Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Shadow Ban Nasıl Kaldırılır?

İnstagram Shadow Ban Nasıl Kaldırılır?
İçindekiler

  İnstagram Shadowban, son zamanlarda birçok platform kullanıcısı tarafından sorgulanmaya başlamıştır. Bu engelleme, İnstagram’ın kurallarına uyumluluk göstermeyen hesaplara, uyarı mahiyetinde verilmektedir.

  Tüm sosyal medya hesapları bir takım kurallar bulundurmaktadır. Zira platformlar, her gün milyonlarca insan tarafından, yoğun biçimde kullanılmaktadır. Kuralların olmaması ve ihlal edenlere ceza getirilmemesi, bir süre sonra hoşnutsuzluğa neden olacaktır. Böylece platformları tercih edenlerin sayısı da düşecektir.

  Bu durum, İnstagram için de geçerlidir. Platform, kurallarına uymayan hesaplara bir takım yaptırımlar uygulamaktadır. Öncelikle bazı kısıtlamalar getirilerek, kullanıcıların kendilerini düzeltmesi istenmektedir.

  Ancak aynı olayların ısrarla tekrarı, bazen hesap kapatma cezasına kadar gitmektedir. Bunun haricinde kısıtlama verilmeden, hesabı kaldırılan kullanıcılar da bulunmaktadır. Eğer İnstagram Shadowban almışsanız, böyle durumlarla karşılaşmamak için kuralları bilmeniz, uyumlu davranmanız gerekmektedir.

  Peki, İnstagram Shadowban nasıl kaldırılır? Eğer bu kısıtlamaya almışsanız, kısa sürede hesabınızı düzeltmeniz tavsiye edilmektedir. Peki, shadowban nasıl anlaşılır, nedir ve nasıl kaldırılır?

  İnstagram Shadowban Nasıl Anlaşılır?

  Shadow ban nasıl anlaşılır, yazının en başında bahsedilmesi gereken maddedir. Zira öncelikle böyle bir kısıtlama alıp, almadığınızı öğrenmek gerekmektedir. Bunun için bazı sonuçlardan hareket edilmektedir.

  Eğer hesabınız yüksek sayıda beğeni alıyorsa ve ani düşme yaşanmışsa, bunun genellikle ilk anlamı son gönderilerinizin beğenilmediğidir. Dolayısıyla bir kalite kontrolü yapılmalıdır. Eğer özgün, orijinal, yüksek çözünürlüklü bir gönderiyse ve herhangi bir problem görülmüyorsa, az beğeni nedeni Shadowban’dır.

  Aynı tarzda eskiden hikâyelere çeşitli müzik ekleyebiliyorken, aniden sonuç bulunamadı uyarısı almanız da Shadowban’ı göstermektedir. Bu maddeler, Shadowban test yapabileceğiniz, pratik sonuçlardır.

  Eğer sizin için geçerliyse, bu engelin ne olduğunu da bilinmelidir. Aksi durumda tekrar Shadowban almanız mümkündür.

  Shadowban Nedir?

  İnstagram Shadowban, temel olarak kullanıcı hesabınızın, bazı özelliklere erişim kısıtlaması verilmektedir. Müzik örneğinden hareket edecek olursak, sonuç alınamaması nedeni size limitleme uygulanmasıdır.

  Peki, buna sebep ne olur? Soruya cevap vermek mümkün olsa da birden fazla seçenek vardır. Bazı durumlarda platform, eylemlerinizi bir “spam” olarak değerlendirirse, shadowban vermeye karar verebilir. Eğer başka bir kullanıcı sizi şikâyet etmişse de bu kısıtlama verilebilir. Aynı şekilde her zaman kullandığınız özellikleri, süreklilik yapmak da bir nedendir. Eğer kasti spam yapıyorsanız, Shadowban almanız olasıdır.

  Dolayısıyla hesabınızda bu tür hareketlerden, kaçınmanız gerekmektedir. Aksi durumda kısıtlama kalktıktan bir süre sonra tekrar gelecektir. Her ne kadar bunlar uyarı anlamında olsa da, sürekli almanız bir süre sonra kapatma alınmasına neden olabilir.

  İnstagram Shadawban Nasıl Kaldırılır?

  İnstagram Shadowban nasıl kaldırılır için farklı yöntemler bulunmaktadır. Ancak öncesinde, bunun platform tarafından kaldırıldığını bilmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla bu konuda size yardım edebileceğini söyleyen kişilere itimat edilmemelidir.

  Burada sizin yapabileceğiniz, sadece bir takım hususlara dikkat etmektedir. Neticesinde, platform kontrol ederek, kaldırma yapmaktadır. Dolayısıyla,

  1. Hesap Tipi Kontrolü Gerçekleştirme,
  2. Etiketlerini Kontrol Etme,
  3. Takipçileri Kontrol Etme,
  4. Beğeni ve yorumları inceleme,
  5. Takip etme,

  Gibi maddelere dikkat etmek gerekmektedir.

  Hesap Tipi Kontrolü Gerçekleştirme

  Bilindiği üzere İnstagram, profesyonel ve normal hesap olarak iki farklı seçenek bulundurmaktadır. Profesyonel hesap açmak için, öncelikle normal hesap olmalıdır. Her iki hesabı da olan insanlar bazen doğal olarak geçiş yapmayı unutarak paylaşım yapabilmektedir.

  Ancak platform, her ne kadar doğal bir durum da böyle konuları “alakasız içerik paylaşımı” şeklinde görmektedir. Zira normal hesaptan ürün satmaya çalışmak veya satıcı profilinden, normal hesap gönderileri paylaşmak, platform gözünden bakılacak olursa şüpheli bu durumdur. Dolayısıyla spam yaptığınız düşünülerek, Shadowban vermektedir.

