Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Limitleri Nedir?

İnstagram Limitleri Nedir?
İçindekiler

  İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Bu durumla birlikte İnstagram limitleri her yıl düzenli olarak güncellenmektedir. İnstagram limitlerini bilmeyen ve hiç karşılaşmayan kişiler bu konuya biraz yabancı kalabilir. İnstagram limitleri, uygulama içerisinde bulunan “beğeni sınırını aştınız”, “daha fazla kişi takip edemezsiniz” gibi uyarılardır. Bu uyarılar görüldüğü zaman İnstagram limitleri ortaya çıkmış demektir. İnstagram limitlerinde bu bildirimi gören kişilerin buna göre hareket etmesi gerekmektedir. Bunun gibi bildirimlere daha önce denk gelmeyen kişiler İnstagram limitlerinin ne olduğunu bilmeyebilir. Günümüzde belli başlı limitler bulunur. Her kullanıcının bu limitlere dikkat etmesi gerekir. İnstagram uygulaması günlük olarak bir limit belirler. Beğeni, takipçi ve takip gibi konularda limitler bulunur. Bu limitlerin dışına çıkmak mümkün değildir. Bu limitlerin aşılmaya çalışılması durumunda kişiler etkileşime geçemez. Bu limitleri İnstagram uygulamasında tek bir yer etkilemez. O yerse mesajlaşma bölgesidir. Gün içerisinde istenilen sayıda mesaj gelebilir veya gidebilir. Kişiler isterlerse bu durumda istediği herkesle sınırsız bir şekilde konuşabilir. Eğer ki takip limitlerine takılmak istemiyorsanız instagram Türk takipçi satın al sayesinde bu durumdan kurtulursunuz.


  İnstagram Limitlerinin Sınırlaması Nedir?


  İnstagram uygulamasında limitlerin sınırlaması mevcuttur. Bu sınırlamaya göre kişiler hesapları takip etme, karakter kullanma, beğeni sayısı gibi birçok alanda sınırlamalar bulunmaktadır. Paylaşılan videoların süreleri bu limitlere dahildir. Bu limitler aşıldığı zaman kullanıcı hesaplar kilitlenebilir veya uyarı alınabilir. Genellikle kullanıcı hesaplarına uyarılar gider. Gönderi veya Story paylaşma gibi bir sınırlama bulunmaz. Gün içerisinde istenildiği kadar gönderi paylaşılabilir. İnstagram üzerinde yer alan her kullanıcının sınırlamaları dikkate alması gerekmektedir. Bu sınırlamalar dahilinde hareket edilirse herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmaz. Hesabınızla alakalı olumsuz sorunların ortaya çıkmasını istemiyorsanız topluluk kurallarına ve limitlere uyum göstermeniz gerekmektedir. İnstagram beğeni satın al ile limitlere uyum göstermenize gerek yoktur.


  İnstagram Takip Etme Limiti


  İnstagram uygulamasında limitsiz olarak takipçiye sahip olunabilir. Ancak bir kullanıcı hesabı en fazla 7500 kullanıcıyı takip edebilir. İnstagram kullanıcı hesabı üzerinden 7500’den fazla kişiyi takip etmek mümkün değildir. Farklı bir hesap üzerinden takip edilmek istenirse bu durum mümkündür. Bu konuda her kullanıcı hesabı en fazla 7500 kişiyi takip edebilesi kıstas alınır. Bu limitin aşılmaya çalışılmasıyla birlikte kullanıcılara uyarı gönderilmektedir. Bu limitin yanı sıra kullanıcılar bir saat içerisinde maksimum 160 kullanıcı hesabını takip edebilir. İnstagram uygulamasının bunun gibi limitlere karşı hassas olduğunu belirtmekte fayda var. Takip etme limitleri aşıldıktan sonra belli bir süre sonra yeni hesaplar takip edilemiyor. Kullanıcıların yeniden takip edebilmesi için bazı kişileri takipten çıkarması gerekmektedir. Bu şekilde yeni kişileri takip etmek mümkündür. Hesabınız üzerinden başka bir hesaba engel atıyorsanız bununla alakalı bir limit bulunmamaktadır. Aynı anda birden fazla hesaba engel atabilirsiniz. Kişilerin hesabının kısa süreli olarak kilitlenmesine neden olabilir ancak olumsuz etkilemez.


  İnstagram Beğenme Limiti


  İnstagram üzerinde herkes gün içerisinde belli şeyleri beğenmekten çekinmiyor. Bir kullanıcı hesabının gönderi paylaşmasıyla birlikte birçok kişi beğenebiliyor. İnstagram üzerinde sınırsız takipçilere sahip olmak mümkündür. Bununla birlikte herhangi bir gönderi için beğenilme sayısında limit bulunmamaktadır. Bir hesabı bir saat içerisinde beğenebileceği maksimum limit 350 olarak belirleniştir. Bu limiti aşılması mümkün değildir. Sıradan bir kullanıcının bir saat içerisinde 350 beğenme sayısına ulaşması zor olabilir. Bu konuda sürekli olarak aşırı bir kullanım mevcut değilse limiti aşmak zordur. İnstagram bu limiti esasında sahte ve gerçek takipçileri ayırt etmek için yapar. Gerçek kullanıcı hesapları bunun gibi beğeni limitlerine takılmaz. Bu beğeni limitlerine takılabilmek için hesapların bir bot hesap olması gerekir. İnstagram limitleri sayesinde bunun gibi durumlar kolay bir şekilde belirlenebilmektedir. Beğeni limitiyle hesapların bot olup olmadığı kolayca açığa çıkabilir. İnstagram limitleri hesabınızın kısıtlanmaması için en iyi önlemdir. Bu nedenle kullanıcıların deneme amaçlı bu tarz limitleri aşmaya çalışmasına gerek yoktur. Aksi takdirde kullanıcılar olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilir.


