Türkiye'nin 3 Yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği Sosyal Medya Hizmetleri Ajansı Takipcim.com.tr' ye Hoşgeldin -  +905333502774| [email protected]

İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme

İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme
İçindekiler

  İnstagram uygulaması günümüzde çok sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Kullanıcıların yoğun olarak ilgi gösterdiği bu uygulama birçok özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. İnstagram uygulamasında yer alan kullanıcılar istediği zaman kullanıcı adını değiştirebilmektedir. Günümüzde bulunan sosyal medya uygulamalarının çoğu kullanıcı adının değiştirilmesine izin vermektedir. Durum böyle olunca birçok kişi kullanıcı adını değiştirme yoluna gitmektedir. Kullanıcılar mevcut olan kullanıcı adından sıkılmış olabilir. Bu konuda daha eğlenceli ve doğru bir kullanıcı adını koymak için kişilerin harekete geçmesi gerekir. Kullanıcı adınız eski kız arkadaşınızla oluşturduğunuz bir cümle olabilir veya artık görmek istemediğiniz bir kullanıcı adı olabilir. Bunun gibi durumlarda uygulama içerisinde yer alan ayarlar üzerinden kullanıcı adınızı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hesabınızın adının başkaları tarafından kullanılması sizin için bir engel oluşturabilir. Android ve iPhone kullanıcıları uygulama içerisinden kolaylıkla kullanıcı adını değiştirme yoluna gidebilir. İnstagram kullanıcı adınızı doğrudan uygulama üzerinden hemen değiştirebilirsiniz. İnstagram uygulamanız telefonunuzda veya cihazlarda yer almıyorsa web sayfası üzerinden değiştirebilirsiniz. Bunun için İnstagram’ın resmi web sitesine giriş yapmanız ve ayarlar kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.

  İnstagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

  İnstagram kullanıcı adınızdan artık sıkılmış olabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adınız, profilinizde bulunan isminizdir. Kullanıcılar bu isimle sizleri aratarak bulabilir. İnstagram uygulamasına giriş yaparken kullandığınız kullanıcı adınız sizin adınızdır. Bu kullanıcı adınız herhangi bir isim olabilir. Sizin için anlamı olan bir kelime veya direk olarak adınız olabilir. Özellikle İnstagram hesabı olan kişilerin yıllar önce adı mail hesabıydı. Kullanıcılar direk olarak mail hesabı üzerinden giriş yapmaktaydı. Günümüzdeyse uygulamaya giriş yapmak için kişilerin kullanıcı adını girmesi şarttır. Kullanıcı adınızı değiştirmek için izleyebileceğini birçok yol mevcuttur. İsterseniz uygulama üzerinden isterseniz resmi web sitesi üzerinden kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  Uygulama Üzerinden Kullanıcı Adı Değiştirme

  Kendi akıllı telefonunuzda İnstagram uygulaması yer alıyorsa kullanıcı adınızı şu adımları kullanarak değiştirebilirsiniz;

  • Öncelikle telefonunuzdan uygulamaya giriş yapınız.

  • Profil bölümüne girerek Profil Düzenle bölümüne giriş yapınız.

  • Bu kısımda yer alan Kullanıcı adı üzerine tıklayarak değiştirmek istediğiniz kullanıcı adınızı yazın.

  Kullanıcı adınızı değiştirmek istediğinizde daha önce kullanılan bir isim girmiş olabilirsiniz. Kullanıcıların bilmesi gereken aynı anda birden fazla aynı isimle kullanıcı adı kullanılamaz. Her kullanıcı adının özgün olması gerekmektedir. Düzenleme esnasında başka biri tarafından kullanılan bir isim seçmişseniz sistem bu ismi kabul etmez. Kullanıcı adınızın ismini değiştirmemek istiyorsanız bu kelimeyi özgün hale getirebilirsiniz. Bunun için kullanıcı adınıza ikonlar, rakamlar ve noktalama işaretleri ekleyebilirsiniz. Orijinalde olmak istediğiniz kullanıcı adına yakın olan bir ismi bu şekilde seçebilirsiniz. Kullanıcı adınızı seçtikten sonra uygulama içerisinden tamama tıklayarak yeni kullanıcı adınızla uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Web Sitesi Üzerinden Kullanıcı Adı Değiştirme

  Uygulamanın yanı sıra kullanıcı adını değiştirmek için İnstagram web sayfası kullanılabilir. Bunun için bilgisayar üzerinden İnstagram web sitesi adresine giriş yapabilir ve yönergeleri takip edebilirsiniz.

  • Bilgisayarınız üzerinden İnstagram web sayfasına giriş yapınız. Giriş yaparken herhangi bir tarayıcıyı kullanabilirsiniz.

  • Web sayfasına giriş yaptığınızda hesabınıza kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapınız.

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil sayfanıza giderek Profili düzenle kısmına tıklayınız.

  • Bu kısımda kullanıcı adınızın olduğu yere giriş yaparak yeni kullanıcı adınızı belirleyebilirsiniz.

