Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al
İçindekiler

  İnstagram’ın her geçen gün gelişmesiyle beraber kullanıcılar da popüler olma, kitlelerini büyütme gibi amaçlara sahip olmuştur. İnstagram beğeni satın al hizmetleri de böylece büyük bir yaygınlık kazanmıştır.

  Bunun temel nedeni doğal yollardan gelen beğenilerin zor artması ve stabil olmamasıdır. Ayrıca yeni açılan hesaplarda bu oran daha da düşüktür. Bu nedenle beğenilerin nasıl arttırılabileceği her zaman soru işaretidir. Eğer beğenilerinizi arttırmak istiyorsanız,

  1. Kaliteli paylaşım yapmak,
  2. Özgün olmak,
  3. Düzenli paylaşım yapmak,
  4. Planlı paylaşımlar gerçekleştirmek,
  5. Etiket kullanmak,

  Gibi konulara dikkat etmek gerekir. Ancak bu maddeler herkesin bildiği üzere bir gizem olmaktan uzaktır. Bunun en bariz örneği İnstagram Keşfet’in incelenmesidir. Burada yer alan hesaplara bakıldığında yukarıda saydığımız maddelerden ödün verilmediği görülür.

  Dolayısıyla kullanıcılar hesaplarını İnstagram otomatik beğeni satın al ile destekleyerek, istedikleri noktaya daha kısa sürede ulaşır. Peki, doğal beğeni arttırma yöntemleri nelerdir ve beğeni satın alma hangi fırsatları sunar?

  1.     Kaliteli Paylaşım Yapmak

  İnstagram’da beğeni arttırma için ilk dikkat edilmesi gereken madde kaliteli paylaşımlardır. Eğer fotoğraflarınız ve videolarınızın kalitesi düşükse yeterince beğeni almaz.  Dolayısıyla takipçilerinizin ilgisini çekecek renkli ve canlı paylaşımlar yapılmalıdır.

  Bununla beraber İnstagram’da birçok kullanıcı paylaşımlarında bu hususa önem verir. Zira birbirinden kaliteli paylaşımlar, herkes tarafından rahatlıkla görülebilir. Bu maddeye dikkat etmek, sizi kalitesiz paylaşım yapanlar arasından çıkarır; ancak daha yüksek rekabetin olduğu ve yükselmenin zor olduğu bir yere sokar.

  2.     Özgün Olmak

  İnstagram beğeni arttırma için dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise özgünlüktür. Eğer videolarınız özgün değilse alacağınız beğeniler zamanla düşer. Ardından da takipçiler azalır.

  Zira hiçbir kullanıcı copy-paste şekli içerik üreten bir hesabı takip etmek istemez. Paylaşım alanınız neyse, üzerine yeni ve daha önce düşünülmemiş yorumlar getirmeniz şarttır. Böylece özgün paylaşım yapmayan kişiler arasından çıkmanız mümkündür.

  Buna karşılık keşfet’e çıkmak, popüler olmak istiyorsanız, rakiplerinizin hepsi bu maddeye dikkat eder. Dolayısıyla onların arasından çıkabilmek için yeni düşünceler aramanız gerekir.

  3.     Düzenli Paylaşım Yapmak

  İnstagram günümüzde yoğun olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. İçerisinde her gün binlerce paylaşım yapılır. Dolayısıyla bir kullanıcı sizi takip ettiğinde, her paylaşımı düzenli vaziyette görmek ister. Nedeniniz ne olursa olsun paylaşım yapmamak büyük bir hatadır.

  Ancak bunu sağlamak her zaman mümkün değildir. Kişisel meseleler, iş ve üniversite hayatı gibi durumlar çoğu zaman zamanında paylaşım yapmaktan alıkoyar. Buna ek olarak keşfet’e düşmüş hesaplar incelendiğinde, paylaşımların düzenli biçimde yapıldığı gözlemlenir.

  4.     Planlı Paylaşımlar Gerçekleştirmek

  İnstagram beğeni arttırmak istiyorsanız paylaşımların da planlı yapılması gerekir. Bunun için insanların hangi saatlerde platformu aktif kullandığı bilinmelidir. Örneğin insanlar işte veya okuldayken paylaşım yaparsanız, insanlar görse dahi beğenmeye fırsatı olmaz. Uygun olduğunda görse de çoğu zaman beğeni bırakmaz.

  Ancak sabah 7-9 veya akşam saatleri insanların platformda daha aktif olduğu saatleri seçerseniz, alacağınız beğeniler de yüksek olur. Ayrıca her paylaşım arasına farklı gönderiler alınmalıdır. Zira üst üste aynı türden paylaşımlar, kendinizi tekrarlamanız anlamına gelir. Böylece beğeniler de düşer.

  Eğer aynı konuda farklı paylaşımlar da yapacaksanız, bunların arasında 5-6 farklı paylaşım yerleştirmek, takipçilerinizin ilgisini kaybetmemesini sağlar.

  5.     Etiket Kullanmak

  Etiketler bir konuda yapılan tüm paylaşımları, tek bir başlık altında toplar. Kullanıcılar tarafından yoğun takip edildiği için pek çok kullanıcı paylaşımlarında popüler etiketleri kullanır. Eğer siz de paylaşımlarınıza bunları uygularsanız, gönderilerinizi teoride daha fazla kişi görebilir. Böylece takipçileriniz de artar.

