Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir?

Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir?
İçindekiler

  Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir? Web sitesi veya herhangi bir sitenin reklamını yapmak isteyenler bu yöntemi kullanmak istiyor.

  Birbirinden güzel pek çok Instagram profili bulunuyor. Bu profillerde kullanıcılar kendi çalışmalarını paylaşarak diğer kullanıcıların yararına bir iş yapabiliyor. Profilin başında profil görüntüsü, profil ismi, gönderi sayısı, takipçi sayısı ve takip yer alıyor. Eğer kullanıcı kendi profiline bakıyor ise “Profili Düzenle” butonu ile ayar simgesi görünüyor. Alt  kısımda kullanıcının ismi, eklediği internet sitesi ve bio kısmı görünüyor.

  Eğer kullanıcı öne çıkan hikaye eklediyse alt kısımda öne çıkan hikayelerin başlıkları ve içerisinde pek çok hikaye bulunuyor. Bu hikayeler 24 saatten fazla kalabilen hikayeler. Instagram profilinde gönderiler, reels, IGTV ve etiketlenenler gibi sekmeler yer alıyor. Her sekmenin kendine has özellikleri bulunuyor. Kullanıcı kendi profiline baktığında ek olarak kaydedilenler sekmesi ile de karşılaşabiliyor. Profilin alt kısmında ise gönderiler veya hangi sekmede geziliyor ise o sekme ile ilgili içerikler yer alıyor.

  Bazı kullanıcılar diğer kullanıcıların Instagram profilinde gezerken kullanıcının web sitesi eklediğini görüyor. Bu işlemin nasıl yapıldığını merak eden birçok kullanıcı bulunuyor. Bu konuda hem bu işlemi hem de bunun gibi çeşitli işlemlerin nasıl yapıldığına değineceğiz.

  Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir?

  Instagram profiline internet sitesi eklemek isteyen bir kullanıcı öncelikle kendi profiline girmeli ve “Profili Düzenle” butonuna basmalı. Açılan ekranda internet sitesi alanı yer alıyor. Instagram kullanıcısı bu alana istediği internet sitesini ekleyerek durumu kayıt edebilir. İşlem tamamlandıktan sonra artık Instagram profilinde web sitesi görülecek.

  Instagram profiline bio ekleme

  Instagram’a web sitesi eklemenin yanı sıra merak edilen daha birçok soru bulunuyor. Bu sorulardan birisi Instagram profilinin altında yer alan yazılar. Bu yazıların nasıl eklendiği ve nasıl bu şekilde süslü olarak paylaşıldığı kullanıcıların sorduğu sorular arasında. Bu alana bio deniyor. Yani biyografi olarak açıklanabilir fakat kullanıcılar arasında kısaca bio olarak söylenmekte. Bio kısmını düzenlemek için yine profil düzenleme kısmında yer alan biyografi alanını doldurmak gerekiyor. Buraya satır satır yazı eklemek mümkün.

  Uygulamada profil bilgilerini düzenleme

  Sosyal medya devi Instagram uygulamasında profil bilgilerini düzenlemenin nasıl olduğu da araştırılan konular arasında. Çünkü bazı kullanıcıların bilgileri değişebiliyor veya Instagram hesabını açarken yanlış bir bilgi girmiş olabiliyor. Bunun için yapılması gereken yine aynı menüden yani profili düzenleme kısmından bu bilgileri düzenlemek. Bu alanda isim, kullanıcı adı, internet sitesi, biyografi, e-posta adresi, telefon numarası ve cinsiyet yer alıyor. Kullanıcılar buradan hızlı bir şekilde bilgilerini güncelleyerek sorunsuz bir sosyal medya deneyimi yaşayabiliyor.

  Bu menünün en alt kısmında benzer hesap önerileri adında bir seçenek yer almakta. Birçok kişi Instagram’da gezerken kullanıcı önerilerine denk gelmiş olmalı. Eğer kullanıcı önerilerinde yer almak isteniyor ise bu seçenek işaretlenmeli. Eğer ki önerilenler arasında görülmek istenmiyor ise bu işaretin kaldırılması yeterli olacak. Bunun yanı sıra en altta “Hesabı geçici olarak kapat” seçeneği bulunuyor. Bu seçenek sayesinde Instagram hesabını bir süreliğine kapatmak mümkün.

  Instagram hesabını gizleme

  Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir?” sorusunun yanı sıra Instagram hesabını gizleme işlemi de merak edilen konular arasında yerini almış durumda. Instagram hesabını gizlemek isteyen kullanıcılar öncelikle ayarlar menüsüne girmeli. Bu menüde yer alan “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine basmalı. Bu alanın amacı kullanıcıların gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanması. Sosyal medya üyeleri burada istediği güvenli ayarlarını yaparak hesabını buna göre ayarlayabiliyor.

