Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Story Tasarım Uygulamaları

İnstagram Story Tasarım Uygulamaları
İçindekiler

  İnstagram story fikirleri ve tasarımları, platformda en çok aratılan konular arasındadır. Yeni ve özgün story’ler, kullanıcılar arasında her zaman ilgi görür ve instagram hikaye izlenme özelliğine artı sağlar.

  Her ne kadar İnstagram tarafından gerekli tasarım araçları sunulsa da birço kişi bunları yetersiz bulur. Dolayısıyla kullanıcılar, farklı uygulamalara yönelir. Bunlardan bazıları şunlardır;

  1. Spark Post
  2. Canva
  3. PicsArt
  4. Vimage
  5. Quik
  6. StoryChic
  7. Story Maker
  8. Animated Stories
  9. Story Lab
  10. Post Muse
  11. Mojo
  12. Nichi

  Bu programlardan her biri, İnstagram hikâye tasarımı için eşsiz kullanım sunar. Kullanıcılar bunlardan istediğini seçerek, nasıl sonuçlar elde edebileceğini görebilir.

  PicsArt

  PicsArt, kolaj, tasarım ve renklendirme amaçlı kullanılabilecek ve size yaratıcı İnstagram story sunacak uygulamalar içindedir.

  Uygulama, farklı sosyal medya platformlarına göre yeniden boyutlandırma imkânı sunmaktadır. Hikâye üstüne yazı yazmak, arka planları değiştirmek gibi farklı özellikleri de bulunmaktadır. Hem Google Play, hem de App Store üzerinde bulunabilecek uygulama, daha canlı sonuçlar almanızda size yardımcı olur.

  Canva

  Canva, yaratıcı İnstagram story kullanımında, tıpkı Spark Post gibi ciddi işlerde güzel sonuçlar gösteren bir programdır. Bünyesinde değişik kategorilerde tasarım yapılabilecek, çok sayıda şablon söz konusudur. Tasarımları kaydederek bir süre sonra düzenleme imkânı sunan Canva da video bulundurmamaktadır.

  Google play ve App Store üzerinden indirmeye uygun olan uygulama, fotoğraflarda güzel ve yaratıcı sonuçlar almanızda yardımcı olur.

  Spark Post

  İnstagram story uygulamaları arasında tercih edebileceğiniz bir seçenek olan Spark Post özellikle davetiye, afiş ve grafik gibi ciddi hikâyeler oluşturmak için kullanılır. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki özelliği mevcuttur. Ücretli kısmı, kullanıcılara daha profesyonel ve zengin içerikler sunar.

  Ancak ücretsiz seçenek de oldukça kullanışlıdır. Buna karşılık uygulamada fotoğraflar üzerinden uygulama söz konusudur. Dolayısıyla video kullanılmamaktadır. Tasarım tamamlandıktan sonra indirilirken, alt tarafta “spark post” yazısı görülür. Eğer bunun kötü görüleceğini düşünüyorsanız, bu kısmı basitçe kesebilirsiniz.

  Hem Google Play, hem de App Store üzerinde görülen uygulama, dosya boyutunu sosyal medya platformlarına göre de boyutlandırmaktadır. Dolayısıyla tüm boyutlandırma işlemlerinizi, zorluk çekmeksizin çözebilirsiniz.

  Quik

  Eğer kısa filmler çekmek istiyorsanız, Quik size eşsiz seçenekler sağlar. Bu nedenle hikâyelerini genellikle video şeklinde paylaşan kullanıcılar tarafından oldukça yararlıdır. Ücretsiz olup, basit bir kullanışa da sahiptir.

  Uygulama size filigran, müzik, geçişleri kendiniz ekleme fırsatı verir. Ayrıca tasarım modellerinden seçim yapıp, görselleri belirttikten sonra diğer işlemleri uygulamanın tercihine bırakmak da mümkündür.

  Google Play ve App Store üzerinde mevcut olan uygulama, gelişmiş bir yapay zeka ile kalıcı sonuçlar almanızda yardımcı olur.

  Vimage

  İnstagram story tasarım uygulamaları arasında size canlı ve renkli sonuçlar getirecek olan Vimage, içerisinde çok sayıda filtre bulundurur. Bunları tek tek fotoğraflarınıza uygulayarak, en iyi sonucu hangisinde aldığınızı görmeniz mümkündür. Böylece daha yaratıcı ve göz alıcı sonuçları, dakikalar içerisinde alabilirsiniz.

  Hem ücretli, hem de ücretsiz bölümleri olan uygulama, ücretli seçeneğinde Vimage yazısı olmadan ve HD kalitede sonuçlar verir. Ücretsiz kısmında yazı görülmekle beraber, görüntü kalitesi de düşüktür. Ancak filigran, küçük bir kırpma işlemiyle çözülebilir. Eğer daha egzotik seçenekler arıyorsanız, size mükemmel sonuçlar sunar.

  Uygulama gerek App Store, gerekse Google Play üzerinde bulunabilir.

  Story Chic

  İnstagram story düzenleme uygulamaları ücretsiz arasında Story Chic, hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunar.

  Ücretsiz seçeneği, farklı ve özgün şablonlardan yararlanmanızı sağlar. Size animasyon yapma imkânı da sunan Story Chic, gerek videolar, gerekse fotoğrafların yanında kullanma imkânı verir. Tasarladıktan sonra kaydetme imkânı da bulunmaktadır.

