gösterime sunacaktır. Eğer paylaşımlarınız kaliteliyse, gören kullanıcıların bir bölümü sizi takibe ekleyecektir.

  Tüm maddeler, takipçi sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz, doğal yöntemler arasındadır. Ancak burada mevcut olan birçok risk vardır. Bu nedenle kullanıcıların büyük bir kesimi, satın alma yöntemlerini tercih etmektedir.

  İnstagram’da Doğal Takipçi Arttırmanın Dezavantajları Nelerdir?

  Doğal takipçi arttırmanın ilk ve en büyük problemi, kullanıcıların kalıcı olmamasıdır. Zira bir süre sonra birçok takipçi, size olan ilgisini doğal nedenlerden kaybetmektedir. Bunun için yapılacak hiçbir çözüm de bulunmamaktadır. Yalnızca kaliteli ve özgün içeriklerle bu süreç biraz daha uzatılmaktadır. Takipçi kayıpları sürekli yaşandığı için hesaplar, büyüme de göstermemektedir.

  Ayrıca yukarıda saydığımız püf noktalar, aslında birçok kullanıcı tarafından dikkat edilmektedir. Bunun en bariz örneği, İnstagram keşfet bölümünde görülmektedir. Zira burada herhangi bir sayfa açıldığında, bu kurallara tamamen uyduğu gözlemlenmektedir. Dolayısıyla hesaplar arasında bir rekabet de yaşanmaktadır.

  Ancak bu rekabetin arasından sıyrılmak genellikle mümkün olmamaktadır. Zira her hesap bahsettiğimiz gibi takipçi kayıplarına maruz kalmaktadır. Bu da bir süre sonra adeta rutin haline gelmektedir.

  Her ne kadar takipçiler uzun sürede elde edilse de kaybetmek, sadece saniyeler almaktadır. Nedeniniz ne olursa olsun, kalitesiz paylaşımlar takipçiler arasında hoş karşılanmamaktadır.

  Bu gibi nedenlerden dolayı birçok kullanıcı, İnstagram 1000 takipçi hilesi gibi yollarla, satın almaya gitmektedir. Zira bu yöntemde istenen takipçi sayısı, kısa yoldan, hızlıca gelmektedir. Bu durum aynı zamanda rakiplerin arasından hızlıca yükselmeyi sağlamaktadır. Böylece sizi gören diğer takipçiler, popüler olduğunuzu düşünerek takibe almaktadır.

  İnstagram Takipçi Satın Alma

  İnstagram 7000 takipçi hilesi satın almak, size kısa sürede gereksinim duyduğunuz takipçileri sağlamaktadır. Doğal yoldan elde edilen takipçilere göre daha güvenilir olduğu için sayfanızda bir temel oluşturmanıza izin vermektedir.

  Sitemiz tarafından sunulmakta olan güvenilir takipçi hilesi, hesabınızı güvenli yollardan, hiçbir sorunla karşılaşmaksızın geliştirmenizi sağlamaktadır. Güçlü bir altyapı ile sunduğumuz servislerimiz, hesap güvenliğinizi riske atmamaktadır.

  İnstagram sınırsız takipçi hilesi, sitemizden istediğiniz sayıda elde edilebilir. Bunun için tek yapmanız gereken sitemize girerek, sipariş oluşturmaktır. Eğer herhangi bir sorunuz veya aklınıza takılan konu mevcutsa, sitemiz 7 gün 24 saat açık kanallar bulundurmaktadır. Bunları ziyaret ederek sorabilir, anında cevap alabilirsiniz.

  Instagram uygulamasının paketleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 14 Şubat 2021

  Önceki

  TikTok düet nasıl yapılıyor?

  Sonraki

  İnstagram Güvenilir Takipçi Sitesi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.