  Dolayısıyla İnstagram Shadowban nasıl kalkar için ilk yapmanız gereken hesabınızı kontrol etmektir. Şayet böyle bir yanılgıya düşmüşseniz, ilgili paylaşımları kaldırıp, ait oldukları hesapta paylaşmanız tavsiye edilmektedir.

  Etiketlerini Kontrol Etme

  İnstagram’da etiketler, yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ne var ki çoğu kişi, kurallarını bilmeden, rastgele kullanmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken birçok madde bulunmaktadır.

  Birçok kullanıcı, paylaşımlarıyla ilgisiz etiketler kullanmaktadır. Temel nedeni gönderilerinin, görünürlüğünü arttırmaktır. Ancak bu bir süre sonra tersine dönmektedir. Zira platform, ilgisiz etiket kullanımına dikkat etmektedir. Dolayısıyla Shadowban uygulaması, kısa süre sonra verilebilmektedir.

  İnstagram Shadowban nasıl kaldırılır için bir diğer seçenek, etiketleri kontrol etmektir. Eğer kullandığınız tüm etiketleri silip, yerine alakalı olanları kullanırsanız, platformun kullandığı botlar fark ederek banınızın kaldırılmasında yardımcı olabilir.

  Gelecekte yapacağınız paylaşımlarda da bu kurala özen gösterilmelidir. Ayrıca biyografi bölümünde kullandığınız etiketlere de özen göstermeniz gerekmektedir. Bu alanda etiket kullanmak, hesabınızı daha fazla görünür yapmaktadır. Birçok markanın da bunları kullandığı fark edilmektedir.

  Ancak bu durum, biyografiye spam olarak görülebilecek veya fazla sayıda etiket ekleyebileceğinizi göstermemektedir. Aksine, özel etiketler kullanılmalıdır. Buna dikkat etmemek de Shadowban almanız için bir sebeptir.

  Takipçileri Kontrol Etme

  İnstagram’da yüksek takipçiye sahip olmak, birçok kullanıcı tarafından arzu edilmektedir. Zira böylece tanınırlığını arttırmak mümkündür. İşletmeler adına ise müşterileri için bir güven meselesidir.

  Ancak birçok hesabın, takipçi arttırmak için bot hesap satın aldığı görülmektedir. Çünkü çoğu kişi platform algoritmalarının gerek sahte hesaplarını, gerekse takip ettiklerini olumlu karşılamadığıdır. Çekiliş Türk Takipçi ise takip eden ve edilenler için en iyi yöntemdir.

  Shadowban test olarak takipçileri kontrol etmek, yapmanız gerekenler arasında bir maddedir. Eğer bu türden takipçileriniz varsa, kaldırmanız şarttır. Bilmeniz gereken bazı kişilerin de size bunu atabileceğidir; dolayısıyla bu durumda da shadowban alınacaktır.

  Beğeni Ve Yorumları İnceleme

  İnstagram içerisinde birçok kişi spam yorumlar yapmaktadır. Bunların en barizi, karşılıklı takip için yapılan isteklerdir. Ayrıca bazı kişiler bot hesaplardan yorum-beğeni satın alma yoluna da gitmektedir.

  Bu durum, platform tarafından yine hoş karşılanmamaktadır. Dolayısıyla yaptığınız spam yorumları kaldırmalı ve bir son vermeniz gerekmektedir. Eğer kendi gönderilerinize bot beğeniler-yorumlar satın almışsanız, hepsini silmeniz gerekmektedir. Zira bunlar, İnstagram botları tarafından çok kısa sürede fark edilmektedir.

  Bununla sınırlı olmayarak, gerçek kullanıcılar da bu tür hesapları gördüğünde çoğunlukla sizden uzaklaşmaktadır. Dolayısıyla bot hesap alıyorsanız ancak büyüyemediğinizi düşünüyorsanız, temel sebebi budur. İnstagram beğeni satın alarakta büyümenizi hızlandırabilirsiniz.

  Takip Etme

  İnstagram’da bazı hesaplar, hiç kimseyi takip etmemektedir. Bunun birçok nedeni vardır. Söz konusu hesap sahipleri arasında bilinmeyen ise bunun riskli olduğudur. Zira İnstargam size mavi tik vermemişse ve takipçiniz yoksa bu sahteliğiniz için bir işaret kabul edilebilir.

  Takipçisi olan ancak gönderisi çok az olan; aynı zamanda takip ettikleri olmayan ya da az bulunan hesapların, shadowban alması muhtemeldir. Dolayısıyla insanları takip etmeye başlamanız gerekmektedir. Ancak bu rastgele beğenmenizi de göstermemektedir. Beğendikleriniz, diğer insanlar olmalıdır.

  İnstagram Shadowban nasıl kaldırılır sorusu için tüm deneyebileceğiniz bu seçeneklerdir. Hepsini tek tek gözden geçirirseniz, hesabınızı düzeltmeniz mümkündür. Sizin için bunlardan biri dahi gerçek olursa, Shadowban alma ihtimaliniz vardır.

  Eğer sorunlu durumunuzu çözmezseniz, büyük olasıklıkla Shadowban da kaldırılmayacaktır. 10,000 bot takipçiyi tek tek silmek uzun saatler gerektirir; ancak hepsinden kurtulmadan kısıtlama da kaldırılmayacaktır.

  Zira platform, belirttiğimiz üzere uyarı kapsamında bu kısıtlamayı vermektedir. Kendinizi düzelttikten sonra kontrol edilip, platform Shadowban kaldırması yapalabilir.

   

  İnstagram limitleri nedir ? Yazımız ile sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

  Son Güncelleme: 17 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram takipçi kasma yöntemleri

  Sonraki

  Instagram benzeri uygulamalar

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.