  Yeni kullanıcı kaydınızı oluştururken özellikle başka biri tarafından kullanıcı adının alınmaması gerekir. Bu oluyorsa kullanıcı adınıza noktalama işaretleri veya bir rakam ekleyerek deneyebilirsiniz. Uygun kullanıcı adını belirledikten sonra tamam butonuna tıklayarak yeni kullanıcı adınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adınızı her türlü cihaz üzerinden değiştirebilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken uygulamaya giriş yapmaktır.

  İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme Sorunu

  İnstagram kullanıcı adı değiştirme işlemleri gerekli yönergeler takip edildiği zaman kolay bir şekilde yapılabilir. Web sayfası üzerinden veya uygulamalar üzerinden kolaylıkla işlemler yapılabilir. Kullanıcı adı değiştirme işlemlerinde birçok kişi bazı sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Kullanıcı adı değiştirme sırasında özellikle en çok karşılaşılan sorunlar arasında başka biri tarafından kullanılan kullanıcı adlarıdır. Başkası tarafından alınan kullanıcı adlarını kimse alamaz. Bu noktada İnstagram her kullanıcının kendine özel kullanıcı adlarıyla uygulama içerisinde barınmasını istiyor. Bununla birlikte her kullanıcı bu kurala uymak durumundadır. Aksi takdirde uygulama içerisinde herkes aynı kullanıcı adıyla olacak ve insanların birbirini bulması güç hale gelecekti. Örnek olarak dünyanın en ünlü insanlarından birisinin İnstagram kullanıcı adı milyonlarca kişi tarafından kullanılabilir olacaktı. Bu şekilde kullanıcılar kendini daha özgün bir şekilde uygulama içerisinde yansıtabiliyor. Aynı kullanıcı adının birden fazla kullanılması günümüzde mümkün olmayan bir konudur. Takipçilerinizin sizi kullanıcı adınızla bulabilmesi için bu durum şarttır. Bazı kişiler kullanıcı adını belirlerken bu konuda şanslı olabiliyor. Kullanıcı adları belirlenirken kişiler kendi adını ve soyadını direk olarak yazdığı zaman kabul edilebilmektedir. Başkaları tarafından kullanılmadığı için isimler kullanılabilir.

  İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme Engeli

  İnstagram kullanıcı adı değiştirme engeli çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Kullanıcıların buna yakalanması için anormal derecede kullanıcı adını değiştirme işlemine giriş yapması gerekir. Normalden daha fazla İnstagram kullanıcı adı değiştirme işlemi yapılırsa engellenme durumu söz konusu olabilir.

  İnstagram Kullanıcı Adı Değişmiyor Hatası

  İnstagram uygulamasında kullanıcı adı değiştirmek isteyen kişiler bu konuda hatalarla karşı karşıya kalabiliyor. Bu işlem yapılmak istendiğinde birkaç sebebi olabilir. İnstagram kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız hesabın bizzat yöneticisi olmanız gerekmektedir. Yönetici değilseniz kullanıcı adınızı değiştirmeniz mümkün değildir. Kullanıcı adını değiştirmek çok kolay bir işlemdir. Bazı zamanlarda İnstagram kullanıcı hesabınızla alakalı olağan olmayan durumları tespit etmiş ve engellemiş olabilir. Bu nedenle kullanıcı adınızı değiştiremiyor olabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adınızı değiştiremiyorsanız bunun bir diğer sebebi uygulamanızın güncel olmamasıdır. Bunun çözümü için uygulamanın son versiyonunu Akıllı telefona yüklemeniz gerekir. Ayrıca uygulama bazı teknik sorunlar dolayısıyla sizin isteğinize cevap veremiyor olabilir. Günümüzde İnstagram uygulaması bazı zamanlarda çökebilmektedir. Bunun gibi hataların dışında kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Yada Takipcim.com.tr güvencesiyle hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  İnstagram Üzerinde Hangi Kullanıcı Adları Alınamaz?

  İnstagram uygulamasında her kullanıcı adını alamayabilirsiniz. Bunun nedeni kullanıcı adlarının yasaklı olmasıdır. Her kullanıcı adını almak risk oluşturabilir. Bunun yanı sıra başkası tarafından kullanılan bir hesabın adını alamazsınız. Irkçı, pornografik ve cinsiyetçi gibi konuları destekleyen ya da ifade eden kullanıcı adlarını İnstagram üzerinde alamazsınız. Kullanıcı adınızı koymanız için herhangi bir isim olabilir. Kendi isminiz, sevdiğiniz bir karakterin ismi veya herhangi bir isim olabilir. Bu isimler üzerinden kullanıcı adınızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İnstagram üzerinde özgün bir şekilde var olmak gerekir. Kullanıcı hesaplarının birbirinin kopyası olması anlamsız olur. Kişisel kullanıcı adları kendi isimlerini belirlerken rakam ekleyebilir. İşletme hesabı üzerinden kullanıcı hesapları bulunan kişilerse kendi işletmesinin sonuna doğrulayıcı ifadeler kullanabilir. Kullanıcı adları belirlenirken birçok kişi büyük bir sorun yaşamaz. Aklınıza gelen herhangi bir kelimeyi dahi kullanıcı adınız olarak belirleyebilirsiniz. Bu konuda önemli olan İnstagram uygulamasının kullanıcı adınızı kabul edip etmemesidir.