  Bu alanda yer alan “Gizli hesap” seçeneği hesabın gizli olmasını sağlıyor. Eğer bu seçenek aktif edilir ise o hesabı takip etmeyen kullanıcılar artık o hesabın yaptığı paylaşımlara erişemiyor, gönderilerini inceleyemiyor. Takipçiler bu hesaptaki paylaşımları takip edebiliyor.

  Uygulamada hesap dondurma ve hesap silme işlemi

  Bazı kullanıcılar yaşadığı sorunlardan dolayı veya herhangi bir durumdan ötürü Instagram hesabını kapatmak isteyebilir. Instagram hesabını kapatmak isteyen bir kullanıcının yapabileceği adımlardan birisi hesap dondurma, diğeri hesap silme işlemi olmakta. Hesabını geçici olarak kapatmak isteyen bir kişinin yapması gereken işlem hemen bu bağlantıya girerek gerekli adımları uygulaması ve sonrasında hesabını dondurması. Kullanıcı istediği zaman hesabını tekrar aktif edebiliyor. Bunun için yapması gereken tek işlem hesaba giriş yapmak. Hesabını donduran bir kullanıcının hesabına erişim sağlanamaz.

  Hesabını tamamen silmek isteyen bir kullanıcı ise bu bağlantıya girmeli. Bu bağlantıya giren bir kullanıcı buradaki adımları uygulayarak hesabını tamamen kapatabiliyor. Kullanıcı bu adımları uyguladıktan sonra hesabını silmekten vazgeçebileceği için 1 ay süre tanınıyor. 1 ay içerisinde eğer hesabını silmekten vazgeçmezse hesap tamamen kaldırılıyor.

  Instagram’da hesap verilerini indirme

  Bazı kullanıcılar Instagram’da bu zamana kadar yaptığı tüm aktiviteleri topluca görüntülemek ve indirmek isteyebilir. Bu durumda hemen ayarlara girip “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine basılması gerekiyor. Bu alanda yer alan “Hesap Verileri” sekmesinde kullanıcılar hesap verilerini görüntüleyebiliyor. Hesap verileri arasında katıldığı tarih ve saat, takip istekleri, takip edilen hesaplar, takip edilen konu etiketleri, doğum tarihi, önceki bilgiler, şifre değişiklikleri, arama geçmişi, giriş zamanları gibi detaylı bilgiler bulunuyor.

  Kullanıcılar kendi verilerini indirmek istiyor ise bunun için az önceki menüde yer alan “Veri İndirme” kısmına gelmeli ve buradan indirme talep etmeli. İndirme talep eden bir kullanıcı kısa bir süre sonra veriler hazırlanınca bu verileri arşiv halinde indirebiliyor.

  Uygulama içerisinde hikaye paylaşmayı engelleme

  Bazı kullanıcılar Instagram kullanırken başka kullanıcıların kendi hikayesini paylaşmasını istemiyor olabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem oldukça basit. Yine “Gizlilik ve Güvenlik” menüsüne girerek bu menüde yer alan “Hikaye Paylaşımı” kısmına bakılmalı. Burada paylaşıma izin verme seçeneği bulunuyor. Eğer kullanıcılar bu seçeneği aktif ederse diğer kullanıcılar hikayeyi paylaşabiliyor, eğer aktif olmazsa hikaye paylaşımı özelliği kapatılıyor.

  Instagram’da giriş hareketlerini inceleme

  Instagram kullanıcıları zaman zaman güvenlik incelemeleri yapmalı, hesabını takip etmeli. Bazen Instagram hesabına saldırılar yapılabilir. Bu durumda Instagram kullanıcıya bilgi veriyor fakat bazen bildirimler kaçırılabilir. Kullanıcı ayarlardan “Giriş Hareketleri” kısmına başvurarak buradan son giriş yapılan yerlere ulaşabiliyor. Bu alanda her bir bilgide giriş yapılan konum veriliyor, hangi cihazdan giriş yapıldığı yazılıyor ve en son ne zaman giriş yapıldığı belirtiliyor. Kullanıcılar eğer şüphelendiği bir giriş görür ise buradan o girişi hemen sonlandırabiliyor.

  Instagram e-posta bildirimleri alma

  Kullanıcılar bazen çeşitli konularda bilgi almak isteyebilir. Instagram önceden SMS hizmeti sunsa da bu hizmeti şimdilik kaldırmış durumda. Instagram’dan bazı konularda bilgi almak için ayarlardan “E-posta ve SMS” kısmına girilmesi gerekiyor. Burada yer alan görüş, hatırlatma, ürün ve haber e-postaları arasından kullanıcı istediklerini aktif ederek bu konularda e-posta almaya başlayabilir.
  Bu konuda “Instagram profiline internet sitesi nasıl eklenir?” sorusuna ve bununla birlikte pek çok soruya cevap vedik. Umarız işinize yarar bir konu olmuştur.

  Son Güncelleme: 01 Mart 2021

  Önceki

  Youtube’da SEO Nasıl Yapılır?

  Sonraki

  En Hızlı Instagram Takipçi Sitesi

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.