  İnstagram Gönderilerdeki Hashtag Limiti


  İnstagram kullanan birçok kullanıcı hesabında etiket kullanırken limitleri bilmez. Her kullanıcı hesabı paylaşım yaparken etiket paylaşımını yapabilmektedir. Tag kullanırken bu limit 30 olarak belirlenmiştir. Buna göre bir kullanıcı hesabı en fazla 30 etiket kullanabilir. Paylaşılmak istenen fotoğraflar ve videolar için en fazla 30 Hashtag kullanımı serbesttir. Daha fazlasını kullanmak isteyen kişilere izin verilmez. Daha fazla yazmak istediğiniz zaman hesabınızla alakalı olumsuz bir durum meydana gelmez.


  İnstagram Karakter Limiti


  İnstagram üzerinde yer alan kullanıcılar birçok yere yorum atabiliyor ve paylaşım yapabiliyor. Kullanıcı adları ve yorumlar gibi yazı gerektiren alanlarda İnstagram bazı limitler belirlemiştir. Bu limitlere göre kullanıcıların kendi adlarını koyabilmesi için en fazla 30 karakter üzerinden bir ad koyması gerekmektedir. Kullanıcı adlarının kısa olmasını ve daha anlaşılabilir olmasını sağlamak için bu limit koyulmuştur. Herhangi bir kişi kullanıcı adını aratırken aklında soru işaretinin kalmaması adına bu limite uyması gerekmektedir. İnstagram kullanıcı adını belirlerken özellikle herkesin belli başlı uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallardan birisiyse nokta işaretlerinin sonda veya en başta kullanılmamasıdır. Bunun gibi kurallara uyulduğu zaman kullanıcı adayları en fazla 30 karakter üzerinden hesabını oluşturabilir. İnstagram üzerinde kullanıcı adınızı belirlediniz ve biyografi alanını doldurmak istiyorsanız bu noktada limitle karşı karşıya kalırsınız. Biyografi kısmına yazılacak olan yazılar için en fazla kullanabileceğiniz karakter sayısı 150’dir. 150 karakterden daha fazla yazı eklemeniz mümkün değildir. Bu limitin yanı sıra aynı zaman gönderi açıklaması ve yorumlar için karakter limitleri bulunmaktadır. Gönderi açıklaması ve yorumlar için bulunan karakter limiti 2200’dür. Bu limite ulaşıldığı zaman daha fazla karakter eklemeniz mümkün değildir. İnstagram limitlerine mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.


  İnstagram’da Neden Limitler Var?


  İnstagram kullanıcı sayısı günümüzde her geçen gün artmaktadır. Dünyanın birçok yerinde bir gün içerisinde sayısız gönderi ve yorum paylaşımı yapılmaktadır. Kullanıcı sayısının her geçen gün artış göstermesiyle birlikte birçok kişi gönderi atabiliyor, yorum atabiliyor ve istediği zaman yapabilmektedir. İnstagram üzerinde kontrolün elinde bulundurulabilmesi için bazı limitler bulunmaktadır. Bu limitlere göre kullanıcılar hareket etmektedir. İnstagram uygulamasının daha güvenli bir hale gelmesini sağlamak için limitlerin olması gerekir. İnstagram uygulamasında spamları önlemek amacıyla limitler önem taşır. Bu limitler sayesinde İnstagram üzerinde sahte hesapların önüne geçmek mümkün hale gelmektedir. İnstagram limitlerine her kullanıcının uyması gerekir. Bu limitlere uyum sağlayamayan kimselere etkileşim engeli cezası verilmektedir. Hesapların etkileşim engeline takılmasıyla birlikte uygulamadan yararlanmak mümkün hale gelemeyebiliyor. Kullanıcılar uygulamadan sınırlı bir şekilde yararlanmaya devam etmektedir. İnstagram üzerinde kullanıcılar etkileşim engeli aldığı zaman bu engelin kalkması için bir süre beklemesi gerekir. Bu süreler değişiklik göstermekle birlikte genel olarak 7 ile 10 gün içerisinde etkileşim engelleri kalkar. Kullanıcılar genellikle en fazla 10 gün etkileşim cezasına girebiliyor. İnstagram kullanıcılarına yönelik yapılan bu limitlerin her birinin bir amacı bulunur. Bu limitler sayesinde uygulamanın daha güvenli hale gelmesi sağlanır. Uygulama içerisinde yer alan gerçek hesapların veya bot hesapların ayırt edilebilmesi için mükemmel bir açığa çıkarma yöntemidir.

  Son Güncelleme: 10 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme

  Sonraki

  Instagram Takipçi Nasıl Yükseltilir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.