  Son Güncelleme: 09 Aralık 2020

  Önceki

  İnstagram Karanlık Mod Nedir?

  Sonraki

  İnstagram Limitleri Nedir?

  Yorum Yap
  Haydi! Hizmetimizi yorumla. Bu sayede diğer müşterilere de hizmetimizi anlatmış olup, yardımcı olmuş olursun :)
  Case
  subscibe
  İstanbul’dan bir kişi
  100 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Aydından’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İstanbuldan’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Ortaca’dan bir kişi
  250 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Payas’dan bir kişi
  500 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Ordu’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Edirne’den bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  10000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  10000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Hakkari’den bir kişi
  1000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Kars’dan bir kişi
  5000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Fethiye’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Adet Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Bolu’dan bir kişi
  100 Small Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  1000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 12 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  5000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Gaziantep’dan bir kişi
  5000 Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Adet Twitch Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  2000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Rize’den bir kişi
  300 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 40 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10000 Adet Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Diyarbakır’dan bir kişi
  1000 Adet Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 22 Dakika önce.

  Bursa’dan bir kişi
  3000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 33 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 57 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  İzmit’den bir kişi
  1000 Adet Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Aksaray’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 51 Dakika önce.

  Kayseri’den bir kişi
  2000 Adet Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  3000 Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  100000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 26 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 14 Dakika önce.

  Adana’dan bir kişi
  5000 Sayfa Beğenisi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Mersin’dan bir kişi
  500 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Uşak’dan bir kişi
  Small Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 53 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  5000 Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Artvin’den bir kişi
  5000 Çekiliş Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 39 Dakika önce.

  Kocaelin’den bir kişi
  100.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 48 Dakika önce.

  Sinop’dan bir kişi
  2000 Twitter Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 42 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  20.000 Tiktok İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 46 Dakika önce.

  Denizli’den bir kişi
  500 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  250 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  10000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Retweet Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Burdur’dan bir kişi
  2000 Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  Large Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Yalova’dan bir kişi
  5000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 17 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  1000 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 8 Dakika önce.

  Afyon’dan bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  Sakarya’dan bir kişi
  3000 Twitch İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 23 Dakika önce.

  Van’dan bir kişi
  5000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 34 Dakika önce.

  Amasya’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  1000 Youtube Türk Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  50 Organik Kadın takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 36 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  2000 Telafili Yabancı Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  10.000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 18 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  500 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  Large Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Sivas’dan bir kişi
  2000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Çanakkale’den bir kişi
  1000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 55 Dakika önce.

  Adıyaman’dan bir kişi
  10.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.

  Gaziantep’den bir kişi
  250 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Ardahan’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 20 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  Twitter 1000 Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  İzmir’den bir kişi
  20.000 Tiktok Gerçek İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 16 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Youtube Gerçek Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Telafili Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 28 Dakika önce.

  Niğde’den bir kişi
  500 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 44 Dakika önce.

  Malatya’dan bir kişi
  1000 Facebook İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 25 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  200 Aylık Oto Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 31 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 3 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  100.000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  Karabük’den bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  250 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Kastomunu’dan bir kişi
  100 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 19 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  2000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 4 Dakika önce.

  Balıkesir’den bir kişi
  5000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Çorum’dan bir kişi
  5000 Türk İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 2 Dakika önce.

  Eskişehir’den bir kişi
  1000 Tiktok Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 41 Dakika önce.

  Şanlıurfa’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 27 Dakika önce.

  Mugla’dan bir kişi
  1000 Twitter Gerçek Türk Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 10 Dakika önce.

  Hatay’dan bir kişi
  10.000 Hikaye İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 15 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  Medium Combo Türk Paket Satın Aldı.

  Yaklaşık 30 Dakika önce.

  Trabzon’dan bir kişi
  1000 Facebook Sayfa Beğeni Satın Aldı.

  Yaklaşık 6 Dakika önce.

  Konya’dan bir kişi
  2000 Organik Kadın Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 11 Dakika önce.

  Tekirdağ’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 47 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitter Reetwet Satın Aldı.

  Yaklaşık 50 Dakika önce.

  Osmaniye’den bir kişi
  3000 Facebook Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Dakika önce.

  Düzce’dan bir kişi
  100 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 7 Dakika önce.

  İstanbul’dan bir kişi
  10.000 Organik Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 1 Saat önce.

  Ağrı’dan bir kişi
  1000 Çekilişli Türk Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 13 Dakika önce.

  Aydın’dan bir kişi
  1000 Tiktok Gerçek Takipçi Satın Aldı.

  Yaklaşık 21 Dakika önce.

  Kocaeli’den bir kişi
  2000 Canlı Yayın İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 35 Dakika önce.

  Ankara’dan bir kişi
  3000 Twitch Video İzlenme Satın Aldı.

  Yaklaşık 5 Dakika önce.

  Antalya’dan bir kişi
  1000 Youtube Yabancı Abone Satın Aldı.

  Yaklaşık 9 Dakika önce.