  Uygulamayı kullanmak ve farkını görmek istiyorsanız, Google Play ve App Store üzerinden indirme imkânınız mevcuttur.

  Çok sayıda ücretsiz şablon mevcut olup, kullanıcılara arka plan değişikliği imkânı da verilmektedir. Ayrıca yazı, etiket ve müziklerle daha canlı ve güzel sonuçlar elde etmeniz de mümkündür.

  Story Maker

  Oldukça kaliteli ve başarılı şablonları mevcut olan Story Maker, fotoğraf ve video kolajı yapar. Hikâyeler üstüne çıkartma ekleme izni veren uygulama, birbirinden renkli tasarımlar yapmanıza imkân tanır. Ayrıca bahsettiğimiz çıkartmaların sayısı da yüksektir.

  Ancak uygulama, animasyon şekli şablonlara sahip değildir. Uygulama, Google Play üzerinden indirmeye müsaittir.

  Post Muse

  Tasarımların sıfırdan, sizin tarafınızdan yapılmasına izin veren Post Muse, size eşsiz kolajlar sunmaktadır. Google Play üzerinden indirilebilecek olan uygulama ile farklı sonuçlar elde etmek mümkündür.

  Eğer diğer uygulamalardan farklarını görmek istiyorsanız, cihazınıza hemen yükleyerek, gerekli denemeleri yapabilirsiniz.

  Story Lab

  Eğer renkli gönderiler ve hikâyelerden ayrı bir zevk alıyorsanız, Story Lab denemeniz gereken seçenekler arasındadır.

  Google Play üzerinden kısa sürede indirilebilecek olan uygulama, kullanıcılara hikâye haricinde paylaşımlara da şablon sağlar. Bu uygulamanın sonuçlarını görmek istiyorsanız, hemen yükleyerek kendiniz farklarını görebilirsiniz.

  Nichi

  Birbirinden güzel şablonları görülen Nichi ile farklı ve özgün seçenekler almanız mümkündür. Uygulama hem     Google Play, hem de App Store üzerinde görülmektedir.

  Animated Stories

  Adından da anlaşılabileceği üzere Animated Stories, bu şekilde paylaşımlardan zevk alanlar için büyük bir fırsat sunar. İnstagram story hazırlama uygulamalarından biri olarak, Google play üzerinde bulunmaktadır.

  Mojo

  Animated Stories gibi animasyon üzerine yoğunlaşan Mojo da İnstagram story fikirleri arasında eşsiz ve zengin seçenekler sunmaktadır. Farklı kategoriler mevcut olup, buna göre tasarlanan çok sayıda şablon söz konusudur. Oldukça başarılı animasyonları mevcut olan uygulama, hem Google Play, hem de App Store üzerinde bulunmaktadır.

  Birbirinden farklı ve değişik fontları bulunan uygulama, değişik müzikleri hikâye üzerine ekleme imkânı da sunar. Böylece değişik yazılar arasından en ilgi çekici olanını bulabilir, müzikler arasından en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Bununla beraber uygulama, alt kısma Mojo filigranı eklemektedir. Ancak bir kullanıcı olarak kırpma işlemlerinin mevcut olduğunu unutmamanız gerekir.

  Hangi Uygulamalar Kullanılmalı?

  İnstagram, günümüzde dünya çapında kullanılan bir platformdur. Özellikle fotoğraf ve video paylaşım temelli olması, onu oldukça popüler yapar.

  Oldukça dinamik olan platform, pek çok yeniliği zamanla getirmiştir. Bu dinamiklik ve yenilikler, uygulamalardan da görülmektedir. İnstagram kendi içerisinde düzenleme seçenekleri sunmakla beraber çoğu kişi daha renkli, canlı ve farklı seçenekler de aramaya başlamıştır.

  Yaratıcı İnstagram story, pek çok kullanıcı tarafından incelenir. Burada pek çok tercih edilebilecek uygulama olması, en başta kolay tercih yapılabileceğini düşündürse de aslında oldukça zorlaştırır.

  Zira her uygulama, birbirinden farklı özelliklere, tasarımlara, şablonlara sahiptir. Bunun haricinde bir kişinin beğendiği bir uygulama, farklı bir kişi tarafından tabii olarak beğenilmeyebilir. Peki, bu uygulamalardan seçmeniz gereken hangisi?

  İnstagram story hazırlama sizin tarafınızdan yapılacağı için hangi uygulamayı kullanacağınız da sizin tercihinizdir. Ancak tavsiye edilen, bahsettiğimiz bu uygulamaları tek tek yükleyip, hangisinde, hangi sonuçları nasıl aldığınızı görmektir.

  Her ne kadar bu durum uzun bir zaman alacak olsa da seçimler yapıldıktan sonra birbirinden özgün, renkli ve yaratıcı tasarımlar elde etmeniz de mümkün olacaktır.

  Instagram uygulamasının paketleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

  Son Güncelleme: 11 Şubat 2021

  Önceki

  Motivasyon sağlayan girişimci sözleri

  Sonraki

  İnstagram'da Reels İzlenmesi Nasıl Arttırılır?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.