  Ancak pratikde durum böyle değildir. Zira etiketler milyonlarca gönderi bulundurur. Bunların arasında sizin paylaşımınızın görünmesi tamamen şans dâhilindedir.

  Doğal Beğeni Arttırmanın Dezavantajları Nelerdir?

  İnstagram’da beğeni alma nedenlerinden biri de çoğu kullanıcı tarafından doğal artışın dezavantajlı olmasıdır. Zira kendini geliştirmek isteyen bir hesap daha kesin ve hızlı çözümler ister. Burada bahsi yapılabilecek çok sayıda etmen vardır. Aralarından biri sabit bir getiri olmamasıdır.

  Bir paylaşımınız kaç beğeni toplarsa toplasın, bir sonraki gönderide bu garanti değildir. Üstelik üst üste yaptığınız bazı hatalar çok keskin kayıplara neden olur. Bunun nedeni de beğeni gelme hızıyla, takipçilerin beğeniden vazgeçme hızının aynı olmamasıdır.

  İkinci neden ise beğenilerin büyük kısmının takipçilerden gelmesidir. Ancak bir hesabı takip eden kullanıcılar, en ufak bir durumda hesabı takipten çıkabilir. Böylece beğenileriniz de otomatik olarak düşer.

  Ne kadar kaliteli olursanız olun, bir süre sonra her takipçi konunuzdan veya paylaşımlarınızdan sıkılabilir. Böylece beğeniyi veya takibi bırakır. Dolayısıyla hesabını yükseltmek, fenomen olmak isteyen kişiler için tek başına doğal artışı tercih etmek, çok sayıda olumsuz etmen sahibidir.

  Eğer hesabınız yeniyse takipçileriniz de düşük olacaktır. Bu nedenle beğenileriniz istediğiniz gibi gelmez. Ayrıca düşük beğeniler ve takipçiler, dışarıdan bir kişinin sizi takip etme olasılığını da düşürür. Zira birçok kişi bu tür hesaplar taikp etmek istemez.

  Bu nedenle her geçen gün daha fazla kişi İnstagram otomatik beğeni yapma tercih eder. Böylece amacına daha kolay kavuşabilir.

  İnstagram Beğeni Satın Alma Avantajları Nelerdir?

  Peki, beğeni almanın avantajları nelerdir? Günümüzde birçok insan satın almadan önce hangi yararları görebileceğini merak eder.

  İnstagram otomatik beğeni satın al hesaplarınızı keşfete çıkarmada yardımcı olur. Zira buraya çıkmak için ne kadar beğeni aldığınız büyük önem sahibidir. Böylece daha kolay tanınabilir, popülerliğinizi kısa sürede arttırabilirsiniz. Keşfete gelen kullanıcıların takipçi artış hızları da yükseldiği için kısa sürede kitlenizi yükseltmeniz de mümkündür.

  Ayrıca beğeniler ne kadar yüksekse, dışarıdan sizi gören bir hesap da o kadar fazla takip eder. Zira fazla beğeniler, çoğu İnstagram kullanıcısının gözünde sizin ve paylaşımlarınızın çok sevildiği düşüncesini uyandırır.

  Bununla beraber tüm bu avantajlardan yararlanmak için güvenilir sosyal medya kuruluşlarına başvurmanız gerekir. Zira gelişigüzel tercihlerde bulunmak, hesabınızın güvenliği için büyük sorunlara neden olabilir.

  İnstagram Oto Beğeni Nasıl Satın Alınır?

  Kurulduğu günden bu yana sizlere güvenli ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinen takipcisatinalma.net, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. Bu nedenle tüm hizmetler kolay şekilde erişilir. Tek yapmanız gereken siteye girdikten sonra üst sekmeden hizmetlerimize gelmek, ardından da İnstagram oto beğeni satın al butonuna tıklamaktır.

  Açılan sayfada 50 beğeniden, 500 beğeniye kadar hizmetlerimiz bulunur. Sizin ihtiyacınız hangisiyse tıklayarak, kullanıcı adı girilir. Şifre gerektirmeyen servislerimiz, güçlü bir alt yapıyla beraber size sunulur. İşlemlerin hiçbir noktasında hesabınız için güvenliği riske atacak bir işlem bulunmaz.

  Ayrıca hesabınız gizliyse işlemler bitene kadar herkese açık durmalıdır. Her şey tamamlanınca tekrar gizliye alma mümkündür. İnstagram beğeni fiyatları bakımından sitemiz hızlı ve kaliteli hizmetlerini, uygun fiyatlarla beraber size sunar. Keşfet etkili olan paketlerimiz, kısa sürede yükselmenizde yardımcı olur.

  Sitemiz tarafından verdiğimiz hizmetlerde 7 gün 24 saat destek hizmeti verilir. Bu kapsamda merak ettiğiniz herhangi bir soruyu bize sormanız mümkündür. Eğer rakiplerinizi daha çabuk elemek ve popüler olmak istiyorsanız, otomatik beğeni servisimizle kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz.

  Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir;

   

  Önceki içerik: Instagram akış yenilenmiyor hatası

   

  Sonraki İçerik: Instagram takipçi satın almanın zararları ve faydaları

   

   

  Son Güncelleme: 24 Şubat 2021

  Önceki

  Instagram akış yenilenmiyor hatası

  Sonraki

  İnstagram Erkek Takipçi Satın Al

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.