Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Repost Yapma Uygulamaları

İnstagram Repost Yapma Uygulamaları
İçindekiler

  İnstagram Repost Yapma Uygulamaları

  Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram’da yapılan gönderileri yeniden paylaşmak için kullanılan İnstagram repost yapma uygulamaları bulunmaktadır. İnstagram repost yapma uygulamaları, kullanım açısından oldukça pratik ve işe yarayan özel programlar olmaktadır.

  İnstagram üzerinde başkalarının paylaştığı ya da İnstagram profillerinde kullanıcıların paylaştıkları gönderilerin, tekrardan gönderilmesi işlemine verilen isim repost olmaktadır. Bu uygulamalar ile gönderilerin yeniden paylaşılmasının yanı sıra, bu gönderilerin otomatik olarak etiketleme işlemlerini de yapmak mümkün olmaktadır. Her açıdan bu uygulamalar kullananlara büyük kolaylık sağlamaktadırlar.

  İnstagram repost yapma uygulamaları, yapılan bütün gönderilerin, fotoğrafların ve videoların, bütün alt metinlerin, etiketlenen kişilerin ve bütün anahtar kelimelerin toplu bir halde paylaşılmasına imkân vermektedirler. Bu sayede yapılan hızlı paylaşımlarla İnstagram profillerinde ki takipçi sayılarının da hızla artması sağlanabilmektedir.

  İnstagram Repost Yapma Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

  İnstagram repost yapma uygulamaları yüklemesi ve kullanması kolay olan programlardır. Bu açıdan izlenmesi gereken adımlar ise sırasıyla şunlar olmaktadır;

  • Öncelikle android ya da ios işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlara ve telefonlara Instagram repost yapma uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir.
  • Repost yapma uygulaması yüklendikten sonra yapılması gereken ise İnstagram uygulamasına giriş işlemi yapılmasıdır.
  • Giriş yapıldıktan sonra İnstagram üzerinde paylaşılmak istenilen gönderi bulunmalıdır.
  • Bulunan paylaşımın sağ köşesinde yer alan üç noktalı işarete tıklanmalıdır.
  • Üç noktalı işarete tıklanarak, repost edilecek olan gönderinin bağlantı linki kopyalanmalıdır.
  • Daha sonra cihazlara yüklenen repost uygulaması açılmalıdır.
  • Repost yapma uygulaması açıldıktan sonra kopyalanan bağlantı buradaki alana yapıştırılmalıdır.
  • Bundan sonra ise repost tuşuna basılarak, paylaşımın yapılması anında sağlanabilmektedir.
  • İnstagram üzerinde yer alan paylaş tuşuna da basıldıktan sonra repost yapma işlemi tamamlanmakta ve gönderi yeniden paylaşılmış olmaktadır.

  İnstagram Repost Yapma Uygulamaları Nelerdir?

  İnstagram sitesi üzerinde bulunan bütün gönderilerin, videoların ve fotoğrafların etiketleri ve açıklamaları ile alıntılanarak, kişilerin kendi profillerinde bu gönderileri kolaylıkla paylaşmak için Instagram repost programı olarak pek çok uygulama mevcut bulunmaktadır. Bu uygulamalara android işletim sistemine sahip olan cihazlar ve akıllı telefonlar için Google Play Store uygulama mağazasından ulaşılabilmekte ve buradan güvenli bir şekilde indirilebilmektedir.

  Aynı şekilde iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ve cihazlar içinde İnstagram repost yapma uygulamalarına App Store üzerinden kolaylıkla erişilebilmekte ve buradan indirilerek cihazlara kurulumu hemen sağlanabilmektedir. Ücretsiz olarak indirilip, kullanılabilen bu İnstagram repost yapma uygulamaları arasında en çok tercih edilenler ise sırasıyla şunlar olmaktadır;

  • Repost for İnstagram – Android
  • Repost for İnstagram Instasave – iOS
  • Regram Posts – Android ve iOS
  • In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost – Android
  • Repost İnstagram and Video Downloader – Android
  • Insta Reports - iOS

  Repost for İnstagram – Android

  Repost for İnstagram uygulaması android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar ve cihazlar için oluşturulmuş olan bir uygulama olup, iOS işletim sistemlerinde ise kullanılamamaktadır. En çok kullanılan İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan, Repost for İnstagram uygulaması Red Cactus tarafından oluşturulmuş olup, bu program Google Play Store uygulama mağazasından ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirilebilmektedir. Bu uygulama indirildikten sonra ücretsiz olarak kullanılabilmekte olup, uygulama içi bazı ekstra özelliklerden yararlanabilmek için ise satın alımlar yapmak gerekmektedir.

  Repost for Instagram Instasave – iOS

  iOS işletim sistemleri için oluşturulmuş olan İnstagram repost yapma uygulaması olan Repost for Instagram Instasave, android işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda ve telefonlarda çalışmamaktadır. Repost for Instagram Instasave repost uygulaması ile İnstagram üzerinde bütün videolar ve resimler kolaylıkla yeniden paylaşılabilmektedir. İnstagram uygulamasına giriş yapmadan, Repost for Instagram Instasave programı kullanılabilmektedir. Bu uygulamaya App Store uygulama mağazasından kolaylıkla erişilebilmekte ve ücretsiz olarak bütün iOS sistemine sahip olan cihazlara ve telefonlara yüklenebilmektedir.

  Regram Posts – Android ve iOS

  İnstagram kullanıcılarının en çok tercih ettiği Regram Posts, aynı zamanda hem android hemde iOS işletim sistemine sahip olan bütün akıllı cihazlarda ve telefonlarda kullanılabilmektedir. En yararlı İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan Regram Posts, İnstagram’da paylaşılmak istenilen bütün videoların, gönderilerin ve fotoğrafların pratik ve hızlı bir şekilde, İnstagram profillerinde paylaşılmasını sağlamaktadır.

  Aynı zamanda Regram Posts telif hakları konusunda da hassas olan bir uygulama olup, paylaşımı yapılan fotoğraflarda ya da videolarda telif hakları konusunda gerektiği yerlerde uyarılar yapmaktadır. Regram Posts uygulamasına, android işletim sistemleri için Google Play Store uygulama mağazasından erişilebilmektedir. iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar ve telefonlar içinse, Regram Posts uygulaması, App Store uygulama mağazasından indirilebilmektedir.

  In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost – Android

  In Repost yani diğer adı ile İnstagram ve IGTV için Repost uygulaması sadece android işletim sistemlerinde kullanılabilmekte olup, iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda ve cihazlarda bu uygulama çalışmamaktadır. In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost uygulaması android işletim sistemine sahip olan cihazlara indirmek için Google Play Store uygulama mağazasından yararlanılmaktadır.

  Ücretsiz olarak indirilip, kullanılabilen In Repost programı ile IGTV de yer alan bütün paylaşımlar, videolar ve fotoğraflar cihazların ya da telefonların galerilerine kaydedilebilmekte ya da İnstagram üzerinde bunların hepsinin yeniden paylaşımları yapılabilmektedir.

  In Repost uygulamasının aynı zamanda Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu uygulama ücretsiz olarak indirilip, kullanılabilse de bazı ekstra özelliklerinden uygulama içinde yararlanabilmek için satın alma işlemleri yapılabilmektedir. In Repost kullanımı çok kolay olan ve İnstagrama giriş yapılmaya ihtiyaç duyulmadan bütün paylaşımlar bu uygulama ile yapılabilmektedir.

  Repost İnstagram and Video Downloader – Android

  Dünya üzerinde en çok kullanılan İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan Repost İnstagram and Video Downloader programı yardımı ile İnstagram’da bulunan bütün videolar, fotoğraflar ve paylaşımlar android işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlara ve telefonlara indirilebilmekte, aynı zamanda İnstagram üzerinden de yeniden paylaşılabilmektedir. Repost İnstagram and Video Downloader uygulaması sadece android işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarda kullanılabilmekte olup, iOS işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

  Bu uygulamaya Google Play Store uygulama mağazasından ulaşılabilmektedir. Repost İnstagram and Video Downloader uygulamasının en büyük özelliklerinden bir diğeri de, bütün bu paylaşım ve indirme işlemleri sırasında, İnstagram sitesine kullanıcı adı ile giriş yapılmasına gerek duyulmaması olmaktadır. Repost İnstagram and Video Downloader programı ücretsiz olarak indirilebilmekte ve yine İnstagram üzerinden yapılan bütün indirme işlemleri ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

  Insta Reports – iOS

  Dünya üzerinde bir milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip olan Insta Reports uygulaması ile İnstagram üzerinde yer alan videolar ve fotoğraf dışında, paylaşılan hikâyelerinde yeniden paylaşımları hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Insta Reports programı sadece iOS işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Piuana Apps firmasına ait olan uygulamaya App Store uygulama mağazasından ulaşılabilmektedir. Insta Reports uygulaması sadece iOS işletim sistemlerinde çalışmakta, android işletim sistemlerinde ise kullanılamamaktadır.

   

   

   

   

  Son Güncelleme: 04 Temmuz 2021

  Önceki

  Tiktok Filigran Kaldırma

  Sonraki

  Instagram Kapatılan Hesap Nasıl Açılır

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.